Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2018., 19:34   #7081
Niti jedan putinoljubac u RUS nije ugrozen zbog ljubavi prema Velicanstvenom. Ali svaki dan oporbenjaci dobijaju batine, farbu u lice, krivicno su gonjeni upravo zbog svog gradjanskog stava. I svaki dan desetki propagandista Putin-TV-a i Putin-medija, a i tisuce putinovih trolova sire mrznju i pljuju po "neprijateljima naroda".
Forumska "ekipa" je odlicna demostracija toga tko i sto su putinovi ljubiguzi i RT-trolovi
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 15.01.2018., 19:45   #7082
Mogao bi se Putin udruziti sa Markic i zaustaviti facebook, koji truje pravovjernu mladez jer da nemaa drustvenih mreza ovo se ne bi dogodilo.
Drustvene mreze mogu koristiti samo uposlenici Internet Research Agency jer ne bi bilo u redu da se ne ide u korak sa neprijateljem.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 15.01.2018., 19:46   #7083
Talking

Kako su se samo digli na straznje noge ovi zastitinici alqaede I stanovnici navaljnovog dupeta
Blinko Black is offline  
Received Infraction
Old 15.01.2018., 19:48   #7084
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
Kako su se samo digli na straznje noge ovi zastitinici alqaede I stanovnici navaljnovog dupeta
Totalno. Tema gori.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 15.01.2018., 20:16   #7085
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Mogao bi se Putin udruziti sa Markic i zaustaviti facebook, koji truje pravovjernu mladez jer da nemaa drustvenih mreza ovo se ne bi dogodilo.
Drustvene mreze mogu koristiti samo uposlenici Internet Research Agency jer ne bi bilo u redu da se ne ide u korak sa neprijateljem.
Facebook i Google su svakako neprijatelji slobodnog svijeta i zbog toga bi im trebalo ograničit dijelovanje.

Na sreću imamo vk i Yandex koji ne samo da su kvalitetniji, nego i ne politiziraju ništa već služe samo prvobitnoj svrsi.
UjakCreepy is offline  
Old 15.01.2018., 20:19   #7086
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Mogao bi se Putin udruziti sa Markic i zaustaviti facebook, koji truje pravovjernu mladez jer da nemaa drustvenih mreza ovo se ne bi dogodilo.
Drustvene mreze mogu koristiti samo uposlenici Internet Research Agency jer ne bi bilo u redu da se ne ide u korak sa neprijateljem.
post bi imao smisla da nije facebook taj koji zaustavlja politicki nepodobne nevjernike
Blinko Black is offline  
Old 15.01.2018., 20:46   #7087
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Mogao bi se Putin udruziti sa Markic i zaustaviti facebook, koji truje pravovjernu mladez jer da nemaa drustvenih mreza ovo se ne bi dogodilo.
Drustvene mreze mogu koristiti samo uposlenici Internet Research Agency jer ne bi bilo u redu da se ne ide u korak sa neprijateljem.
Pa i kad bi zabranio FB niko nebi primjetio jer su svi na VK.

Samo sto bi Putin uvodio zabranu na nesto sto nema popularnost i takom mu davao na znacaju? Pa FB nije Navaljni ili neko od njegovih agenata kojeg hapsi svakog mjeseca da mu digne cijenu.

Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
Ak nisi skuzio ovdje ekipu boli kifla za cetnike, islamofasiste, teroriste, sirojede I sl.
Pazi joj teze koju protura: "putinov rezim trosi pare ruskih poreskih obveznika" za 5-6 bildera koje placa Soros. Ovo je jadnije od "atentata" na Djukanovica.
tihobl is offline  
Old 16.01.2018., 10:43   #7088
Evo clanka o navodnom atentatu koji su navodno izvrsile ruske tajne sluzbe u UK.
Evo citata iz kojeg slijedi da su pocinioci nesumnjivo ruski specijalci:
Quote:
More importantly, however, the skeletal remains were found in the driving seat. And that reeks of Russian intelligence's particular fetish for what might be called their pageantry of death.

Korekt mi if am ronk, bat det riks of american sit

PS Vijest je upravo na razini notorne izmisljotine putinove propagande o tome da Olbrajtova zeli oduzeti Rusiji Sibir! Ista razina ubjedljivosti, zar ne?
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be

Zadnje uređivanje Ivan Grozny : 16.01.2018. at 10:54.
Ivan Grozny is offline  
Old 18.01.2018., 21:21   #7089
kandidat za predsjednika rusije vladimir zirinovski :klap:

'lider liberal-demokratske-partije-rusije 'poziva' / 'baca mamac' / usa da mu se pomogne pobijediti na izborima'

https://www.rt.com/politics/416306-r...g-zhirinovsky/

'... “If they [the US] think that we [Russia] really somehow interfered in their election through social networks, let them now use the social networks of the whole world and help me become president. If this happens, then we’ll believe that we could’ve influenced Trump’s victory,” Zhirinovsky said, as cited by RIA-Novosti....' :klap:
serafim is offline  
Old 19.01.2018., 10:03   #7090
tema nije pala

http://www.telegraph.co.uk/news/2018...-dip-icy-lake/


"Brojni Rusi, među kojima predsjednik Vladimir Putin, kupali su se u noći s četvrtka na petak u zamrznutim rijekama i jezerima za ledena vremena koje je mjestimično natjeralo vlasti da otkažu u nekim područjima taj ritual kojim se obilježava pravoslavno Bogojavljenje.

Okružen popovima i ikonama, Vladimir Putin ušao je golog poprsja u ledenu vodu jezera Seliger, sjeverozapadno od Moskve, na -5 stupnjeva."
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 19.01.2018., 10:23   #7091
https://www.vecernji.hr/media/img/82...a94190718.jpeg

Majko mila
Pametan Nick is offline  
Old 19.01.2018., 11:30   #7092
Quote:
Pametan Nick kaže: Pogledaj post
Na prvu sam pomislio da oni to njega proglasavaju svetim, a onda sam vidio post od Provense.
A boze svasta...
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 19.01.2018., 11:43   #7093
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
tema nije pala

http://www.telegraph.co.uk/news/2018...-dip-icy-lake/


"Brojni Rusi, među kojima predsjednik Vladimir Putin, kupali su se u noći s četvrtka na petak u zamrznutim rijekama i jezerima za ledena vremena koje je mjestimično natjeralo vlasti da otkažu u nekim područjima taj ritual kojim se obilježava pravoslavno Bogojavljenje.

Okružen popovima i ikonama, Vladimir Putin ušao je golog poprsja u ledenu vodu jezera Seliger, sjeverozapadno od Moskve, na -5 stupnjeva."
Ako se poslije nije izljubio s medvjedom, kupanje se ne računa.
__________________
"Imamo Hrvatsku", povikaše lopovi, osnuju Domovina d.o.o. i rasprodaše zemlju nizašto.
Valium nation is my inspiration.
Tko je jamio, jamio, na Golom Otoku par godina onda čamio.
Uskok Marko is offline  
Old 19.01.2018., 12:01   #7094
Talking

Hehe opet fake news. Tko je vidio tekucu vodu na minus pet. .hehe..ojme kako vas Rusi trolaju, ciste reveje..
ruka-slave is offline  
Old 19.01.2018., 12:05   #7095
Talking

Quote:
Uskok Marko kaže: Pogledaj post
Ako se poslije nije izljubio s medvjedom, kupanje se ne računa.
Znaci Putin voli dlakave zenskice?

Vidis, tko bi rekao za njega.
ruka-slave is offline  
Old 19.01.2018., 12:06   #7096
U zdravom tijelu, zdrav duh
Blinko Black is offline  
Old 19.01.2018., 12:32   #7097
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Znaci Putin voli dlakave zenskice?

Vidis, tko bi rekao za njega.
Ruko, ženski medvjed? Sad sam razočaran. To danas uopće nije moderno.
__________________
"Imamo Hrvatsku", povikaše lopovi, osnuju Domovina d.o.o. i rasprodaše zemlju nizašto.
Valium nation is my inspiration.
Tko je jamio, jamio, na Golom Otoku par godina onda čamio.
Uskok Marko is offline  
Old 19.01.2018., 12:46   #7098
Quote:
Uskok Marko kaže: Pogledaj post
Ruko, ženski medvjed? Sad sam razočaran. To danas uopće nije moderno.
Jep. Danas su u modi transdjenderi. Evo ja u vrtu imam njija barem dvanejs, reko mi monsanto
ruka-slave is offline  
Old 19.01.2018., 12:56   #7099
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Jep. Danas su u modi transdjenderi. Evo ja u vrtu imam njija barem dvanejs, reko mi monsanto
A jel' se lijepo zabavljate?
__________________
"Imamo Hrvatsku", povikaše lopovi, osnuju Domovina d.o.o. i rasprodaše zemlju nizašto.
Valium nation is my inspiration.
Tko je jamio, jamio, na Golom Otoku par godina onda čamio.
Uskok Marko is offline  
Old 19.01.2018., 12:57   #7100
glavni troller je rt.com, glasnogovornik putina. jer i oni prenose to isto.

dokaz da je rt.com fake news.
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.