Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2016., 00:14   #101
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
takvi ko ti su oni koji imaju posla s drogerasima a kasnije traze normalne momke, i pitaju se gdje su isti nestali
Takvi ko ja su se na vrijeme makli od drogerasa i sad se mogu na sve samo nasmijati. I ne, ne pitam se di su nestali svi normalni momci jer znam da ih ima.
__________________
I nemam obične sreće.
I nemam obične grijehove.
queenBrigitte is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 18:12   #102
Quote:
queenBrigitte kaže: Pogledaj post
Takvi ko ja su se na vrijeme makli od drogerasa i sad se mogu na sve samo nasmijati. I ne, ne pitam se di su nestali svi normalni momci jer znam da ih ima.
Ima nas ali malo ...
ozirus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 15:37   #103
Studentski dani, život u domu.

Nova sam u tom okruženju i zapne mi za oko jedan momak. Družimo se dva- tri mjeseca onako usputno, u prisustvu ostalih. Jedno siječanjsko veče, stiže poruka na facebook:
- 'što radiš sama u sobi, pa dođi k meni da me zabaviš
Nešto kao odgovaram na to, ali na koncu pristajem i dolazim(valja napomenuti da nas je dijelio samo tanki zid). Vrata pritvorena, leži na krevetu i u oblaku dima nekog dezodoransa gleda film. Sjedam k njemu, nešto komentiram kako je uredio sobu, između ostalog i kako ima stolicu s kotačićima, a ja neku staru drvenu. Prekida me i započinje:
- Za deset vrelih noći možeš komotno dobiti tu stolicu (doslovno tako rečeno)
Ostajem zatečena i prebacujem sve na šalu, kao ha ha; dodajem da nisam tip za takve veze, da mi to jednostavno nije dovoljno, + da znam da se viđa s jednom curom s istog kata. On će na to:
-Ona ima dečka, to je samo prijateljstvo
-Aha
Odgledali film, odlazim natrag u svoju sobu.

Drugi dan, večer, ponovno kod njega. Ležimo i njegova ruka veselo krene otkopčavati moju košulju. Pitam ga što izvodi, a on
-Pazi, nekoliko gumbića je već pokleknulo
Odmičem njegovu ruku i kažem da želim gledati film.
Film završava, ostajem spavati kod njega. Samo spavati.
Na ovaj način se trakavica protezala jedno dva tjedna, gdje je on tvrdio da smo u principu zajedno, ali ne želimo da to itko sazna, jer naša posla ne treba nitko znati. To je samo naše. Ta ''veza'' se sastojala od gledanja filmova, njegovih pokušaja da me svuče i to je u principu to. Jednom mi je kupio sok od jagoda. Nigdje nikad nismo otišli.
Mjesec dana nakon, dolazim opet k njemu, pazeći da me netko od susjeda ne vidi kako se noću ''uvlačim'' u njegovu sobu, naravno. Opet ista priča, svlačenje uz riječi kako smo već mjesec dana skupa, a još mu nisam dala. Tužan izraz lica.
Naime, da se vratim malo unatrag. Kako smo bili odvojeni samo jednim tankim zidom, znala sam kada je ta druga djevojka bila kod njega, čak se i ''mljackanje'' poljubaca moglo čuti. Iz nekog razloga razum nije prevladao.
Stoga, ponovno pitam što ima s njom. On odgovara
-Bila je tu onaj vikend kad si bila doma, došla je pijana i vikala ''J**i me, j*bi me!!!!!!!!!!! Zaljubljena je u mene, ali mene zanimaš samo ti.
Tražim da mi kaže što se točno desilo.
Zabrinut pogled, dramatično prelazi rukama preko očiju.
- Gle…moraš znati…da se nismo seksali…zaustavio sam se….ZBOG TEBE.
Pitam je li ju onda izbacio iz sobe, na što odg:
-A malo sam pokleknuo…zadovoljio sam je, a i ona mene…btw dobro puši i guta bez beda. Zna kako se to radi. Ali seksa nije bilo!!!!!!!
Ljutim se, ali one riječi ZBOG TEBE sam se zaustavio i nisam je poševio dok me je to tražila gola u mojoj sobi u 23h već sam je samo lizao, me uvjeravaju da s njom ništa zapravo nema. Kako? Zašto? Nemam pojma.
Naša veza je i dalje ostala čvrsta i bajna, i naravno, tajna. Tamo negdje u travnju smo prvi put spavali skupa. Nakon seksa, otvoreno kaže da odem sad spavati tamo kod sebe, jer je umoran i treba mir. Odlazim pokunjeno i bez riječi.
Ničeg tu drugog nije bilo, osim seksa i kad bih se požalila da se uopće ne vidimo, uvijek bih isti odgovor dobila. Umoran je, uči, nema vremena, ali da gledamo dvaput tjedno film, pa zar nije to dosta.
Bila sam samo fuck service, a kad mi se nije dalo, odgovarao bi:
-znaš, danas mi se javila xy, ha ako nećeš ti, ima 'ko hoće, a znaš kakav sam u krevetu…nakon tog puta htjela bi ona još i još…
''Shvaćam'' da je u pravu, ne želi on to učiniti, ali bit će jednostavno primoran.
Jednom je nakon seksa rekao da ima sat vremena do treninga, pa možemo nešto raditi zajedno. Ja sva hepi i jupiiiiii! Čak sat vremena!!
Radit ćemo toplu čokoladu, i jesti keksiće. Odlazimo u kuhinju(zajedničku) i primjećujem da nosi samo jednu šalicu. No dobro, čokolada na štednjaku, a on će
- Nastavi miješati, ja moram na sekundu do sobe, skidam nešto

Nema ga desetak minuta, u međuvremenu se kuhinja napunila, ja se zapričala, a čokolada zagorjela.

Dolazi on, sav sretan lije čokoladu u šalicu. Prvi gutljaj i ustanovljuje da je zagorjela, te da ni to ne znam napraviti kako treba. Ne znam MU ni toplu čokoladu pripremiti.

Bilo je tu svakakvih epizoda, uključujući i one kad bi se njemu dignuo, uz riječi da svaka prava žena treba zadovoljiti svog muškarca kad je uzbuđen. Jer uzbudila ga je ona, i treba na to biti ponosna. Zapravo je njoj na čast da olakša to nabreklo međunožje. Sve skupa je to trajalo neka tri-četiri mjeseca. Uvijek bi našao neku izliku kad bih ga srela s tom drugom djevojkom. Jer eto, ona je zaljubljena u njega i on je ne može tek tako odbaciti. Ja sam bezosjećajna jer se žalim. Pa nije čovjek kamen i ima srca, ali ne moram se brinuti jer želi biti samo sa mnom.

Zna se tu i tamo javiti, i dalje misleći da sam ja na gubitku što više nisam s njim u VEZI.
Dielly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 17:36   #104
Ovo iznad je brutalno
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 18:03   #105
Bože kako žene mogu nisko pasti
francy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 18:50   #106
hahaha prenisko
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 20:30   #107
Quote:
Dielly kaže: Pogledaj post
Studentski dani, život u domu.

Je li barem seks bio dobar?
__________________
Ne traži istinu ako ne znaš što bi s njom.
Harry Mulisch is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 23:12   #108
Quote:
Harry Mulisch kaže: Pogledaj post
Je li barem seks bio dobar?
Zapravo i nije. Iste poze, isti ritam, monotonija. Ništa iz te ''veze'' nije vrijedno spomena. Zaista ne znam gdje mi je pamet bila.
Dielly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 00:06   #109
Za los seks je potrebno dvoje.
Imas opravdanje jedino ako si ti pokusavala bolje, a on je odbijao.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 14:38   #110
Djelomično si u pravu. Da sam, primjerice, očekivala od njega da sam shvati što mi paše bez ikakvih naputaka dok ja samo šutke ležim, i vice versa, složila bih se s tobom. No ovdje se radilo o njegovoj želji za dominiranjem i sl; a kompromisima i razgovoru je mjesto i kod seksa. Bilo kako bilo, to spolno sjedinjenje s njim je više retrospektivno postalo loše, tad sam bila dosta mlada i s malo iskustva. Kako god, sada to više uopće nije bitno.

E da, sjetila sam se još jedne crtice. Jednom me pokušavao uvjeriti kako sam užasna drolja i da flertam sa svima nakon što sam mu rekla da mi je jedan momak iz društva dao lagani cjelov u pripitom stanju(napomena! toj osobi sam rekla da sam, jelte, u vezi; flerta nije ni bilo). Tu je već počelo otrježnjenje.
Dielly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 00:26   #111
Meni je samo drago da si k pameti došla, i nadam se da nećeš ponavljati isti obrazac
francy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 11:49   #112
Radimo isti posao na dvije strane, imamo jedan auto za kojeg je kredit išao preko njenog računa,vjerojatno ste primijetili da im to daje za pravo da prisvoje predmet a režije hrana benzin i popravci idu preko mog računa i sitnica su koja nije spomena vrijedna.
Dakle radi dalje i ide autom i putuje 50 min, ja radim bliže oko 15 min autom ali me voze kolegice i kolege koje čekam kad sam im usput i u jednom momentu nam se putovi razilaze tako da ima još dva i pol km pješice. Čekam po kiši snijegu vjetru ali bogu fala imam lijepo vrijeme .Uglavnom dosta često počnem čekati u pola sedam da bi na poslu bio u petnaest do 8 i ima dana kad bih plakao jer se ne vozim 50 min. Sličan mi je i povratak. Uglavnom uvijek grinta kako joj je teško voziti se.
Dođem doma ona se odmara od vožnje i gladna je pa bi sendvič.
-kakva salama-neka fina-kaže
odem kupim kare rolani sir krastavce i super pecivo sa sezamom.
Složim sendvič, ona pojede vise od pola i onda kaže da sam kupio krivu salamu.. Kažem da je kare najmanje mastan i da je od mesa a ne kao poli od koža i kljunova. Ona me opere da joj postavljam kojekakve dijete u laptop a jbt ona mene tražila da joj nađem što više dijeta pa da može odabrati. Btw nije debela, ono ima je taman i ok izgleda
Sjećam se da sam jednom bio bio kod njene familije i jeo se pohani parizer, horor jbt,mast i aditivi peceni na ulju. Da ne spominje ma je 40 godina toj familiji vrijeme za spremanje papučica,pidamice i ódlazak u bolnicu na vađenje žući.
sabahudin treći is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 14:01   #113
Quote:
sabahudin treći kaže: Pogledaj post
Složim sendvič, ona pojede vise od pola i onda kaže da sam kupio krivu salamu.. Kažem da je kare najmanje mastan i da je od mesa a ne kao poli od koža i kljunova. Ona me opere da joj postavljam kojekakve dijete u laptop a jbt ona mene tražila da joj nađem što više dijeta pa da može odabrati. Btw nije debela, ono ima je taman i ok izgleda
Sjećam se da sam jednom bio bio kod njene familije i jeo se pohani parizer, horor jbt,mast i aditivi peceni na ulju. Da ne spominje ma je 40 godina toj familiji vrijeme za spremanje papučica,pidamice i ódlazak u bolnicu na vađenje žući.
A nije bilo jabuke?
zaljubljena-cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 13:19   #114
DoA, zaista mi je žao kaj si sve proživjela. Sve si to napisala humorističnim, sarkastičnim tonom, ali u dubini svega ovakve stvari, pogotovo kad imaš dijete, ostavljaju grozne posljedice. Ali da, vidi se mazohistička crta u ličnosti. samo kaj je ovo zlostavljanje kaj si ti trpjela. I kad ljudi sa strane gledaju i misle si npr. joj koja glupača i sl. nisu svjesni sklop razmišljanja žena koje trpe zlostavljanje. Imam nekog iskustva u radu s takvim ženama pa kad čuješ priče onda shvatiš. Problem je kaj si ti vjerojatno isto psihički labilnija u tom nekom dijelu, a takvi manijaci su to nanjušili.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 01:37   #115
Dugo vas citam pa da i ja nabacim koju crticu iz zivota Ne sjecam se kojim redom su dogadaji isli pa cu pisati ono sto mi padne na pamet, prosle su mnoge godine od toga.

Nasa veza se u pocetku (citaj prve dve-tri godine) sastojala od toga da sjedimo na kavi i ja slusam price o njegovim frendicama (citaj curama s kojima je bio) i koje su sve odreda divne i krasne i posebne i nastavi niz.

Crtica 1.
Sjedimo s ekipom u bircu. Ja dosla sredena, u novoj majici za koju sam mislila da mi super stoji. On stalno prica o drugim curama kak su zgodne super zakon naj. Ja mu na to kazem da bi mogao meni koji put dati kompliment i dobijem odgovor: pa nisi najljepsa zena na svijetu. Umjesto da ga steram u sto pm ja ostanem pokunjena sjediti dok su mu njegovi frendovi govorili da kak se to ponasa. Ali ja njega volim i nek nisam najljepsa na svijetu ali on je sa mnom.

Crtica 2.
Njegovi otisli na more. Kod njega smo u stanu. Gospodin si radi veceru. Ponudio bi mene ali mama mu je ostavila samo za njega (njegove rijeci). I tako ja, gladna ko Isus u pustinji, gledam preko stola ljubav svog zivota kako jede. Pun jebeni tanjur da je jedva stalo. Da napomenem u to sam doba imala 47 kg i dvije tri zlice toga bi mi bile dosta. Ali ja sam sretna da ce se on najesti. Tu su mi se popalili nekakvi alarmi ali sam ih brzo ugasila.

Crtica 3.
Ja dobivam svaki mjesec stipendiju. Kad sjedne idemo u ducan kupiti slatko. Njemu kupim vise nego sebi. On svoje pojede a ja svoj ostatak podijelim s njim. Jer ga volim i zelim da je sretan. Jer onda sam i ja sretna.

Crtica 4.
Kod njega smo na moru. Sevimo se i nakon sexa gospodin ustaje i kaze mi da si kupim stvari i idem doma. Sad, iz ovih stopa. Ja u suzama, sjedim na podu, uzimam stvari iz ormara, slazem ih u torbu i molim ga da mi kaze u cemu je sad odjednom problem. Nakon nekoliko minuta sutnje i njegovog ignoriranja, a mojih suza i molitva, gospodin se udostoji reci. Odglumila sam orgazam i on ne moze preci preko toga. Kunem se da nisam i da samo nije bio jak. Nakon pola sata natezanja i mojeg ispricavanja gospodin prihvati moje isprike. Volimo se. Najtuzniji dio price, to je bio prvi put da nisam odglumila.
__________________
ZombieBride
MrsRickGrimes is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 11:26   #116
Crtica 4.
Kod njega smo na moru. Sevimo se i nakon sexa gospodin ustaje i kaze mi da si kupim stvari i idem doma. Sad, iz ovih stopa. Ja u suzama, sjedim na podu, uzimam stvari iz ormara, slazem ih u torbu i molim ga da mi kaze u cemu je sad odjednom problem. Nakon nekoliko minuta sutnje i njegovog ignoriranja, a mojih suza i molitva, gospodin se udostoji reci. Odglumila sam orgazam i on ne moze preci preko toga. Kunem se da nisam i da samo nije bio jak. Nakon pola sata natezanja i mojeg ispricavanja gospodin prihvati moje isprike. Volimo se. Najtuzniji dio price, to je bio prvi put da nisam odglumila. [/QUOTE]

Ovo je famozno...što reći nego da su to srećkovići koji imaju super
cure a neznaju ih cijeniti nego ih još ovako zlostavljaju
ozirus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 14:12   #117
Super cure koje glume orgazme?
Najintimniji akt veze, a ona glumi...
On bar nije skrivao da je supak. Nitko mi tu nije ispravan.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 20:16   #118
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
Super cure koje glume orgazme?
Najintimniji akt veze, a ona glumi...
On bar nije skrivao da je supak. Nitko mi tu nije ispravan.
Ha...a moraju glumiti kad ih muškarci neznaju zadovoljiti jer moraju prvo
i samo sebe zadovoljiti....on je teški sebični šupak i uvijek ću stati u
obranu žena ako naravno nije kučka...
ozirus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 20:23   #119
A je ti neka logika.
Zato kaj je nezadovoljena glumi da je zadovljena?
To je recept za kaj?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 20:35   #120
Quote:
ozirus kaže: Pogledaj post
Ha...a moraju glumiti kad ih muškarci neznaju zadovoljiti jer moraju prvo
i samo sebe zadovoljiti....on je teški sebični šupak i uvijek ću stati u
obranu žena ako naravno nije kučka...
Je šupak je zbog svega šta je napisala, al ne možeš reći da muškarac ne zna zadovoljit ženu ako žena cijelo vrijeme glumi orgazme. Shodno tome, on misli da je ona zadovoljena jer mu ona to daje do znanja. Ja prvenstveno radi sebe ne bi glumila orgazme i sama sebi uskratila mogućnost da se o tome popriča i da i jedno i drugo budemo zadovolj(e)ni.
__________________
I nemam obične sreće.
I nemam obične grijehove.
queenBrigitte is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.