Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2005., 14:02   #201
Quote:
Johnny 99 kaže:
Zašto je pogon na lanac bolji od magneta a trgovac tvrdi upravo suprotno: da se magnet ne mijenja za razliku od lanca koji nakon neke 3 godine treba možda mijenjati, a i buči više nego magnet (koji je praktički nečujan)... Istinabog, magnet i košta znatno više, ali koji je pravi razlog?
karakala prica gluposti.
normalno da je magnetski bolji, ako nista, prakticki je besuman.
lanac radi tako iritantan zvuk da vjezbanje vrlo brzo postaje jako iritantno, za tebe, ukucane a mozda i za susjede
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 23:54   #202
meni se ona traka oko magneta (valjda) izlizala... jel se moze to zamjenit ili sta...
Enyala is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2005., 18:57   #203
Re: Orbitrek

Quote:
Michelle_24 kaže:
Pozdrav,
imam jednu molbu - da mi odgovorite ukoliko imate iskustva sa korištenje sprave za vježbanje - Orbitrekom, tj. učinkom istoga. Također, bila bih zahvalana na informaciji o tome gdje ga mogu kupiti po razumnoj cijeni.
Hvala!
Moj stari je smršavio 15kg od 4.-tog mjeseca. Svaki dan vozika to čudo u trajanju do max.15 minuta.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2005., 21:18   #204
Imam doma orbi na magnet i dela već godinu dana bez problema (da pokucam u drvo). Rezultati se vide, jako je dobar za cijelo tijelo. I primjetila sam da kad jogginga ili vožnje biciklom su me nakon dužeg vremena počela bolit koljena, a kad na ovome vježbam sve super. Sam osjećam kak me mišići zatežu. Zato - samo naprijed!
becky_maro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 23:36   #205
I ja sam kupila prije 3 mjeseca u mercatone u zagrebu došao je oko 700 kn i jako sam zadovoljna sa orbitrekom.
Vježbam 5 puta tjedno po 1 h i moram priznati da se super osjećam. Stavim na najmanji otpor, namjestim ga pred televizor i pustim dobar film.
Kile se ne smanjuju, ali moram priznati da jedem više nego inače. Kolači su mi svakodnevno neophodni, a uz naravno prethodno obilan ručak. Kao da mi se apetit doista povećao, ne znam kakva vi iskustva imate.
E da, kupila sam i l-carnitin, ali ne vjerujem da to daje neke drastične rezultate.
zlatokosa.princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2005., 23:25   #206
Moja draga dosla prije tjedan dana na ideju da kupi traku za trcanje, ali smo se brzo ohladili od te ideje kad smo vidjeli kolko to zadovoljstvo kosta.

I eto ti nje jucer sa idejom da kupimo Orbitrek. Kao daju u Mercatoneu na amex 12 rata bez kamata, a cijena samo 600 kn!
I tako mi rano jutros uputili se put Stupnika i kad tamo hrpa ljudi bira koji ce

Uglavnom da ne gnjavim sa pricom mi smo uzeli magnetni od cca 1000kn.
Nekim cudom uspjeli smo ga sastaviti u vrlo kratkom roku i vec odradili danas prvu voznju.
Zaista je necujan i dosta je velik i za razliku od onog s lancem koji je kostao 600 kn djeluje puno mocnije i stabilnije.
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 20:19   #207
Bok..
Zbog nedavnog preseljenja u manji stan, ne mogu vise drzati Orbitrek, pa ga prodajem. Tko je
zainteresiran neka mi posalje privatnu poruku...
 
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 20:21   #208
Quote:
Aika kaže:
Bok..
Zbog nedavnog preseljenja u manji stan, ne mogu vise drzati Orbitrek, pa ga prodajem. Tko je
zainteresiran neka mi posalje privatnu poruku...
pm-ovi ne rade
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 21:42   #209
Quote:
Karakala kaže:
bolji od ergometra...
Jesi siguran?

Možda je zdraviji ali sumnjam da je bolji. Na ergometru ljudi koji rade pravilno i usto se trude svaku seriju odraditi bolje nego prethodnu doslovce iznoje dušu van.

Imam pitanje u vezi tog orbitreka - jel maksimalan tempo u rangu istoga na običnom steperu ili može i brže? Nekako mi se ne čini idealnom spravom za eksplozivce. Fala
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 21:59   #210
sto je ergometar

daj neku sliku
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2005., 22:42   #211
Quote:
Tinchi kaže:

Imam pitanje u vezi tog orbitreka - jel maksimalan tempo u rangu istoga na običnom steperu ili može i brže? Nekako mi se ne čini idealnom spravom za eksplozivce. Fala
Za eksplozivce je super...na steperu "ides" gore-dolje, a na orbitreku je kružno kretanje pa ga mozes odvaliti velikom brzinom..
 
Odgovori s citatom
Old 08.12.2005., 23:25   #212
Quote:
joujou kaže:
sto je ergometar

daj neku sliku
simulacija veslanja ako se ne varam?
ako je to to onda ti je jako dugacko i imas to nesto sta kao povlacis i odgurujes se nogama, neznam bolje opisat...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2005., 10:44   #213
Quote:
hana kaže:
simulacija veslanja ako se ne varam?
ako je to to onda ti je jako dugacko i imas to nesto sta kao povlacis i odgurujes se nogama, neznam bolje opisat...

aha... znam taj, super je
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 14:14   #214
Htjela bi pitati da li se vjezbanjem na toj spravici smanjuje i obujam struka ili salo na trbuhu ili se samo ucvrscuje guza??
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2005., 20:41   #215
Thumbs up

Juupi! I ja sam ga kupila. Metro. "Akcija" (ne vjerujem, mislim da je trik.) Cijena_sitnica. Magnetski. (Mislim da bi proizvođači orbitreka ovom forumu tribali dat neku proviziju).
Čini mi se da nekako premale krugove radim, kao da kližem naprijed ,nazad i onda propadam...
A oni u Metroa pojma nemaju, sad mi je jasno zašto su cijene tako povoljne, ni prospekt mi nisu dali prije kupnje,ne može, pa ne može, a pojma nemaju za reći o modelu.
Vrijeme, puls,udaljenost, brzina, kalorije(iako me ništa od tog ne zanima previše), garancija 2 god (to me zanima). Bija je jedan s istim cijenom, ali velikom, preglednim monitorom. Parija je skuplji (ha-ha), i čudilo me zašto nije, ali kad sam stala na njega-grozno nisko, trebam se zgrbit. Biseri od prodavača nisu imali pojma može li se to regulirat, fakat me znam kako...možda je za djecu. Poslije u servisu tip kaže da ne može.
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 16:11   #216
Quote:
Galadriel kaže:
Htjela bi pitati da li se vjezbanjem na toj spravici smanjuje i obujam struka ili salo na trbuhu ili se samo ucvrscuje guza??
... rekao mi fitness trener... zato što je to aerobna vježba - smanjuje ti se i struk
ivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 17:51   #217
Quote:
ivek kaže:
... rekao mi fitness trener... zato što je to aerobna vježba - smanjuje ti se i struk
hvala na odgovoru.uljepsao si mi dan
i kupila sam orbitrek
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 20:48   #218
Question

Quote:
Galadriel kaže:
hvala na odgovoru.uljepsao si mi dan
i kupila sam orbitrek

Gdje, koji (Platinum?) i koliko?
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2006., 00:12   #219
Quote:
Dijete Cvijeća kaže:
Gdje, koji (Platinum?) i koliko?
u metrou,nije platinum,obican je.platila sam oko 400 kn,dobila sam popust jer je bio izlozbeni
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2006., 04:50   #220
Smile

Quote:
Galadriel kaže:
u metrou,nije platinum,obican je.platila sam oko 400 kn,dobila sam popust jer je bio izlozbeni

Hvala.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:49.