Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2010., 17:21   #61
pa što se to dešava s nama ljudima?volimo,mrzimo,smijemo se,plačemo,u vezi smo ili nismo...to su sve faze zbog kojih je život buran i zanimljiv,i kad padnemo podignemo se opet i sjajimo.Uvijek nam dolazi nešto novo,čemu komplikacije,s njima smo sve dalje od sebe i drugih,a tako volimo voljeti i biti voljeni....
lou reed_616 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 20:39   #62
kao prvo, ne mogu vjerovati da se netko boji ljubavi!!!!! pa to je najuzvišeniji i najbolji osjećaj na svijetu
možeš se eventualno bojati da ne budeš prevaren i/ili izdan .... ali, u životu je sve lutrija, prema tome, objeručki prihvati to lijepo što ti se nudi... ako ubrzo vidiš da nešto ne štima, otiđi... i gotova priča

također, nije mi jasna izjava "nisam spremna za vezu" - kakve su to gluposti? u vezi smo svi - ljubavnoj, prijateljskoj itd... ako je netko i (samo) fuck-friend - i to je jedna vrsta veze....
ako ti je do nekoga stalo onda se ta veza uspostavlja sama od sebe i ona kao takva ne predstavlja obavezu već radost
5.element is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 23:18   #63
Quote:
5.element kaže: Pogledaj post
kao prvo, ne mogu vjerovati da se netko boji ljubavi!!!!! pa to je najuzvišeniji i najbolji osjećaj na svijetu
možeš se eventualno bojati da ne budeš prevaren i/ili izdan .... ali, u životu je sve lutrija, prema tome, objeručki prihvati to lijepo što ti se nudi... ako ubrzo vidiš da nešto ne štima, otiđi... i gotova priča

također, nije mi jasna izjava "nisam spremna za vezu" - kakve su to gluposti? u vezi smo svi - ljubavnoj, prijateljskoj itd... ako je netko i (samo) fuck-friend - i to je jedna vrsta veze....
ako ti je do nekoga stalo onda se ta veza uspostavlja sama od sebe i ona kao takva ne predstavlja obavezu već radost
apsolutno se slažem
Agnes is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 09:24   #64
jednostavno se bojim da ću biti povrijeđena. ali ne radim ja to namjerno, nego mi se svaki put sam od sebe upali taj protuobrambeni sustav koji mi ne dozvoljava da se zaljubim...i nikako da ga uspijem svladat
ali mislim da taj strah potječe od toga što je moj tata ostavio mamu zbog druge žene nakon 13 godina braka pa se valjda i ja bojim da ću biti ostavljena i povrijeđena kao i ona...
__________________
I live in a world of fantasy, so keep your reality away from me.
TheNYCityBabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 10:09   #65
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
ne bojim se ja ljubavi. ja se bojim da ona ne nestane.
Haha to je ko da si rekla "nije mene strah života....nego smrti"

Ne znam, možda da se suočiš sa strahom. Kažu da se tako najbolje riješit strahova.
MBoat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 11:49   #66
Quote:
5.element kaže: Pogledaj post
kao prvo, ne mogu vjerovati da se netko boji ljubavi!!!!!
Ne boje se ljudi ljubavi,već toga da to nije ljubav,da će nestati (a oni će ostati povrijedjeni) i slično...nadam se da me kužiš,jer ne znam kako da to objasnim
Black angel 20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 15:42   #67
Quote:
Black angel 20 kaže: Pogledaj post
Ne boje se ljudi ljubavi,već toga da to nije ljubav,da će nestati
da, to mogu razumjeti
Agnes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 13:27   #68
živjela sam u strahu od ljubavi dugo godina, a pogle što;;;kada voliš, zaljubiš se prek ušiju, i želiš tu osobu....toliko ti zamuti pamet da dok se ti sjetiš svog straha od vezivanja, već si u debelom klinču s tok osobom

jednostavno, neki nemaju u sebi sposobnost prerade vezica, pokušavanja,eksperimetiranja sa svima što im se svide na prvu, već se prepuste onda kad je to pravo, ne "the one" za život već kada su te trenutne emocije prave i jake i ne daju ti da razmišljaš glavom
__________________
:)
smile4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 15:08   #69
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
ne bojim se ja ljubavi. ja se bojim da ona ne nestane.
Hm, nesto stariji post, ali fantastičan, mada imam neki sjećaj da sam to već negdje čula, ali nevermind.

Ljubavi se osobno bojim jer, što ću ako ispari, s druge strane ili saznam da je nije ni bilo?
Opet ću danima, ma mjesecima, možda čak i godinu koju provesti s nekim praznim pogledom u daljinu i bit ću sva tužna. I slušat ću opet tužne pjesme. I netko će me izvući vani, a ja ću samo negdje sjesti i piti glupu kolu. I gledati druge kako se smiju, a ja sam u kurcu. I ništa nije lijepo kao prije, niti zabavno kao prije. Fore koje su ljubavlju postale smiješne, sad će izbljedjeti. Pa ću opet gledati druge dečke, a svi će mi biti isti, plastični i nezanimljivi. I vući ću se cestom kao nekakav leš.
Interesa nizašto neću imati - ni za faks, ni za druženja, gledat ću filmove i pitati se je li ih i on gledao, što bi rekao na ovo, a što na ono. I kako su slatke bile sve njegove mane. Kad ugledam nakog zajedničkog prijatelja, strepit ću da ga ne bi spomenuo, jer i najobičnija glupost vezana uz njega bi me mogla uzrujati i onesposobiti na neko vrijeme. Svako toliko ću se probuditi sva puna energije i čudno zadovoljna, pomislit ću da je gotovo, da je to to, i napokon sam ga zaboravila, ali kako dan odmiče znat ću da ga se sjećam sve više i više. Da nije prestalo i još dugo neće.

Strah od ljubavi? Ne, ali strah od nedostatka iste, da.
Eto, prošlo me je, tupa sam već na jednu staru (jednostranu!) ljubav, ali, ne želim to opet doživjeti, pa mi je teško zaljubiti se uopće više zapravo.
Jekaterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 20:33   #70
ma joj i ja se bojim ljubavi... sjedila sam s njim pričali smo , zekali se... viđali se svaki dan tri mjeseca bez poljupca bez ičega...još uvijek nemogu vjerovati da me nije poljubio ... da bi me nakon tri mjeseca pitao jel bi mi mogli preć na malo ozbiljnije... kao vezu... kao da je do sad nismo imali... a nismo mogli jedan bez drugoga.... tog trena kad je izgovorio riječ ozbiljnije... meni su se odrezale noge... nisam mogla progovoriti... moj jedini odgovor je bio... ma neznam... a tako sam to željela...
Dan, danas nemogu imati ozbiljnu vezu... svakog dečka koji mi i priđe odbijem u startu.... a ne želim to... ali taj strah.... paralizira me.... nema mi pomoći... a inače poznam full puno ljudi... volim se družiti... i nikome nije jasno kao ni meni zašto se ja nemogu zaljubiti i voljeti.... ma mislim da mogu ali taj strah... nikako preko njega proći...
__________________
Godine donose iskustvo, osjecajnost, takticnost, umijeće doziranja količine davanja i primanja, jednostavno rutinu pružanja maksimuma!
skorpionkazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 11:12   #71
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
people are pussies.

lakse se sakriti iza imaginarnog zida nego riskirati da ih se povrijedi.... samo... taj zid ih i zarobljava od sansi da budu sretniji u zivotu.
ne može bit veće istine od ove. Pogotovo drugi dio
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 23:33   #72
Hm... Dobra tema.

Zašto se bojimo ljubavi?
Pa ljudi smo, ne?

Bolje ništa ne očekivat nego očekivat velike stvari od svega i na kraju ostat razočaran.

Živi život
__________________
Junaci ginu u prvim redovima.
Roofies is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 23:36   #73
Quote:
Roofies kaže: Pogledaj post
Hm... Dobra tema.

Zašto se bojimo ljubavi?
Pa ljudi smo, ne?

Bolje ništa ne očekivat nego očekivat velike stvari od svega i na kraju ostat razočaran.

Živi život
Pa zar onda ne bi trebali ljubav?!
 
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 23:41   #74
Quote:
Hangover Vamp kaže: Pogledaj post
Pa zar onda ne bi trebali ljubav?!


Uvjerena sam da može i bez toga.

A poslije, tko zna...
__________________
Junaci ginu u prvim redovima.
Roofies is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 23:42   #75
ja se osim bra...ovaj mraka ne bojim ničega!!
almost famous is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 23:47   #76
Quote:
Roofies kaže: Pogledaj post
Uvjerena sam da može i bez toga.

A poslije, tko zna...
Ljudi smo, ne?
 
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 00:57   #77
ne bojim se ljubavi nego ne zelim dijelit osjecaje i otvarat se prema svakoj kenji!

a pravoj curi bi cilo srce da!
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 10:54   #78
Quote:
tiger_boy kaže: Pogledaj post
Zašto se bojite ljubavi?
Ma nedaj si mazat oči. Nitko se ne boji ljubavi, boje se samo mogućih posljedica.

Ja kažem da nemaju muda, a ako nemaju muda za ljubav, tada ni ne znaju šta je ljubav jer inače si je nebi uskraćivali.

Tko misli da je za ljubav potrebno imat završen faks ili školu, dobar posao, stan i auto tada je stvarno fulao celi fudbal ma šta ko reko.
samting is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 16:30   #79
ako je ljubav moraš ovo, moraš ono...idi ovamo, neidi tamo..onda je odgovor DA bojim se ljubavi ...
bad_loco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 21:22   #80
Quote:
bad_loco kaže: Pogledaj post
ako je ljubav moraš ovo, moraš ono...idi ovamo, neidi tamo..onda je odgovor DA bojim se ljubavi ...
Potpisujem.
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.