Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2007., 00:45   #321
Lea....
iskrena iskrena sućut

kažu da "Bog ponekad izabere najljepši cvijet iz svoga vrta i uzme ga k sebi"

ne znam šta bi rekla...
stvarno ne mogu zamisliti kako Vam je
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 10:55   #322
Quote:
Lea12 kaže: Pogledaj post
... sta da vam kazem...


... da vam kazem kako mi jos uvijek nenormalno nedostaje...

... kako je vec godina dana prosla, ali meni je jos uvijek kao juce...

... da jos nisam nasla odgovor na „zasto” i „zasto bas on”

... da zivim dva, tri zivota: jedan za vanjski svijet koji samo masku hoce da vide.
Jedan za Alena pun straha i brige.
I jedan u dubini mene same, skupa s Leonom. Tamo, duboko smo nas dvoje uvijek skupa. Tamo ga milkim, tamo mu tepam, tamo ga ljubim, grlim, pricam... svako malo, pa pobjegnem tamo...

... i da vam kazem da nikad necu biti ona ista, sretna, jaka, snazna. Tako se bojim zivota, tako je krhak...

... i bojim se za Alena... kad legnem s njim, privijem ga uz sebe, njegovo malo tijelo, i slusam kako mu srce kuca... i razmisljam kakva ga sudbina ceka... svaki put kad ga poljubim, pomislim koliko dugo cu ga jos imati...

... i zato idem opet kod psihologa... ljudi moji, ne znam se izvuci iz ovoga.



...eto... neko kaze: „Trebas nauciti plivati”... a meni se cini da se jedino borim „drzati glavu iznad vode”
mila moja
draga moja Lea

poznavajuci moju malenu patkicu....sigurna sam da je nasla nacina da dodje do Leona....da ga zagrli......uvijek je htjela imati malog bracu ili seku

i ja, kao i ti, najljepse se osjecam u mom "happy place" i cesto tamo odlazim

kazu da treba zivjeti svaki dan......moj se sastoji u trazenju nacina da ne mislim na Najmiliju

o strahu za mog Jedinog necu niti pisati

bojim se neizvjesnosti......bojim se spoznaje da nisam u potpunosti sposobna zastiti svoju djecu......bojim se spoznaje da postoji nesto s cime se ne mogu boriti

a u dubini duse se oslanjam na Bozju milost.......nadam se da On zna sto radi jer ja zaista nista ne razumijem
__________________
"She was my North, my South, my East and West,
My working week and my Sunday rest"
Una67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 11:15   #323
Draga Lea i Una, pratim vaše priče od početka, ali nikada nisam znala što bi i kako vam napisala. Nema tih riječi. Ja imam kćer i sina. I moj se zove Leon. I svaki put mi srce zadrhti kada vidim ovaj naslov.

Draga Lea i Una, divim se vama, vašoj snazi i hrabrosti. Ja mislim da ne bih mogla, da bi umrla zajedno s njima. Neka dragi Bog čuva vaše anđeliće.
mamasunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 20:37   #324
Draga Lea i Una, ne znam znače li vam išta riječi utjehe i suze nepoznate osobe iza tipkovnice, ali duboko suosjećam s vama. vjerojatno vam je neopisivo teško bez vaših malih anđela, ali budite i dalje hrabre i držite glavu iznad vode, ranica će uvijek ostati, ali nek vas drži ljubav prema dječici koja vas trebaju zdrave i radosne i pomisao da ćete jednoga dana ponovno susresti svoje anđele u ljepšem svijetu, a do tada ih nosite u srcu i pokušajte hrabro kročiti u novi dan.

__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 14:43   #325
,,, drage moje lea i una
,,, neprestano mislim na vas. molim
Boga da vam da snage za daljnji
zivot. vas dvije, zapravo nemate pojma
koliko ste hrabre i snazne zene i dobre majke.
,,, lea, ljubi alenica i ti una jedinog.
__________________
"Čovjek ti je teški hajvan, i ovo malo duše što ima šejtan mu je dao da se pati."
ovo_malo_duse is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 19:14   #326
Quote:
Lea12 kaže: Pogledaj post
...eto... neko kaze: „Trebas nauciti plivati”... a meni se cini da se jedino borim „drzati glavu iznad vode
draga, draga lea, i ovo je velika stvar.

__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.