Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2007., 11:32   #81
Ananke, mogu pjevati bilo koju liturgijsku pjesmu. Barem kod nas u župi...tako da su mi zeznuli planove sa muškom klapom Sad sam opet na početku sa smišljanjem...
Marija_lj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 11:35   #82
Quote:
Marija_lj kaže: Pogledaj post
Ananke, mogu pjevati bilo koju liturgijsku pjesmu. Barem kod nas u župi...tako da su mi zeznuli planove sa muškom klapom Sad sam opet na početku sa smišljanjem...
Da, i što sad, što da pjevaju....
__________________
Life is like a camera. Just focus on what's important and capture the good times, develop from the negatives and if things don't work out, just take another shot..........
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 11:37   #83
Quote:
Ananke kaže: Pogledaj post
Da, i što sad, što da pjevaju....
Pa nemam pojma..i ja kemijam svašta nešto..
Marija_lj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 13:01   #84
Quote:
Marija_lj kaže: Pogledaj post
Ananke, mogu pjevati bilo koju liturgijsku pjesmu. Barem kod nas u župi...tako da su mi zeznuli planove sa muškom klapom Sad sam opet na početku sa smišljanjem...
Ček ček ne kužim to znači da recimo ne mogu pjevati neku lijepu ljubavnu pjesmu.. samo liturgijske ili... npr. jel mogu pjevati Ju te san se zajubija.. ili O ti dušo moje duše... ili neku ljubavnu od Olivera... hm.. ja sam mislila neku tako za kraj da se otpjeva..
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 13:08   #85
marija lj baš mi je žao što su te tako zeznuli
mala ja mislim da ti sve ovisi od župe do župe, meni je rekao da mogu sve što god želim kao i za zbor da ako imam kakvu posebnu želju da im javim prije tako da ju mogu naučiti pjevati Još nisam složila kombinaciju pjesama za crkvu, imam vremena tješim se
Ivy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 13:08   #86
U samoj crkvi se ne moze pjevati za sakrament vjencanja/zenidbe pjesme od olivera i sl. Nazalost, samo liturgijske

Meni jucer sveki istresla na stol knjigu pjesmaricu i kaze: birajte Navodno ni da ne mogu bit dvije Marijine pjesme...A sto ja znam....

Ja sam odlucila: Ulazak: svadbeni marsh, pa bijeli ljiljane za pricest, Ne boj se, i za kraj: O happy day


Sad jos samo dragog moram obavijestit o mojoj odluci
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 13:16   #87
Quote:
lunalu kaže: Pogledaj post
U samoj crkvi se ne moze pjevati za sakrament vjencanja/zenidbe pjesme od olivera i sl. Nazalost, samo liturgijske
Meni jucer sveki istresla na stol knjigu pjesmaricu i kaze: birajte Navodno ni da ne mogu bit dvije Marijine pjesme...A sto ja znam....
Ja sam odlucila: Ulazak: svadbeni marsh, pa bijeli ljiljane za pricest, Ne boj se, i za kraj: O happy day
Sad jos samo dragog moram obavijestit o mojoj odluci
Bemti propade moje iznanađenje prije nego sam ga i izorganizirala... Niš bum još pitala, ali dobro preživjet ću i to valjda
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 13:23   #88
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Bemti propade moje iznanađenje prije nego sam ga i izorganizirala... Niš bum još pitala, ali dobro preživjet ću i to valjda
Ma hoces.I ja sam dosad hrpu stavri morala mjenjat od prvotnih planova.Bit ce sve ok, vidjet ces Ako bas zelis nesto ne crkveno imat mozes organizirat pjevanje odmah na izlasku iz crkve
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 09:34   #89
Malabudala,
mozes mi molim te poslati na PM malo vise informacija za flautu, kao imas neki kontakt ili tako nesto, plizzz, puno ti hvala unaprijed
zokky78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 13:28   #90
trebam pomoć Možete mi preporučit nekog za pjevanje u crkvi (zgb), stvarno nemam ideja. cure help!!!!
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 13:59   #91
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
trebam pomoć Možete mi preporučit nekog za pjevanje u crkvi (zgb), stvarno nemam ideja. cure help!!!!
tu će tebi definitivno pomoći Mala ili Magg one su fakat ono ... sve znaju a zagreb je njihov teren. Čekaj još malo dok se one jave a onda ...
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here, in my arms! Niksa <3
Nana_dbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 14:08   #92
Nažalost Kitty Kat ja ti ne mogu baš pomoći jer meni frendica od frendice pjeva a to inače ne radi, tako da sorry.. a isto kao i zokky ti savjetujem da nazoveš bilo koju osnovnu glazbenu školu, neku u tvom kvartu i pitaš da ti treba solo pjevač/ica za vjenčanje i trebali bi ti dati nekoga
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 14:09   #93
bome ZG nije moj teren ja nemam nazalost pojma, nana tj. kitty kat... znam da par cura zna nekoga ko pjeva.. a ak bude nesto dobro bilo mozda i ja ukradem kontakt.. mi zasad planiramo da bude vjencanje bez pjesama, samo da se svira... i to samo orguljas, jer nemam pojma ko bi mi mogao jos (i sta) svirat.. mogu ja na fruli
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 14:23   #94
sorry!
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here, in my arms! Niksa <3
Nana_dbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 14:46   #95
uh, valjda ću naći nekoga
Hvala kaj pokušavate pomoći
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 15:23   #96
Quote:
Ananke kaže: Pogledaj post
Meni bi u crkvi pjevala klapa. Četiri cure.
Eh, mislila sam da na kraju pjevaju Odu radosti kod potpisivanja i Sretan dan (Happy Day) kod izlaska iz crkve, ali sam si mislila da nam pjevaju i kod ulaska u crkvu, ali ne znam što bi bilo prigodno. Mislim, pa ne mora biti wedding marsh ili nešto takvo, mogu cure pjevati, ne?

Ideje?
mi smo imali Odu radosti kod potpisivanja i na kraju vjenčanja .... baš je bilo svečano
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 15:54   #97
happy day na kraju, marsh na ulasku...SAmo, sto u ''sredini'' (kod potpisivanja)... Želim neku pjesmu koja ne asocira na tipičnu misu... hm... nešto svečanije, ...
Imat ćemo samo obred, i vjerojatno ce nam svirati jedan decko na gitari... Zelim nesto njezno, diskretno... prijedlozi?
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 22:59   #98
evo nesto informativno
http://www.crkvena-glazba.hr/index.p...d=21&Itemid=38
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 23:00   #99
__________________
...............high...speed..train..

Zadnje uređivanje night_train : 30.05.2007. at 23:00. Reason: zeznula sam
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 08:43   #100
Nama će svirati orgurlje pri ulazu i izlasku iz crkve, a moramo dogovoriti sa zborom za neku pjesmu. Nažalost, imat ćemo samo obred jer ima dosta vjenčanja u našoj crkvi, a ja sam željela vjenčanje pod misom.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:14.