Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2004., 17:13   #201
Quote:
slafko kaže:
oko čega se ti dereš i o čemu pričaš uopće?
i ne, gumba za diplomaciju nemaš jer si očigledno dobio "Croatian vs. the World Edition".
pRICAm o Civilizaciji IGRICA...fORa ni ju JE zA iGrat,a neznam kako da uključim diplomaciju u igru
I nemoj mi se obračat ko neki tamo astec jel ti jasno prijatelju=???

mislio sam samo iskustva razmjenit neka s nekim nisam se derao dok sam pisao.
Check it out:Igrao sam na težini prije monarha kada sam prvi puta igrao igricu nisam ratovao sa nikim zato što su me zatvorili zeleni grci na kopnu jedino sam sa njima granićio,bilo mi je glupo prekomorsko ratovanje jer mi je u glavi iskrcavanje na normandiju Dan D,bio sam negdje peti po scoreu na ljestvici i grci su me cijelo vrijeme pljuvali kad bi razgovarao sa njima a jedino sam sa njima tada mogao sklapati saveze neznam na koju foru al izgleda da su oni meni poslali diplomata jer ja nisam ništa poduzeo i imao sam samo sa njima opciju mutual protection pact,nisam to koristio jer sam dosta ratovao protiv njih u početku igre,kada sam izgradio prugu na cijeloj površini moje domovine onda sam rasporedio vojsku pokraj granice sa grcima od legionara na jednu hrpu na jedno mjesto pa do cavalry i riflemanova fino kao hitler kada je imao svoje mimohode da pokaže snagu njemačke vojske odmah poslje toga događaja drugi krug meni se javljaju grci vrlo pristojni i dobijem u 3 grada warriore iako sam gradio i proizvodio nešto drugo..ha---ha beat this!!! igra je super i sviđa mi se njena realnost ..realno je da se čuda dešavaju tu i tamo nismo roboti.
shinobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 19:49   #202
bez riječi

__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 15:00   #203
slafko naj zajebavat čovjeka neg mu pomogni.



@shinobi diplomatski kontak ostvaruješ tak da stisneš f4 i onda 2 puta klikneš na facu vođe s kojim želiš pregovarati, ili ako ga nema tu onda možeš napraviti desni klik na jedinicu nacije s kojoj želiš razgovarati i klikneš na contact npr. indian rifleman i onda se započne dijalog.

za špijuniranje prvo moraš napraviti malo čudo koje se zove inteligence agency i onda se uz tom gradu koji je napravil to malo čudo pojavi znak u obliku štita (to je odma do imena grada. ak nisi skužil. onda idemo ovak. glavni grad ima zvijezdicu, a tak bude taj grad s inteligence agency imal taj štit). dakle 2 puta klikneš na štit i pošalješ špijuna naciji koju izabereš- dok si to napravil onda klikni na štit naprijateljskog glavnog grada kojem si poslal špijuna i ond se otvori izbornik s opcijama koje možeš napraviti.

preporučujem ti da pročitaš cijeli ovaj topic. ima korisnih savjeta.
ak još kaj ne kužiš, pitaj.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2004., 20:10   #204
Quote:
Black Revenger kaže:
slafko naj zajebavat čovjeka neg mu pomogni.



@shinobi diplomatski kontak ostvaruješ tak da stisneš f4 i onda 2 puta klikneš na facu vođe s kojim želiš pregovarati, ili ako ga nema tu onda možeš napraviti desni klik na jedinicu nacije s kojoj želiš razgovarati i klikneš na contact npr. indian rifleman i onda se započne dijalog.

za špijuniranje prvo moraš napraviti malo čudo koje se zove inteligence agency i onda se uz tom gradu koji je napravil to malo čudo pojavi znak u obliku štita (to je odma do imena grada. ak nisi skužil. onda idemo ovak. glavni grad ima zvijezdicu, a tak bude taj grad s inteligence agency imal taj štit). dakle 2 puta klikneš na štit i pošalješ špijuna naciji koju izabereš- dok si to napravil onda klikni na štit naprijateljskog glavnog grada kojem si poslal špijuna i ond se otvori izbornik s opcijama koje možeš napraviti.

preporučujem ti da pročitaš cijeli ovaj topic. ima korisnih savjeta.
ak još kaj ne kužiš, pitaj.
ha haaaa.
sve sam skužio e hvala
iako čovijek nemože živjeti od samo hvala imaš pivu
Sad sam prejak i nije mi više fora sad bi igrao iz početka na emperor težini.
E slavko vezano za borbu PIKEMAN VS MODERN ARMOR
otkud ti znaš slavko da taj pikeman nema tromblonske mine na kopljima i odkud znaš da taj isti pikeman nije naučio bacit koplje u 500 godina koliko postoji kroz mali otvorić kroz koji ekipa kja vozi modern armor gleda ,i druga stvar dečki u modern armoru su sigurno vidjeli malog zaostalog pikemana i opustili se zaboravili zatvorit kupolu i mali pikeman im ušao u tenk i pik pik pik...
shinobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2004., 23:35   #205
i drugi puta
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 16:58   #206
lol. Ma pikeman je bacio svoj 5 metarski pike i pravo u (p****) otvor cijevi, pik po granati, rikne granata u cijevi i ostalo zaključite sami. Sve u svemu pikeman je dobio 20-ku na attack diceu dok se tenkista fumblao.
__________________
Evo vam sig. Hebo vas sig.
yahoocom is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 19:47   #207
Emperor shinobi

prešao sam preko vikenda tj trebalo mi je dan i pola da pređem na emperor težini i igrao sam sa indijcima malo za promjenu i zakon su,igrao sam na svjetskoj mapi i dobio australiju i zakon je australija ,malo je siromašna al sam se raširio na otoke koji okružuju australiju i napravio mornaricu,hm hm sve u svemu izgubio sam u cijeloj igri 1 battleship i jednu podmornicu na koju su mi englezi slučajno zapeli sa svojim battleshipićem a potopio sam nekih 50 tak neprijateljskih transportera nijedan se nije uspio izkrcat na kopno sa avionima sam izviđao stalno sa rubnih otoka moje civilizacije a sa podmornicama sam okružio australiju tako da sam ih vidio kako dolaze sa brodovima krug prije nego bi došli ,hehe glupani.jEDINO mI JE bAD ŠTA mi je score nizak tek nekih 1934 boda sa space victoriem,i titula strong šta nekako ne zadovoljava !surađivao sam sa francuzima i kupovao od njih tehnologije gradio sam samo marketplaceove i banke,wallstreet ,nisam sagradio nit jednu knjižnicu a kamoli sveučilište tek na kraju kad su mi ubili moje kolege francuze sam odlučio počet unaprijđivat znanost i ponosan sam sam na sebe.para sam imao ko blata znanost sam imao kad i najnaprednija civilizacije a vojska neprobojna ,jao šteta šta nemam više novaca pa da si kupim jedan battleship za po jadranu malo krstarit sa ručnikom na velikoj palubi.
P.s MENI JE NAJJAČE KADA MI MALI LOVAC NA PROPELER UNIŠTI MOJEG STELTHA IZGLEDA DA GA JE BAŠ VIDIO SA OČIMA JEL RADAR NEMA A NIT MU NEBI POMAOGAO,ILI SE POKVARIO MOJ STELTH POČEO GUBIT VISINU A OVAJ JE TAMAN POČEO PUCAT KAD JE MOJ STELTH PROLETIO I ISPALO JE DA GA JE ON SRUŠIO.SVAKA ČAST.
shinobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 19:58   #208
Quote:
Black Revenger kaže:
Jel je tko zainteresiran za razmjenu sejva?
ja sam volio bi pokazat ljudima moju australiju.
shinobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 20:25   #209
Quote:
slafko kaže:
meni se ponekad ne da radit okupaciju pa držat vojsku zbog resistanceja u gradu pa ga lijepo sravnim sa zemljom. a i siguran sam da mi krelci neće odigrat promjenu strane niti pravit nerede jer ratujem protiv njihovog naroda.
Osvojiš grad neprijateljski ako ima puno građevina tim bolje,izgladnjuješ ga polagano tj pretvoriš građane u zabavljače primjer i radiš si radnike ili ih kupuješ iz toga grada ako je buna se smirila ,dobiješ besplatne radnike koji te ništa ne koštaju nema 1 gold per turn po glavi,svoje radnike priključiš u svoje gradove da budu veliki gradovi,i ostaviš si grad koji ima poboljšanja a suludo brzo raste zbog obrađene zemlje oko njega i rudnika i pruge i la,la,la la !!!
shinobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 08:23   #210
pogledaj datum posta, pliz.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 19:31   #211
Quote:
shinobi kaže:
ja sam volio bi pokazat ljudima moju australiju.
imaš PM.


a malo bodova aimaš jer si imal malo gradova i kasno si završil igru.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2005., 13:15   #212
Poslao sam ti save!!!
check it out !!!
shinobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2005., 17:39   #213
vidjel sam.

kak si dopustil da ti se ona dvojica tak rašire. nesmiješ tak. u nekom ratu moraš se ponašati ko amerikanac i održavar ravnotežu snaga (pogotovo dok si sam na otoku!). imaš malo love. i nije mi jasno zakaj još u gradovima nemaš harbore i granaryje? inaće ovak nije (jako) loše. da se tu još puno stvari unaprijediti.

uskoro ti pošaljem svoje sejve.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2005., 18:01   #214
Ja nisam amer ni englez ni švabo.

Skroman sam čovijek.Ja više volim mir,defanzivan sam igrać,napadam kada sam napadnut,a šta će mi granary kad mi gradovi više nemogu rast,a ovaj harbor šta nemam hm valjda mi je promaknuo.glavno mi je da su mi ljudi sretni.
imam dosta para više mi netreba nemogu mi ništa do 3000te
shinobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2005., 22:04   #215
Civilization 3 gold

Jel tko igro ovaj gold edition.

Imam kao neku instalaciju od 500 Mb koja se može skinuti s interneta i onda ju registriraš i bude ful original.

E kad stavim crack igra totalno poblesavi. Slova se ne vide kako spava i još neka sranja.

Jel tko probo!
__________________

mgalesic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2005., 22:46   #216
Re: Ja nisam amer ni englez ni švabo.

Quote:
shinobi kaže:
Skroman sam čovijek.Ja više volim mir,defanzivan sam igrać,napadam kada sam napadnut,a šta će mi granary kad mi gradovi više nemogu rast,a ovaj harbor šta nemam hm valjda mi je promaknuo.glavno mi je da su mi ljudi sretni.
imam dosta para više mi netreba nemogu mi ništa do 3000te
je, al da si imal granary doplo prije bi ti grad narasel i bilo bi ti bolje.

zato i imaš tak malo bodova kad defenzivno igraš.



@mgalesic, nisam igral.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2005., 15:26   #217
pa imao sam ja grenerye,al sam ih prodao kada su mi gradovi narasli na max,žišku???jedan granery košta 1 zlatnik,mikrotaktike brate. primjer imam 10 gradova dobijam 10 zlatnika više po turnu,jipi jea!a šta se tiće bodova kaj će mi to???
to su samo bodovi nisam ja kriv šta programeri civilizacije ne cijene dovoljno mkiroljubiv način pobjede nego osvajački
al nije bitno ti imaš svoj način ja imam svoj,još uvijek čekam da mi pošalješ save !!! nemoj se sramit haha
shinobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2005., 18:11   #218
Quote:
shinobi kaže:
pa imao sam ja grenerye,al sam ih prodao kada su mi gradovi narasli na max,žišku???jedan granery košta 1 zlatnik,mikrotaktike brate. primjer imam 10 gradova dobijam 10 zlatnika više po turnu,jipi jea!a šta se tiće bodova kaj će mi to???
a taktike .
Quote:
to su samo bodovi nisam ja kriv šta programeri civilizacije ne cijene dovoljno mkiroljubiv način pobjede nego osvajački
al nije bitno ti imaš svoj način ja imam svoj,još uvijek čekam da mi pošalješ save !!! nemoj se sramit haha
ne šaljem ti sejve da te infarkt ne strefi dok vidiš kolko ja love imam i kak mi je moćna civilizacija. a tek bodovi... to ti je stvar prestiža.

ajd ozbiljno. jedan dan se nisam sjetil drugi nisam imal vremena. moram prvo sve proučiti i objasniti ti koje je kaj.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2005., 09:18   #219
Trojka je dobra igra, ali civilizacija 2 je bila fantasticna igra!!!!
Sisko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2005., 10:31   #220
Quote:
Sisko kaže:
Trojka je dobra igra, ali civilizacija 2 je bila fantasticna igra!!!!
dva ispravka:
1. i trojka je fantastićna igra
2. dvojka "nije bila" nego je još uvijek fantastićna


@shinobi, ništ se na javljaš. valjda si skužil da sam ti poslal sejve
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.