Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2012., 12:05   #3381
Quote:
Mighty1 kaže: Pogledaj post
Tako da mi se čini da je ovo već uigrana praksa kod HR poslodavaca i mislim da je najbolje da tvoja kolegica ne popušta pred nikakvim prazim prijetnjama, upozna se sa zakonima i drži se istih, a ako poslodavac napravi nešto van zakona odma tužit.
Da, to bi bilo najbolje. Problem je što se prosječan čovjek nema gdje upoznati sa svojim pravima, najčešće, a nije da je do korisnih informacija lako doći u ovoj državi, a posebno ako si još starija osoba koja ne koristi internet. Nadam se da bar u sindikatima rade svoj posao.
etera35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 11:49   #3382
Kako do neisplaćenih plaća?

Oprostite ako već postoji tema (u tom slučaju molim da premjestite), ali zanima me kako da dođem do plaća koje mi poslodavac duguje.
Navodno se to po novom zakonu naplaćuje putem Fine, uz potvrdu o neisplaćenim plaćama.
Kako i gdje da dobijem takvu potvrdu (poslodavac mi ju sigurno neće izdati)?
Berenice is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 11:58   #3383
Mora Ti je izdati poslodavac.

Smiješno, ha?
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 12:12   #3384
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Mora Ti je izdati poslodavac.

Smiješno, ha?
Znala sam
Berenice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 20:01   #3385
Pozdrav svima!
Nisam pronašla odgovarajuću temu.
Bliži se 1.11, neradan dan, trgovački centri neće raditi. može li se radnicima uzeti slobodan dan planiran za taj tjedan jer se neće raditi na taj praznik, čime se izjednačavaju praznik i slobodan dan?
znam da se može, htjela sam pitati smije li se
__________________
the quick brown fox jumps over the lazy dog...
Aubrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 15:45   #3386
Kad smo kod neisplate plaće, koliko mjeseci neisplate je opravdano za dati izvanredni otkaz? Da li je dovoljan samo jedan mjesec? Meni nije plaćen prošli mjesec (po ugovoru je plaća trebala stići do 15.). Da li je prerano?
__________________
This is not a time to be dismayed. This is punk rock time. This is what Joe Strummer trained you for.
Zuzzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 16:59   #3387
zapošljavanje kućne pomoćnice

Ako ja kao privatna osoba želim na par tjedana zaposliti kućnu pomoćnicu, što mi je sve potrebno za to (čula sam da treba ići preko socijalnog, ali se ne snalazim kako i što) i kolika bih davanja otprilike prema drzavi imala (plaća je minimalac)
Tnx za odgovor
hadrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 17:40   #3388
Quote:
hadrijana kaže: Pogledaj post
Ako ja kao privatna osoba želim na par tjedana zaposliti kućnu pomoćnicu, što mi je sve potrebno za to (čula sam da treba ići preko socijalnog, ali se ne snalazim kako i što) i kolika bih davanja otprilike prema drzavi imala (plaća je minimalac)
Tnx za odgovor
Davanja su točno 1000 kuna. A najbolje da to napravi neki rađunovođa, jer su stvari mnogo kompliciranije negoli kada je moja majka to radila u doba socijalizma!
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 20:24   #3389
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Davanja su točno 1000 kuna. A najbolje da to napravi neki rađunovođa, jer su stvari mnogo kompliciranije negoli kada je moja majka to radila u doba socijalizma!
Misliš 1000 kn mjesečno? Pa to je puuno!!!
hadrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 21:20   #3390
Quote:
hadrijana kaže: Pogledaj post
Misliš 1000 kn mjesečno? Pa to je puuno!!!
dobro došli u Hrvatsku
d2267 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 23:15   #3391
otkaz, otpremnina

dakel, 10.8.2012 sam dobio otkaz i imam 8 tjedana otkaznog roka i 6 tjedana odišnjeg a to će sve trajat negdje do prosinca....pitanje: da li će mi za obračun otpremnine uzeti u obzir tri jjeseca do uručenja otkaza (svibanj, lipanj i srpanj) ili će mi uzeti zadnja ove mjesece kad ne radim ali primam plaću (umanjenu) i drugo pitanje: otkaz nisam htio primiti pa su ga potpisala 2 svjedoka (ili moraju biti tri)....da li je taj otkaz pravovaljan?
makarska01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 13:24   #3392
Postoje još neki stvari koje moraš znati osim plaćanja doprinosa:

1. Moraš voditi evidencije radnog vremena

2. Zakon o zaštiti na radu ne vrijedi za kućne pomoćnice.
JohnDoe-25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 20:51   #3393
Ahh, zašto bi stvari bile jednostavne.....

Ima li kakav obrazac za tu evidenciju JohnDoe, ili iscrtavam tabelicu i prilažem?
Hvala na svim odgovorima
hadrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 21:29   #3394
Nema propisan obrazac, ali su propisani podaci koji se moraju prikazati.
Moraju se prikazati podaci o datumu i radnim satima, pri čemu se mora vidjeti koliko je redovnih sati, koliko prekovremenih i sl, koliko rada vikendom i sl. Tako da možeš složiti neku takvu tablicu i to ti je to.

Pazi kako pišeš prekovremene, najbolje bi ti bilo da ih nemaš više od 8, ali ako ne ide, nemoj pisati kontinuirano više od 10 % fonda sati na koji bi ti bila prijavljena. Moja preporuka ti je da si pročitaš Zakon o radu.
JohnDoe-25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 16:45   #3395
Tnx na savjetu, JohnDoe.
A sto se tiče ovih davanja od 1000 kn, tu nešto ne štima. Ne mogu davanja biti za svih ista, to valjda ovisi o visini plaće i koliko koja općina ima poreza/prireza. Ali, nema veze, već ću saznati
hadrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 17:05   #3396
Quote:
hadrijana kaže: Pogledaj post
Tnx na savjetu, JohnDoe.
A sto se tiče ovih davanja od 1000 kn, tu nešto ne štima. Ne mogu davanja biti za svih ista, to valjda ovisi o visini plaće i koliko koja općina ima poreza/prireza. Ali, nema veze, već ću saznati
Tih 1000 kuna je lova koju daje poslodavac za mirovinsko i zdravstveno osiguranje. A tebi ide preko bankovnog računa tvoja minimalna plaća (oko 2800 kn) Ali računovođa mora uzeti u obzir da češ staviti dijete ili muža na sebe u vidu poreznih olakšica. Ako je osoba samac ili je supružnik stavio već na sebe djecu za porez, ondda se na ovih 2800 još plaća poseban porez. A to je u ovom slučaju 200 - 300 kuna mjesečno !!

Npomena: da li će osoba stvarno biti kućna pomoćnica ili joj samo treba staž?! Npr. da može otići na porodiljski. Ili joj fali nešto staža do mirovine. ili za se prijavi na birou da bi dobila nešto od njih !

Ako nekome treba samo za staž radi mirovine, bolje je plaćati posebni staž direktno mirovinskom fondu , oko 500 - 600 kuna mjesečno. Ali treba osoba biti barem nekoliko dana friško na birou !
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 22:05   #3397
Ok, jasnije mi je, a i moram znati u što se upuštam.
A ni ove napomene ti nisu bezveze, krena zašto si ljudi ne bi pomogli ako se može...
hadrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 10:49   #3398
Pozdrav svima
molio bi hitan odgovor ako neko zna:
da li postoji zakonski rok za javiti radniku da mu ugovor na određeno nije produžen,što ako radnik i dalje radi a nedaju mu informaciju da li će mu produziti ugovor ili neće?
Hvala
__________________
Ne plači za onim što nemaš već ostavi druge da plaču što nemaju tebe !
Za svijet si samo netko a za nekoga si cijeli svijet !!!
damir1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 11:05   #3399
Produzenje ugovora nije obaveza, traje do kad traje i to je to.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 11:16   #3400
pozdrav
hvala na brzom odgovoru!Ali po ovome napisanom ja onda nemoram biti na poslu ako mi je ugovor istekao ili?
__________________
Ne plači za onim što nemaš već ostavi druge da plaču što nemaju tebe !
Za svijet si samo netko a za nekoga si cijeli svijet !!!
damir1976 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:30.