Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2010., 21:48   #61
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Nego ja još čekam da mi daš odgovor od kada je to teološki stav katoličke Crkve da je njihova religija prekopirana iz Egipta? Ajde jednom budi muško, pa umesto da vredjaš kreni da razgovaraš kao odrastao čovek...
A ti si kao odrastao?

Nisi li ti onaj što tvrdi da su "dobri hrišćani" stavili PIRAMIDU na svoju novčanicu? Ne znam samo kako si to ti povezao piramidu s kršćanstvom?!
Došapnuo ti papa ili neki popadija?
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner
chembro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 22:09   #62
Quote:
kin52 kaže: Pogledaj post
Provociraš

Baš sve religije izašle su iz istog ishodišta. Kršćanstvo je krenulo na zapad porobljavati stare narode europe i drugih kontinenata, a hinduizam istok. gazile su sve civilizacije do amerike, indus civilizaciju, a crkve i hramove gradili na mjestima gdje su stari narodi vršili obrede, krali i palili knjižnice, ubijali i uništavali svaki trag njihove kulture. Glad za porobljavanjem oduvijek je bila prisutna, a pogotovo danas.

Službeni teološki stav katoličke crkve nije uopće nikom ovdje niti bitan. Dovoljno su se kroz povijest dokazali, a i nepotrebno je da ovdje ponavljamo stvari koje možemo pročitati u novinama ili gledati na tv. Poštedi nas službenih stavova.

Gle, samo kratko ću ti reći da je svima jasno koja je tvoja uloga ovdje na ovom forumu. Masoni i O.T.O čiji si član imaju jasan zadatak, a forum je tvoj zadatak. A ova i još nekoliko tema vas se jaaaaako tiču, i zato znam da ćeš prije umrijeti nego počet razmišljat, jer si unutar njihovog sistema, a zadatak je zadatak, zar ne?
ne pitam ja ovde da li su sve religije proizašle iz jedne jedine, a nisu, već kada je to Katolička Crkva kao svoj službeni teološki stav, kako je to ovde tvrdjeno, prihvatila da je to što oni propovedaju direktno preuzeto i preslikano iz Egipta? To je ovde tvrdjeno i ja jasno i glasno pitam kada, na kom koncilu ili bilo kad i gde, je Katolička Crkva prihvatila i objavila?
Kome svma? Ja već rekoh da su moji stavovi ovde lični i da ja pripadam više organizacija koje veze jedna sa drugom nemaju, znači li to da su me sve one poslale ovde? Tvoja tvrdjna je apsurdna jer neke organizacije gde sam dobijao Inicijacije su po stepenima iznad strukture Škotskog obreda, a UGLE zabranjuje svojim članovima članstvo tamo. Ja samo govorim o principima i istini. A što se tiče piramide, znaš srećice ali Amerika je veoma uredjena zemlja, sada a i ranije. Kad su pravili dolar tačno se znalo ko je šta predložio, ko je šta prihvatio i ko je šta obrazložio. Ako baš hoćeš evo ti odgovori:

13 edova cigli na piramidi se odnosi na 13 originalnih država Amerike.
Novus ordo seclorum natpis je direktno preuzet od Vergilija. Taj stih su Hrišćani u srednjem veku tumačili kao proročanstvo iz Doba Augustusa, o dolasku Hrista. Charles Thomson koji je to sve i osmislio, a nije bio mason, je to tumačio kao potvrdu dolaska američke ere koja počinje Deklaracijom o nezavisnosti. Zvanično objašnjenje toga je on i dao tada, sve skupa sa piramidom koja simboliše snagu, a njen nezavršen vrh činjenicu da su tada smatrali da je i američka država još uvek nezavršena i da na njoj još trebaju da rade kako bi stvorili veliku imperiju. jesu se oni bili oslobodili Engleza, ali su još uvek želeli da budu imperjalna sila poput Engleske koja je imala kolonije.
Da li ti je ovo dovoljna doza povjesti ili želiš još?
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 22:21   #63
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
A ti si kao odrastao?

Nisi li ti onaj što tvrdi da su "dobri hrišćani" stavili PIRAMIDU na svoju novčanicu? Ne znam samo kako si to ti povezao piramidu s kršćanstvom?!
Došapnuo ti papa ili neki popadija?
Odogvorio sam u prethodnom postu dami koja to nije ni pitala. Čisto da sve stavim na jedno mesto, a i zato jer mi je ona simpatičnija od tebe. Toliko o tome, hvala lepo i ako nemaš šta pametno da kažeš dovidjenja.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 22:26   #64
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
Tebi očito nitko nije pružio propisnu ni stručnu ni nestručnu liječničku pomoć.

A trebalo bi!

Jedini koji laje ovdje si ti. A zna se da pas ne laje radi sela ... Tebi neke slike nisu bistre. Pa misliš da ćeš se ovako samoizliječiti. Nećeš dušo. Nećeš!
Ti si taj koji bi trebao potražiti stručnu pomoć u psihjatrijskoj ustanovi bizarne teorije zavjere često su simptom teških psihičkih bolesti poput shizofrenije.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 22:32   #65
Quote:
Jony79 kaže: Pogledaj post
Telmiti ti se časte s "Lući" kolačićima. Oni su malo "alternativnijih" satojaka od onih psećih.

http://achad.net/blog/occult/thelema...recipe-thelema

I decided to work primarily with the Aisha recipe, myself, although I used the other recipe to determine that I should buy 2 liters of port wine and heat at the lowest possible temperature to obtain my wine leavings. Neither of these recipes mentioned how much “Ingredient X” (frequently menstrual blood, semen, etc. See the Liber AL quotes in the recipes above) to use, although after careful perusal through my library, I was able to find this passage in the Orpheus book cited above:
Nije problem ako je dobro pečeno .
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 22:38   #66
Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post
Nije problem ako je dobro pečeno .
Samo mala ispravka. ne jedu se kolači u koje se mogu, ali ne moraju, stavljati ti sastojci. Prave se novi kolači koji se konzumiraju, dakle kako rekoh to je proces iz nekoliko faza gde se ovi prvi kolači ne jedu. Mada se slažem da ne bi bio problem ni da se jedu, samo ovo navodim čisto preciznosti radi.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 00:35   #67
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Odogvorio sam u prethodnom postu dami koja to nije ni pitala. Čisto da sve stavim na jedno mesto, a i zato jer mi je ona simpatičnija od tebe. Toliko o tome, hvala lepo i ako nemaš šta pametno da kažeš dovidjenja.
Kako nemam pametno? ZBOGOM!

@mau mijau čarli; kaže: psihjatrijskoj ustanovi bizarne teorije zavjere
eto to je bilo pametno pa se razgovarajte. Ti na srpskom on na svom kretenskom! Kako piše tako i izgleda. Vidimo da se lepo sporazumevate
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner
chembro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 01:00   #68
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
Kako nemam pametno? ZBOGOM!
Na sve što ste pitali dobli ste odgovor. Hvala ti na tvom zbogom jer ćeš nas sad poštedeti iracionalnosti i ostalih stvari koje ne bih da da kvalifikujem. Zbogom i tebi, najjači ostaju...
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 01:14   #69
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Moja pitanja su krajnje logična i racionalna. I od krucijalne su važnosti za ovu diskusiju, no očigledno neki ovde na njih nemaju odgovore. A i ne mogu imati kad im je jedina edukacija koju u životu imaju očigledno ona na osnovu par stranica teorija zavere za lju8de diskutablnog mentalnog zdravlja. Kad smo već kod istoga, da bi neko o tome govorio morao bi da poznaje ljude iz tajnih društava. Sumnjam da ovde diskutanti poznaju makar jednoga...

Alexander Fleming
Aleksandar Puškin
Alfred Edmund Brehm
Andre Gide
Benjamin Franklin
Biskup Maksimilijan Vrhovac
Carl Gustav Jung
Cecil deMille
Charles Dickens
Charles Lindberg
Charlie Chaplin
Davy Crocket
Duke Elington
Edwin E. Aldrin
Francois Rableais
Franz Joseph heidn
Franz Schubert
George Byron
George Gershwin
Giuseppe Garibaldi
Heinrich Heine
Hermann Hesse
Honore Mirabeau
Ivan Sergejewitsch Turgenjew
Jawaharlal Nehru
Jean Sibelius
Johann Sebastian Bach
Johann Wolfgang Goethe
Johann Wolfgang Goethe
Kemal Ataturk
Lav Tolstoj
Ludwig van Beethoven
Marc Chagal
MArk Twain
Mikhail Illarionovich Kutuzov
Oliver Kromwell
Oscar Wilde
Pierre Joseph Proudhon
Rabindranath Tagore
Rudyard Kipling
Salvador Allende
Simon Bolivar
Victor Hugo
Voltaire (François-Marie Arouet)
Walter Scott
Wolfgang Amadeus Mozart

Dakle samo mali deo te elite tajnih društava. Kako te nije sramta da ovakve ljude nazivaš ludacima, znaš li ti da je pitanje da li bi hrvatskog narodnog preporoda uopšte i bilo da nije bilo Biskupa Vrhovca, sram da te bude? Takvog čiveka si ti našao da vredjaš i minimizuješ? Sramota!
Divnog li čuda, masonski zločinci si prisvojili najblistavije zvijezde svjetskog umjetničkog i znanstvenog neba. Kad ne možeš takve genijalne umove u svoje redove milom onda ćeš silom. Sve od reda pokojnici. Daj nam "čovječe" nešto svježe i provjerljivo, navedi nekog od živućih "velikana" i proglasi ga masonom pa da promatramo reakcije na tvrdnju.

Naravno da su liste poput ove potpune izmišljotine koje ciljaju na podizanje rejtinga odabranog tajnog društva. No jedina moguća istina je da 99% navedenih na ovom i sličnim popisima nisu bili, niti su mogli biti pripadnici ovakvih društava koja ciljaju na prikupljanje psihički razorenih pojedinaca. Kazem da nisu mogli biti jer se profili produhovljenih umjetnika ili genijalnih znanstvenika gotovo pa nikad ne stapaju s devijantnom prirodom pripadnika ovakvih organizacija. Takvi genijalni pojedinci, gotovo je pravilo, nikad ne teže nakaznim pobudama propalica koje se priključuju vašem društvu zbog vlastitih sebičnih i nastranih potreba. Umjetnici i znanstvenici ČOVJEČANSTVU DAJU, VI UZIMATE! Briljantni i kreativni umovi vas ne trebaju, i preziru vaša temeljna polazišta i ciljeve.

Nemoj nas pokušavati uvjeriti da je spisak autentičan; svi smo svjedoci manipuliranja preko medija i kreiranja mišljenja javnosti o PROŽIVLJENIM događajima. Povijesničari, političari i novinari lažu, a izmišljotine kod velikog dijela čovječanstva svaki put prolaze. Uvjere ih usprkos dostupnosti lako provjerljivih informacija i protivno zdravom razumu o događajima koji su u datom trenutku još uvijek aktualni; stoga nije teško razumjeti da ih je još mnogo lakše uvjeriti u laži minulih vremena. Zamisli, Ludwig van Beethoven je prije 200 godina bio dio zlikovačke masonske organizacije!? Na koji način je moguće pobiti ili uistinu potvrditi ovakvu tvrdnju?! Nikako! Falcificirali ste cijelu povijest, zašto bi u ovom slučaju situacija bila drukčija? Dapače, sigurno se radi o još jednoj hrpetini laži.

U ovom slučaju si ti taj koji kreira teoriju zavjere.

P.S.

Pitanja su ti potpuno nelogična i iracionalna, a u svojem pisanju uopće ne koristiš argumente; iznosiš nepotkrijepljene SF pričice i mainstream laži.
__________________
Cjepiva protiv svinjske gripe nece biti dovoljno za sve, zaliha je dostatna samo za trecinu gradjana ove zemlje! Predbiljezite se i osigurajte obitelji dug i kvalitetan zivot! :)
Debunked is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 01:27   #70
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
..Zvanično objašnjenje toga je on i dao tada, sve skupa sa piramidom koja simboliše snagu, a njen nezavršen vrh činjenicu da su tada smatrali da je i američka država još uvek nezavršena i da na njoj još trebaju da rade kako bi stvorili veliku imperiju. jesu se oni bili oslobodili Engleza, ali su još uvek želeli da budu imperjalna sila poput Engleske koja je imala kolonije.
Da li ti je ovo dovoljna doza povjesti ili želiš još?

najjači ostaju...
HAHAHA ostaju ostaju ... da slažu cigle ... piramida kao simbol "snage" hahahaa a svi mislili da su to bile grobnice hahaha eto ti ga sad. A gdje su sad oni što se polomili na "Egiptu, piramidama..." i slavom ovjenčali glavnog "arhitekta" roba Vashtara

I još kažeš trebaju da rade. Rade oni rade ... Rade Frateru, čak imaju i oko da nadgledaju radove

Da budu poput Engleske A Engleska je i stvorila taj novi imperij započevši sve s Jamestown-om. Zamisli, za vrijeme kralja Jamesa I. Kako neobično. Kolonizirali su kontinent i onda se žustro borili s Francuzima, Španjolcima i Francuzima da ga i zadrže. Valjda je zato i engleski glavni jezik

Ali šta će nam to, daj ti nama malo teološki to obradi. O'kle onaj obelisk iz Egipta na sred Vatikana. I šta radi tamo? Daj malo. Ti si najjači. Virujen u te
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner
chembro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 01:34   #71
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
HAHAHA ostaju ostaju ... da slažu cigle ... piramida kao simbol "snage" hahahaa a svi mislili da su to bile grobnice hahaha eto ti ga sad. A gdje su sad oni što se polomili na "Egiptu, piramidama..." i slavom ovjenčali glavnog "arhitekta" roba Vashtara

I još kažeš trebaju da rade. Rade oni rade ... Rade Frateru, čak imaju i oko da nadgledaju radove

Da budu poput Engleske A Engleska je i stvorila taj novi imperij započevši sve s Jamestown-om. Zamisli, za vrijeme kralja Jamesa I. Kako neobično. Kolonizirali su kontinent i onda se žustro borili s Francuzima, Španjolcima i Francuzima da ga i zadrže. Valjda je zato i engleski glavni jezik

Ali šta će nam to, daj ti nama malo teološki to obradi. O'kle onaj obelisk iz Egipta na sred Vatikana. I šta radi tamo? Daj malo. Ti si najjači. Virujen u te
Pa i bile su grobnice.


Obelici su u Rimu jer su ih Rimljani ukrali iz Egipta.

The city of Rome harbours the most obelisks in the world. There are eight ancient Egyptian and five ancient Roman obelisks in Rome, together with a number of more modern obelisks; there was also formerly (until 2005) an ancient Ethiopian obelisk in Rome.

For transport down the Nile to Alexandria and from there across the Mediterranean Sea to the capital Rome, special heavy cargo carriers, the Obelisk ships, were used by the Romans. On site, large Roman cranes were employed to erect the monoliths.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 01:41   #72
O da, kako da ne. Mocart nikad nije napisao Čarobnu frulu, to su kasnije izmislili i poturili mu masonsko članstvo. Sibelius nikada nije komponovao Opus Masonicum, koji su kasnije da bi sakrli da je to delo napisano da bi se izvodilo u masonskoj Loži pokušavali da preimenuju u Opus Religiorum.
Adadjo Betovenovog Sedmog kvarteta, ima jasnu fraternalnu poruku koja ga identifikuje kao masona. Takodje, činjenica da je za masonsku Ložu u Bonu napisao pesmu, objavljenu 1806. koja se zove Šta je težnja masona, veoma ga kvalifikuje kao masona, zar ne? Bilo mi je drago, javite se opet ako vam treba dodatna edukacija, toliko o tome i dovidjenja.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 01:43   #73
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
HAHAHA ostaju ostaju ... da slažu cigle ... piramida kao simbol "snage" hahahaa a svi mislili da su to bile grobnice hahaha eto ti ga sad. A gdje su sad oni što se polomili na "Egiptu, piramidama..." i slavom ovjenčali glavnog "arhitekta" roba Vashtara

I još kažeš trebaju da rade. Rade oni rade ... Rade Frateru, čak imaju i oko da nadgledaju radove

Da budu poput Engleske A Engleska je i stvorila taj novi imperij započevši sve s Jamestown-om. Zamisli, za vrijeme kralja Jamesa I. Kako neobično. Kolonizirali su kontinent i onda se žustro borili s Francuzima, Španjolcima i Francuzima da ga i zadrže. Valjda je zato i engleski glavni jezik

Ali šta će nam to, daj ti nama malo teološki to obradi. O'kle onaj obelisk iz Egipta na sred Vatikana. I šta radi tamo? Daj malo. Ti si najjači. Virujen u te
Kada je dolar dizajniran ovo što sam ja naveo je dato kao zvanično objašnjenje dizajna. Dakle to nije nikakva tajna, to verovatno svaki američki srednjoškolacv nauči na časovima u školi. Mogao bi i Icke to da zna da hoće. Ali neće da zna jer kako bi onda ispirao mozak psihički labilnim osobama?
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 01:47   #74
Ja i dalje čekam odgovor od kada je službeni stav Vatikana da je njihova religija prekopirana od paganskih Egipćana? Da li ja sada treba da pišem kardinalu Josipu Bozaniću i da ga pitam da li je istina to što neko na internetu tvrdi da mu je teolog rekao da je to tako? Da li iko može da sumnja kakav bih odgovor dobio od Arhidijeceze zagrebačke? Dakle hajde da čujemo, kad je to već ovde tvrdjeno, od kada je to službeni teološki stav Vatikana?
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 02:30   #75
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
To je ovde tvrdjeno i ja jasno i glasno pitam kada, na kom koncilu ili bilo kad i gde, je Katolička Crkva prihvatila i objavila?
Ovo je jedno od tih razboritih pitanja, pretpostavljam. Cijelom svijetu bi kreatori Katoličke Crkve trebali razglasiti da su obični plagijatori i ništarije; tako to obično nitkovi takve kategorije i čine, zar ne? Moš' mislit! Sve što ste ikad činili činili ste u potpunoj tajnosti, a u javnost su dospijevale krhotine, laži i produkti vaših zlih namjera.

Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Kome svma? Ja već rekoh da su moji stavovi ovde lični i da ja pripadam više organizacija koje veze jedna sa drugom nemaju, znači li to da su me sve one poslale ovde? Tvoja tvrdjna je apsurdna jer neke organizacije gde sam dobijao Inicijacije su po stepenima iznad strukture Škotskog obreda, a UGLE zabranjuje svojim članovima članstvo tamo.
Pere te osjećaj superiornosti da se primijetiti. Umišljen malo, ha? U tvojoj strukturi ličnosti je prisutna poveća doza narcisoidnosti. Veseli me što ću imati priliku promatrati te kako se ogoljuješ pred očima svih čitatelja ovog foruma.

Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Novus ordo seclorum natpis je direktno preuzet od Vergilija. Taj stih su Hrišćani u srednjem veku tumačili kao proročanstvo iz Doba Augustusa, o dolasku Hrista. Charles Thomson koji je to sve i osmislio, a nije bio mason, je to tumačio kao potvrdu dolaska američke ere koja počinje Deklaracijom o nezavisnosti. Zvanično objašnjenje toga je on i dao tada, sve skupa sa piramidom koja simboliše snagu, a njen nezavršen vrh činjenicu da su tada smatrali da je i američka država još uvek nezavršena i da na njoj još trebaju da rade kako bi stvorili veliku imperiju. jesu se oni bili oslobodili Engleza, ali su još uvek želeli da budu imperjalna sila poput Engleske koja je imala kolonije.
Da li ti je ovo dovoljna doza povjesti ili želiš još?
Želimo još, tvojih budalaština nikad dosta! To što su odabrali Novus ordo seclorum ne govori ama baš ništa drugo osim toga da su odabrali taj slogan jer je bio najprihvatljiviji, a onda su navodno, naravno isturili Charlesa Thomsona kao nemasona da nam priča pričice.

Hoćemo još tvoje mainstream gluposti!
__________________
Cjepiva protiv svinjske gripe nece biti dovoljno za sve, zaliha je dostatna samo za trecinu gradjana ove zemlje! Predbiljezite se i osigurajte obitelji dug i kvalitetan zivot! :)
Debunked is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 02:39   #76
Ovde je rečeno da je to službeni teološki stav. Niko ne govori ovde o tome koje su sve religije učestovovale u kreiraranju hrišćanstva. Kao argument je upotrebljeno to što je navodno neki teolog to rekao diskutantu na forumu, koji to onda koristi kao argument pozivajući se na službeni teološki stav Vatikana. Zato insistiram na odgovoru na pitanje kada je taj navodni teološki stav Vatikana javno prezentovan kleru i laičkoj javnosti?
Što se tiče dolara, jedan jedini mason je učestvovao u njegovom pravljenju i nije ostalo zabeleženo da je na blo koji način sugerisao ili doprineo da se pomenuti simboli nadju na dolaru. Sve te činjenice su jako dugo poznate, tj od nastanka dolara, a to što ima neobrazovanih koji se posle prime na neke budalaštine hohštaplera koji valjaju teoriju zavere je jedino što je tu šokantno. Minimum inteligencije i razmišljanja svojom glavom potrebno je da neko sam počne da istražuje i vidi da su to čiste gluposti.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 07:28   #77
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Odlično, budući dasi ti osporavao postojanje anti-semitizma i tretirao tu reč kao nepostojeću i uvredljivu, a meni sam imputiraš da je ja pogrešno interpretiram i zloupotrebljavam, te negiraš da se odnosi na Jevreje, onda ću ti sad malo ilustrovati koliko u svojoj mržnji ti zapravo lažeš:

Bernard Lazare: Anti-Semitism: Its History and Causes

Strana 8, definiše anti-semitizam kao termnin isključivo korišten protiv Jevreja

Richard S. Levy - Antisemitism: a historical encyclopedia of prejudice and persecution

Strana XXiX, prva strana uvoda, drugi pasus definiše jevreje kao isključivu metu anti.semitizma

Steven Beller - Antisemitism: a very short introduction

Već od treće strane se Jevreji isključivo tretiraju kao objekt na koji se odnosi anti-semitizam, a na četvrtoj se citira jean-Paul Sartre koji taj problem ne definiše kao jevrejski, već kao problem i greška koji imaju ne-Jevreji.

Ima toga još puno, ali i ovo ti je dovoljno. Teorija zavere je možda relevantna u neo-nacističkim krugovima, ali u normalnom civilizovanom i akademski priznatom teoretskom diskursu teorija zavere je više nego passe.
Nego ja još čekam da mi daš odgovor od kada je to teološki stav katoličke Crkve da je njihova religija prekopirana iz Egipta? Ajde jednom budi muško, pa umesto da vredjaš kreni da razgovaraš kao odrastao čovek...
Koji si ti lik. Iz koje bajke si ispao?

Sve što ja tvrdim jest da se taj izraz zloupotrebljava i da se s njime manipulira u dnevno političke potrebe kako bi se diskreditirala slobodna riječ.
to što si ti zadojen propagandom i indoktriniran da je to prestrašno jest tvoj a ne moj problem.

To što je tebi mozak ispran toliko da nisi u stanju čitati ni razumijevati elementarne stvari jest uistinu fascinantno.

Samo dokazuješ kakvi ste vi masoni retardi i emotivni i umni kripli u biti.

Daleko ćeš ti doguradi u hijerarhiji , to je očito.
DiogenBalkanski is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 07:32   #78
Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post
Odi sa tim glupostima na stormfront ili na sijelo od kuda si ispuzao pseto.

Ja bi se rado upisao u neku masonsku ložu ali ne primaju ateiste.

Iz certifikata za treći stupanj masonerije:

očito je da bi se ti rado upisao. A i dobar si materijal , vidi se iz priloženog.

Umni , inetelektualni i svi ostali kapaciteti su ti taman za masona.

Inače je ovo pseto jedino puzalo po Lici da bi ti danas mogao slobodno srati i vrijeđati ljude.

Tako da tehnički jesam bio the dog of war i teknički jesam puzao .
Ti si nesvjesni genije.

ili je ovo prije po onoj -svakom idiotu se tu i tamo posreći
DiogenBalkanski is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 08:52   #79
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Kada je dolar dizajniran ovo što sam ja naveo je dato kao zvanično objašnjenje dizajna. Dakle to nije nikakva tajna, to verovatno svaki američki srednjoškolacv nauči na časovima u školi. Mogao bi i Icke to da zna da hoće. Ali neće da zna jer kako bi onda ispirao mozak psihički labilnim osobama?
Viš' da ne znaš o čemu lupetaš.

Što će ti Icke ovdje? Ti imaš ozbiljnih problema.

Od piramida, preko Vatikana do Amerike. E Alejandro Alejandro ...
levelheaded is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 08:53   #80
Quote:
DiogenBalkanski kaže: Pogledaj post
Koji si ti lik. Iz koje bajke si ispao?

Sve što ja tvrdim jest da se taj izraz zloupotrebljava i da se s njime manipulira u dnevno političke potrebe kako bi se diskreditirala slobodna riječ.
to što si ti zadojen propagandom i indoktriniran da je to prestrašno jest tvoj a ne moj problem.

To što je tebi mozak ispran toliko da nisi u stanju čitati ni razumijevati elementarne stvari jest uistinu fascinantno.

Samo dokazuješ kakvi ste vi masoni retardi i emotivni i umni kripli u biti.

Daleko ćeš ti doguradi u hijerarhiji , to je očito.
I dalje čekam, umesto praznih pretnji i uvreda, da budeš muškarac, bar jednom u životu, pa da počneš da odgovaraš na pitanja. Recimo da objasniš tvoju tvrdnju da je službeni teološki stav Vatikana da je njihova religija prekopirani egipatski paganizam, te da kažeš kada i gde je to Vatikan službeno obelodanio. Ostale tvoje neonacističke gluposti neću ni da komentarišem, jednostavno mi se gadi.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.