Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2008., 15:57   #21
Mislim da to ovisi o curi i o njezinim danima, naime, neke cure lakše zatrudne, dok neke nemogu uopće. Neznam medicinske termine, al svi znate o čem pričam. Isto tako ovisi o dečku koliko su njegovi spermiji pokretni i živi.

Ja bih osobno koristio neku zaštitu... Tablete nisu skupe...

__________________
Najbolji računalni servis - RAM servis
ekspektor is offline  
Old 24.05.2008., 16:04   #22
..wtf sta napadate curu ?? Ja nevidim da je ona tu ikoga uvrijedila... nekontam ? ZIVCI ,PMS ?
__________________
PRODAJEM(ALBUM)
-divji cvit-
citrusa is offline  
Old 24.05.2008., 16:05   #23
Ne kontam svrhu ove teme
snake1 is offline  
Old 24.05.2008., 16:08   #24
.. sto se tice teme, istina i to je nacin na koji se moze zatrudniti ! Zastita i samo zastita..
__________________
PRODAJEM(ALBUM)
-divji cvit-
citrusa is offline  
Old 24.05.2008., 16:11   #25
Quote:
zaljubljena-cura000 kaže: Pogledaj post
E ovako.... Dosta čitam po forumu to sve za trudnoću. ne brinite, neću pitat jel sam trudna....
i dosta ljudi misli da ako se prekine snošaj, cura ne može ostat trudna.
ja sam pak čitala negdje da se može ostati trudan od onih "kapljica ljubavi" koje dečko ispušta dok je napaljen. baš me zanima kaj vi mislite o tom i jeste kaj tak pročitali..... niš osobno, ja koristim zaštitu
ajd sad ovako..a znas li ti srce, da ja znam osobu koja je zatrudnila uz kontracepcijske pilule iliti tablete, nije mogla vjerovati, naravno imala je zarucnika , za kog se kasnije i udala, al tad je abortirala iz straha kakvo bii se dijete moglo rodit, dakle dragi forumasi, nema 100 postotne kontracepcije, osim naravno apstinencije
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Old 24.05.2008., 16:15   #26
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
ajd sad ovako..a znas li ti srce, da ja znam osobu koja je zatrudnila uz kontracepcijske pilule iliti tablete, nije mogla vjerovati, naravno imala je zarucnika , za kog se kasnije i udala, al tad je abortirala iz straha kakvo bii se dijete moglo rodit, dakle dragi forumasi, nema 100 postotne kontracepcije, osim naravno apstinencije
Kad ideš po tablete ljudi ti kažu da je zaštita 99.99%

I durex puca, NE?
__________________
Najbolji računalni servis - RAM servis
ekspektor is offline  
Old 24.05.2008., 16:16   #27
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
ajd sad ovako..a znas li ti srce, da ja znam osobu koja je zatrudnila uz kontracepcijske pilule iliti tablete, nije mogla vjerovati, naravno imala je zarucnika , za kog se kasnije i udala, al tad je abortirala iz straha kakvo bii se dijete moglo rodit, dakle dragi forumasi, nema 100 postotne kontracepcije, osim naravno apstinencije
a sad..draga yaya ?!¨.. ima mali milijun nerazjasnjenih situacija koje se dogadjaju nama ili drugima ; tad pomislis ; boziji prst ,izvanzemaljac ,sudbina ??! Cuda se dogadjaju ,ali onako realno 1 naprema bilijun, tako da ...
__________________
PRODAJEM(ALBUM)
-divji cvit-
citrusa is offline  
Old 24.05.2008., 16:19   #28
Quote:
citrusa kaže: Pogledaj post
a sad..draga yaya ?!¨.. ima mali milijun nerazjasnjenih situacija koje se dogadjaju nama ili drugima ; tad pomislis ; boziji prst ,izvanzemaljac ,sudbina ??! Cuda se dogadjaju ,ali onako realno 1 naprema bilijun, tako da ...
ko ne riskira, ne profitira, imas ti pravo
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Old 24.05.2008., 16:20   #29
Quote:
citrusa kaže: Pogledaj post
a sad..draga yaya ?!¨.. ima mali milijun nerazjasnjenih situacija koje se dogadjaju nama ili drugima ; tad pomislis ; boziji prst ,izvanzemaljac ,sudbina ??! Cuda se dogadjaju ,ali onako realno 1 naprema bilijun, tako da ...
samo ne treba biti taj (ne)sretnik među bilijun...
vruća mačka is offline  
Old 24.05.2008., 16:23   #30
=(
a u k onda
17years of hell is offline  
Old 24.05.2008., 16:30   #31
.. a u biti ko ce ga vise znat , svit je svoje reka.. = otisa s vragom ;tako da ni cuda vise nisu cudna! Ko zna mozda zatrudnis samom zeljom za sexom ,al svakao da nebi bila bas offtopic treba mislit na zastitu ,ne samo radi nezeljene trudnoce vec i ostalih javla i vragova sto vrebaju ! I znam da vecina nas to vec sve zna..a ima i vecina koja ti JOS neznaju, jer en ti jarca nismo SVEZNAJUCI cim se rodimo ! Stoga zaljubljena niko te nema sto zamjerit na temi ( opreza nikad dosta )
__________________
PRODAJEM(ALBUM)
-divji cvit-
citrusa is offline  
Old 24.05.2008., 16:31   #32
.. i ISPRIKA na mojoj nepismenosti ( sad vidim ,na sto licim ) ..vrijeme je poci ,ekran od mene radi majmunicu !
__________________
PRODAJEM(ALBUM)
-divji cvit-
citrusa is offline  
Old 24.05.2008., 16:32   #33
ajd recite vi meni jesam li ja trudna?
hmmmm....
17years of hell is offline  
Old 24.05.2008., 17:01   #34
Quote:
citrusa kaže: Pogledaj post
..wtf sta napadate curu ?? Ja nevidim da je ona tu ikoga uvrijedila... nekontam ? ZIVCI ,PMS ?
upravo tako! hvala lijepa! ja samo pokušavam pomoć mladom svijetu da ne pogriješi...
zaljubljena-cura is offline  
Old 24.05.2008., 17:14   #35
Quote:
yaya kaže:
ajd sad ovako..a znas li ti srce, da ja znam osobu koja je zatrudnila uz kontracepcijske pilule iliti tablete, nije mogla vjerovati, naravno imala je zarucnika , za kog se kasnije i udala, al tad je abortirala iz straha kakvo bii se dijete moglo rodit, dakle dragi forumasi, nema 100 postotne kontracepcije, osim naravno apstinencije
Ta cura valjda nije pilule pila kako treba, možda je koju fulala pa nije popila dodatnu, možda je imala nekih problema s probavom , možda nije pila u točno vrijeme.
Eh to što piše u uputama da su 99,9 posto sigurne, da, al to je samo zato što ako netko ne slijedi protokol kako se moraju piti i da kad nešto zajebeš treba koristiti dodatnu metodu zaštite, pa bi ih onda mogao tužiti bla bla... To je samo njihov problem. Mislim da su pilula + kondom i više nego dovoljni da nemaš brige.
Ako je djevojka bilo koja od nas dovoljno samosvjesna, neće dopustiti da joj frajer prodaje spiku "neću u tebe, pazit ću". Ako se seksamo, moramo se pobrinut za posljedice.
Quote:
citrusa kaže:
..wtf sta napadate curu ?? Ja nevidim da je ona tu ikoga uvrijedila... nekontam ? ZIVCI ,PMS ?
bravo
Rujna is offline  
Old 24.05.2008., 19:37   #36
Quote:
17years of hell kaže: Pogledaj post
ajd recite vi meni jesam li ja trudna?
hmmmm....
cek da pogledam..kugla kaze, kaz..hmmm...moram je malo zglancat cek
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Old 24.05.2008., 20:53   #37
Quote:
cek da pogledam..kugla kaze, kaz..hmmm...moram je malo zglancat cek
ajde brže os životne je važnosti...
17years of hell is offline  
Old 25.05.2008., 21:02   #38
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
aha..puna je Vinogradska cura koje su to mislile..
Lady_dawn is offline  
Old 25.10.2009., 00:51   #39
Pozz!

U vezi tih famoznih "kapljica ljubavi"... Gledao sam (davno) dokumentarac o oplodnji (ili sexu, ili čemu već), uglavnom, cuo sam da "ono" radi čega je ženina "vlažnost" (ne znam kako se to medicinski kaže) kiselkasta, da to šteti spermi, odnosno, uništava je... pa prema tome, "kapljice ljubavi" ne bi trebale biti toliko "opasne"
Zagorhac is offline  
Old 25.10.2009., 01:29   #40
Quote:
Zagorhac kaže: Pogledaj post
Pozz!

U vezi tih famoznih "kapljica ljubavi"... Gledao sam (davno) dokumentarac o oplodnji (ili sexu, ili čemu već), uglavnom, cuo sam da "ono" radi čega je ženina "vlažnost" (ne znam kako se to medicinski kaže) kiselkasta, da to šteti spermi, odnosno, uništava je... pa prema tome, "kapljice ljubavi" ne bi trebale biti toliko "opasne"
a tebe je donijela roda pretpostavljam...ili su te našli u kupusu?
__________________
Gravedigger, when you dig my grave, could you make it shallow so that I can feel the rain..
analjubica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger