Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 11:30   #3841
Za sve oni koji pitaju privatno iskustva s kojim imam su oveoliklinika Breyer,poliklinika Bates,za poliklliniku Salzer i znam da jedan dio pretraga privatno rade laboratoriji u sklopu bivsih ili kako je po novom domovi zdravlja.Jedan od tih laboratorija je u Bicanicevoj,ali.ne rade sve i.znam za Ivanicgradsku. S tim da Bates nije bas jeftin,ali se moze platiti na rate te vidjeti na njihovoj stranici cjenik. I oluklinika Sveti Rok.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 21:59   #3842
Question Kardiolog Zagreb

Možete dati neku preporuku kod kojeg kardiologa otići po drugo mišljenje? U KB Merkur npr?
vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 23:09   #3843
tražim alergologa

Jel zna netko na području Slavonije odličnog alergologa? Pitam za mamu zbog promjena na koži stopala što bi mogle biti promjene zbog hrpe lijekova koje pije(rečeno od doktora).
caroll2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 09:23   #3844
Pitanje oko dr. opce prakse. Da li netko ima iskustva sa dr. Irenom Jukić Vojnić DZ Crnomerec ili dr. Danielom Dragojlović, Vrtlarska? Pod hitno bi mijenjala dr. opcu prakse!!! Ja sam kod dr. Husman Miletic ali dosta je bilo.
I dijete bi prebacila takodjer pa mi je svaka info bitna jer nemam nikakvu preporuku.

Hvala.
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:16   #3845
Zna li tko dobrog dermatologa koji ima iskustava s dishidrozom?
Rijeka idealno, ali mogu i do Zagreba potegnuti.
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 17:42   #3846
Moze preporuka za neku bar malo normalnu fizikalnu terapiju u rijeci...
Znam da su najbolji u lovranu i opatiji ali ne da mi se svaki dan vozit do tamo.


Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 19:47   #3847
Zamolila bih ako netko ima informaciju gdje je doktorica Slađana Fabrični Horvat. Ona i jako simpa sestra bile su u ordinaciji na Trgu kralja Petra Krešimira IV. Dođem nakon duže vremena, nema ih. Na vratima piše “tim bez nositelja”, a u ordinaciji neka nova mlada doktorica, navodno diplomirala prošle godine, Ana Legović i neka druga sestra. Ne kužim šta se ovdje dogodio i da li ja imam pravo mijenjati doktora ili moram bit tu i dokad će bit ovakva situacija? Ima li netko iskustva? Dr. Slađana mi je bila super 🙁
ha-ha-ha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 08:42   #3848
Quote:
plagra kaže: Pogledaj post
Pitanje oko dr. opce prakse. Da li netko ima iskustva sa dr. Irenom Jukić Vojnić DZ Crnomerec ili dr. Danielom Dragojlović, Vrtlarska? Pod hitno bi mijenjala dr. opcu prakse!!! Ja sam kod dr. Husman Miletic ali dosta je bilo.
I dijete bi prebacila takodjer pa mi je svaka info bitna jer nemam nikakvu preporuku.

Hvala.


Mene zanima isto, za dr. Dragojlovića ili opcenito ako ima netko preporuku za doktora opce prakse na zaapadnom dijelu Zagreba?
bambiribon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 21:01   #3849
Gdje se u Zagrebu naručiti oftalmologu na pregled u popodnevnim satima? Preko HZZO-a
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 23:30   #3850
Dobar privatni kardiolog u Zagrebu?
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 23:57   #3851
Pozdrav
Može li koja preporuka za dermatologa, Rijeka. Mislim pritom na privatne ordinacije. Konkretno zanima me skidanje cca 15 bradavica, mislim uglavnom da su to meki fibroni. I koliko ti privatnici uzimaju para za tako nesto. Neka vasa iskustva?

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk
davoric is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 18:56   #3852
kada se može mijenjati izbor liječnika obiteljske medicine? postoji li neki fiksni period u godini ili bilo kada?

i gdje se može vidjeti lista liječnika koji primaju nove pacijente? na stranici HZZO-a ne vidim ništa od toga.

molim!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 19:49   #3853
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
kada se može mijenjati izbor liječnika obiteljske medicine? postoji li neki fiksni period u godini ili bilo kada?

i gdje se može vidjeti lista liječnika koji primaju nove pacijente? na stranici HZZO-a ne vidim ništa od toga.

molim!
LOM se može promijeniti bilo kad tokom godine, uvjet je da se kod dosadašnjeg bude godinu dana (ili kraće, ali tada je procedura kompliciranija, pišu se izjave itd).
Informacije o dr koji primaju pacijente mogu se dobiti telefonom, nema popisa na webu.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 19:51   #3854
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
Gdje se u Zagrebu naručiti oftalmologu na pregled u popodnevnim satima? Preko HZZO-a
U Domovima zdravlja.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 20:16   #3855
Quote:
hsfi kaže: Pogledaj post
LOM se može promijeniti bilo kad tokom godine, uvjet je da se kod dosadašnjeg bude godinu dana (ili kraće, ali tada je procedura kompliciranija, pišu se izjave itd).
Informacije o dr koji primaju pacijente mogu se dobiti telefonom, nema popisa na webu.
hvala na odgovoru i još jedno pitanje....može li se prebacivati za vrijeme trajanja bolovanja?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 20:24   #3856
Ne, ne može se prebacivati i prelaziti drugom LOM, za vrijeme bolovanja. U slučajevima kada se bolovanje okonča - no limit
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 20:49   #3857
puno hvala!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 15:42   #3858
Operacija nosne pregrade i hrskavice u KBC Osijek
da/ne

znači nikako nemam sad da iskeširam još i za to nekom privatniku, a moram pod hitno sredit hrskavicu koja me nervira i pregradu koja mi otežava disanje
također, da li ima neko da je u KBCu operiro nos, a da nije zadovoljan?

metode operacija?
oporavak?
kolki je red cekanja?

hvala.
berorobex is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 17:00   #3859
Ima li Ghetaldus ordinacija, koja je u sklopu DZ Siget, ugovor s HZZO? Išla sam se naručiti, ali nisu radili, a na vratima im ništa ne piše.
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 10:14   #3860
Quote:
ha-ha-ha kaže: Pogledaj post
Zamolila bih ako netko ima informaciju gdje je doktorica Slađana Fabrični Horvat. Ona i jako simpa sestra bile su u ordinaciji na Trgu kralja Petra Krešimira IV. Dođem nakon duže vremena, nema ih. Na vratima piše “tim bez nositelja”, a u ordinaciji neka nova mlada doktorica, navodno diplomirala prošle godine, Ana Legović i neka druga sestra. Ne kužim šta se ovdje dogodio i da li ja imam pravo mijenjati doktora ili moram bit tu i dokad će bit ovakva situacija? Ima li netko iskustva? Dr. Slađana mi je bila super 🙁
Nemam info, i mene zanima.

Kolko sam čula dr.Legović neće dugo još biti tamo jer je dobila specku iz otorinolaringologije u Sisku. Otkad je nema, ne znam. Niti hoće li netko drugi doći... i tko?

A za dr.Fabrični Horvat mi je čudno to što joj nema ni med.sestre više tamo nadam se da će se vratiti uskoro... I dalje mi na HZZO kad s eprijavim piše da mi je ona liječnik opće prakse.
nakojumisliš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.