Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2010., 00:11   #41
Mi smo sa bebom od 4 mjeseca bili u Krapini. Pogledali onaj novi muzej krapinskog pračovjeka. Super je za nas odrasle ali bebica je cijelo vrijeme spavala. Nije zgodno sa kolicima već bi trebali uzeti klokanicu. Poslje svratili u Oroslavlje na pizzu u Oro goro. Odlično.
__________________
26.02.2010. E i 27.07.2012. J. dvije ljubavi.
mikica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 00:22   #42
bliznec
kratka setnja uz potok (pogodno i za kolicicare)
na kraju staze restoran pilana bliznec - dobar rostilj
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 00:42   #43
ima već tema

ha, čuj, ovisi što točno zahjtevaš
super mjesto za izlet vrlo blizu zagreba ti može bit i sljeme, a moš i na svu silu onih seoskih turizama u zagorju (grešna gorica, onaj neki kod zaprešiča, u klanjcu..ma ima ih brdo, svi po principu domaća seoska kuhinja, restoran u rustikalnom stilu, veliko dvoritšte sa zabavom za kline + domaće životinje)...a moš i do mrežnice, ak ti se poteže malo dalje..al tamo ima više livada, nego dječjih parkova

s mojom je u toj dobi teški napor bio otić bilo kamo. mjesto s dobrom klopom? hehe, treba mi samo ako mi je pojam obiteljskog ručka da jedan jede dok trči za djetetom pa onda smjena
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 08:29   #44
Quote:
mikica27 kaže: Pogledaj post
Poslje svratili u Oroslavlje na pizzu u Oro goro. Odlično.
Imaju parkić, mi smo bili prije 10 dana. Je da jedan jede, a drugi šeće, ali bar je prilagođeno za klince i ima puno mjesta za trčanje.

Super tema!
__________________
Mamina ljubav najveća!; Mala mrva
Inica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 09:50   #45
evo teme, i nije zaživjela nešto
https://www.forum.hr/showthread.php?t=363810
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 11:50   #46
Quote:
mikica27 kaže: Pogledaj post
Mi smo sa bebom od 4 mjeseca bili u Krapini. Pogledali onaj novi muzej krapinskog pračovjeka. Super je za nas odrasle ali bebica je cijelo vrijeme spavala. Nije zgodno sa kolicima već bi trebali uzeti klokanicu. Poslje svratili u Oroslavlje na pizzu u Oro goro. Odlično.

Moje rodno mjesto,bas mi fali,zivjela tamo 20 i nesto godina i sad ovaj zagreb
I definitivno najbolja pizza,a ima i za djecu svasta.
I da,nije Oroslavlje,nego Oroslavje!
__________________
16.05.2010 stigao mamin mali junak!!
dijana128 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 12:13   #47
Mislim, šta nemože bit teme u kojoj nema rollajza
Oni koji na takav način komentiraju ljude ili mjesto gdje žive trebaju znati da ih tamo nitko ne zadržava, jelte.

On topic: bili smo jednom u Staroj vodenici u Zagorju (nije loše za otić na ručak, imaju i životinja nešto) iako nije baš naj naj (meni malo prekičasto).
U okolici Ivanića znam da svi hvale imanje Kezele, iako nisam nikad bila.
Preporučeno nam je i Ključić brdo u okolici Velike Gorice.
Bila sam u Ladanjskom Raju u Mariji Gorici (u smjeru Zaprešića) bez klinca, a tek sada vidim da imaju neki tobogančić i fontanicu ili štoveć.

Najviše me se dojmio Memorijalni centar Nikola Tesla, za one koji idu prema moru (blizu Gospića). Rodna kuća mu je uređena kao muzejčić, možete prisustvovati eksperimentu u ispitnoj stanici itd., a vani je dječje igralište (nije baš za bebe, ali moj mali, koji je tada imao 2 godine, se zabavljao). Jedino što u sklopu centra nema restorana, ali vjerujem da ih ima u okolici. I 10.7. vam je besplatan ulaz! Inače je obiteljska ulaznica 80kn.

Imate ovdje popis izletišta, seoskih imanja i sl. i može se pretraživati po regijama.

Za ZG županiju možete škicnuti na web stranice turističke zajednice zg županije, a i možete otići tamo (Preradovićeva) i pitati za preporuku za neko izletište, informatorica će vam rado pomoći.

Zadnje uređivanje ksenija_2 : 05.07.2010. at 12:30. Reason: dodatak izletišta
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 12:48   #48
A jel imaju ti Kezele nesto za djecu? Igraliste neko? Gledam fotke i nista ne vidim.

U Divljim vodama smo bili ali nije nam se svidjelo. Osim sto smo rucak cekali preko sat vremena nema ni sadrzaja za klince a niti mjesta za setanje.
A zooloski vrt ima manje zivotinja nego sto ih ima oko moje kuce.
Vjerojatno je ok za stariju djecu i subotom kad rade rostilj pa se negde na dekicu zavalis i jedes, ali nama nije bas napeto s malim bebacima ici tamo.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 14:58   #49
Super tema, baš sam ovih dana razmišljaljala o tome. Prva solucija nam je bilo Sljeme, međutim, čitam da tamo ima dosta krpelja, pa mi to nije naš neka fora. Naša cura ima samo tri mjeseca pa nam je u principu važno da bude neko mjesto gdje se može prošetati po hladu i da nema rojeva komaraca.
lola1415 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 15:13   #50
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
A jel imaju ti Kezele nesto za djecu? Igraliste neko? Gledam fotke i nista ne vidim.

U Divljim vodama smo bili ali nije nam se svidjelo. Osim sto smo rucak cekali preko sat vremena nema ni sadrzaja za klince a niti mjesta za setanje.
A zooloski vrt ima manje zivotinja nego sto ih ima oko moje kuce.
Vjerojatno je ok za stariju djecu i subotom kad rade rostilj pa se negde na dekicu zavalis i jedes, ali nama nije bas napeto s malim bebacima ici tamo.
najbolje mjesto za to što tražiš je

http://www.jelenov-greben.si/index.php?o_imanju

mjesto je divno, u najlijepšoj slovenskoj pokrajini


radije potegni i pola sata više ali ja ti garantiram.... mjesto je pre pre pre divno

http://pticica.gorila.hr/slike/jelen...cetrtek/528886
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 17:04   #51
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
Mislim, šta nemože bit teme u kojoj nema rollajza
Oni koji na takav način komentiraju ljude ili mjesto gdje žive trebaju znati da ih tamo nitko ne zadržava, jelte.

On topic: bili smo jednom u Staroj vodenici u Zagorju (nije loše za otić na ručak, imaju i životinja nešto) iako nije baš naj naj (meni malo prekičasto).
U okolici Ivanića znam da svi hvale imanje Kezele, iako nisam nikad bila.
Preporučeno nam je i Ključić brdo u okolici Velike Gorice.
Bila sam u Ladanjskom Raju u Mariji Gorici (u smjeru Zaprešića) bez klinca, a tek sada vidim da imaju neki tobogančić i fontanicu ili štoveć.

Najviše me se dojmio Memorijalni centar Nikola Tesla, za one koji idu prema moru (blizu Gospića). Rodna kuća mu je uređena kao muzejčić, možete prisustvovati eksperimentu u ispitnoj stanici itd., a vani je dječje igralište (nije baš za bebe, ali moj mali, koji je tada imao 2 godine, se zabavljao). Jedino što u sklopu centra nema restorana, ali vjerujem da ih ima u okolici. I 10.7. vam je besplatan ulaz! Inače je obiteljska ulaznica 80kn.

Imate ovdje popis izletišta, seoskih imanja i sl. i može se pretraživati po regijama.

Za ZG županiju možete škicnuti na web stranice turističke zajednice zg županije, a i možete otići tamo (Preradovićeva) i pitati za preporuku za neko izletište, informatorica će vam rado pomoći.
neznam sta si lose iscitala iz toga,uostalom je smijesan i zabavan,bar ga ja tako dozivljavam,a ne los i zao
sorry na off!
__________________
16.05.2010 stigao mamin mali junak!!
dijana128 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 17:48   #52
Gledam ja sve linkove ove ali ne vidim da igdje ima nesto zabavno za djecu.
Neki parkic ko onaj na bundeku uz savu, prilagodjen malim kikicima, neki petting zoo, neka staza za setnju....

Ja se sjecam izleta u brezovicu i mokrice kad sam bila mala, ali koliko znam u brezovici vise nema tog igralista djecjeg i onih autica a za mokrice i jahanje mi se cini nekako mala.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 18:03   #53
premalo ti je dijete još za neke zabavne sadržaje
tojest, da se ipravim, za tako malo uglavnom nemaš ništa
eventualno moš gledat gdje je nešto zanimljivo vama, a da je prilagođeno bebi (ne zahtijeva puno stepenica i sl.)
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 18:05   #54
Gotovo sam sigurna da ti Kezele ima sadržaje za djecu a i super je klopa, mi se spremamo u Zeleni kut na Mrežnici, Nije daleko znam da je moj brat stalno išao tamo s nećakinjom.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 18:18   #55
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
premalo ti je dijete još za neke zabavne sadržaje
tojest, da se ipravim, za tako malo uglavnom nemaš ništa
eventualno moš gledat gdje je nešto zanimljivo vama, a da je prilagođeno bebi (ne zahtijeva puno stepenica i sl.)
Pa nije premala za zooloski i nije premala za ljuljacke i tobogane.

Vjestice, ima taj zeleni kut neki site?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 19:17   #56
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Gledam ja sve linkove ove ali ne vidim da igdje ima nesto zabavno za djecu.
Neki parkic ko onaj na bundeku uz savu, prilagodjen malim kikicima, neki petting zoo, neka staza za setnju....

Ondje gdje nisam bila s malim, bili su drugi sa svojom djecom i ta su mi mjesta preporučili. Teško da ćeš naći neko izletište s dječjim parkićem poput onog na Bundeku
Meni je izlet kad odem s djetetom u prirodu, negdje na otvoreno, kad se igramo, provodimo vrijeme zajedno i eventualno pojedemo i popijemo nešto. Tobogani i ljuljačke nemoraju biti tamo pod mus da bi se dijete i mi dobro proveli, ali, priznam, plus je kad ih ima.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 22:44   #57
Eto za nas koji ne znamo zabaviti dijete bez parka ili zooloskog, primam dalje ideje.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 23:03   #58
Mi smo bili već u nekoliko navrata u pizzeriji Oro Goro - osim što imaju neshvatljivo velike i super ukusne pizze koje 2 odrasle osobe jedva pojedu,imaju i park za djecu,sa 2 tobogana - jedan za male jedan za velike,3 ljuljačke za različitu dob,klackalicu,pa onda onog konjića za njihanje,pa one cvjetove na koje klinci sjednu pa se tako ljuljaju,pa neke šarene panjeve za sjedenje...imaju i livadu ograđenu pa često igraju klincu nogomet,tako da stvarno se ima šta raditi,šta pojesti - meni je jako lijepo - pa još po povratku malo do west-a vidjeti jel ima kakvo sniženje i super provod je zajamčen - eto mislim da nisam mogla detaljnije
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 23:47   #59
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Vjestice, ima taj zeleni kut neki site?
Ima site za neki restoran, ali pitaj dazzling ona je ovaj vikend bila na Mrežnici da li je bila tamo ili negdje drugdje nisam sigurna
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 00:11   #60
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
A jel imaju ti Kezele nesto za djecu? Igraliste neko? Gledam fotke i nista ne vidim.

U Divljim vodama smo bili ali nije nam se svidjelo. Osim sto smo rucak cekali preko sat vremena nema ni sadrzaja za klince a niti mjesta za setanje.
A zooloski vrt ima manje zivotinja nego sto ih ima oko moje kuce.
Vjerojatno je ok za stariju djecu i subotom kad rade rostilj pa se negde na dekicu zavalis i jedes, ali nama nije bas napeto s malim bebacima ici tamo.
http://www.facebook.com/profile.php?...d=200028865138 , i imaš još i jahanje na ponijima... ja živim 2 km od tog seoskog imanja, ali moram priznati da još nisam bila tamo
Gnoyina žena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:56.