Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2022., 14:15   #1
Arrow Slow Horses (2022-)

Stroga tajna se susreće s dnom bačve. Slow Horses je špijunska triler-drama serija temeljena na istoimenom romanu Micka Herrona iz 2010. Premijerno se prikazuje na AppleTV+



Quote:
Dovitljiva špijunska triler-drama koja prati disfunkcionalni tim agenata MI5 - i njihovog odvratnog šefa, zloglasnog Jacksona Lamba - dok se kreću kroz dim i ogledala svijeta špijunaže kako bi obranili Englesku od zlokobnih sila
IMDb

mynameis... is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2023., 11:03   #2
Ovo nitko ne gleda, nitko ne komentira? Upravo je zavrsila treca sezona, meni je serija odlicna...

For 'Slow Horses,' Gary Oldman doesn't mind going to work

https://www.latimes.com/entertainmen...-saskia-reeves

Slow Horses: it’s wild how good Gary Oldman’s spy thriller is

From its cast of acting royalty – Kristin Scott Thomas! – to the excellent dialogue, this drama just whizzes by. It’s a hugely fun, totally charming watch that gets everything right

https://www.theguardian.com/tv-and-r...py-thriller-is

Gary Oldman’s ‘Slow Horses’ Season 3 Is Brilliantly Dysfunctional and Grim: TV Review

The spies that can't spy straight are back.

https://variety.com/2023/tv/reviews/...tv-1235802108/

Slow Horses Just Keeps Getting Better

Season 3 of Apple TV+’s excellent spy thriller is its best to date.

https://slate.com/culture/2023/12/sl...ugh-house.html
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2023., 09:24   #3
Odgledala 3. sezonu. Odlična kao i prve 2. Utjesno je znati da sigurno dolazi četvrta. Nadam se ekranizaciji svih 8 knjiga.
Ljudi gledate ovo, odlično je i ludo zabavno
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2023., 12:12   #4
"skinuo" jucer i pogledao veci dio prve, meni je dobra serija, hvala na preporuci
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2023., 15:14   #5
Ja pogledala prve dvije, odlične su. Kasnim malo s trećom, nadam se da ću ju idući tjedan riješiti.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2024., 13:24   #6
Sviđa mi se što je prikazano u traileru, a vidim da i vi koji gledate dajete pohvale pa ću dati šansu ovome, izgleda zanimljivo.
Izadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2024., 00:14   #7
Dobri su i meni, baš šarmantni špijunski trilerčić sa tropom "odreda otpisanih". Gary Oldman je stvarno old man. Čini mi se da ne čekamo puno između sezona što je super. A i idu na Apple TV koji rijetko kada otkazuju serije pa ni 8 sezona nije nemoguće ako zadrže kakvu-takvu gledanost.
Miss Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2024., 12:53   #8
ja sam davno odgledao prvu i drugu sezonu tak da se više ničega ne sjećam.... kolko je povezana 3. sezona jel mogu sad to gledati???
ernestbrajder is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2024., 17:20   #9
Potvrđena je 5. sezona
Star Fox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2024., 06:38   #10
Oldman je briljantan.
Ali ni ostatak ne zaostaje puno.
Al kako ih stari spusta to je fenomenalno.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2024., 07:50   #11
Odlicna je bila treca sezona, meni cak bolja nego druga. Na kraju nista nije bilo sa onim dijamantom koji je Louisa ukrala? U onoj najavi za sledecu sezonu deluje da je novi negativac povezan sa Riverovom porodicom. Uglavnom, nadam se da nece praviti preveliku pauzu izmedju sezona.
__________________
Smile, and the world will smile with you!
NorthStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2024., 08:38   #12
Zadnja epizoda 3x05 9,5/10
Titištajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2024., 09:26   #13
Krenuo gledati, pogledao 1. epizodu 1. sezone....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2024., 18:59   #14
Pogledala sam prvih 6 epizoda i meni je ovo dobro.

Zanimljivo je, ima dovoljno humora i akcije, a u svakoj epizodi se otkrivaju neki novi i intrigantni detalji o likovima i radnji. Gary Oldman odličan kao čangrizavi, sarkastični Lamb (umrla sam na njegove noge na stolu u prnjavim čarapama i kako časti sve oko sebe svojom "elokventnošću" ).

Hvala na preporuci i nastavljam dalje gledati.
Izadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2024., 19:24   #15
Oldman kao prdljivi smrdljivi neugodni šef briljira. Odlična crnohumorna špijunska zajebancija.
Lego-las is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2024., 07:48   #16
Jedna od najjačih scena cijele serije je meni mislim 2.sezona..kad im provali netko u urede i nalete na njega pa frajer padne niz stepenice i pogine. Dođe Oldman i gleda, kaže mu lik "nisam ga htio ubiti" Veli mu Oldman nešto u stilu "Pa znam da nisi jer da jesi tip bi još uvijek bio živ."
e ako tad nisam pao sa kreveta od smijeha.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2024., 14:03   #17
Završila sam drugu sezonu i sada sam na pola treće i samo ću reći da je serija odlična, uživam u gledanju i dalje. Dijalozi i interakcija među likovima dobra, humora, drame, uzbuđenja i akcije ima, ali je ravnomjerno raspoređeno. Iako je serija špijunska, nema bjesomučne pucnjave i jurnjave u nedogled, dozirano je kroz epizode, meni dovoljno.

Likovi imaju mana i grešaka, zbog njih su i dospjeli u Slough House, ali trude se, u tome mi i je šarm serije. Vidi se da je Lambu stalo do njegovih ljudi, iako se na prvi pogled ne čini tako, ali kako je ono rekao Diani - "I think they are bunch of absolute losers, but they are my losers."
Kristin Scott Thomas je isto dobra kao Diana, Garya sam već pohvalila prije, odličan, a i River mi je svakom epizodom sve bolji, kao i Catherine.


Žao mi je kako je Min završio, ali Webba baš i ne žalim, dobio je što je tražio svojim ponašanjem.

Večeras nastavljam dalje.
__________________
You can't keep dancing with the devil and ask why you're still in hell
Izadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2024., 17:26   #18
Quote:
ernestbrajder kaže: Pogledaj post
ja sam davno odgledao prvu i drugu sezonu tak da se više ničega ne sjećam.... kolko je povezana 3. sezona jel mogu sad to gledati???
Kako davno, kad se prva sezona izasla 2022., a druga i treca 2023.?

Uglavnom, djelomicno je povezano, ali moze se gledati od trece sezone, a buduci da si gledao prve dvije, brzo ces se prisjetiti.

Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
Jedna od najjačih scena cijele serije je meni mislim 2.sezona..kad im provali netko u urede i nalete na njega pa frajer padne niz stepenice i pogine.
Prva sezona, to je njihov Slow Horses kolega (Jed Moody) kojeg je regrutirala Diana Taverner.

Quote:
ernestbrajder kaže: Pogledaj post
Dođe Oldman i gleda, kaže mu lik "nisam ga htio ubiti" Veli mu Oldman nešto u stilu "Pa znam da nisi jer da jesi tip bi još uvijek bio živ."
e ako tad nisam pao sa kreveta od smijeha.
Ima jos jedna, kad Jackson Lamb na klupi prica s Dianom Taverner, S01E03, spoiler alert:

"...what do I do about the body on my staircase?

- Moody?
- Yeah.

He's dead?

It's hard to tell, given his IQ, but yes."


Kad vec stavljam, moj favorit, S03E05, opet spoiler alert:

"You've gone full Stockholm."

Scrabble? Christ, I did her a favor by knocking her out.


I S05E06, spoiler alert:

"Can you talk me through your thinking here?

Take out the bad guys.

Did I get anyone?

No.

We already did that.

What the fuck have you done to my house?

It's a good excuse for a makeover.

What? Seriously. Insurance means you can get it done up better than before.

No, I don't think insurance will cover it.

Deliberate destruction using a bus driven by a fucking idiot."
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2024., 20:52   #19
Peta i šesta epizoda treće sezone, luda kuća

Sad ostaje čekati na 4. sezonu, ali me veseli što će biti ove godine, jedva čekam.
__________________
You can't keep dancing with the devil and ask why you're still in hell
Izadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2024., 08:23   #20
Quote:
Markkonen kaže: Pogledaj post
Kako davno, kad se prva sezona izasla 2022., a druga i treca 2023.?

Uglavnom, djelomicno je povezano, ali moze se gledati od trece sezone, a buduci da si gledao prve dvije, brzo ces se prisjetiti.



Prva sezona, to je njihov Slow Horses kolega (Jed Moody) kojeg je regrutirala Diana Taverner.



Ima jos jedna, kad Jackson Lamb na klupi prica s Dianom Taverner, S01E03, spoiler alert:

"...what do I do about the body on my staircase?

- Moody?
- Yeah.

He's dead?

It's hard to tell, given his IQ, but yes."


Kad vec stavljam, moj favorit, S03E05, opet spoiler alert:

"You've gone full Stockholm."

Scrabble? Christ, I did her a favor by knocking her out.


I S05E06, spoiler alert:

"Can you talk me through your thinking here?

Take out the bad guys.

Did I get anyone?

No.

We already did that.

What the fuck have you done to my house?

It's a good excuse for a makeover.

What? Seriously. Insurance means you can get it done up better than before.

No, I don't think insurance will cover it.

Deliberate destruction using a bus driven by a fucking idiot."
e to isto
ubija Oldman, ubija!
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.