Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2013., 19:21   #1
Zvjezdana vrata!?

Što mislite,da li je u Area 51 u SAD-u 6 katova ispod površine zemlje postoje otkopana Zvjezdana vrata koje vode u druge paralelne svemire?
Da li je Area 51 ustvari paravan za projekt Zvjezdanih vrata u SAD-u?I što mislite,da li Vlada SAD-a tajno surađuje sa vanzemaljskim vrstama bez da o tome ostatak svijeta ima blagog pojma?
John Stooges is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 19:34   #2
Quote:
John Stooges kaže: Pogledaj post
Što mislite,da li je u Area 51 u SAD-u 6 katova ispod površine zemlje postoje otkopana Zvjezdana vrata koje vode u druge paralelne svemire?
Ne.

Quote:
John Stooges kaže: Pogledaj post
Da li je Area 51 ustvari paravan za projekt Zvjezdanih vrata u SAD-u?
Ne.

Quote:
John Stooges kaže: Pogledaj post
I što mislite,da li Vlada SAD-a tajno surađuje sa vanzemaljskim vrstama bez da o tome ostatak svijeta ima blagog pojma?
Ne baš vlada SAD. Tajna vlada u sijeni.
lightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 20:00   #3
Quote:
John Stooges kaže: Pogledaj post
Što mislite,da li je u Area 51 u SAD-u 6 katova ispod površine zemlje postoje otkopana Zvjezdana vrata koje vode u druge paralelne svemire?
Ne. Tamo su zapravo zatočeni većinom Romulanci i Klingonci na kojima se obavljaju testiranja, a ponekad ih se i, radi zabave visokodužnosnika, tjera na međusobnu borbu do smrti. Romulanci su za sad u blagoj prednosti.

Ne bih trebao odati informacije o Kardasijancima, doduše....
Intransigent is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 20:32   #4
Quote:
Intransigent kaže: Pogledaj post
Ne. Tamo su zapravo zatočeni većinom Romulanci i Klingonci na kojima se obavljaju testiranja, a ponekad ih se i, radi zabave visokodužnosnika, tjera na međusobnu borbu do smrti. Romulanci su za sad u blagoj prednosti.

Ne bih trebao odati informacije o Kardasijancima, doduše....

Ne seri!

Area 51 jest demonska baza za okrutne eksperimente nad ljudima, poznata je po tome što je nisu uspjeli dobro skriti...
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 21:13   #5
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Ne seri!

Area 51 jest demonska baza za okrutne eksperimente nad ljudima, poznata je po tome što je nisu uspjeli dobro skriti...
Pa da, to stoji.

Ali očito ne znaš za druge, tajne odjeljke te baze. Rezervirane za aliene (za Karasijance kako sam reko ne mogu reć, ali to nije area 51).
Intransigent is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 21:26   #6
Quote:
Intransigent kaže: Pogledaj post
Pa da, to stoji.

Ali očito ne znaš za druge, tajne odjeljke te baze. Rezervirane za aliene (za Karasijance kako sam reko ne mogu reć, ali to nije area 51).
Ima tamo i Romulanaca i Remaca a hrani ih jedna Lupača.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 21:39   #7
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Ima tamo i Romulanaca i Remaca a hrani ih jedna Lupača.
Rekao sam već da su Romulanci zahebani. Reklo bi se, Klingonac krvožedni će mu leđnu moždini isisat. Al ne bi išlo tak lako. Ovo đubre je podmuklo.
Intransigent is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 23:05   #8
imaju i Alfa...
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 01:18   #9
Quote:
John Stooges kaže: Pogledaj post
...da li Vlada SAD-a tajno surađuje sa vanzemaljskim vrstama bez da o tome ostatak svijeta ima blagog pojma?
Ovo definitivno. Vjerujem da mi obični civili ne možemo ni zamislit što sve skrivaju te podzemne baze Area51, Dulce base....




Zadnje uređivanje lupus_est : 09.02.2013. at 01:38.
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 12:15   #10
Od kud ti ove slike??? Fora izgledaju / realistično, osim ove s zelenkastim alienom. Ova zadnja, je wtf? Stil pisanja?
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 22:04   #11
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Od kud ti ove slike??? Fora izgledaju / realistično, osim ove s zelenkastim alienom. Ova zadnja, je wtf? Stil pisanja?
Slike su s weba. Trebale bi prikazivati unutrašnjost baze Dulce...
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 03:46   #12
Zasto je zmija simbol znanja i lijecenja jos od davnih dana?

Zato jer su reptili prije ohoho godina sletjeli na Zemlju
i naucili ljude aritmetici, logici, astronomiji itd...

Nazalost dali su im i instrukcije da su tjelesni uzhici pozeljni
(sto vise seksa, pic'a i hrane) to si bolji, i to nas je udaljilo
od naseg spiritualnog stanja (a bas smo bili kandidati za 4. denzitet).
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 10:47   #13
ja mislim da se tamo vrše sexualni experimenti sa vanzemlajcima, prave orgije dobrovoljaca željnih avantuirističkog sexa bez granica!!

ovo što se vidi kao mali vanzemlajci u staklenkama i sl. su "djeca" - produkti tog sexa...
Iako se u javnosti govori o otmicama nas od strane vanzemlajaca i experimentata svake pa i sexualne prirode.
Ovako mi to njima vraćamo...
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 15:06   #14
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
ja mislim da se tamo vrše sexualni experimenti sa vanzemlajcima, prave orgije dobrovoljaca željnih avantuirističkog sexa bez granica!!

ovo što se vidi kao mali vanzemlajci u staklenkama i sl. su "djeca" - produkti tog sexa...
Iako se u javnosti govori o otmicama nas od strane vanzemlajaca i experimentata svake pa i sexualne prirode.
Ovako mi to njima vraćamo...
Malo bi te ispravio nisu expremimenti nego ugasi se svijetlo i ko koga uhvati pa mujo nakon nekog vremena upali svijetlo i kaže ajmo se ljudi dogovoriti več treči put pušim qurac
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 15:17   #15
Quote:
John Stooges kaže: Pogledaj post
Što mislite,da li je u Area 51 u SAD-u 6 katova ispod površine zemlje postoje otkopana Zvjezdana vrata koje vode u druge paralelne svemire?
Da li je Area 51 ustvari paravan za projekt Zvjezdanih vrata u SAD-u?I što mislite,da li Vlada SAD-a tajno surađuje sa vanzemaljskim vrstama bez da o tome ostatak svijeta ima blagog pojma?
Moguće. Sve je moguće. Samo jedna stvar nije moguća: to je da neko (kao na primjer onaj šta je prvi odgovorija) sa sigurnošću zna da nešto nije moguće. Uostalom to se kosi sa Saganovom nesimetričnom tablicom vjerojatnosti koja ide od +5 do -4 i kaže da je +5 sigurno postoji, a -4 vrlo vjerojatno ne postoji. -5 ne možemo postići jer je nemoguće dokazati da nešto ne postoji tako da je odgovor na početni post negdi između -2 i +1, dakle moguće.
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 15:29   #16
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Ne seri!

Area 51 jest demonska baza za okrutne eksperimente nad ljudima, poznata je po tome što je nisu uspjeli dobro skriti...
Ted Rice (osoba poluhibrid koji je cijeli zivot bio otiman) je rekao da su ga vodili i u Areu 51, i da mu je bilo zlo od onog sto je vidio, najvise eksperimentiraju na djeci.

Njegov savjet nama: sto manje citati o ufologiji, jer to zapravo vuce paznju izvanzemaljaca na nas.

Rekao je da je jedini nacin na koji se mozemo djelomicno obraniti molitva, ali ne fanaticno odlazenje u crkvu (jer je fanaticnost jos jedan od nacina na koji nas oni manipulilraju)...

U zivotu je pretrpio jake psihotraume poslije hipnotickih regresija.
U jednoj epizodi opisuje da su njega i baku oteli reptili, i eksperimentirali s njegovom dushom. Cak su ga i seksualno napastovali/silovali.

http://www.bibliotecapleyades.net/bb/rice.htm

Uglavnom, zakljucak je:
kao sto su stoljecima bogate obitelji vladale Svijetom zahvaljujuci ropstvu/porobljavanju/prodaji robova,

tako i neke bogate obitelji i dan danas vladaju Svijetom ''davajuci'' druge
ljude u experimente vladi i vanzemaljcima.

NIje li malo cudno da istrazivaci vanzemaljskih otmica nestaju po brzom postupku, samo tako dobiju rak i umru...

Ted Rice kaze da izvanzemaljcima je bas svejedno sto oteti pricaju o njima...
Pravi terror nad otetima vrse agenti vlade u sjeni.
Tedu Riceu su samo rekli neka bolje shuti ili nece vise nikad u zivotu vidjeti unuke.

---
Ja sam u snovima vidio Dulce bazu i prije nego sto sam saznao za nju.

Izvanzemaljce treba ignorirati, ali i isto tako biti spreman na znanje o onome sto se radi ljudima: fizicko i psihicko sakacenje, eksperimentiranje, mucenje,
genetski eksperimenti, koristenje ljudske djece za prehranjivane nemani, i u pokusima (Hitler je za njih mala beba).

Zelim znati istinu, ali me i strah istine...

Nacini na koji vanzemaljci prisile osobe na suradnju:
otmu majku s djecom, i onda kazu: ako ne suradjujes, ubit cemo ih,
ona odbija, oni dovedu neko cudoviste koje siluje ili pojede tu djecu...

Ili kazu: ako ne suradjujes, dat cemo ti rak ili infarkt po povratku na zemlju...

--
Vanzemaljci se mogu i predstaviti pod likom neke vama drage preminule osobe i tako manipulirati vama!!!
Za vrijeme otmice ili u snu!
Ne nasjedajte na to! Svi cudni snovi koji ukljucuju vase umrle su njihovo maslo!

Zadnje uređivanje Sandiran : 10.02.2013. at 15:43.
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 16:15   #17
Quote:
Sandiran kaže: Pogledaj post
Zasto je zmija simbol znanja i lijecenja jos od davnih dana?

Zato jer su reptili prije ohoho godina sletjeli na Zemlju
i naucili ljude aritmetici, logici, astronomiji itd...
Očito!



Zašto bi se zadovoljili kompleksnim međuodnosom historiografije kulture i religiologije/mitologije, da još ne uvodimo tu arheologiju, opću historiografiju itd.

Ovako je misterij rješen jednom jedinom pretpostavkom

Quote:
Sandiran kaže: Pogledaj post
Nazalost dali su im i instrukcije da su tjelesni uzhici pozeljni
(sto vise seksa, pic'a i hrane) to si bolji, i to nas je udaljilo
od naseg spiritualnog stanja (a bas smo bili kandidati za 4. denzitet).
Uh, bed.

A reci, ima l kakav komitet koji odlučuje o sudbini kandidata? Od kojih vrsta je sastavljen?
Intransigent is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 16:38   #18
Quote:
Sandiran kaže: Pogledaj post

Zelim znati istinu, ali me i strah istine...
Dok se samo vrti po internetu i nemaš slijedbenika tj ne ugrožavaš ih nemaš se cega bojati. Tek guranje nosa tamo di mu nije misto ih aktivira.

Smatra se ipak da želja za znanjem nije zabranjena dok vec guranje nosa tamo di mu nije misto i ugrožavanje njihovih planova vec je opasnost za njih.

Znaci postoji razlika između istraživanja da bi se shvatilo nešto i istraživanja radi guranja nosa di mu nije mijesto a u prosjeku pet ljudi koknu godišnje koji puno guraju nos di mu nije misto.
lightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 14:49   #19
Ja imam zvjezdana vrata u podrumu. Otvaraju se svakog utorka u ponoć pa mogu do susjedne galaksije. Damn... Ups... pričam na glas u snu.
__________________
You suffer... but why?
tehuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 19:19   #20
Quote:
tehuti kaže: Pogledaj post
Ja imam zvjezdana vrata u podrumu. Otvaraju se svakog utorka u ponoć pa mogu do susjedne galaksije. Damn... Ups... pričam na glas u snu.
neki svoja zvjezdana vrata vide kao vrata koja ih vode do vinskog ili rakijskog podruma! Ne miješati te dvije stvari...
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:12.