Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2011., 18:52   #201
Ako znate nekoga tko prodaje Bernske planinske pse moli da mi javi , bila bi jako zahvalna, također mi možete malo skrenuti pažnju na što da se osvrnem pri kupnji tog psa , hvala unaprijed
Signorina Despi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 21:23   #202
Bezuspjesno pokusavam nabavit štence bernskog planinskog psa.Molim Vas ako netko zna tko ih prodaje po pristojnoj cijeni da mi javi...)
Hvala!
Mato22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 17:32   #203
pogledaj si registrirane uzgajivace na stranicama hks-a. islim da sam neki dan vidjela i neki oglas na njuskalu....
Troshkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 19:57   #204
Već sam ga kupio,svejdeno hvala...
Kaj preporučaš koju vrstu hrane?
Jućer sam ga dobio i poćeo sa pedigre junior.
Mato22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 22:19   #205
Za početak si trebao nastaviti hraniti s onim čime je uzgajivač dotad hranio, ne mijenjati hranu. Radije uzmi neki kvalitetniji dehidrat, Pedigree je pun aditiva.
surefire is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 22:20   #206
Pedigree je nešto najgore što možeš davati psu. Daj mu superpremium hranu, nešto poput Royal Canin, Hill's..A najbolje mu je da mu daješ meso uz to malo riže, tijesta, žganaca.
Imaš i tu podforum Hrana za pse pa pročitaj, jako dobro će ti doći.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 02:33   #207
Nemoj mu davat pedigre, oni imaju samo dobro osmisljen marketing, a hrana ne vrijedi odnosno nema sve potrebno za tvoje stene. Ja svom dajem Royal. Uglavnom ako ces davati dehidrat dok je stene bitno je da je superpremium hrana, kao npr. eukanuba, royal i hill's, a kasnije mozes preci i na neku drugu, iako ne preporucujem cesto mijenjanje hrane. Takoder mozes kuhati piletinu i rizu ili mljeveno meso, ponekad mu dehidrat prelij jogurtom, a postoje i zanimljivi "kokteli" koje mozes naci na internetu, cak ima i posebno osmisljenih za bernere u koje se stavlja odredeno voce, piletina i jaje i jos nekoliko sastojaka. Uzivaj
Troshkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 18:02   #208
Nije da mu dajem samo pedigre,ali kada nam ostanu ovako ostatci od rucka pa mu i to damo...
I cuo sam da nesme jesti nikakve kosti i slicno...!
I sada dok je jos mali netreba se cesljat,jer tako? :P
Mato22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 18:23   #209



ne bi mu trebali davati pileće kosti. Mi svojima znamo kupiti velike teleće kosti ali ih ne hranimo time nego im dajemo da se zabavljaju i grickaju.

Da li mu odvojite lijepo meso od ručka ili mu šiknete sve kao napoj svinji?
Mislim da pas ne bi trebao jesti potpuno istu hranu kao i vi jer oni ne bi trebali jesti toliko kuhano, prženo, naprženo i začinjeno.

A češljanje? Češljanje ovisi o tebi. Da li želiš da ti pas bude uredan ili ne. Ja mislim da bi ga trebao češljati jer mu dlaka može biti jako ruža i stvoriti se zapetljanja nekakva. Zašto ga ne bi mogao češljati dok je mali? Dapače, navikni ga još dok je beba.

A koliko je star?
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 19:09   #210
Sad ima 2 mjeseca...
Mato22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 19:51   #211
Hm ostaci od rucka...zavisi sto je za rucak XD u svakom slucaju timbalandica je sve rekla. Nemoj da bude zacinjeno kao sto to vi jedete, barem ja svojem ne dajem tako. Pokusaj mu primjerice kad se radi juha odvojiti malo sa strane prije nego se zacini pa time preliti dehidrat, takoder dok je tako mali pas, nemoj mu radije davati kosti, pogotovo ne pilece. Evo pregledala sam ti malo po stranici od pet centra, imas allevu, Puppy&Junior Giant Breed 15 kg kosta 304, 95kn sto je skuplje od pedigrea, ali bolje za tvog psa, a i jeftinije od ovih ostalih tipa hill's.
Troshkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 21:49   #212
Hvala puno!
Mato22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 19:29   #213
E ljudi moj mali pesek je postao jako jako zivahan,cesto mi zna zgrabit cijelu ruku i grize me,promijenio se dosta jel je to normalno za dob od malo vise 2 mjeseca? :O
Mato22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 03:32   #214
To je normalno. On se tako grickao i igrao s bracom i sestrama, to je njegov jedini nacin komunikacije koji dosad zna. Grizao je i mene moj, pogotovo kad su mu tek zubi poceli ispadati, ali nista zabrinjavajuce niti previse, kroz igru, ali proslo ga je cim je skuzio da to nije igra kakvu poticem.
Troshkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 08:55   #215
Ahaaaa...:P
Moj kada me zna nekad ugristi malo ga po njuskici lupim i onda se malo smiri a za minutu opet hehe
Mato22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 08:59   #216
ma to je normalno. zaigran je još
naši nama skaču od sreće čak i u lice pa tu i tamo gricnu za nos e to tek boli. bude se on smirio kako će odrastati, još je zaigrano štene
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 18:47   #217
Koliko je tvoj star?
Mato22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 20:33   #218
moji su 4 i pol mjeseca
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 21:58   #219
Jel si ih dresirala kaj?
:P
Mato22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 22:16   #220
ništa posebno, poslušni su dosta. Opomenemo ih kada rade nešto što ne smiju i to je sve. Inače, što se tiče onoga sjedi to ih ne učimo. Učimo ih da im smijemo uzeti hranu iz usta, da ne reže i slično.
Naučili smo ih hodati na lajni, na vućnju u autu i tako
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.