Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2024., 15:21   #6661
Došla sezona playstation portova za nas masterrejs, pa sam konačno dočekao Horizon: Forbidden west.

Kao i prvi dio, malo blentavi i (barem meni) zaboravljivi likovi i dijalozi, ali je combat dinamičan, zabavan i dopušta eksperimentiranje.

Plus, sviđa mi se Aloy kao glavni lik, sipmatična je, zainteresirana i znatiželjna, uglavnom dobar avatar za playera.

Ovo će taman lijepo ispuniti vrijeme dok ne dođu samuraji na red. Nadam se da će i taj port biti dobar kao ovaj, lijepo je optimiziran, gladak a igra zaista izgleda fantastično.

(Žena ne mari ni malo za igrice, ali ovo je prvi put da gleda dok ja igram- lijepo mi izgleda ovo, veli).
lijencina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2024., 18:40   #6662
Diablo 4
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2024., 18:43   #6663
Quote:
TechB0ne kaže: Pogledaj post
Zadnja fifa koju sam igrao je bila 1998 :O
A ja 2002.

Sportski simovi nisu moj đir.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2024., 08:27   #6664
Quote:
lijencina1 kaže: Pogledaj post

Kao i prvi dio, malo blentavi i (barem meni) zaboravljivi likovi i dijalozi, ali je combat dinamičan, zabavan i dopušta eksperimentiranje.

Plus, sviđa mi se Aloy kao glavni lik, sipmatična je, zainteresirana i znatiželjna, uglavnom dobar avatar za playera.
Ja baš riješio prvi nastavak, Forbidden West je slijedeći. Aloy je cool
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2024., 16:47   #6665
Poceo igrat Forbidden west na preskokce. Zasad me nije odusevio nesto, sve skoro isto kao i prvi dio. Nadam se da ce prica barem biti zanimljiva
__________________
Jebeš potpis
Adisibila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2024., 16:31   #6666
F1 Manager '23 - opravdava popust od 80% na Steamu
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2024., 22:26   #6667
Završio AC Mirage, i mogu reći da mi se jako svidio. Jedna od boljih AC igara, koja se uglavnom temelji na stealth igranju.
Trenutno igram Ghost of Tsushima, Sniper Elite 5, GoW Ragnarok, Red Dead Redemption i SW Jedi Fallen Order.
SolidSnakeHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2024., 21:09   #6668
Kak možeš sve to igrati istovremeno? Pomiješale bi mi se priče, kontrole, imerzija...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2024., 09:52   #6669
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Kak možeš sve to igrati istovremeno? Pomiješale bi mi se priče, kontrole, imerzija...
Pa kontrole su na svim igrama jako slične. Priče mi se ne mogu pomiješati.
Ghost je u Japanu, Sniper u Francuskoj, SW su SW, Red Dead Divlji Zapad i GoW tamo negdje na sjeveru gdje vlada Odin.
Počeo sam igrati sve istovremeno jer me zanimalo kakve su igre, a vidjet ću što će me najviše primiti, pa će to postati glavna stvar.
SolidSnakeHR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:50.