Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2008., 15:47   #61
Ovaj booster, ali po meni jos bolji jer nema ove nogice, imas za kupiti u Prenatalu u Ilici i mislim da dodje nekih cca.250kn.
To je super stvar i mi tu stolicu imamo stalno u autu, za kod bake i dede, za restorane, za na more..., ma nema stolice na koju ne ide osim one bez naslona
Hello_Kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 17:25   #62
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
A koliko su sigurne te stolice sto se montiraju za stol? I do koje tezine bebe?

I jel zna netko dal postoji neki kao booster za "obicnu" stolicu, da se veze za nju? Iskustva?
Evo jedne interesantne za djecu iznad 12 mjeseci. Prikladna i za restorane, jer se veze za obicnu stolicu.

http://www.baby-walz.com/SyEngine.ph...2&pPosition=11
Jessica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 18:28   #63
Quote:
Kumica kaže: Pogledaj post
E pa ova Cam Smarty se veže za običnu stolicu. Veže se za zaslon i ispod stolice. Beba se veže oko struka i još staviš stolić. Sve skupa jako zategneš i super stoji.
Mi smo to kupili nećakinji koja sad ima 15 mjeseci, a izgleda kao da ima 2 godine i uredno u to stane. Bez problema nosiš sa sobom kamo god ideš.
Gledali smo i ove koje se šarafe za stol, ali stol ti ne smije imati nikakav rub ispod ploče, što je vrlo rijetko. Stolice su jako male i za sasvim male bebe. Naša sigurno ne bi stala u to.
U biti gledali smo neku u adaxu u izlogu i nismo se mogli načudit kako je mala bila. Čak sam pitala prodavačicu da im to nije maketa proizvoda ili sl.

Ovako izgleda Cam Smarty:
http://www.productreview.com.au/itemimage/86590
to je jako praktično ali tek za stariju djecu i trebaš imati vjerovatno dosta stabilnu stolicu koja se neće prevrnuti
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 20:09   #64
Quote:
Jessica kaže: Pogledaj post
Evo jedne interesantne za djecu iznad 12 mjeseci. Prikladna i za restorane, jer se veze za obicnu stolicu.

http://www.baby-walz.com/SyEngine.ph...2&pPosition=11


Tek sada vidim da mi link ne otvara ono sto sam htjela pokazati.
Evo, probat cu staviti sliku.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Artikal 11.jpg‎
Views:	192
Size:	5.6 KB
ID:	4522  
Jessica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 21:06   #65
Mi imamo Betronne sjedalicu i jako smo zadovoljni s njom.Super je,Ima dva pladnja ,3 polozaja ,moze se povisiti i spustiti
kika80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 22:23   #66
odabrali smo ipak bertonne. pobijedila je nad chiccom.
može se povisti, sniziti što chicco ne može i ima 2 pladnja

kod chicca je jedino bolji pojas.

uzeli smo svijetlo zelenu kao MajaM
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 22:53   #67
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
chicco polly 2u1, sedam nivoa, tri naslona-poze , dupl tacna, držač za čaše, dupla navlaka za leđa, kotačići... svašta nešto
mi imamo tu hranilicu i nebi ju mjenjali za nista na svijetu, lijepi dezeni, lako se sklapa i barata njome, lako s odrzava... ma super
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 23:06   #68
postoji sack´n´seat ....navuče se na stolicu i bebo sjedi na stolici a ne može nikud...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 23:37   #69
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
postoji sack´n´seat ....navuče se na stolicu i bebo sjedi na stolici a ne može nikud...
i ima veliku manu... neije za stolice sa visokim naslonom... mi smo ga kupili i odusevio me ali ga mogu koristit jedino kod prabake
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 00:13   #70
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
A koliko su sigurne te stolice sto se montiraju za stol? I do koje tezine bebe?

I jel zna netko dal postoji neki kao booster za "obicnu" stolicu, da se veze za nju? Iskustva?
Moja je do 20 kg, ako je dobar stol potpuno je sigurna, a sviđa mi se to što smo svi za stolom zajedno. Moji vole tu stolicu, a bome i meni je super, mrzila sam čistiti hranilicu, sad samo obrišem stol.
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 00:58   #71
da to mu je problem al nije problem sašit za visoku stolicu...i ja imam visoke
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 11:23   #72
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
i ima veliku manu... neije za stolice sa visokim naslonom... mi smo ga kupili i odusevio me ali ga mogu koristit jedino kod prabake
vidiš... a meni isto izgledao super...mislila sam ga kupiti za more
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 11:35   #73
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
postoji sack´n´seat ....navuče se na stolicu i bebo sjedi na stolici a ne može nikud...

mandy možeš li staviti slikicu baš me zanima kako izgleda
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 12:51   #74
http://www.thenaturalbabyresource.co...e325dc44c9d497

http://www.mamaibeba.hr/katalog.php?KID=22

šiljo, evo ti linkova
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 14:56   #75
cvjetić puno hvala
sviđa mi se
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 15:00   #76
i meni izgleda super ali me sad brine to s visinom stolca...
da li netko zna da li ih mogu vidjeti u živo negdje u zg?
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 15:12   #77
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
i meni izgleda super ali me sad brine to s visinom stolca...
da li netko zna da li ih mogu vidjeti u živo negdje u zg?
Ja sam ga u živo vidjela samo na sajmu za bebe, na štandu sling by mama. tamo su mi rekli da se bebi pod guzu može staviti npr. jastuk ako je naslon viši, al nisam ga kupovala pa ne mogu reći iz iskustva.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 17:50   #78
Quote:
Jessica kaže: Pogledaj post
Evo jedne interesantne za djecu iznad 12 mjeseci. Prikladna i za restorane, jer se veze za obicnu stolicu.

http://www.baby-walz.com/SyEngine.ph...2&pPosition=11
E, ovo mi se svidja!
Jel to ista stvar sto u Prenatalu ima za kupit?
__________________
sletna beba sletnih loditeja
mali kico is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 18:16   #79
Ja sam koristila stolac koji se natakne na stol, vrlo praktičan, lagan i sklopiv tako da smo ga nosili sa sobom kada smo išli van jesti. Jako mi se sviđalo to što je dijete jelo sa nama za istim stolom, bez igračaka, tako su obje kćerke naučile lijepo jesti i uživati u hrani. kada su bile stare oko 2,5 godine prešli smo na trip-trap, eno ga još danas je koristan jer mu se prilagođava visina sjedišta i police za noge. Nedavno sam išla tražiti poklon za jednu bebu i vidjela sto čuda, ima zaista apsurdnih stolica za hranjenje, zauzimaju puno mjesta, hranjenje u njima mi se čini da mora biti neprirodno teatralno a o cijenama da ne govorim!
Teuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 22:10   #80
Otišli danas u Baby Media Shop da pogledamo Cam Smarty i rekoše nam da je to namjenjeno za djecu od 18, a na netu kad gledam na stranim web siteovima piše da je za 6-48 mj. pa mi nije jasno
I kaže žena da je za do 36kg iako su testiranja pokazala da je izdržala i do 45kg, a izgleda jako sitno. Baš mi se svidjela, jer se lako prenosi: kad se sklopi je malecka, a mi stalno nekud idemo pa mi se čini zgodnom, jedino me sad to smelo kad je rekla za od 18mj...

Inače imaju i nešto slično ovome što je Jessica pokazala, oko 390kn. Al meni je bolja Cam Smarty čisto iz razloga što ju je lakše nosit negdje jer se sklapa.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:23.