Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2015., 08:51   #261
Quote:
ChocoCat kaže: Pogledaj post
Zanima me da li netko možda ima neku Schmidler slavinu iz bijele linije London? Ako ima, jeste li zadovoljni? Sviđa mi se dizajn, ali nije baš prejeftina (iako je daleko jeftinija od Hansgrohea, koji imitira).

Ili možda netko ima koju Nord slavinu pa da kaže koliko je zadovoljan.

Trebam kupiti miješalicu za kadu i dvije slavine za umivaonik, nisam valjda 6 godina kupovala te stvari i nemalo sam se iznenadila kada sam vidjela koliko su cijene danas veće u odnosu na prije .

Evo, ja ti mogu reći za Nord. Mi ih kupili za kadu i umivaonik, garancija 10 god., rez. dijelova ima..., a dijeluju kvalitetno.
Mi ih sad imam otek mjesec dana, ali su ok. Ne izgledaju ništa lošije od skupljih proizvođača.
Mi kupili za umivaonik i kadu sa držačem za tuš i tuš glavom, ukupno nekih 700 kn (bila neka akcija)

http://www.vitos.hr/proizvodi/siena2...-slavina/1028/, dok smo mi kupovali je cijena bila niža...
__________________
Life is like a camera. Just focus on what's important and capture the good times, develop from the negatives and if things don't work out, just take another shot..........
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 09:31   #262
Quote:
Ananke kaže: Pogledaj post
Evo, ja ti mogu reći za Nord. Mi ih kupili za kadu i umivaonik, garancija 10 god., rez. dijelova ima..., a dijeluju kvalitetno.
Mi ih sad imam otek mjesec dana, ali su ok. Ne izgledaju ništa lošije od skupljih proizvođača.
Mi kupili za umivaonik i kadu sa držačem za tuš i tuš glavom, ukupno nekih 700 kn (bila neka akcija)

http://www.vitos.hr/proizvodi/siena2...-slavina/1028/, dok smo mi kupovali je cijena bila niža...
Super, hvala na informaciji .
__________________
"The fact that a believer is happier than a sceptic is no more to the point than the fact that a drunken man is happier than a sober one. The happiness of credulity is a cheap and dangerous quality", George Bernard Shaw
ChocoCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 23:36   #263
Ikeine mjesalice za kuhinju - one oko 500 kn - ima tko? Kak ste zadovoljni?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 15:07   #264
Quote:
Ananke kaže: Pogledaj post
Evo, ja ti mogu reći za Nord. Mi ih kupili za kadu i umivaonik, garancija 10 god., rez. dijelova ima..., a dijeluju kvalitetno.
Mi ih sad imam otek mjesec dana, ali su ok. Ne izgledaju ništa lošije od skupljih proizvođača.
Mi kupili za umivaonik i kadu sa držačem za tuš i tuš glavom, ukupno nekih 700 kn (bila neka akcija)

http://www.vitos.hr/proizvodi/siena2...-slavina/1028/, dok smo mi kupovali je cijena bila niža...
Imam i ja kuhinjsku miješalicu Nord,napunila 7god. Radi kao i prvog dana.
Fantomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 13:21   #265
Mines

Da li netko kupovao slovenski mines mjesalice?
__________________
I realize the screaming pain
Hearing it loud in my brain
But I'm going to go straight ahead with the scar
LORDLORD is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 14:38   #266
Kupio sam ja pred cca 2g kuhinjsku blitz lunu, onu koja ima sastrane ručku. Zasad zadovoljan, djeluje solidno.
farfan is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 10:46   #267
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Ikeine mjesalice za kuhinju - one oko 500 kn - ima tko? Kak ste zadovoljni?
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/80131549/

ovu imamo mi, zasad samo malo korištena, još je nova, ok radi, sve ok, ali ova naša je mat, i svaka packa se vidi na njoj, pa ako kupuješ uzmi onu sjajnu.
__________________
Life is like a camera. Just focus on what's important and capture the good times, develop from the negatives and if things don't work out, just take another shot..........
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 09:02   #268
Exclamation

Zna li netko na koju visinu ide mijesalica iznad lezece kade? Kada je 60, stavili su 100, rekla sam da hocu na 80, al me uvjeravaju da to nije dobro. Ovak je nakaradno..
__________________
"The fact that a believer is happier than a sceptic is no more to the point than the fact that a drunken man is happier than a sober one. The happiness of credulity is a cheap and dangerous quality", George Bernard Shaw
ChocoCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 13:35   #269
40 cm iznad kade??? Kaj puše ti majstori?
Kod nas je na 12 cm, ja bi rekla da je prosjek 15-20 cm.

MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 13:17   #270
dobar dan

jeli ima netko špinu od alveusa
http://www.alveus.rs/oprema-za-kuhin...njske-slavine/

model theo. jako loša...nakon pola godine puna kamenca jedva se otvara..ima li netko iskustva sa garancijom?
marijo16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 15:06   #271
Jel itko primijetio da nove Hansgrohe mjesalice za kadu (barem ove jeftinije od 600-800 kn) imaju plasticni navoj na koji se uvrti crijevo za tus? Sva sreca pa sam to primijetio i odustao od kupnje, te se odlucio za Grohe.

Ako taj plasticni navoj pukne, moras kupit cijeli onaj selektor pipa-tus, koji je sigurno jako skup. Zivcira me kad proizvodjaci, inace kvalitetnih proizvoda, namjerno ugradjuju slabe karike da imaju sto za servisirati.
Fomuras is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 18:00   #272
koliko znam, to se ne servisira nego ti daju novu ako je unutar garancijskog roka
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 20:52   #273
Meni su u ducanu rekli da se taj dio mijenja u servisu. Da se to kao smatra "potrosnim materijalom"
Fomuras is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 01:11   #274
Quote:
Fomuras kaže: Pogledaj post
Meni su u ducanu rekli da se taj dio mijenja u servisu. Da se to kao smatra "potrosnim materijalom"
nisam sigurna da je postojao servis kad sam ja kupovala.
tada su mi rekli ovako.

ali potpuno sam sigurna da ovo što sam ti rekla vrijedi za nekakve"no name" pipe, kud bi došli da svuda imaju servise?
al ajde...grohe, schmidler možda i da, čak nisam sigurna za armal
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 17:13   #275
Huh, pročitah temu i ne znam šta bih kupio!?

Jel Unitas valja ili ne valja?

Ostali su skupi ,a vidim da nešto i ne opravdavaju cijenu.
hadzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 11:13   #276
Treba mi mješlica za umivaonik. Crna!
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/30281305/ ili
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/50262122/ ovako nešto , nipošto visoka!
bababa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 16:00   #277
Quote:
bababa kaže: Pogledaj post
Treba mi mješlica za umivaonik. Crna!
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/30281305/ ili
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/50262122/ ovako nešto , nipošto visoka!
Pogledaj ovdje.
__________________
"The fact that a believer is happier than a sceptic is no more to the point than the fact that a drunken man is happier than a sober one. The happiness of credulity is a cheap and dangerous quality", George Bernard Shaw
ChocoCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 14:48   #278
Postoji li servis za Blanco pipe? Imamo 8 godina staru pipu sa tušem za sudoper koja je počela kapati kod ručice za puštanje vode pa bi da to netko stručan pogleda. Žao mi kupovati novu kad smo ovu platiti podosta novaca.
__________________
Bez potpisa
IgorVG is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 16:41   #279
Kupila sam Ikeinu pipu za kupaonski lavabo i nisam baš sretna s njom. Nije prošlo ni 6 mjeseci, a jedva se otvara i zatvara. Kao da se sva skamenila iznuta.
Nego, mene zanima zna li netko koja razlika je između Grohe i Hansgrohe pipa?
__________________
...i ja se isto svemu čudim...
What the fuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 21:24   #280
herring_maven
janesylvania: "I saw Grohe and Hansgrohe products in stores. Which one is better? Are they better than Kohler or Delta's thermostatic shower or tub/shower kits? "

A little history.
Hansgrohe is an old-line supplier of German plumbing fixtures. A couple of decades ago, one of the younger members of the family that then owned Hansgrohe decided to strike out on his own and started Grohe, a company with a hipper image than the (arguably) staid Hansgrohe. Grohe lasted only a few years before being purchased by some multinational conglomerate -- I forget which one -- and presumably making the breakaway heir wealthy. A few years later, the parent corporation of American Delta purchased Hansgrohe.

There is no longer any relationship between the ownership groups of Grohe and Hansgrohe. Hansgrohe is operated as a semiautonomous division of Delta and is the premium line of the Delta group, much as KitchenAid is the premium line of Whirlpool, Gagganau is a premium line of Bosch, and Lexus is a premium line of Toyota.

Between Hansgrohe and its downscale sibling Delta, you probably are safe in assuming that the Hansgrohe model will be of higher quality.

----ovo zadnje nisam znala pa sam uzela Grohe. imam ih već 8g., bez ikakvih kvarova, jedino što mi se čini da su izvana vječito zabijeljene, sjajne samo kad očistim, no ne dugo

jedan rođak je rekao da je tu dvojbu između HG ili G riješio tako što je kupio Schmidler
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.