Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2012., 23:14   #1
LOL or Dota2

Sta mi preporucujete da igram?
http://basepic.com/images.php?di=1RF6

or dota2?

vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 23:43   #2
LoL je više noob-friendly ja igram Dotu 2, ali većinom sam to odlučio zbog grafike, poprilično su podjednake igre
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 00:00   #3
igre nemaju veze jedna s drugom :S Dota 2 je puno bolja. U lol-u nemaš niakakve šanse protiv igrača s povećim levelima
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 00:14   #4
kako može ijedna bit bolja od druge ako "nemaju veze jedna s drugom"?
ugl. isprobaj obje pa sam zaključi jer će ti svi govorit da je bolja ona koja se njima više sviđa
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 02:17   #5
Quote:
stinson kaže: Pogledaj post
kako može ijedna bit bolja od druge ako "nemaju veze jedna s drugom"?
ugl. isprobaj obje pa sam zaključi jer će ti svi govorit da je bolja ona koja se njima više sviđa
ma to se tako samo kaže.
a i dobro si mu rekao. besplatne su zasad obje niš nema za izgubit
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 11:13   #6
ajd kad vec isprobavas isprobaj si i HoN,
al on ti je najmanje noob friendly od svih.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 03:11   #7
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
ajd kad vec isprobavas isprobaj si i HoN,
al on ti je najmanje noob friendly od svih.
Meni osobno i najbolja igra. Dota 2 je dobra ali sporost i delay me ubijaju u pojam. Hon ftw
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 10:14   #8
Delay?
LOL je inače kao dječiji vrtić naspram doktorata kad uspoređujemo skill curve i kompetetivnost.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 11:59   #9
daj me ne nasmijavaj molim te
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 12:28   #10
Morao bi mi za to reći kakav ti je to smisao za humor. Očito je dosta bizaran, no nije da me zanima.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 12:46   #11


inače, http://www.ign.com/articles/2012/11/...-versus-dota-2
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 12:30   #12
svako ima svoj ukus u ovome, meni je osobno LoL grozna igra, ne toliko radi same igre nego tih noob friendly razlika od originala, DOTA 2 je prespora i interfejs je očajan, ali oke je igra ovako, ima potencijala da mi se svidi jednog dana...Heroes of Newerth, ta igra je nešto najbolje što se desilo tom žanru ikad, definitivno probaj dat šansu...uostalom, sve je to besplatno, skini pa igraj
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 21:48   #13
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Delay?
LOL je inače kao dječiji vrtić naspram doktorata kad uspoređujemo skill curve i kompetetivnost.
Delay kao, Kad kliknem da heroj nešto naparvi a njemu treba bar pol sekunde ako ne i više da odreagira.

Jako iritantno. U HoNu toga nema, igra je puno brža.

Narvno ne kažem da je igra bolja, sve je stvar ukusa.

Ali pustime se sada toga ja sam malo oživio temu o HoNu pa kog zanima neka pogleda tamo.

Što se tiče dota 2 vs LoL - definitivno dota2
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 08:24   #14
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Delay kao, Kad kliknem da heroj nešto naparvi a njemu treba bar pol sekunde ako ne i više da odreagira.

Jako iritantno. U HoNu toga nema, igra je puno brža.

Narvno ne kažem da je igra bolja, sve je stvar ukusa.

Ali pustime se sada toga ja sam malo oživio temu o HoNu pa kog zanima neka pogleda tamo.

Što se tiče dota 2 vs LoL - definitivno dota2
Da nisi igrao na non eu serverima, pa imao lag? Ili misliš na casting time i attack animation? Ako je ovo drugo, to je dio skill base-a. Mora se naučiti igrati heroj, nemože se od prve sjesti i biti majstor, baš zato da se naučiš te finese.
Što se tiče HoN, igra je sasvim dobra, i igrao sam je prije dote. Nekih sitnih fora nema, na koje sam navikao i nekako mi izgleda zastarjelo i dosta je bilo tada bugova i random disconecta, ali možda su to do sad ispravili. Osobnosu mi Ra i Empath jedni od najboljih orginalnih heroja koje su nudili (većina ih je kopija dote).
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 09:20   #15
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Osobnosu mi Ra i Empath jedni od najboljih orginalnih heroja koje su nudili (većina ih je kopija dote).
Većina ih nije kopija dote

Ne igrao sam samo EU, i vidljivo je da likovi sporije reagiraju (pri tome ne mislim na animacije). Casting animacije nisam niti spominjao. Umjetno su stvorili nešto što je prije bilo ograničeno w3 engineom. Po meni velika greška. Kada već imaš tehnologiju, onda napravi to ako spada. To mi je u biti najveća zamjerka.

Sve ima svoje za i protiv. Isto tako trebaš biti majstor da u bržem okruženju pokupiš creepa ili izbjegneš spell.

Obje stiuacije su zahtjevne na svoj način, pitanje je samo koju preferiraš.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 14:58   #16
Igram LoL, ali DOTA kao jedan od najjačih predstavnika žanra je ipak imho puno bolja.
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2012., 11:08   #17
jeli dota 2 jos uvijek u closed beti?
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2012., 12:21   #18
da
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2012., 13:47   #19
I meni je sranje šta je Dota 2 prespora. Sa Pudgevim hookom je prelako bilo šta pogodit dok se u HoN-u moraš pošteno namučit da nešto skineš.
Darkbound is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 11:36   #20
Beta je samo službeno. Igra je već odavno spremna, samo ubacuju heroje i content, bar su tako sami rekli.

A za betu tko je do sada htio, dobio ju je
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.