Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2009., 18:14   #41
PREDSTAVA - I OPET MIFY - cjenik je ovakav vrtiće/škole(organizirani posjeti) - 30kn, pretprodaja i grupe* - 40kn, slobodna prodaja - 50kn

Pa zar je moguche da karta dodje 50kn????

Fakat previshe....Zamisli da imash 4-chlanu obitelj
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 20:38   #42
Pia, to sam i ja pročitala na nihovoj str. ali kad sam išla kupiti karte naplatili su mi 35 i tako i piše na karti...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 21:12   #43
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
Pia, to sam i ja pročitala na nihovoj str. ali kad sam išla kupiti karte naplatili su mi 35 i tako i piše na karti...
isto smo i mi toliko platili, na kraju smo morali vratiti karte jer je h. bila u bolnici ali u veljači idemo na miffy
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 09:13   #44
Nasha che prva predstava ipak biti Medo u Zar Ptici
(inache bi prije ishli, ali kad svi fredovi idu vikendom, a mi tad radimo, a kad i imamo fore, nesh iskrsne)

Ok....35kn ipak nije tak strashno .....Makar ipak poshto idemo prvi put i neznam hoche li Zuflja izdrzat bolje onda ichi na Medu (jeftinije, blize, manji prostor)
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 11:06   #45
kad se prikazuje ta predstava?
ja ne mogu nać na njihovim stranicama..

P.S: našla......to pod matineje spada..al medo je bio 11.01....sad u nedjelju je Palčica a onda Kišobran

i kišobran mi super "zvuči"...Miha je lud za kišobranima
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 15:54   #46
Mandy....sva`ko tol`ko pogledaj, pa chesh valjda naletit.....mjenjaju raspored (ja mislim)

Mi gremo sljedechi put kad bude....ako chemo imati cajta, mozda se i vidimo

Kishobran mi isto zvuchi ok...pogotovo ono mjuzikl...a i pishe da je za klince od 3god.....bash supach - imamo dvije "favorite" predstave!
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 17:37   #47
Quote:
Mijaja kaže: Pogledaj post
nisam sigurna da li je netko spomenuo, ali kod nas u knjižnici na Ravnicama postoje programi za dječicu, mi smo bili u igraonici za bebe (ovdje je jedino bitno da bebe hodaju) koja je svake srijede od 18-19.... svaki dan je nešto: npr. maštaonica, ključić oko vrata, likovna radionica i to je svaki tjedan i besplatno samo treba biti član knjižnica grada Zagreba....
jel zna neko jel ima ovako nešto u Osijeku.
Mar@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 13:41   #48
Quote:
Mar@ kaže: Pogledaj post
jel zna neko jel ima ovako nešto u Osijeku.
Kopiram s web stranica Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek:
Quote:
Igraonica
U prostoru Igraonice organiziraju se i održavaju različiti programi za predškolsku i školsku djecu. Sadržaji su namijenjeni svoj upisanoj djeci i održavaju se tijekom cijelog radnog vremena Knjižnice. Različiti programi koji se provode u Igraonici temeljeni su uglavnom na igri. Kroz različite dobro osmišljene programe razvijamo kulturne, obrazovne i rekreativne potrebe djece i mladeži. U okviru Igraonice nalazi se i kutić slikovnica u kojemu roditelji zajedno s djecom mogu čitati slikovnice.

Raspored igraonica za djecu:

Ponedjeljak 10.00-12.00 17.00-18.00 Likovna radionica
Utorak 10.00-12.00 17.00-18.00 Glumačka radionica
Srijeda 10.00-12.00 17.00-18.00 Priča
Četvrtak 10.00-12.00 17.00-18.00 Crtići i filmovi
Petak 10.00-12.00 17.00-18.00 Lutkarska radionica
Subota 10.00-12.00 Glazbena slušaonica
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 01:16   #49
nekako sam ovo zamislila kao informativnu temu, a same detalje prenesemo na "Starce"? mozemo i sastaviti i nekakav kalendar dogadjanja koja su svake godine u isto vrijeme, a ja ih obavezno zaboravim...znam da ima neko vitesko dogadjanje na sljemenu, pa na zumberku, pa andautonija... trebalo bi malo proguglat jos...

kad skupimo datume mogu ih prebaciti u prvi post.

andautonia - arheološki park scitarjevo. odrzava se predzadnji ili zadnji vikend u travnju.
izlozbe i dogadjanja kojima se obradjuju pojedine teme iz zivota rimskog grada. radionice, igraonice, hrana i pice po rimskim receptima..


viteski turnir stubica - okolica dvorca orsic, gornja stubica. sredina lipnja, u organizaciji muzeja hrvatskog zagorja, muzeja seljackih buna i turisticke zajednice krapinsko zagorske zupanije

viteski turnir sisak stari obrti, djecji turnir

i tak, dani ovoga, dani onoga...ja se uglavnom zateknem navecer citajuci novine o dogadjaju koji je prosao
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 09:10   #50
Putnice, pa nema veze ak je proshao "neki dogadjaj".....dobro je uopche saznati da neshto takvo postoji (jer netko nema pojma)......pa je onda lakshe reagirati sljedeche godine

Npr. Mi smo tek ove godine saznali za Krashevu slatku bajku, nazalost prekasno.....i chvrsto odluchili da sljedeche godine garant idemo.....eto, dobor je znati za ubuduche!

http://www.kras.hr/files/File/Krasev...b%20najava.pdf
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 09:11   #51
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Npr. Mi smo tek ove godine saznali za Krashevu slatku bajku, nazalost prekasno.....i chvrsto odluchili da sljedeche godine garant idemo.....eto, dobor je znati za ubuduche!

http://www.kras.hr/files/File/Krasev...b%20najava.pdf
E, ali imaj na umu da za Kraševu slatku bajku ulaznice rasprodaju puuuuno prije nego to počne (čitaj: par tjedana ranije), zato smo mi izvukli deblji kraj, a znala sam to još i prošle godine
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 10:00   #52
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Putnice, pa nema veze ak je proshao "neki dogadjaj".....dobro je uopche saznati da neshto takvo postoji (jer netko nema pojma)......pa je onda lakshe reagirati sljedeche godine

Npr. Mi smo tek ove godine saznali za Krashevu slatku bajku, nazalost prekasno.....i chvrsto odluchili da sljedeche godine garant idemo.....eto, dobor je znati za ubuduche!

http://www.kras.hr/files/File/Krasev...b%20najava.pdf
je, pa to upravo i ja govorim...nema veze sto je prosao, treba za te fiksne dogadjaje staviti napomenu da uopce postoje i priblizan datum, da nas podsjeti

otprilike kao - Kraseva slatka bajka - sredina prosinca, radionice i koncerti za djecu, Zgrada Krasa na Ravnicama - karte nabaviti ranije!
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 08:55   #53
Znam.....negdje chitala da su pustili ulaznice u prodaju u 11mj.....mi sljedeche godine stojimo u redu pred Krashom ako treba

Bilo bi zgodno da netko tko je bio kaze svoje/djechje dojmove o Krashevoj bajci
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 15:18   #54
U četvrtak 22. 1. u 18 sati u Gradskoj knjižnici Zadar, ogranak Arbanasi bit će radionica Pjesmice prstima i pokretom.

mi bili jednom i oduševilo nas!
pjevaju se pjesmice i uči "koreografija".. ugl, klinci se ludo zabave i bude veselo
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 13:43   #55
Super zvuči ovo u Krašu! Moram priznat da prvi put čujem za to (a živim u blizini).
Iduće godine će taman bit stara da joj bude zanimljivo.
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 18:48   #56
ajme,mene je oduševio ovaj krašev događaj...i to toliko da sledeće godine dolazimo striktno zbog toga u ZG ..i sad sam stavila podsjetnik u mob. da me podsjeti početkom 11 mjeseca da zovem i rezerviram karte....
__________________
...ja bih tako rado opet....
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 22:22   #57
Kraševa bajka - osvrt majke

pred dvoranom gdje se održava predstava šetka ekipa iz životinjskog carstva koja se slika,grli i mazi s dječicom i roditeljima. Osim toga može se dobiti čokoladica životinjsko carstvo sa imenom djeteta, ima kolo sreće koje klinci mogu okretati i dobiti razne slastice i tako....sve je u znaku životinjskog carstva i slatkiša....
priredba se sastoji od pjesme (na nekima je bio Nižetić, na nekima Tina i Nikša), magije (dva klauna izvode mađioničarske trikove) i predstave (audicija - životinjsko carstvo). Traje cca.40 minuta. Nama je bilo zanimljivo plesati na glazbu, a predstavu nismo doživjeli (imali smo 18.mjeseci).
Ako je dijete nemirno ili je dosadno možete se opet prošetati do foajea ili otići u čoko bar gdje postoje male sjedalice i stolići i tamo se može crtati i pisati.
Nakon predstave dolazi Djedica i dijeli darove (u nekakvom hodniku - malo bezveze). Bon za dar možete kupiti u foajeu (ove godine su bili 50 kn i 100 kn)...darovi su slatkiši
Nakon toga idete na vožnju s vlakićem unutar tvornice i to je to.
Lijepo za vidjeti.
I da...razlog zašto se karte brzo rasprodaju je taj što neke firme to kupuju za svoje zaposlenike......mi smo išli tamo s tatinom firmom

Zadnje uređivanje "kaya" : 25.01.2009. at 22:30.
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 09:38   #58
Shiljo....Medo - igra u Zar ptici --> http://www.zar-ptica.hr/hrv/predstav..._mali_medo.asp
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!

Zadnje uređivanje putnica : 30.01.2009. at 12:04.
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 08:48   #59
www.klinfo.hr

Obavjesti o zanimljivim događajima za klince po regijama... Sada je bila predstavljena na "Dobro jutro, Hrvatska!".
__________________
Mamina ljubav najveća!; Mala mrva
Inica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 10:29   #60
u Ogulinu se početkom rujna (Ogulin je zavičaj bajki - tako su ga nazvali) održava festival bajki... nismo još bili jer smo bili mali ali kažu da je predivno...
mislim da se ugl prikazuju bajke Ivane Brlić MAžuranić pa moete staviti u kalendar...
Jedva čekam ovo događanje u Krašu, zvuči super.. i po uzoru na Šilju tipkam podsjetnik u mob......
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:35.