Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2004., 11:43   #21
Ima nos jednostavno.

A to što pada i iznudi penal to je samo bonus.
Ja cijenim takve igrače.

Nije lako past u pravom trenutku i na pravi način.
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Old 25.03.2004., 21:24   #22
Quote:
Karakala kaže:

Nije lako past u pravom trenutku i na pravi način.
U ***** i sve ak ćemo takve osobine počet cijenit…
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 25.03.2004., 21:27   #23
Quote:
Baklja kaže:
U ***** i sve ak ćemo takve osobine počet cijenit…
jebemu to je dobra osobina. ja igram za jedan istarski klub(juniori) i imam frenda koji je čisti inzagi. kad on padne 99,9% sudaca svira. veliki plus tome je što i on ko i inzagi izgleda fizički slabije tako da on odleti na svaki start
Ken is offline  
Old 26.03.2004., 00:26   #24
Jebiga stvarno nije lako past.

Jesi probao kad igrat u napadu 90 minuta.
Dobit loptu i unutar 16 pasti a da ne izgleda kao simulacija.

Jako tesko.
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Old 26.03.2004., 17:02   #25
Quote:
Karakala kaže:
Jebiga stvarno nije lako past.

Jesi probao kad igrat u napadu 90 minuta.
Dobit loptu i unutar 16 pasti a da ne izgleda kao simulacija.

Jako tesko.
Da, ali takve fantasticne sposobnosti se ne cijene u nogometu nego u kazalistu. Mislim ono - dode neki nogometas u 16 metara i pocne recitirati Ilijadu, a gledaliste mu plješće jer stvarno nije lako recitirati Ilijadu
Sudden Sid is offline  
Old 26.03.2004., 17:10   #26
Pa da, samo kod nas balkanaca suigraci trce da cestitaju onome nad kojim je napravljen penal kao ono "super, kaaaaaako si to dobro odglumio"... "ali ljudi, on je mene stvarno skrsio, nisam ja...." ... "ma bravo, svaka cast, jebo sudiju kad je corav eeej coro, ne valja ti dioptrija"

Ja stvarno nigdje nisam vidio da suigraci onako srdacno cestitaju igracu koji je fauliran u sesnaestercu
Vanjushka is offline  
Old 26.03.2004., 17:17   #27
Quote:
Sudden Sid kaže:
Da, ali takve fantasticne sposobnosti se ne cijene u nogometu nego u kazalistu. Mislim ono - dode neki nogometas u 16 metara i pocne recitirati Ilijadu, a gledaliste mu plješće jer stvarno nije lako recitirati Ilijadu
lol do neba!!!!!
SUTON(ašica) is offline  
Old 26.03.2004., 17:46   #28
Quote:
Baklja kaže:
U ***** i sve ak ćemo takve osobine počet cijenit…
Gledaj to ovako: koliko bi jedanaesteraca bilo svirano da igrač ne padne?
Nisu tu igrači ništa krivi, 90% prekršaja u šesnaestercu igrač bi mogao izdržati na nogama ali pada jer zna da inače neće dobiti penal. Sve se svodi na to koliko je uvjerljiv pad.
bogeyman is offline  
Old 26.03.2004., 18:34   #29
Daj pekinezeri, bolje vam je da šutite. Kad to napravi netko iz Hajduka ili iz Dinama odmah skačete do neba od veselja...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 26.03.2004., 23:03   #30
kad bi svaki put jedan ronaldo ili ronaldinho pao kad primi loptu;umjesto da potegne prema golu ili schevcenko, zidane ma ***** bi bili tako cijenjeni i birani za naj igrače!povijest pamti uvijek največe A ne neke padavičare upm
__________________
tko pod drugim jamu kopa nos
cutura is offline  
Old 26.03.2004., 23:08   #31
Da sam nogometni sudac, dao bih Inzagiu žuti karton i prije početka utakmice, jer već unaprijed znam da će past u šesnaestercu prvom prilikom i onda će se čudit ko muha govnu.
H3MAT0M is offline  
Old 27.03.2004., 01:59   #32
Quote:
H3MAT0M kaže:
Da sam nogometni sudac, dao bih Inzagiu žuti karton i prije početka utakmice, jer već unaprijed znam da će past u šesnaestercu prvom prilikom i onda će se čudit ko muha govnu.
A tebe bi unaprijed suspendirali jer bi znali da bi napravio glupost. Poštedjeli bi te sramote.
-Shevchenko- is offline  
Old 27.03.2004., 03:42   #33
ne volim padavicare u 16m ali dobra je stvar ako ga sudac skuzi moze ga kaznit kartonom pa je na njemu da preuzme rizik ali ako puno padas mozda ti sudac nece svirat penal iako je mozda bio
dr.kronja is offline  
Old 27.03.2004., 16:49   #34
Quote:
-Shevchenko- kaže:
A tebe bi unaprijed suspendirali jer bi znali da bi napravio glupost. Poštedjeli bi te sramote.
Šala mala. Ali ne možeš uspoređivat jednog Ronalda, Zidana ili Shevchenka i Inzagija. Ovi trojica ruše sve oko sebe kad idu prema golu, a ovaj jado dobije epileptični napad čim je sa loptom u kaznenom prostoru. I onda tamo plače sucu da je on bolestan, da to treba biti penal...
Ta pičkica nije dostojna čistiti kopačke ovim napadačima, a kamoli da se svrstava u istu skupinu sa njima.
H3MAT0M is offline  
Old 28.03.2004., 17:10   #35
Kao da si mene pitao da li mu je pančev tata,zna dati gol, ali mu je igra katastrofalna za gledanje.Neznam kad je dao gol kao "pravi" napadač.
 
Old 29.03.2004., 08:23   #36
Quote:
H3MAT0M kaže:
Šala mala. Ali ne možeš uspoređivat jednog Ronalda, Zidana ili Shevchenka i Inzagija.
Tko uopće uspoređuje te igrače, oni se ne mogu uspoređivati. Pippo je jedinstven i neponovljiv.
-Shevchenko- is offline  
Old 29.03.2004., 21:49   #37
Pippetina se na tekmi s Chievom nafulao za unaprijed 7 sezona, a tek onaj promašaj kad je prešao golmana i prebacio gol...
bluntman is offline  
Old 02.07.2005., 15:43   #38
Pippo Inzaghi

Primjetio sam da tog tipa većinom ljudi ne vole. glumi, teatralno pada,ima 35kg s krevetom...do nedavno ga nisam baš poštivao ali ljudi razmislite malo. ipak igra u jednom od najvećih svjetskih klubova. znam svi se danas "pale" na recimo Adriana,svaka mu čast. no mislim da je Inzaghi tip igrača kojeg bi svaki trener htio. pada, ali izbori ouno faulova,iako je mršav nebi igrao u serie A da nije čvrst. a ima ono što mnogi napadački nemaju. njuh za gol. naći se na pravom mjestu u pravo vrijeme. i progurati loptu u gol kad je skoro nemoguće. sjećate se tekme protiv juvea kad je imao na leđima obrambenog i okrene se, buffon skupi noge al ostavi između kopački minimalni prostor i eto gola sječate se Martina Palerma? kako je on razvikana zvijezda bio. i što je napravio u Europi? ništa. većina ga pamti po tome da je igrajući za Argentinu u jednoj utakmici promašio 3 (!!!!) penala. ima drugih koji su sigurno lošiji od Inzaghia
bart_85 is offline  
Old 02.07.2005., 20:04   #39
Hmmm, dooooobro, lijepo ti ovo pričaš. Mene zanima jedno: čemu topic o Epileptičaru???

Nešto ga nema u zadnje vrijeme, nek tako ostane.
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 02.07.2005., 20:06   #40
NE BI SE SLOZIO S TOBOM!
vjetar u kosi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:41.