Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2018., 11:40   #121
Quote:
way2go kaže: Pogledaj post
Divinacija je brža. Pokušaj s viskom, to je najjednostavnije.
budem. hvala.
traperica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2018., 00:58   #122
Redovno imam slike/ reči u glavi koje se posle par sekundi/minuta/ sata vide u RL. To je neki dar pretpostavljam...
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2018., 01:30   #123
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Redovno imam slike/ reči u glavi koje se posle par sekundi/minuta/ sata vide u RL. To je neki dar pretpostavljam...
Ima nekoliko emisija o oku i kako funkcionira, mi zapravo vidimo nekoliko sekunda ili stotinki (ubij me) prije, odnosno vid nam "kasni" dok slika dođe do mozga i do reakcije. Tako se desi u nekim situacijama da npr. ne pređeš cestu u toj sekundi kad netko projuri kroz crveno a tebi je zeleno, ali ipak staneš, iako ne znaš zašto. Mislim da se to zove kašnjenje oka, proguglas malo i naći ćeš.
Swima is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2018., 11:16   #124
Moguće, mada meni se dešava i minutima unapred...a da ne pričam da pomislim da ću tog dana sresti nekog i sretnem ga 5h kasnije u gradu.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2021., 12:50   #125
Da. Danima prije nego je umrla moja mama imala sam loš osjećaj koji nisam mogla definirati.

A uz to da ne kažem, da mi je netko umetnuo neke misli u glavu koje su isto bile jako čudne, kao da su od zloga.
10 minuta prije nego mi je mama imala moždani, mi smo otišle na vrt i ona je ubrala luk. U tom trenutku, meni je došla misao "A zašto si ubrala taj luk, ionako ga nećeš pojesti."

A par dana prije toga, potrošio se prašak, a mama je rekla, moram kupit novi prašak. A ja sam pomislila, "A možda i ne trebaš."

Strašno. To kao da nisu bile moje misli, iako sam ih ja cula u glavi svojim glasom da ih izgovaram.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.