Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2004., 10:59   #201
Quote:
fairy kaže:
Meni je super otiči kod kozmetičarke, dati 100kn i mirna sam dva tjedna sigurno. Depilira me vrućim voskom i trakama. Malo istrpiš bol i poslje si mirna 2 tjedna, a i dlačice se prorjede s vremenom.
S time da mi izdepilira cijele noge i prepone tak da mislim da se pola sata bola isplati za lijepe nožice.
Ovo mi zaista zvuči dobro ali mene je užasno strah kozmetičarki
Budem se raspitala malo po puli koja je dobra pa se možda odlučim i za ovu soluciju.

Ne moraš se gnjaviti nit išta a miran si dva tjedna
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 11:01   #202
Quote:
Elektra kaže:
Ovo mi zaista zvuči dobro ali mene je užasno strah kozmetičarki

josh nikad nisam ni chula ni prochitala da je neka ugrizla ili zaklala mushteriju
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 11:04   #203
Quote:
magic kaže:
josh nikad nisam ni chula ni prochitala da je neka ugrizla ili zaklala mushteriju
nisam ni ja.. to ti je isto kao kad se ntko boji zubara ...
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 11:08   #204
ne, nije isto.


strah od stomatologa, bar kod starijih generacija, najcheshce je utemeljen na groznoj boli koja se osjecala pri popravljanju/vadjenju zuba.

oprosti, kod kozmeticharke sam chupala valjda i dlake po dzhigerici, ali takvu bol kao shto je bushenje zuba starinskom mashinom nisam nikad osjetila.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 11:10   #205
Quote:
Elektra kaže:
Ovo mi zaista zvuči dobro ali mene je užasno strah kozmetičarki
hm, ja sam nedavno bila na ciscenju lica i bolilo me do suza. sva sam se preznojavala. nakon tog iskstva nekak mi se sad bas i ne ide, iako mi dolazi vrijeme.
za razliku od zubara, sad barem imam izbora pa ne moram ic kozmeticarki.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 11:14   #206
Quote:
Billi kaže:
hm, ja sam nedavno bila na ciscenju lica i bolilo me do suza. sva sam se preznojavala.

Onda svakako promijeni kozmeticharku.

koliko kuzhim nisi nikakav pubertetlija pun upaljenih akni, chitam da koristish skupe preparate, sumnjam da ti je kozha lica u takvom stanju da bi chishcenje trebalo izazivati bolove.


A slazhem se s drugim dijelom - odlazak kozmeticharki uistinu nije nuzhan. kao shto je npr. odlazak stomatologu.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 11:26   #207
Quote:
Elektra kaže:
Ovo mi zaista zvuči dobro ali mene je užasno strah kozmetičarki
Budem se raspitala malo po puli koja je dobra pa se možda odlučim i za ovu soluciju.

Ne moraš se gnjaviti nit išta a miran si dva tjedna

Ma joj, ta bol je stvarno mačji kašalj, vidjet ćeš.
Ja sam dugo čupala sama s "Zepterovim strojićem za mučenje" i jače me je bolilo jer sam sama morala povlačiti po nogama, a i da ne govorim o dugotrajnosti procesa. Maltene da sam godišnji morala uzeti.
Kod kozmetičarke za cca 20minuta riješene cijele noge, prepone i ja glatka ko bebina guza!
Zašto ne pojednostavniti život kad imamo mogučnosti za to.
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 11:42   #208
Quote:
magic kaže:
Onda svakako promijeni kozmeticharku.

koliko kuzhim nisi nikakav pubertetlija pun upaljenih akni, chitam da koristish skupe preparate, sumnjam da ti je kozha lica u takvom stanju da bi chishcenje trebalo izazivati bolove.
tu i tamo mi se brada osipa sto je povezano sa povremenim zelucanim smetnjama pa sam tada isla na cisenje.
ja inace koristim vichy, znaci 100-njak kuna po kremici-ako aludiras na moj post na Sisley temi.
to sam tam napisla za zezanciju jer nam se cura obracala da smo sto me malo rasp....
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 12:01   #209
Quote:
fairy kaže:
Ma joj, ta bol je stvarno mačji kašalj, vidjet ćeš.
Ja sam dugo čupala sama s "Zepterovim strojićem za mučenje" i jače me je bolilo jer sam sama morala povlačiti po nogama, a i da ne govorim o dugotrajnosti procesa.
jaooo imala sam to,taj zepterov proser od epilacijskog aparatića,koštao više od najprosječnijeg brauna s police u dm-u pa mi je frendica pala na glupi privid cijene u skladu s kvalitetom.ma nije se počupala s tom napravom dva puta već je bila sva urasla i zgrčena od boli(a def ima jedan od najviših pragova boli za koje znam),dala ga je meni koja sam se još više usrećila,obje smo se vratila braunu za kojih 200kn.mislim da sam potisnula to,palo mi je napamet tek kad sam ga vidjela u istoj rečenici s boli
melange is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 12:03   #210
uh to depiliranje je meni prava muka!
vec sam negdje pisala moje muke s urastanjem! a depilirala sam se redovno kod kozmeticarke,ali vjerovatno su mi dlake pucale i zato su pocele urastat!
a brijat bi se morala svaki drugi dan, a to mi je
nemam pojma !
__________________
Kissa
kissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 12:24   #211
Radi urastanja sam odustala od voska (osim ljeti kad se ipak ne želim svako malo bavit dlakama), Sad se depiliram ili kremom ili pjenom za depilaciju. ne traje dugo kao vosak, ali ne boli ni malo, dlačice ipak nisu oštre kao od žileta, a ni urastaju (meni i od žileta urastaju, a prepone bolje da i ne govorim kako izgledaju nakon žileta).
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 12:30   #212
hm,ovo potencijalno zvuči odvratno,al evo ga,jel se vama koje ste na kremi za depilaciju ikad desilo da ne skine sve dlake nego ih uglavnom omekša i sprži kao za trajnu,na kovrčice? a nanijele ste sloj podjednake debljine all the way?zato sam odustala od veeta(točnije,one pjene u spreju)
melange is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 13:11   #213
Quote:
Tigrica kaže:
s cim se "pilingiras"?
obican piling iz tube ili pravis nesto svoje?
radnim danom peeling iz tube (sad koristim onaj avonov shea maslac i crni secer), a kad imam malo vise vremena za tusiranje onda uzmem rukavicu za peeling i sva se oderem
__________________
Bil'in, my love...
heureka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 13:15   #214
Quote:
melange kaže:
jaooo imala sam to,taj zepterov proser od epilacijskog aparatića,koštao više od najprosječnijeg brauna s police u dm-u pa mi je frendica pala na glupi privid cijene u skladu s kvalitetom.ma nije se počupala s tom napravom dva puta već je bila sva urasla i zgrčena od boli(a def ima jedan od najviših pragova boli za koje znam),dala ga je meni koja sam se još više usrećila,obje smo se vratila braunu za kojih 200kn.mislim da sam potisnula to,palo mi je napamet tek kad sam ga vidjela u istoj rečenici s boli

Ma no, nije mene toliko bolilo čupanje s Zepterom, samo da mi nije toliko vremena oduzimalo, sve bi bilo ok tj. podnjela bi ja i bol. Ali kad se bol protegne na kojih sat i pol-dva...nema šanse, moje vrijeme je dragocjeno.
Eno ga sad čubi u ormaru i plače što ne čupa više ničije dlake!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 13:22   #215
Quote:
Dustflower kaže:
Radi urastanja sam odustala od voska (osim ljeti kad se ipak ne želim svako malo bavit dlakama), Sad se depiliram ili kremom ili pjenom za depilaciju. ne traje dugo kao vosak, ali ne boli ni malo, dlačice ipak nisu oštre kao od žileta, a ni urastaju (meni i od žileta urastaju, a prepone bolje da i ne govorim kako izgledaju nakon žileta).
Da slažem se, meni prepone isto grozno izgledaju od žileta a za sve ostalo osim pazuha koristim aparatić. Radim to svaki drugi dan. Uvijek kažem da ću uzeti depilacijsku kremu a sad mi je ovo dodatni razlog kad kažeš da ne urastaju
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2005., 23:11   #216
depilacija bikini zone kod kozmetičara

dakle cure moje, nakon x godina mučenja s kremicama, britvicama, odlučih prepustit svoju bikini zonu profiću. ono što mene interesira jest da li ste bile, ako da, dojmovi i detalji.

isto tako, molim vas da me ne pokušavate odgovorit jer već imam rezerviran termin.

tnx!
 
Odgovori s citatom
Old 13.04.2005., 23:19   #217
Bila sam. Puta: jednom. Boli za popizdit. Nisam joj dala da dovrši posao jer sam umrla od boli. Ali to sam ja, inače sam hipersenzibilna, sve me boli i tako to.

Imaš crvenilo narednih par sati. Glatka si narednih 2 tjedna, barem sam ja bila.

Odi, pa vidi. Vjerujem da je prvi put najgori - treba to pregrist. Svaki idući put manje boli.

Ja sam veni, vidi, vici. I rekla zbogom. Sad čupam pincetom. Ljudi se zgražaju, ali mene to boli 10 puta manje od voska.

Sretno
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2005., 23:20   #218
Quote:
Indigo Girl kaže:
Sad čupam pincetom. Ljudi se zgražaju, ali mene to boli 10 puta manje od voska.
Nakon nekog vremena uopće ne boli
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2005., 23:28   #219
Upravo to me i straši. Da ću jednog dana skroz izgubiti osjećaj tamo dolje
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2005., 23:31   #220
Quote:
Indigo Girl kaže:
Upravo to me i straši. Da ću jednog dana skroz izgubiti osjećaj tamo dolje
Pa ne osjećaš ionako tamo di čupaš... pa di ti čupaš?
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:08.