Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2016., 20:29   #3581
Meh, bateriha se ispraznila, a taman sam razvila tehniku Mislila sam da duze traje. Bezveze, sad cu zaboravit di sam stala.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 18:18   #3582
Moze li mi neko ovo razjasnit - jeli uredjaj Nd:YAG laser ili IPL?
Takodjer nije nmi jasno zasto je jos uvijek tako velika razlika u cijeni kod uklanjanja kod dermatologa i po kozmetickim salonima, jel dermatolozi neopravdano drze cijenu ili su zaista bolje osposobljeni za rukovanje aparatima?
Hvala 1
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 18:38   #3583
to ti je laser, a kako sam vec jednom usput rekla, dermatolozi nemaju kineske inacice aparata koje (nazalost) neki od salona koriste


Sent from my iPhone using Tapatalk
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 23:28   #3584
Mogu li s ovim kucnim uredajima obaviti cijelu brazilku? Vidim da se ovdje spominje samo bikini
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 07:10   #3585
Quote:
royal blue kaže: Pogledaj post
Mogu li s ovim kucnim uredajima obaviti cijelu brazilku? Vidim da se ovdje spominje samo bikini
probaj onim nastavkom za lice, i uz pomoć ogledalca i joga asana
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 15:28   #3586
sreca da je malo podrucje.
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 16:59   #3587
Bokte, mene to blicanje ubije. Malo sam se kasno sjetila, krenem blicat, ode baterija, pa izbjegavaj sunce, pa prodju 3 dana dok se nastavim blicat, meh, trebala sam ovo obaviti preko zime, zbilja sam ga prekasno nabavila.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 17:26   #3588
ma da, najbolje pospremit aparat do zime


Sent from my iPhone using Tapatalk
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 17:59   #3589
Quote:
Cvrcak i Mrav kaže: Pogledaj post
to ti je laser, a kako sam vec jednom usput rekla, dermatolozi nemaju kineske inacice aparata koje (nazalost) neki od salona koriste


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hvala ti

A mislis li da se moze provjerit je li aparat kineski ili nije kineski odnosno koliko je kvalitetan? Sad se naveliko reklamira onaj No+Vello kao neki super aparat
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 12:57   #3590
Quote:
royal blue kaže: Pogledaj post
Mogu li s ovim kucnim uredajima obaviti cijelu brazilku? Vidim da se ovdje spominje samo bikini
evo kaže ovdje da NE

https://www.wearebodybeautiful.com/c...-hair-removal/

Never use the device on the following body areas:

On the ears, neck, nipples, inside the nostrils, on genitalia or around the anus. These areas may have a darker skin colour and/or greater hair density. Using the device in these areas may cause discomfort/pain or injure (burn, discolour or scar) your skin causing serious injury.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 15:27   #3591
Koja je razlika između Remington 6250 i 6750? izgledaju mi jednako koliko čitam
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 00:17   #3592
kupih 2009 lumeu. dakle, obrijati, osušiti noge, blicati i čekati dva tjedna?

a ako u međuvremenu narastu ne brijati? ili brijati po želji?
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 00:23   #3593
Narast ce. Brijati po zelji.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 09:02   #3594
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Narast ce. Brijati po zelji.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
to vrijedi i za brkove onda? njih čupam, strah me ako obrijem da će narast četine.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 09:34   #3595
Joj, ne znam, nemam iskustva s podrucjem na licu. Blicam samo tijelo i na rubu sam da odustanem do iza ljeta. Bokte, jos se nisam bacila u more, jer je uvijek neki dio tijela frisko blican, pa moram izbjegavat sunce.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 14:22   #3596
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
evo kaže ovdje da NE

https://www.wearebodybeautiful.com/c...-hair-removal/

Never use the device on the following body areas:

On the ears, neck, nipples, inside the nostrils, on genitalia or around the anus. These areas may have a darker skin colour and/or greater hair density. Using the device in these areas may cause discomfort/pain or injure (burn, discolour or scar) your skin causing serious injury.


Je li ijedna od vas probala na području velikih usana recimo, unatoč upozorenju?

Ja imam OGROMNIH problema s urastanjem dlaka, unatoč svim mjerama predostrožnosti, i samo isključivo korištenjem dezinficirane britvice u smjeru rasta dlake - završila sam na kirurgiji zbog jakog folikulitisa (upala dlake pod kožom, to je bilo veličine trešnje, nekoliko šavova i nevjerojatno bolno). Probala sam čupanje, šećer, sve, bude još samo gore.

Jedina nada mi je taj laser kojim bi mogla ukloniti sve dlake dolje jer opet ići na opću anesteziju i ležati 5 dana u bolnici mi se stvarno ne da :grr
jastučnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 16:08   #3597
Quote:
jastučnica kaže: Pogledaj post


Je li ijedna od vas probala na području velikih usana recimo, unatoč upozorenju?

Ja imam OGROMNIH problema s urastanjem dlaka, unatoč svim mjerama predostrožnosti, i samo isključivo korištenjem dezinficirane britvice u smjeru rasta dlake - završila sam na kirurgiji zbog jakog folikulitisa (upala dlake pod kožom, to je bilo veličine trešnje, nekoliko šavova i nevjerojatno bolno). Probala sam čupanje, šećer, sve, bude još samo gore.

Jedina nada mi je taj laser kojim bi mogla ukloniti sve dlake dolje jer opet ići na opću anesteziju i ležati 5 dana u bolnici mi se stvarno ne da :grr

Edit:

Malo sam prostudirala razne vrste IPL-a, koliko vidim, Braun-ov niste isprobavale i niste mu skloni. Nisam sigurna čini li mi se ili stvarno ima veću površinu lasera nego Phillips Lumea i Rowenta ? Sviđa mi se i što sam prilagođava automatski jačinu po tipu tj. svjetlini kože. Najviše od svega mi se sviđa dizajn, čini mi se puno lakšim za rukovanje.
Je li itko koristio Braunov? Ja nemam iskustva s njime, osim jednog epilatora koji je kupljen prije nekih 16 godina i još uvijek nekim čudom radi.
jastučnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 16:53   #3598
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
to vrijedi i za brkove onda? njih čupam, strah me ako obrijem da će narast četine.
vrijedi za sve dlake. jer svijetlo pali dlaku i ako ti počupaš prije dlaku iz korijena nema se što spaliti. zato treba brijati dijelove koji se blicaju.
__________________
What are you trying to do, destroy a man who seeks the truth, or destroy the truth so no man can seek it? Either way you lose.
zuzi666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 21:25   #3599
meni su remingtoni svi isti po izgledu, moj je 6000, zna li tko bi li radila na njemu lampa ova za novije modele?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 21:43   #3600
Quote:
jastučnica kaže: Pogledaj post
Edit:

Malo sam prostudirala razne vrste IPL-a, koliko vidim, Braun-ov niste isprobavale i niste mu skloni. Nisam sigurna čini li mi se ili stvarno ima veću površinu lasera nego Phillips Lumea i Rowenta ? Sviđa mi se i što sam prilagođava automatski jačinu po tipu tj. svjetlini kože. Najviše od svega mi se sviđa dizajn, čini mi se puno lakšim za rukovanje.
Je li itko koristio Braunov? Ja nemam iskustva s njime, osim jednog epilatora koji je kupljen prije nekih 16 godina i još uvijek nekim čudom radi.
Pogledaj na Amazonu feedbacke za sve modele. Meni to uvijek pomogne pri odluci.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:33.