Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2008., 22:45   #81
Quote:
aj-vi-ou kaže: Pogledaj post
meni najdraza strategija
samo sta e puna bugova
Stalno sam to igrao al ovi moji s hamachija su sposobni jedino R6:Vegas2 igrat, CoH im je prekompliciran
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 10:34   #82
ma nie kompliciran samo malo prelazi misije i sve ces svatit
aj-vi-ou is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 11:35   #83
Quote:
aj-vi-ou kaže: Pogledaj post
ma nie kompliciran samo malo prelazi misije i sve ces svatit
ja se lako snalazim u tome, puno stete napravim sa samo 2 skupine paratroopera Prijatelji su vise za Red Alert strategije, sto brze se razvit i sto vise najjacih jedinica napravit, u CoHu ima puno vise taktiziranja
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 00:21   #84
postoje li PC igrice o WW2 kao RTS ili turn based, u koje mogu se skupljati resurse, izgraditi objekte, proizvoditi jedinice...osim CoH?
probao sam guglati o tome, i nisam nasao slicne...
Legenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 23:31   #85
odigrao sam do kraja company of heroes i igra mi je super i sad sam vidio da i ima Company of heroes opposing fronts.. pa jel mi neko moze objasniti sta je to..jel to samo multyplayer igra ili kao drugi nastavak i da li moram imati i instalirano obican company of heroes da bih to mogao pokrenuti..Hvala
kreso20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 00:03   #86
Quote:
Legenda kaže: Pogledaj post
postoje li PC igrice o WW2 kao RTS ili turn based, u koje mogu se skupljati resurse, izgraditi objekte, proizvoditi jedinice...osim CoH?
probao sam guglati o tome, i nisam nasao slicne...
ako hoces odigrati pravu turn based igru o drugom svjetskom ratu to ti je panzer general imas 1,2,3 mada je meni jedinica najbolja a igra je toliko stara ali vrhunska ja sam sa Njemackom pregazio i Rusiju i Ameriku stvarno najbolja strategija koju sam igrao evo ti link http://www.youtube.com/watch?v=D2H6pnOZCUg http://www.youtube.com/watch?v=TWiVB...eature=related 1 je bila za playstation 1 ali je imas i za pc a 2,3 samo za pc

Zadnje uređivanje kreso20 : 28.10.2008. at 00:14.
kreso20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 09:36   #87
Quote:
kreso20 kaže: Pogledaj post
odigrao sam do kraja company of heroes i igra mi je super i sad sam vidio da i ima Company of heroes opposing fronts.. pa jel mi neko moze objasniti sta je to..jel to samo multyplayer igra ili kao drugi nastavak i da li moram imati i instalirano obican company of heroes da bih to mogao pokrenuti..Hvala
To ti je samostalna igrica...ne treba ti prvi dio.
Moze i single i multy
Torla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 12:00   #88
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Imam jedan problem s expansion packom za Company of Heroes - Opposing Fronts. Instaliram je normalno, ali kad je pokrenem, traži od mene da napravim Relic Online Account. Unesem sve podatke koje traži od mene i kad kliknem da mi napravi account, javlja mi poruku ''Could not verify media''. O čemu je riječ? Serial number mi je ispravan, tako da nije u tome problem. Ako netko zna, bio bih mu zahvalan da podijeli sa mnom. Unaprijed hvala.
S obzirom da mi prvi put nitko nije odgovorio, postavljam pitanje po drugi put u nadi da će se naći neka dobra duša koja će mi znati odgovoriti na ovo. Unaprijed zahvaljujem.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 14:26   #89
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
S obzirom da mi prvi put nitko nije odgovorio, postavljam pitanje po drugi put u nadi da će se naći neka dobra duša koja će mi znati odgovoriti na ovo. Unaprijed zahvaljujem.

Najbolje ti je da odes na relic forums i tamo pitas cuo sam neke probleme oko tih accounta i opcenito neta.
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 14:35   #90
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
ja se lako snalazim u tome, puno stete napravim sa samo 2 skupine paratroopera Prijatelji su vise za Red Alert strategije, sto brze se razvit i sto vise najjacih jedinica napravit, u CoHu ima puno vise taktiziranja
Ako nista drugo COH se mora skinut kapa jer je prvi put u povijesti mainstream RTS-a napravio velik pomak, jer se sve vise ne svodi na tank rush ili rush najjacih jedinica, taktika je vazna ili (cak)vaznija od baratanja resursima.
Isto tako vise nema zabarkadiravanja u bazu vec moras izac i zarobit teritorij, big step forward
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 15:57   #91
Ima li koji hamachi kanal di se igra Opposing fronts? Hrvatski naravno...
I da li neko zna ako igra radi preko Hamachia s posljednim patchom, dakle 2.301
 
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 18:47   #92
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
S obzirom da mi prvi put nitko nije odgovorio, postavljam pitanje po drugi put u nadi da će se naći neka dobra duša koja će mi znati odgovoriti na ovo. Unaprijed zahvaljujem.

Hoće da staviš oridžidži COH DVD u pogon!
__________________
Piće, pjesma, žene, svuda oko mene.. moj magarac OSKAR je sretan jer ima čvrstu kakicu....
Yenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 12:14   #93
Quote:
Yenko kaže: Pogledaj post
Hoće da staviš oridžidži COH DVD u pogon!
Može se desiti da si radio acc na relicu baš kada je server bio "pao"....

Kada server padne, iako imaš i acc i origigi game javi ti da nemože pronaći dvd...
pukovnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 12:19   #94
Quote:
Roki bal boa kaže: Pogledaj post
skini hamachi 1.0.1.2
nabavi patch za company 1.71
i igraj....meni je samo na tu foru radio prek hamachia


Ali kako napravit account na company of heroes ??
╔╗╔═╦╗
║╚╣║║╚╗
╚═╩═╩═╝
AIIegro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 12:23   #95
Quote:
maggotass kaže: Pogledaj post
Ima li koji hamachi kanal di se igra Opposing fronts? Hrvatski naravno...
I da li neko zna ako igra radi preko Hamachia s posljednim patchom, dakle 2.301

Ja imam oppositing fronts ali pls ti napravi taj neki kanal jel ja neznam jos dobro baratat time
AIIegro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 05:39   #96
Meni najjaca igrica ikada!!! Nego ne kuzim to oko hamachija sto svi pricate, zasto ne igrate samo na multiplayer online, zbog routera?? I da li ja vas (koji igrate preko hamachija) vidim tamo na online u sobama??
UrbanLaufer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 12:58   #97
može mi netko objasnit kak se za vraga igra prek hamachija?
korak po korak kak se sve složi, kak se uđe u igru, itd.
thx
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 13:14   #98
Imas PM kak sve instalirati. Kad uđes u igru, ako si sve napravil kak sam ti poslal, nakon kaj prođe validacija medija, ides na multiplayer tam vidis kreirane igre. Naravno prije toga moras imati instaliran hamachi i biti na istom kanalu s menom npr.
 
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 00:43   #99
Quote:
maggotass kaže: Pogledaj post
Imas PM kak sve instalirati. Kad uđes u igru, ako si sve napravil kak sam ti poslal, nakon kaj prođe validacija medija, ides na multiplayer tam vidis kreirane igre. Naravno prije toga moras imati instaliran hamachi i biti na istom kanalu s menom npr.
ali cemu sluzi taj hamachi? Da zaobidje router ili sta??
UrbanLaufer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 15:51   #100
Quote:
UrbanLaufer kaže: Pogledaj post
ali cemu sluzi taj hamachi? Da zaobidje router ili sta??
To ti služi da možeš umreženo igrati COH s tim da nemaš original igru, jel da imaš išao bi vjerovatno na offical server gdje ti netreba hamachi...
pukovnik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:03.