Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2010., 16:40   #1
Znate li koliko plaćate Hrvatske željeznice?

Čitam Proračun za 2011.:

3102 RAZVOJ I SIGURNOST ŽELJEZNICKOG PROMETA, INFRASTRUKTURE I ŽIČARA 2.214.867.417 kuna

Od toga:

A570334 ODRŽAVANJE ŽELJEZNICKE INFRASTRUKTURE I REGULACIJA
PROMETA 1.047.800.000

A761011 POTICANJE ŽELJEZNICKOG PUTNICKOG PRIJEVOZA 330.000.000

K761009 OSUVREMENJIVANJE I IZGRADNJA ŽELJEZNICKE
INFRASTRUKTURE 316.350.000

T761012 MODERNIZACIJA ŽELJEZNICKIH VOZILA 190.000.000

I tako dalje, ima još dosta manjih stavki.

/isprika zbog verzala, to je izravni copy/paste iz Prijedloga Proračuna, gdje stavke jesu pisane velikim slovima/

Dakle, svaki građanin Hrvatske godišnje daje 500 kuna za željeznice - prosječna četveročlana obitelj 2000 kuna. Imamo li uopće sliku zašto i koliko to plaćamo, što se s tim radi i tko odgovara za naše novce? Da li vidite kakve pomake u razvoju HŽ-a, jer ovakvi ili veći novci su išli već dugo godina...

Zadnje uređivanje Vojky : 29.11.2010. at 16:52.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 16:42   #2
osobno, mislim da na taj iznos utjece:

- korupcija managementa (vjerojatno se sve nabavlja po visestruko visim cijenama)
- veliki broj zaposlenih (nekih 13.000, umjesto max. 5.000 koliko je potrebno)
- visoke place (skretnicar zna imati do 10k kn placu)
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 16:55   #3
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
osobno, mislim da na taj iznos utjece:

- korupcija managementa (vjerojatno se sve nabavlja po visestruko visim cijenama)

sve za kumove
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 16:44   #4
ako se itko ikad vozio prugama diljem Europe dolazi do zakljucka da su Hrvatske pruge jedne od najneodrzavanijih u Europi (ne znam kakve su po BG i RO) a o kolodvorima da ne pricam, to je kao iz horora pogotovo od Like do Ploca, to je prestrasno.
ZG kolodvor je uzasan kakav bi trebao priliciti jednom glavnom gradu
Splitski katastrofa
Rijecki (?!) njima je i autobusni boze spasi, ako se to uopce moze nazvati autobusnim kolodvorom
za Osjecki ne znam

HR kolodvori bi mogli posluziti za snimanje horora ili wild west filmova iz 50ih
__________________
Sve što je zbilja veliko i nadahnuto stvaraju pojedinci koji mogu djelovati u slobodi. Albert Einstein
_Bea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 17:05   #5
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
za Osjecki ne znam

HR kolodvori bi mogli posluziti za snimanje horora ili wild west filmova iz 50ih
Bio prije 3 godine. Kao da je vrijeme stalo tamo negdje 1947. godine.
Hollow Point is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 17:40   #6
Quote:
Hollow Point kaže: Pogledaj post
Bio prije 3 godine. Kao da je vrijeme stalo tamo negdje 1947. godine.
S tim da je u planu obnova.

Što se autobusnog tiče (ako je i on bio u pitanju), u završnoj je fazi izgradnja novoga (javno-privatno partnerstvo).

No od kolodvora daleko je važnije za Osijek da ima kvalitetnu željezničku vezu sa ZG. Pruge, iako ih stalno nešto krpaju, mjestimice značajno usporavaju promet. Znači fali nam takva da putnički vlak može voziti barem 130kn/k, a ne bi bilo zgorega prugu od Vrpolja do Osijeka elektrificirati. No, bilo bi dobro vidjeti koji su projekti uključeni u sve to.
__________________
"you don't need a weatherman to know which way the wind blows"
Tuli_Kupferberg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 17:43   #7
za 500 KN godišnjeg avansa/pretplate/abonomana koliko im dajem, očekivao bih besplatnu uslugu kad mi treba.

ali ne, svaku kartu moram platiti. ako ne platim, deru me kaznom.
Noćobdija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 18:04   #8
Nisam vrhunski ekonom, dobro vise u povojima ali i budali je dovoljno za vidjeti;

"Inter-city" (barem za nase pojmove) vlak na relaciji OS-ZG i obratno vecinom kada sam se vozio u najboljem slucaju je polupun, ali u najboljem slucaju.
Ne mozes pojesti nista jer vagon-restoran cami negdje i sluzi bog-zna-cemu.
Brzina koju taj nagibni vlak moze postici ogranicena je losom infrastrukturom zbog cega putnici trpe jos i vise.
Ima jos vjerojatno pokoja stvar ali ovako ugrubo i ovo je vec dovoljno.

Stara "Podravka" (iliti ne IC vlak) staje u svakom manjem mjestu u kojem obicno je zaposlen kakav skretnicar, vodja kolodvora (ili malog kioska koji se naziva kolodvor) i(li) signalizator (kako god se zove).

Informatizacija sustava anyone?

Kad se natovari k tome sustavna pljacka, "javna nabava" (iako se kao nesto pokusava uciniti na transparentnosti, bilo na KNu nedavno) i sposoban managment, jsano je da bacamo veliku hrpu para u vjetar.

Cak i da se uspije nesto napraviti po pitanju zeljeznica i u javnoj nabavi i otpusti gomila nepotrebnih djelatnika, zeljeznica u RH je premala da bi se mogla uspjesno servisirati, ovisi i o medjunarodnim prugama.
Nismo bajni ali oko nas ili na nas se nastavlja recimo Srbija, BiH itd., dok neke zemlje u okruzenju ne pokrenu stvar (kao i mi sami) novci se i dalje lopatama bacaju.
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 18:10   #9
Quote:
Eric Prydz kaže: Pogledaj post
Nisam vrhunski ekonom, dobro vise u povojima ali i budali je dovoljno za vidjeti;

"Inter-city" (barem za nase pojmove) vlak na relaciji OS-ZG i obratno vecinom kada sam se vozio u najboljem slucaju je polupun, ali u najboljem slucaju.
Ne mozes pojesti nista jer vagon-restoran cami negdje i sluzi bog-zna-cemu.
Brzina koju taj nagibni vlak moze postici ogranicena je losom infrastrukturom zbog cega putnici trpe jos i vise.
Ima jos vjerojatno pokoja stvar ali ovako ugrubo i ovo je vec dovoljno.

Stara "Podravka" (iliti ne IC vlak) staje u svakom manjem mjestu u kojem obicno je zaposlen kakav skretnicar, vodja kolodvora (ili malog kioska koji se naziva kolodvor) i(li) signalizator (kako god se zove).

Informatizacija sustava anyone?

Kad se natovari k tome sustavna pljacka, "javna nabava" (iako se kao nesto pokusava uciniti na transparentnosti, bilo na KNu nedavno) i sposoban managment, jsano je da bacamo veliku hrpu para u vjetar.

Cak i da se uspije nesto napraviti po pitanju zeljeznica i u javnoj nabavi i otpusti gomila nepotrebnih djelatnika, zeljeznica u RH je premala da bi se mogla uspjesno servisirati, ovisi i o medjunarodnim prugama.
Nismo bajni ali oko nas ili na nas se nastavlja recimo Srbija, BiH itd., dok neke zemlje u okruzenju ne pokrenu stvar (kao i mi sami) novci se i dalje lopatama bacaju.
a mogla bi, pogledaj austrijske , svicarske, ili slovenske zeljeznice....
buntspecht is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 18:11   #10
Quote:
Hollow Point kaže: Pogledaj post
Bio prije 3 godine. Kao da je vrijeme stalo tamo negdje 1947. godine.
U turizmu smo imali "Mediteran kakav je nekad bio". Mogao bi se HŽ ponudit njemačkim turistima sa "Željeznica kakva je nekad bila".
Frasier is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 01:12   #11
Quote:
Tuli_Kupferberg kaže: Pogledaj post
S tim da je u planu obnova.
Jel se što popravilo? Kada sam bio tamo, nešto su radili...

Quote:
Frasier kaže: Pogledaj post
U turizmu smo imali "Mediteran kakav je nekad bio". Mogao bi se HŽ ponudit njemačkim turistima sa "Željeznica kakva je nekad bila".
Hollow Point is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 01:15   #12
Quote:
Hollow Point kaže: Pogledaj post
E, da je bar "Željeznica kakva je nekad bila"...

Kada dođeš u tehnički muzej u Minhenu i vidiš parnjaču iz doba prije prvog svjetskog rata koja je vozila 120 km/h, shvatiš što je Europa, a što Balkan. Gotovo 100 godina kasnije mi još nemamo njihovu tehnologiju...
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 13:34   #13
Quote:
Frasier kaže: Pogledaj post
U turizmu smo imali "Mediteran kakav je nekad bio". Mogao bi se HŽ ponudit njemačkim turistima sa "Željeznica kakva je nekad bila".
još da nam se to i isplati, ne bi bilo loše
__________________
Teatar apsurda se nastavlja !
Ignore list; 1.card
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 17:28   #14
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
ako se itko ikad vozio prugama diljem Europe dolazi do zakljucka da su Hrvatske pruge jedne od najneodrzavanijih u Europi (ne znam kakve su po BG i RO) a o kolodvorima da ne pricam, to je kao iz horora pogotovo od Like do Ploca, to je prestrasno.
ZG kolodvor je uzasan kakav bi trebao priliciti jednom glavnom gradu
Splitski katastrofa
Rijecki (?!) njima je i autobusni boze spasi, ako se to uopce moze nazvati autobusnim kolodvorom
za Osjecki ne znam

HR kolodvori bi mogli posluziti za snimanje horora ili wild west filmova iz 50ih
jos kad uzmes u obzir da je sve to izgrađeno u doba mraka,
sta tek da je bilo svjetla prije
Grom is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 17:46   #15
Quote:
Grom kaže: Pogledaj post
jos kad uzmes u obzir da je sve to izgrađeno u doba mraka,
sta tek da je bilo svjetla prije
Pod doba mraka smatras Austro-Ugarsku!? Jer tad je naime sagradjen jedini kolodvor koji lici na nesto - zagrebacki. Split nema kolodvora, ni autobusnog, ni zeljeznickog, jer ono je sve, ali kolodvor - nije.
__________________
Guggenheim: Mala, u zapadnom svijetu uglavnom prezirana polubalkanska drzava, izabrala je "ustogljenog" i mirnog predsjednika, koji je najvjerojatnije, po sveukupnom akademskom obrazovanju, najjaci predsjednik na svijetu.
despot is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 17:54   #16
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
ako se itko ikad vozio prugama diljem Europe dolazi do zakljucka da su Hrvatske pruge jedne od najneodrzavanijih u Europi (ne znam kakve su po BG i RO) a o kolodvorima da ne pricam, to je kao iz horora pogotovo od Like do Ploca, to je prestrasno.
ZG kolodvor je uzasan kakav bi trebao priliciti jednom glavnom gradu
Splitski katastrofa
Rijecki (?!) njima je i autobusni boze spasi, ako se to uopce moze nazvati autobusnim kolodvorom
za Osjecki ne znam

HR kolodvori bi mogli posluziti za snimanje horora ili wild west filmova iz 50ih

sto se tice pruga, to je uzas jedan, od od zagreba do siska ti treba preko sat vremena a nema ni 50 km....vlak ne vozi brze od 50 na sat...

a kolodvor u zagrebu je prica za sebe, to je odavno trebalo srusit i napravit kolodvor kakav prilici nekom glavnom gradu

ja neznam kud odlazi ta lova, pruge su sranje, kolodvori uzas, vlakovi u raspadanju
buntspecht is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 18:08   #17
Quote:
buntspecht kaže: Pogledaj post
sto se tice pruga, to je uzas jedan, od od zagreba do siska ti treba preko sat vremena a nema ni 50 km....vlak ne vozi brze od 50 na sat...

a kolodvor u zagrebu je prica za sebe, to je odavno trebalo srusit i napravit kolodvor kakav prilici nekom glavnom gradu

ja neznam kud odlazi ta lova, pruge su sranje, kolodvori uzas, vlakovi u raspadanju

Lova odlazi na plaće za bar 5 000 prekobrojnih radnika u HŽ-u, koji ne rade ništa, a primaju 10 000 kuna plaće. Kad se govori o rezovima u državnim službama, prvo treba krenuti od željeznice. Da se otpusti 5000 ljudi nitko ne bi ni primijetio, jer ne rade ništa.
Kanzas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 18:11   #18
Quote:
Kanzas kaže: Pogledaj post
Lova odlazi na plaće za bar 5 000 prekobrojnih radnika u HŽ-u, koji ne rade ništa, a primaju 10 000 kuna plaće. Kad se govori o rezovima u državnim službama, prvo treba krenuti od željeznice. Da se otpusti 5000 ljudi nitko ne bi ni primijetio, jer ne rade ništa.
lova isto odlazi od karata, cijene karata recimo na relaciji zagreb-sisak su smijesne. sto jednostavno nemoze bit
buntspecht is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 18:29   #19
Quote:
buntspecht kaže: Pogledaj post
lova isto odlazi od karata, cijene karata recimo na relaciji zagreb-sisak su smijesne. sto jednostavno nemoze bit

Svaki građanin plati 500 kuna godišnje za željeznice, i na to još kartu. Sad ti procijeni je li karta skupa ili jeftina. Naravno, tih 500 kuna je pod uvjetom da svi plaćaju porez, dakle i novorođena djeca. Realno, svaki porezni obveznik plati željeznici bar 2000 kuna prije nego kupi kartu.
Kanzas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 01:17   #20
Quote:
buntspecht kaže: Pogledaj post
lova isto odlazi od karata, cijene karata recimo na relaciji zagreb-sisak su smijesne. sto jednostavno nemoze bit
Francuzi su sebi uzeli kao cilj razvoja željeznice: "Dvostruko brže od automobila, dvostruko jeftinije od aviona." Čini se kao dobar koncept.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:20.