Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2005., 17:11   #281
Quote:
Ava Adore kaže:
Meni je evo počelo tek prije 2 dana... i sve je gore
isto.
sinoc sam mislila da cu umrijeti
danas je podnosljivije ali ne izlazim iz kuce
a izgleda da je i claritine poceo djelovati.
Leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2005., 00:34   #282
Moj klinac do danas je malo šmrckao i kihao a danas je počelo ozbiljnije.nos mu je skomiran,začepljen.Do maloprije sam mu roštala po nosu.I jadnom klincu nije jasno da će se s tom alergijom morati boriti cijeli život.Zaključio je da su doktori ustvari glupi jer ne mogu naći lijek protiv ambre. tj. alergije.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2005., 21:39   #283
Pozdrav svima.
Eto čitam malo ova vaša iskustva i vidim da puno vas ima problema. Ja nemam, ali moja kćer je alergičarka (sve vrste peludi- trava, drveća i korova) i bilo je zbilja grozno dok nismo napravili sve testove i specijalističke preglede vezane uz alergiju.
Prije je cijelu sezonu (od veljače do listopada) pila letizen, a sada otkako po preporuci specijaliste žvače Singular (lijek za sprečavanje alergijske astme) puno joj je bolje.
Sprej i tablete sada pije samo kad je frka tj. početkom proljeća i eto sad u doba ambrozije.
Taj Singular je zbilja super, doktorica veli da će te tabletice morati žvakati dvije do tri sezone i da bi joj trebalo biti puno lakše.
MrsV is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2005., 13:50   #284
Exclamation

Quote:
magnolija25 kaže:

da li itko zna neko takvo podrucje u hr, jer koliko sam cula rasirila se i po dalmaciji?
sve je "zaraženo" ambrozijom -
ali najmanje je ima na naj, naj zapadnijem području istre


moj savjet-
pobjeć iz zemlje skroz u periodu ambrozije-
a s vremenom se i odseliti skroz iz ove vražje rupe
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2005., 20:15   #285
Jel zna netko jel može bolit grlo od toga?
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2005., 10:45   #286
Exclamation

Quote:
Ava Adore kaže:
Jel zna netko jel može bolit grlo od toga?

oh da!


moram uvijek paziti u ovo vrijeme da ne pijem niš jako hladno, neš odmah iz frižidera.. inače imam grlobolju sljedećih tjedan dana


jutros sam čaj
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 00:07   #287
Jel moguće da mi se ta alergija pojavila? Nisam imao nikad problema s alergijama, pa tako ni s ambrozijom. Ali zadnjih dana užasno šmrcam, pušem nos, začepljene su mi uši, krvave oči, muti mi se u glavi. Uglavnom, stanje kao neka prehlada. Ali nemam temperaturu, ni ne kašljem - negdje sam pročitao da se po tome alergija razlikuje od prehlade.
E sad ja sumnjam da mi se može samo tako odjednom pojavit. Kako je prošlih godina bilo sve ok?
Robierre is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 22:04   #288
Quote:
Robierre kaže:
E sad ja sumnjam da mi se može samo tako odjednom pojavit. Kako je prošlih godina bilo sve ok?
Nazalost, moze se samo tako odjednom pojavit .
Ako ti je stvarno jako lose, otidji kod lijecnika po lijekove, nema smisla muciti se.
A ako zelis biti siguran i znati na sto si tocno alergican, otidji napraviti testove.
Leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2005., 14:37   #289
Exclamation

Quote:
Leda kaže:
Nazalost, moze se samo tako odjednom pojavit .
Ako ti je stvarno jako lose, otidji kod lijecnika po lijekove, nema smisla muciti se.
A ako zelis biti siguran i znati na sto si tocno alergican, otidji napraviti testove.
točno,
makar najbolje će znati za par dana, kada pelud prestane kružiti - i kada simptomi nestanu sami od sebe--- i kada se sljedeće godine opet vrate u istom periodu


Robierre,
koliko imaš godina?
16 godina je uobičajeno doba kada se počnu pojavljivat po prvi put - makar nije pravilo
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 14:21   #290
Quote:
MrsV kaže:
Pozdrav svima.
Eto čitam malo ova vaša iskustva i vidim da puno vas ima problema. Ja nemam, ali moja kćer je alergičarka (sve vrste peludi- trava, drveća i korova) i bilo je zbilja grozno dok nismo napravili sve testove i specijalističke preglede vezane uz alergiju.
Prije je cijelu sezonu (od veljače do listopada) pila letizen, a sada otkako po preporuci specijaliste žvače Singular (lijek za sprečavanje alergijske astme) puno joj je bolje.
Sprej i tablete sada pije samo kad je frka tj. početkom proljeća i eto sad u doba ambrozije.
Taj Singular je zbilja super, doktorica veli da će te tabletice morati žvakati dvije do tri sezone i da bi joj trebalo biti puno lakše.
- Mozes li mi reci ko je proizvodjac tog lijeka i na bazi cega je napravljen (kemijski sastav)?! Hvala.

P.S. Imali smo vec temu "alergije"... btw!
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 14:22   #291
Quote:
Cro Fag kaže:
oh da!


moram uvijek paziti u ovo vrijeme da ne pijem niš jako hladno, neš odmah iz frižidera.. inače imam grlobolju sljedećih tjedan dana


jutros sam čaj
- Ja imam slican problem, ali kakve to veze ima s alergijom, mozes li mi objasniti?

Hvala.
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2005., 21:56   #292
Exclamation

Quote:
Jedna Tanja kaže:
- Ja imam slican problem, ali kakve to veze ima s alergijom, mozes li mi objasniti?

Hvala.
pa ima itekakve-
meni se je prije 10 godina proširila alergijska groznica upalom na sinuse - dobio sam upalu sinusa.. to sam išao slikat na rendgen - zbilja sam dobio upalu sinusa..

isto tako se može proširit na grlo..

tijelo je iscrpljeno, reagira pretjerano na sve -
u doba ambrozije - (k)ako popijem hladnu vodu to je dovoljno da se upali grlo
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 02:20   #293
Quote:
Cro Fag kaže:
pa ima itekakve-
meni se je prije 10 godina proširila alergijska groznica upalom na sinuse - dobio sam upalu sinusa.. to sam išao slikat na rendgen - zbilja sam dobio upalu sinusa..

isto tako se može proširit na grlo..

tijelo je iscrpljeno, reagira pretjerano na sve -
u doba ambrozije - (k)ako popijem hladnu vodu to je dovoljno da se upali grlo
- Meni se to desava malo cesce, ne znam ima li veze sa alergijom, hm...
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 19:51   #294
Exclamation

Quote:
Jedna Tanja kaže:
- Meni se to desava malo cesce, ne znam ima li veze sa alergijom, hm...
sumnjam..

oslabljeni imunitet prije
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 22:55   #295
ja sam 17godina imo problema sa alergijama.naso sam lijek od kojeg sam ozdravio,a doktori su mi rekli da mi nema pomoći ali ja sam ipak uspio.ako nekog zanima ja cu mu objasniti to sam primjenio od ove godine i vise nema nikakvih problema.I sada sam najsretniji covijek na svijetu.
mladen1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2005., 10:45   #296
jel ta ambrozija još uvijek divlja?! već par dana su mi sinusi zaštropani, curim, kišem, oči natečene, glava me boli
jaoj
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 13:17   #297
 
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 23:29   #298
Quote:
mladen1 kaže:
ja sam 17godina imo problema sa alergijama.naso sam lijek od kojeg sam ozdravio,a doktori su mi rekli da mi nema pomoći ali ja sam ipak uspio.ako nekog zanima ja cu mu objasniti to sam primjenio od ove godine i vise nema nikakvih problema.I sada sam najsretniji covijek na svijetu.
Pliz,napiši šta si koristio.
Stvarno ti je prestalo??
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 23:07   #299
Imam prijatelja koji je "umirao" kad je ambrozija cvala. Prosle godine je uzeo jedno 100% prirodno sredstvo za dizanje imuniteta. Kad je doslo vrijeme cvata, otisao je u vikendicu u Zagorju, sa fleksericom usao u polje ambrozije, sve pocistio a rekao je da je samo osjetio malo peckanje u nosu.

Takodjer imam frenda u Bedekovcini ciji sim je bio na pumpicama, ventolinu, na granici Astme, nakon jedne porcije maknuo se sa svih lijekova i spava ko beba, bez kasljanja.

Imam frendicu koja je 6 godina bila prvak drzave u atletici, sa jakim alergijama. Uzela ovo 100% prirodno sredstvo sa Novel registracijom u EU i potpuno rijesila alergije.

Ako nekoga zanima o cemu je rijec, neka mi posalje pm.
gorantnt is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2005., 13:56   #300
Quote:
gorantnt kaže:
Imam prijatelja koji je "umirao" kad je ambrozija cvala. Prosle godine je uzeo jedno 100% prirodno sredstvo za dizanje imuniteta. Kad je doslo vrijeme cvata, otisao je u vikendicu u Zagorju, sa fleksericom usao u polje ambrozije, sve pocistio a rekao je da je samo osjetio malo peckanje u nosu.

Takodjer imam frenda u Bedekovcini ciji sim je bio na pumpicama, ventolinu, na granici Astme, nakon jedne porcije maknuo se sa svih lijekova i spava ko beba, bez kasljanja.

Imam frendicu koja je 6 godina bila prvak drzave u atletici, sa jakim alergijama. Uzela ovo 100% prirodno sredstvo sa Novel registracijom u EU i potpuno rijesila alergije.

Ako nekoga zanima o cemu je rijec, neka mi posalje pm.
- A zasto nam ne bi napisao ovdje, da svi vidimo?!
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:53.