Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2009., 22:00   #1
Naučite me da hodam u štiklama!(:

Evo sad cu u 17 godinu, a nisam nikad stala na stikle
Relativno sam visoka pa mi i ne trebaju,
a i ne uklapaju mi se sa odjecom koju inace nosim
Ali prije neki dan dobih
prelijepe preslatke pre pre kozne cizmice
na stiklu od nekih mozda hmm 6 centi?

Rado bi ih nosila, al jel, necu da se nabadam i sramotim,
nego nek iskusne forumasice meni i ostalima meni slicnima
udijele svoja iskustva, tajne i trikove
__________________
Good times are ahead !
Or behind. Because they sure aren't here.
Murmuration is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 22:10   #2
Ništa, vježbaj po kući. Sad ti je ravnoteža prebačena na prste. Znači ne moš' odmah hodati kao Musa Keseđija. Hodaj po doma, uspravi se, misli na prste kao balerina, sve dok ne dođeš npr. iz dnevnog u kupaonu i nazad, a da nisi ni skužila da si u petama. Onda si spremna za na cestu. Kad dođeš na cestu nemoj zaboraviti da imaš petu koja može upasti npr. u šahtu. Srećom petica od 6cm nije strašna.. Ja sam trčala nekad na bus pa u školu u petama od 12 cm, danas više ne nosim pete jer mi se ne da, ali može se. Pomalo. Valjda sam nešto objasnila
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 22:20   #3
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Ništa, vježbaj po kući. Sad ti je ravnoteža prebačena na prste. Znači ne moš' odmah hodati kao Musa Keseđija. Hodaj po doma, uspravi se, misli na prste kao balerina, sve dok ne dođeš npr. iz dnevnog u kupaonu i nazad, a da nisi ni skužila da si u petama. Onda si spremna za na cestu. Kad dođeš na cestu nemoj zaboraviti da imaš petu koja može upasti npr. u šahtu. Srećom petica od 6cm nije strašna.. Ja sam trčala nekad na bus pa u školu u petama od 12 cm, danas više ne nosim pete jer mi se ne da, ali može se. Pomalo. Valjda sam nešto objasnila
Hvala puno
samo jos jedna stvar: šta prvo dotiče pod? peta, prsti, istovremeno?
__________________
Good times are ahead !
Or behind. Because they sure aren't here.
Murmuration is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 22:24   #4
murmuration, nauči držati koljena ravna a ne savijena. to je isto jako važno. meni je grubo vidjeti curu koja hoda savinutih koljena i pogrbljena. dakle, tijelo ti mora biti ravno (kralježnica i koljena) i njiši malo kukovima. tako ti se hoda u visokim petama.
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 22:26   #5
Pa istovremeno ludice! Samo ti je sva težina na prste prebačena, zato viđam puno mladih cura koje nabadaju po gradu, a sve pogrbljene na naprijed. Vježbaj, vježbaj! Da hodaš uspravno kao dama.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 22:28   #6
Hodaj uspravno i pokušaj se opustiti..hodaj po kući i probaj zamisliti da hodaš u ravnom, dakle, nemoj se previše opterećivati time što imaš pete (znam da zvuči glupo, al pali, provjereno)..a što se tiče onog što-ide-prvo; kao i kada hodaš u patikama - prvo peta pa prsti!
Lissy1029 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 22:42   #7
Meni je trebalo dosta dugo jer prije sam obožavala tenisice tako da sam cipelice nosila samo kad bi išla van ili za tako neke prilike.. Imala sam petu negdje oko 8cm.. i sad kad hodam u njima kao da sam u tenama..
Kad obučem one od 12 znaju me brzo noge zabolit.. nekidan sam radila u njima 8 sati i cijelo vrijeme stajala hodala i još se uz sve to smješkala.. da da kad sam došla doma samo sam htjela masažicu..
`bubica` is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 22:59   #8
Quote:
Murmuration kaže: Pogledaj post
Hvala puno
samo jos jedna stvar: šta prvo dotiče pod? peta, prsti, istovremeno?
Isto ko i kod običnih cipela, peta pa prsti. Inače ćeš se nabadat.
Nije neki kunst.
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 23:18   #9
Kupi si za po kuci neke nanule na stiklu i hodaj u njima dok ih ne zaboravis, to jest dok god ti ne bude jednostavno i lako hodati u njima i to je to.

Dok god budes mislila u sebi "peta-prsti" ili "prsti-peta" to jest, dok god budes mislila "kako hodam" dok hodas, znaci da ne hodas dobro.
gerbengoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 14:22   #10
Quote:
Murmuration kaže: Pogledaj post
Evo sad cu u 17 godinu, a nisam nikad stala na stikle
Relativno sam visoka pa mi i ne trebaju,
a i ne uklapaju mi se sa odjecom koju inace nosim
Ali prije neki dan dobih
prelijepe preslatke pre pre kozne cizmice
na stiklu od nekih mozda hmm 6 centi?

Rado bi ih nosila, al jel, necu da se nabadam i sramotim,
nego nek iskusne forumasice meni i ostalima meni slicnima
udijele svoja iskustva, tajne i trikove
Dušo, obuj štikle i u njima hodaj po kući.... Nije to tako teško, jednostavno se moraš priviknuti na visoku petu. Nema tu nikakvih tajni ni trikova!
Oliva von Popaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 14:29   #11
ja "nabadam" od 7 raza =) po meni je najvaznija stvar kad hodas drzati se uspravno i ravnat koljena=) ravnaj koljena XD poslje ce ti to doc prirodno =)
vjezbaj po kuci (po tepihu il plocicama XD da ne bi bilo da parket unistis XD)
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 20:49   #12
ako imas ogledalo, hodaj ispred njega, da vidis cini li ti se to ok

ma pete su zakon, i kad se navuces, gotovo je
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 22:15   #13
Meni je najbolji trik. ako cu biti duze vrijeme u petama od npr. 6 cm, obuci one od 10-12 na pola sata. Nakon toga, za ove od 6 misliš da su ravne.

Isto vrijedi i za pokusaj hodanja... prvo stani u nesto previsoko, nakon toga je 6 cm mačji kašalj

I sve ovo sto su cure rekle...
Peneloopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 11:23   #14
hodaj po prstima
i noga ispred noge
uspravan stav

naravno, moraš vježbati
__________________
Talk to the face, talk to the face!
Starija Sestra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 13:16   #15
nije problem u hodanju nego u cipeli ja mislim...nemrem dva sata izdrzat na njima a da mi se ne place..valjda uvijek kupim neke neudobne,uopce vise nemam ideju kak da nadem neke koje mi odgovaraju
zvonchica12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 13:17   #16
Quote:
zvonchica12 kaže: Pogledaj post
nije problem u hodanju nego u cipeli ja mislim...nemrem dva sata izdrzat na njima a da mi se ne place..valjda uvijek kupim neke neudobne,uopce vise nemam ideju kak da nadem neke koje mi odgovaraju
investiraj malo vise love u cipele pa ce automatski biti i udobnije
radje samo jedne stikle, ali postene

primjetit ces da je u takvima i neopisivo lakse hodati
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 14:29   #17
nikad mi nije bilo jasno kak se to "uci" hodati u stiklama, mene nitko nikada nije ucio
obula ih, stala i hodala
isto tak i s rolama i klizaljkama i inim pizdarijama
nema tu neke filozofije, zakreni stopalo po tim i tim kutem, kut spustanja noge je tolki i tolki. stani na noge i hodaj
sto vise hodash lakse ce ti biti
amen
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 15:05   #18
a neki se boje visine pa im to nikako ne ide pod ruku
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 11:20   #19
ne znam koje bi to bile "poštene"cipele ,probala sam one u pitarellu za 300 do onih u guessu za 1300.stvarno se divim onim curama koje preko ebaya na blef kupe cipele i jos su ulta zadovoljne ah
zvonchica12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2009., 10:38   #20
probaj pogledat u deichmanna, ja ih imam vise komada od tamo(a mislim da ni jedne nisu bile vise od 200-250kn) i sve su mi udobne, bez problema izdrzim cilu vecer u njima
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:51.