Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2010., 16:45   #201
Svaka info je dobrodošla.
M&Ms is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 11:38   #202
Još jedno pitanje.
Rekli su da je drugi krug od 11. do 15.10. Dal to znači da ja moram biti u ZG sve te dane ili samo jedan dan kada me već pozovu u telegramu? Jer mi je puno tako dugo ostati, a i ne znam kako se na poslu opravdat. Za dan-dva bi možda i mogla, ali dulje čisto sumnjam.
M&Ms is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 20:30   #203
Quote:
Kandidati koji su prošli taj test se onda pozivaju u Zagreb na 3-dnevno testiranje. Plaćeni su svi putni troškovi, kao i smještaj u hotelu......Sutra ujutro stižu rezultati prvog dana i kandidati koji nisu prošli se vraćaju kućama, a ostali se dijele u 2 grupe i nastavljaju testiranja. Prva grupa taj isti dan radi simulatore, a druga grupa ide na interview s njemicom. Idući dan se zamijene.

Ako je još uvijek ovako, bolje je što više ostati
Danas počeli sa brzojavima, nadajmo se pozivu.
__________________
There are two types of people in this world: Those who can extrapolate from incomplete data
His Airness is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 23:57   #204
Quote:
His Airness kaže: Pogledaj post
Ima i parking ispred HKZP-a, ali ne znam jel smiju posjetitelji tamo parkat.

Pišeš jedan sat pa još jedan sat čekaš rezultate, ako padneš šalju te odmah doma, a ako imaš više od 70% prolaziš i ideš na usmeni, što je tek formalnost.
No, ni u jednom slučaju nećeš vidjeti kunu.
Umjesto ovoga sto si napisa triba si samo stavit jedan veliki znak

dakle, prednatjecaj iz engleskog traje max 1 sat (ili 45 min?) nakon kojega ides doma i cekas rezultate, odnosno jesi li pozvana u drugi krug ili ne. To da ulazis u drugi krug samo sa 70% je pizdarija koju opce necu komentirat, a ovo da se ide odma na usmeni, a pogotovo da je formalnost... To znaci da sta, napises 70% engleskog i prolazis natjecaj? yea right...

Idite lipo na forum fpz-a i tamo imate temu o ovom natjecaju u kojoj sudjeluju ljudi koji su se prijavili i koji su pozvani, predugo je da pisem detaljno sta i kako.

ukratko: ako prodes engleski i ako te pozovu u drugi krug ceka te 1-3 dana testiranja u zagrebu (ako prodes prvi dan pen and pencil testove i budes u prvih 120, onda ostajes jos 2 dana) di ti je placen i put i smjestaj. triba izdrzat ta 3 dana, viruj mi, pa ako imas srecu da si izabran u uzi krug od tih 120, onda triba jos proc lijecnicki koji nije sala...

Parking ispred zgrade HKZP-a je besplatan, vjerujem da ce te pustit ako kazes da si dosla na natjecaj.
Duke_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 11:27   #205
Očito se nisam dovoljno jasno izrazio, sa min. 70 % prolaziš do usmenog iz engleskog. Formalnost je u smislu da te pita samo kaj radiš, kaj si završio i par rečenica o nekoj temi. Nigdje nisam napisao da je time osiguran drugi krug.

Kad smo kod toga, drugo testiranje počinje u ponedjeljak a tek su jučer počeli slati brzojave.

Kad već spominješ forum fpz-a, jel se tko uspio nedavno registrirat tamo? Meni stalno javlja da je potvrdni kod neispravan, a nemoguće da svaki put fulam
__________________
There are two types of people in this world: Those who can extrapolate from incomplete data
His Airness is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 23:08   #206
Thumbs up

Koliko se sjećam to su relativno obični testovi inteligencije, oni glupavi razmotani geometrijski likovi, redovi kvadratića na kojima su crte u raznim smjerovima pa trebaš izbrojat koliko ima kvadratića sa crtom na desno. Ima milion redova, ne brinite, izbrojite točno 5,6 redova i na konju ste, ne brzajte previše. Ne dajte švabama (ako oni još uvijek to rade) da krenu s testom dok vam sve nije jasno, davite ih da vam objasne.

Simulatori su podizanje nekih mostića dok se nekakvi autići vozaju, tako nešto ... i ima još nekakvo ukucavanje headinga s aviončićima, nije strašno.

Tko stigne do intervjua s komisijom, neka bude opušten i nek ne koluta očima.
Pitat će vas jeste li spremni otići od kuće na pola godine, ostavit dragu/dragog, ženu/muža, djecu itd zbog školovanja, jeste li voljni preseliti u drugi grad, koji vam je najteži trenutak u životu, najodgovornija stvar koju ste dosad radili, mogu pitati da opišete sami sebe itd ...

Ako nisu već prošla testiranja možda nekom i pomogne

Good luck !
Nikog is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 03:42   #207
Ja upao!
HotiBomba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 15:31   #208
Quote:
HotiBomba kaže: Pogledaj post
Ja upao!
Čestitam, kad su ti javili i kako (telefonski,telegram)?
Peritza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 21:00   #209
Quote:
Peritza kaže: Pogledaj post
Čestitam, kad su ti javili i kako (telefonski,telegram)?
Telefonski, zvala neka teta jučer na mobitel i uljepšala dan
HotiBomba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 21:03   #210
i što te sada čeka? kakva testiranja i to?
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 21:05   #211
Quote:
home edition kaže: Pogledaj post
i što te sada čeka? kakva testiranja i to?
Sutra ujutro na Pleso po uputnicu za lječnički (koji nam je ova na tel. rekla da će biti 22. ovog miseca). I nadam se ostale upute što treba i di..
HotiBomba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 20:01   #212
ja isto prosao isto na lijecnicki 22.

cestitam kolega..
getz85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 09:51   #213
da li je netko iz zadnjeg kruga dobio obavijest da nije primljen? Ja recimo, nisam dobio ništa! Dajte se javite da zajedno tugujemo...
mv4584 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 20:22   #214
koliko cujem, ovi koji nisu prosli jos uvijek nisu obavijesteni, ljudi se snalaze na razne nacine da saznaju (citaj: tatin frend je u kontroli) da nisu prosli... prema svemu sudeci, malo ljudi je proslo, kad sam bio po uputnicu za lijecnicki vidio sam jos cca 15-ak drugih uputnica na stolu, a na simulatorima i intervjuu nas je bilo 30-ak + oni od proslih godina...
getz85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 05:20   #215
Quote:
getz85 kaže: Pogledaj post
ja isto prosao isto na lijecnicki 22.

cestitam kolega..
hehehe hvala također
HotiBomba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 05:22   #216
Quote:
mv4584 kaže: Pogledaj post
da li je netko iz zadnjeg kruga dobio obavijest da nije primljen? Ja recimo, nisam dobio ništa! Dajte se javite da zajedno tugujemo...
meni kad je brat bio prije par godina i nije prošao poslali su mu pismeno tek za 2-3 mjeseca... inače, probaj nać nekog tamo ili budi dosada pa zovi u kadrovsku.. ima negdje broj na njihovim stranicama ili probaj preko maila... ali mislim , ako te dosad nisu zvali - da nažalost, ništa od toga... sry
HotiBomba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 09:32   #217
malo sam dosadan, ali znate kako je...pa sazna li se kada zbog ćega neko nije prošao, da li je pao na intervjuu ili je pao na simulatoru ili na oboje i može li se javit ponovo kad je došao do te faze?
mv4584 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 10:31   #218
mislim da su ti po zakonu samo dužni reći dali si prošao ili ne, ali ti nisu dužni reći "pali ste na simulatoru", "pali ste na psihotestu" ili sl...
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 13:42   #219
mislio sam više u smislu ukoliko te njemica proglasila nesposobnim za taj posao onda se pretpostavljam ne možeš više javljat, jer fakat s godinama nećeš biti sposobniji, ali ukoliko si pao na simulatoru pretpostavka je da možeš opet probat,jer ovako nemam pojma što se dogodilo ( da ne kažem da se meni sve činilo super odrađeno , šmrc)
mv4584 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 14:31   #220
ako si ušao u drugi krug nemožeš se više prijavljivat na natječaj, nažalost. drugi krug se podrazumijeva interview/simulatori.
Duke_st is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:48.