Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2013., 22:27   #1
Exclamation Govor u snu kao upozorenje

ja nisam sanjao osobu,ali sam čuo glas u snu koji me očito htio upozoriti.
glas je bio povišen i jeziv,čuo sam ovo:u srijedu navečer ne idi na posao u skladište,moglo bi ti biti posljednje
to su riječi o kojima sam cjelo jutro danas razmišljao,može biti da ništa ne
znači,ali u srijedu ne idem na posao,izmislit ću problem,danas ne radim.

što mislite o ovim riječima,što bi mi moglo biti posljednje?

-prošli tjedan slično:u jutro nemoj ići na rijeku snosit ćeš posljedice
nisam se otišao taj dan kupati.

-prije dva tjedna:sljedeću večer ostaj kući
ostao sam.

kakva su to upozorenja?trebam ih li i dalje slušat ako se pojave?
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 23:24   #2
Može biti znakovi iz podsvjesnog.
Ili nekog višeg entiteta (ali baš nekako čisto sumnjam)

... a može biti i znak da ludiš.

lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 23:58   #3
gle, vidi jel se desilo što u srijedu na poslu kome, ili da je na tvom radnom mjestu bilo ičeg kritičnog, pa prema tome odluči je li upozorenje imalo smisla ili nije.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 00:03   #4
Nemoj otici na posao u srijedu, ako ondje nista ne bude ( nije se srusio strop, nije kamionu pukla guma itd... ovisno gdje radis, jel... ) onda si bezveze propustio kupanje i ostao kuci, a ako nesto bude, i dalje slusaj glas, i nadaj se da ce ti nekad reci brojeve lota ( po mogucnosti euro lota )
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 08:46   #5
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
ja nisam sanjao osobu,ali sam čuo glas u snu koji me očito htio upozoriti.
glas je bio povišen i jeziv,čuo sam ovo:u srijedu navečer ne idi na posao u skladište,moglo bi ti biti posljednje
to su riječi o kojima sam cjelo jutro danas razmišljao,može biti da ništa ne
znači,ali u srijedu ne idem na posao,izmislit ću problem,danas ne radim.

što mislite o ovim riječima,što bi mi moglo biti posljednje?

-prošli tjedan slično:u jutro nemoj ići na rijeku snosit ćeš posljedice
nisam se otišao taj dan kupati.

-prije dva tjedna:sljedeću večer ostaj kući
ostao sam.

kakva su to upozorenja?trebam ih li i dalje slušat ako se pojave?
To ti se javlja onaj drvosječa kojeg si sreo na cesti Jasenovac - Bročice. Ne moraš se bojati, on te za...ava isto kao i ti nas na ovom forumu.
prof56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 17:07   #6
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
ja nisam sanjao osobu,ali sam čuo glas u snu koji me očito htio upozoriti.
glas je bio povišen i jeziv,čuo sam ovo:u srijedu navečer ne idi na posao u skladište,moglo bi ti biti posljednje
to su riječi o kojima sam cjelo jutro danas razmišljao,može biti da ništa ne
znači,ali u srijedu ne idem na posao,izmislit ću problem,danas ne radim.

što mislite o ovim riječima,što bi mi moglo biti posljednje?
možda te cura/žena vara pa bi ti trebo ostat doma da vidiš ide li kuda sva sređena i namirisana...

mislim WTF, zašto glas mora bit jeziv i prijeteći??? zašto se takve poruke "s one strane" ako ih uopće i ima ne mogu priopćiti milozvučnim glasom Beyonce ili Ane Bago???
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 22:34   #7
Quote:
prof56 kaže: Pogledaj post
To ti se javlja onaj drvosječa kojeg si sreo na cesti Jasenovac - Bročice. Ne moraš se bojati, on te za...ava isto kao i ti nas na ovom forumu.
E neka si mu rekao
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 12:42   #8
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
možda te cura/žena vara pa bi ti trebo ostat doma da vidiš ide li kuda sva sređena i namirisana...

mislim WTF, zašto glas mora bit jeziv i prijeteći??? zašto se takve poruke "s one strane" ako ih uopće i ima ne mogu priopćiti milozvučnim glasom Beyonce ili Ane Bago???
Možda zato što ćeš prijeteći glas ozbiljno shvatiti, a onaj Beyoncin nećeš, tu ćeš se samo nasmijati
Možda je već dobio prije neka upozorenja na neke druge načine, ali ih nije "prepoznao"...
Zaboqi, ne mora biti da bi ti to bio zadnji dan života, nego zadnji dan na poslu...da ne dobiješ otkaz ili sl.?
Miceki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 12:42   #9
Quote:
lupus_est kaže: Pogledaj post
Može biti znakovi iz podsvjesnog.
Ili nekog višeg entiteta (ali baš nekako čisto sumnjam)

... a može biti i znak da ludiš.

ne bi rekao
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 12:44   #10
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
gle, vidi jel se desilo što u srijedu na poslu kome, ili da je na tvom radnom mjestu bilo ičeg kritičnog, pa prema tome odluči je li upozorenje imalo smisla ili nije.
nikom se nije dogodilo ništa,ja ukrcavam robu u kamion koju poslje vozi
vozač.

Quote:
BUBI69 kaže: Pogledaj post
Nemoj otici na posao u srijedu, ako ondje nista ne bude ( nije se srusio strop, nije kamionu pukla guma itd... ovisno gdje radis, jel... ) onda si bezveze propustio kupanje i ostao kuci, a ako nesto bude, i dalje slusaj glas, i nadaj se da ce ti nekad reci brojeve lota ( po mogucnosti euro lota )
da bar,nisam te sreće.

to mislim na loto ne da mi se sruči strop na glavu.

Quote:
prof56 kaže: Pogledaj post
To ti se javlja onaj drvosječa kojeg si sreo na cesti Jasenovac - Bročice. Ne moraš se bojati, on te za...ava isto kao i ti nas na ovom forumu.
kako li se samo usuđuje? vrag da ga nosi

Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
možda te cura/žena vara pa bi ti trebo ostat doma da vidiš ide li kuda sva sređena i namirisana...

mislim WTF, zašto glas mora bit jeziv i prijeteći??? zašto se takve poruke "s one strane" ako ih uopće i ima ne mogu priopćiti milozvučnim glasom Beyonce ili Ane Bago???
nisam u vezi uopće

na ovakva pitanja religija bezuspješno traga.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 16.08.2013. at 18:28.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 12:52   #11
dobro ajd reci zašto bi ti bio upozoren na nešto,a drugi ljudi ne?? ili misliš da su svi upozoreni samo neki to ne primjete, neki ne vjeruju, a neki opet potpuno praznovjerni pa rade što got im "se kaže"???
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 01:15   #12
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
dobro ajd reci zašto bi ti bio upozoren na nešto,a drugi ljudi ne?? ili misliš da su svi upozoreni samo neki to ne primjete, neki ne vjeruju, a neki opet potpuno praznovjerni pa rade što got im "se kaže"???
On je upozoren jer je glavni troll na forumu. I svako malo mu se nesto dogodi, drvosjece duhovi po putu i sada glasovi upozorenja sa one strane.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 07:38   #13
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
On je upozoren jer je glavni troll na forumu. I svako malo mu se nesto dogodi, drvosjece duhovi po putu i sada glasovi upozorenja sa one strane.
Što možeš - čovjeku je dosadno, pa izmišlja gluposti i uvijek navuće nekoga tko ga već nije skužio. Da si nađe (a valjda ne može) dobrog komada mogao bi natezati i nešto drugo, a ne žrtve po forumu.
prof56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 14:40   #14
i jel se šta desilo u srijedu?
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 15:51   #15
Quote:
prof56 kaže: Pogledaj post
To ti se javlja onaj drvosječa kojeg si sreo na cesti Jasenovac - Bročice. Ne moraš se bojati, on te za...ava isto kao i ti nas na ovom forumu.


Zabogi postaje moj omiljeni trol. Jučer sam mu čitala temu Zao čovjek. Mislim da ću ga početi stalkati

Vrijedi!
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 18:33   #16
A moguće je da mu i ubijem svaku trollersku temu.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 12:40   #17
Šteta što se zekate jer tema i nije besmislena.
Imala sam susjedu koja je mužu, dok ju je nešto zafrkavao kad su bili u kinu, rekla "samo ti zahebavaj, i tak ćeš umrijeti prije mene!" I fakat je nedugo potom otegao papke.
Btw, i ja sam svom mužu prije desetak godina rekla da neće dočekati 55. i bome nije, umro je tri mjeseca prije.
A znam tipa koji je na klađenju zaradio velku lovu nakon što mu je "glas" u snu rekao nek se kladi.
Tak da nije to bezveze, kolko god nekome blentavo zvučalo.

Btw, kad je mene tako, doduše osjećaj, a ne "glas" upozorio da nejdem taj dan na put, a ja se nisam obazirala nego se nastavila pakirati, doslovno me u trenutku shrvala neka boleština, ono, visoka temperatura, povraćanje, malaksalost u nogama i završila sam u krevetu. Slijedeći dan ko da ništa nije bilo i ja otputovala. Jedino znam da je dan prije bijesnio požar oko ceste kojom sam išla ( kod Ninskih stanova), sve je bilo zgoreno i još se tu i tam dimilo...tko zna možda sam izmakla kakvoj havariji s autom...
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 19:41   #18
Pa znaš, moguće je da prekognicija postoji.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 12:55   #19
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Šteta što se zekate jer tema i nije besmislena.
Imala sam susjedu koja je mužu, dok ju je nešto zafrkavao kad su bili u kinu, rekla "samo ti zahebavaj, i tak ćeš umrijeti prije mene!" I fakat je nedugo potom otegao papke.
a čuj, imala je 50% šanse za pobjedu...
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 20:26   #20
Ne mogu vjerovat da netko dobiva bilo kakve poruke..san je san,a stvarnost je java... Valjda za neke..
Sloterdijck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.