Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2016., 17:22   #21
Čuj dečko sjedni sa dragom i razgovarajte. Iako iskreno mislim da je trebaš ostaviti jer je ne voliš. Ti više voliš novce, materijalnu i reproduktivnu korist i neke druge stvari od žene a ne ženu kao osobu. Nismo svi isti.
Zakaj se ženiš ako u ženi vidiš samo korist za tvoj ego ?
Ostavi je jer će ti brak ionako propasti ako ona ne bude mogla ispuniti tvoja očekivanja koja sa ljubavlju i poštovanjem žene, nemaju veze. Više imaju veze sa seoskim pravilima iz 13.stoljeća.
Negooo...
Kaj ako se ti razboliš naglo pa ne buš mogao raditi ili nešto slično ?
Zar ne bi želio imati tada veselu, pozitivnu ženu uz sebe, koja će te podržati, baš onako u dobru i zlu ? Koja će podmetnuti leđa a to može samo zrela osoba, plemenita osoba koja te iskreno voli.
Kaj će ti onda neka koja ima love, super posao a nema srce i prave bezuvjetne ljubavi za tebe ?
Imam ja susjeda koji je ostavio onu koja ga je obožavala, vrlo iskrenu i za njim ludu curu jer nije imala paz vamo diplomu i nije mu bila slična tj. nije stavljala udobnost , novac, egoizam (use, nase, podase) iza ljubavi, dobrote i tolerancije i životnog veselja. Imala je osobinu da na svijet gleda sa optimizmom a na tipičnim hrvatskim kukanjem, prigovaranjem itd.Rekla mu mama da se treba oženiti sa onom sa kojom se super u svemu slaže i koja mu je slična.
Da je najbitnije imati djecu jer je ova prije cura imala nekih problema sa reproduktivnim zdravljem.Kao kakva ljubav itd. penezi i potomci su najvažniji.
Pa se mucek oženil.
Oženio je onu koja je imala super posao, bogatu familiju i jednak odnos prema životu, egoizmu i lovi. Daj , daj, meni, meni, meni, lova, lova, kuća-poso-poso-kuća-šoping po dućanima. Viva Konzum ! Onda se razbolio, izgubio posao, kredite više nije mogao vraćati, ženi ugađati, zabavljati je i ostavila ga je brže nego raketa.
Plus jocker, saznao je da ga je godinama varala sa kumom. Sve onak fina, ozbiljna, ugledna i proračunata.
Pitala sam ga kaj mu to trebalo a on veli "Znaš kaj čak i za vrijeme braka nisam bio radostan i sretan, nismo se baš skupa smijali, nisam bio siguran da me voli radi mene ali sam mislil da nije loša prilika i da je najvažnije imati djecu i dovoljno love. Bila je tak za sebe i nedodirljiva , hladnnija, neemotivna da mi je to imponiralo. Mislil sam da je posebna jer nije hopsala po meni kao bivša. Moral sam zaraditi poljupce i seks. U braku sam zato ustvari bil kao pes sam, mislil sam kako samo ja trebam davati, nije tu bilo veselja više onak' kao da živim sa cimericom ili mamom "
Bivša se udala za stranca koji ju obožava a ova mu je rodila dvoje djece koji su jednko propračunato i koristoljubivo odgojeni.
Kaj ti hoću reći ? Divno je imati djecu, naravno da se djece ne moraš odreći ali nemoj sa bilo kim imati obitelj. Djeca odrastu, odu a ako ti žena nije naj prijatelj, ljubav, ako nije stvarno osoba koja će te oplemeniti, nadahnjivati, mijenjati te na bolje... nemoj.
Lako se oženiti, ima žena.
Mnoge ti mogu roditi djecu ali ta ti djeca neće garantirati dobar brak i ljubav sa tom ženom. Ne znaš kaj ti sutra nosi.
Jesi ti siguran da ti možeš imati zdravu djecu ?
Jesi to provjerio ? Kužiš kako bedasto rezoniraš.
Daj si zato malo promisli.
Osim toga kak' to površno rezoniraš ? Pa kaj ako ima tih problema sa štitnjačom ? To ne znači da ne bu mogla postati mama.
Ostavi curu jer je ne voliš dovoljno da bi je usrećio, nećeš je moći podržati i voljeti do kraja života i brak ti je već sada osuđen na propast.
Ostavi je, zbog sebe i nje. To je najplemenitije i najpametnije kaj možeš napraviti.
Ti po meni rezoniraš kao kakav seoski kumek :jeee žena treba teške i furt delati, novčeka nositi i decu rađati a najviše sebe žrtvovati. Vjutro krava i kotec, popodne ručka skuhati a navečer decu zbrinuti, na gruntu delati i sve na grbači nositi a po noći meni ugađati.Uvijek mora biti mlada i lepa. Ak nije ko miss i ne rodi petorke nije vredna ovakvoga muškarca. Ja sem kralj ! Žena treba biti korisna i jaka kak' traktor sa puno priključaka.

Onda oženi traktor. On je izdržljiv i višefunkcionalno koristan a ne zahtijeva obzirnost, razumijevanje i brižnost.

Zadnje uređivanje pozitivax : 16.05.2016. at 17:53.
pozitivax is offline  
Old 16.05.2016., 17:59   #22
Ja sam par mjeseci nakon vjencanja dobila rak, u kasnim dvadesetima. Do tada sam bila potpuno zdrava, apsolutno nista nije upucivalo na to da bi se mogla ovako ozbiljno razbolit. Otkud znas da se i tebi tako nesto nece dogoditi?
Partner je uz tebe u dobru i u zlu, sve ostalo su prolazni jebaci.
Bjesomarica is offline  
Old 16.05.2016., 19:54   #23
Meni je poprilično nevjerovatno, da se ti niti RASPITAO što je hipotireza, kako ljudi funkcioniraju uz hipo, koja se terapija troši kada se ima hipo, hiper, hašimoto i sl.

Ukoliko pije terapiju, funkcionirat će kao i svaka druga osoba. Samo što će dok je trudna piti veću dozu. Rizik da neće imati djecu, isti je onome da možda i ti nećeš imati djecu, jer je sve veći broj mladih muškaraca koji su neplodni. Da li si siguran da ti spermići dobro plivaju? Radio spermiogram? Možda bi trebao prije vjenčanja, jer što ako je ona ta koja će izvući kraći kraj šibice sa tobom?

Mislim, kada je već sebičnost na nivou.

Prijateljica mi je prije nekoliko god izvadila štitnjaču. U potpunosti.
Pije nadomjesne hormone i rodila je dvoje djece. Posve zdrave.
Toliko o tome.

Kako su ti već ljudi napisali. Svi posjeduju taj rizik da neće moći imati dijete ili da žena rodi bolesno dijete. Ne bi vjerovao. Tu ti neće bilježnik udariti štambilj i garantirati unaprijed.
malalana is offline  
Old 16.05.2016., 20:37   #24
Bože gluposti, moja kuma je rodila dvoje zdrave djece u srednjim tridesetima s vrlo razjebanom štitnjačom. Sad ju je već i izvadila.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 16.05.2016., 20:48   #25
strašno!
ostaviti ženu zbog hipotireoze. ne znaš bi li se smijao ili plakao.

ako ti njena hipotireoza kvari viziju života, onda se jako bojiš života i svih rizika koji idu uz njega. ali onda ne bi smio razmišljati da postaneš otac.

svaka trudnoća i svaki porod može završiti komplikacijama. dijete je samo po sebi rizik. a ti to, kako si sam napisao, ne možeš prihvatiti.
ladybug24 is offline  
Old 16.05.2016., 20:59   #26
Quote:
Sibirac kaže: Pogledaj post
Ja 36, ona 28. Zajedno smo malo više od godine dana. Veza nam je odlična, jako si odgovaramo. Ni jedna veza mi nije bila tako dobra kao ova, super je osoba. Počeli smo pričati o datumu vjenčanja.

Međutim, prije 2 mjeseca, rutinskim pregledom, moja djevojka otkriva da joj štitnjača radi usporeno, ima hipoteriozu. Sad je u fazi uštimavanja prikladne doze lijeka koji će piti doživotno. Na prvu ne zvuči strašno, ali mene izjeda činjenica da ta vrsta bolesti dovodi u pitanje njenu plodnost. Problem je zatrudnjeti s ovim problemom, a ako se zatrudni moguće su komplikacije za bebu. Moguće je da i sve bude ok, ima žena kojima ovo nije utjecalo na plodnost (uz pomoć lječnika).

Mislim da ne mogu prihvatiti rizik dali ću postati roditelj, dali će s djetetom biti sve ok. Želim djecu i to mi je praktički smisao života. Tako da lagano ludim. 'Do jučer' sam skoro bio oženjen a sad se sve raspada u mojoj glavi. Uz to, priroda njene bolesti je takva da joj stresan posao (ona je nezaposlena) nebi odgovarao, a tko će takav danas pronaći? Ok, ako bi ostali zajedno ja bi sve 'nosio' al ovaj dio o potomstvu, strah me tog rizika

Teško mi je i zato želim ovo muku podijeliti na forumu s ljudima koji će razumjeti moj problem. Lomim se što napraviti….
Je li ti trolas? Ili medicinske savjete dobivas od bake

Kako si uspio doci na ideju da zbog neceg tako banalnog kao sto je hipotireoza zena moze biti neplodna?

I bas joj je doktor rekao da ne smije raditi stresan posao?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 16.05.2016., 21:06   #27
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Je li ti trolas? Ili medicinske savjete dobivas od bake

Kako si uspio doci na ideju da zbog neceg tako banalnog kao sto je hipotireoza zena moze biti neplodna?

I bas joj je doktor rekao da ne smije raditi stresan posao?
Da on trola, ako i ne trola kreten je ali mu se neće ključati tema, kao nekima tamo, jel...
Nešto mi je dosadno večeras...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 16.05.2016., 21:07   #28
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Čekaj malo. Ajde još jednom pročitaj uvodni post. Da je tom čovjeku imalo stalo do te nesretne žene, otišao bi s njom endokrinologu, koji bi pak i njoj i njemu objasnio sve što im nije jasno i razmišljao bi kako pomoći ženi da se ustabili.

I opet se sve svodi na pošast doba u kojem živimo - internet. Čovjek je vjerojatno pročitao nekoliko tekstova o štitnjači na portalima kao što su 24 sata, ZDRAVAKRAVA, krenizdravo i ostale kvazi specijalizirane stranice za bolesti štitnjače i bolesti koje napadaju čovjeka općenito. On je doslovno rekao da ne želi ženu sa zdravstvenim problemima pored sebe, s kojom je u vezi i koju "voli". Mislim, sve je jasno kao dan. Barem meni.

Oprosti, ali za čovjeka od 36 godina, i s ovakvim uvodnim postom, to nije baš normalno.
Evo jesam.
Vidim prestravljenog i u toj stravi (za njega stravi) izgubljenog čvjeka koji se ne može snaći.
Ne sudim - vjerojatno zbog one njegove rečenice koja lako promakne kada se čitatelju tlak digne na prvu - u kojoj kaže da je spreman brinuti o njoj i financijski, da ona ne mora raditi ako će posao utjecati na pogršanje njezinog zdravlja, da će on raditi za oboje. Mislim da je velika stvar - emotivna - biti unaprijed svijesno spreman na to. To je jedan od dokaza ljubavi, jer ne radiš i ne uzdržavaš onoga do koga ti nije stalo. . Ja sam to isčitala kao dokaz da je voli, ali se lomi zbog nečega što je njemu veoma važno - pitanja oko potomstva.
Vjerujem da je njegova reakcija samo prvobitni šok na informaciju, i da će kada ga šok prođe emocije zauzeti onu staru poziciju i krenuti će u zajednički život.

Možda sam ja idealist, možda si ti u pravu, ne znam.....
JOHABI is offline  
Old 16.05.2016., 21:17   #29
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Evo jesam.
Vidim prestravljenog i u toj stravi (za njega stravi) izgubljenog čvjeka koji se ne može snaći.
Ne sudim - vjerojatno zbog one njegove rečenice koja lako promakne kada se čitatelju tlak digne na prvu - u kojoj kaže da je spreman brinuti o njoj i financijski, da ona ne mora raditi ako će posao utjecati na pogršanje njezinog zdravlja, da će on raditi za oboje. Mislim da je velika stvar - emotivna - biti unaprijed svijesno spreman na to. To je jedan od dokaza ljubavi, jer ne radiš i ne uzdržavaš onoga do koga ti nije stalo. . Ja sam to isčitala kao dokaz da je voli, ali se lomi zbog nečega što je njemu veoma važno - pitanja oko potomstva.
Vjerujem da je njegova reakcija samo prvobitni šok na informaciju, i da će kada ga šok prođe emocije zauzeti onu staru poziciju i krenuti će u zajednički život.

Možda sam ja idealist, možda si ti u pravu, ne znam.....
Kako netko može ostaviti partnericu jer mu recimo ne može roditi dijete..? Mislim wtf, neplodna si, crkni..?
Jebote možeš naći surogat majku, posvojiti djete, zar je nužno da mora proizaći iz tvog kurca..? Koje zatucano razmišljanje..
Ali ne ovaj trza i na potencijalnu mogućnost za to...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 16.05.2016., 21:17   #30
Quote:
Sibirac kaže: Pogledaj post
Ja 36, ona 28. Zajedno smo malo više od godine dana. Veza nam je odlična, jako si odgovaramo. Ni jedna veza mi nije bila tako dobra kao ova, super je osoba. Počeli smo pričati o datumu vjenčanja.

Međutim, prije 2 mjeseca, rutinskim pregledom, moja djevojka otkriva da joj štitnjača radi usporeno, ima hipoteriozu. Sad je u fazi uštimavanja prikladne doze lijeka koji će piti doživotno. Na prvu ne zvuči strašno, ali mene izjeda činjenica da ta vrsta bolesti dovodi u pitanje njenu plodnost. Problem je zatrudnjeti s ovim problemom, a ako se zatrudni moguće su komplikacije za bebu. Moguće je da i sve bude ok, ima žena kojima ovo nije utjecalo na plodnost (uz pomoć lječnika).
Kronična bolest štitnjače se smatra "najlakšim" kroničnim problemom.
Pije se terpija i život ide dalje kao da problema nema.
Hipo je još "najbolja" dijagnoza.
Ja je imam.
Tako da kad tvoja cura bude na terapiji, ona neće zatrudnjivati s problemom jer problem jednom kad se piju lijekovi više nema. A neće biti ni komplikacija jer će se voditi računa prilikom trudnoće o razinama njenih hormona.

A da se informiraš malo prije paničarenja?

Quote:
Mislim da ne mogu prihvatiti rizik dali ću postati roditelj, dali će s djetetom biti sve ok. Želim djecu i to mi je praktički smisao života. Tako da lagano ludim. 'Do jučer' sam skoro bio oženjen a sad se sve raspada u mojoj glavi.
Morati ćeš prihvatiti rizik, jer on jednostavno uvijek postoji.
To da li ćeš ili nećeš postati roditelj nikad ne možeš znati.
Postoji npr. i idiopataska neplodnost. Ljudi s kojima je sve u redu, a nikako da dođe do trudnoće.
A da li će s djetetom sve biti ok ti je tek lutrija. Svašta tu može krenuti po krivom od začeća do poroda. A tek nakon...milijun opasnosti vreba na sve nas, pa i na djecu.

Quote:
Uz to, priroda njene bolesti je takva da joj stresan posao (ona je nezaposlena) nebi odgovarao, a tko će takav danas pronaći? Ok, ako bi ostali zajedno ja bi sve 'nosio' al ovaj dio o potomstvu, strah me tog rizika

Teško mi je i zato želim ovo muku podijeliti na forumu s ljudima koji će razumjeti moj problem. Lomim se što napraviti….
Opet dramiš.
Pa žena će piti terapiju!
Ne vidim zašto ne bi mogla raditi.
Ljudi s hipo piju lijekove i normalno žive i rade.
Mislim, žena ima hipo, a ti je maltene već proglasio nesposobnom za život.

A što da napraviš?
Ostavi je.
Preveliki si paničar, ne želiš riskirati, gledaš je kao invalida.
Za nju je muškarac kojem će sve to biti ništa u odnosu na ono što mu ona predstavlja.
A ima takvih, pa bi bilo fer da joj daš šansu da si takvog nađe.
Tebi preporuka da prvo žensku oplodiš, pa tek kad rodi oženiš. Jer nikad ne znaš hoće li doći do trudnoće i zdravog potomka.
choupette is offline  
Old 16.05.2016., 21:35   #31
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Kako netko može ostaviti partnericu jer mu recimo ne može roditi dijete..? Mislim wtf, neplodna si, crkni..?
Jebote možeš naći surogat majku, posvojiti djete, zar je nužno da mora proizaći iz tvog kurca..? Koje zatucano razmišljanje..
Ali ne ovaj trza i na potencijalnu mogućnost za to...
Ne bih ja to baš tako pojednostavljivala.
Želja za vlastitim biološkim djetetom je prirodna i često jako snažna. Doslovce na nivou nagona. Zato ne bih nešto toliko prirodno automatski proglašavala zatucanim.
Inače mi je presmiješno da većinom ljudi koji imaju svoju biološku djecu (ili barem misle da će je jednog dana moći imati) osuđuju tuđu želju. Licemjerno mi je to.

A i do djeteta je izgleda samo na forumu tako lako doći.
U stvarnosti:
- surogarenje je kod nas zabranjeno,
- nema mnogo posvojljive male djece, a neplodnih parova koliko ti srce želi.

Kod autora je po meni veći problem ono što na kraju spominješ: njega sama mogućnost da neće imati potomka baca u histeriju. Preloše.

Zadnje uređivanje choupette : 16.05.2016. at 21:51.
choupette is offline  
Old 16.05.2016., 21:44   #32
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Ne bih ja to baš tako pojednostavljivala.
Želja za vlastitim biološkim djetetom je prirodna i često jako snažna. Doslovce na nivou nagona. Zato ne bih nešto toliko prirodno automatski proglašavala zatucanim.
Inače mi je presmiješno da većinom ljudi koji imaju svoju biološku djecu (ili barem misle da će je jednog dana moći imati) osuđuju tuđu želju. Licemjerno mi je to.

A i do djeteta je izgleda samo na forumu tako lako doći.
U stvarnosti:
- surogarenje je kod nas zabranjeno,
- nema mnogo posvojljive male djece, a neplodnih parova koliko ti srce želi.

Kod autora je po meni veći problem ono što na kraju spominješ: njega sama mogućnost da neće imati potomka baca u histeriju. Preloše.
Želja za sexom je biološka i nagonska potreba, želja za djetetom ne... to je stvar našeg mentalnog sklopa, ljudi svjesno odlučče ne imati djecu ili imati jedno, dvoje, troje djece ali sexualni nagon je konstantan kroz čitav život od puberteta (sexamo se, masturbiramo)..
Da zatucano je, kao što je zatucana sama ova tema, odraz je malograđanštine i sebičnosti, kao i ona famozna želja za muškim potomstvom. To nema veze sa biologijom već sa zatucanim selom koje nosiš u glavi po bijelom svijetu..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 16.05.2016., 21:44   #33
nemam riječi za temu.

Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Kronična bolest štitnjače se smatra "najlakšim" kroničnim problemom.
Pije se terpija i život ide dalje kao da problema nema.
Hipo je još "najbolja" dijagnoza.
Ja je imam.
Tako da kad tvoja cura bude na terapiji, ona neće zatrudnjivati s problemom jer problem jednom kad se piju lijekovi više nema. A neće biti ni komplikacija jer će se voditi računa prilikom trudnoće o razinama njenih hormona.
to sve skupa nije istina. netko ima manje, netko više problema. da je sve tako krasno i jednostavno kako ti piše, definitivno nije.
sanjita is offline  
Old 16.05.2016., 21:49   #34
Quote:
Sibirac kaže: Pogledaj post

Teško mi je i zato želim ovo muku podijeliti na forumu s ljudima koji će razumjeti moj problem. Lomim se što napraviti….
Siroče. Nemoj se lomiti, ostavi je.
Pa zamisli kako bi bilo strašno da se raritet poput tebe ne razmnoži.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Old 16.05.2016., 21:55   #35
Ako pretpostavimo da je ovo neka izmišljotina, onda daljnji tekst koji ću napisati nije niti bitan.

Ako je pak ovaj čovjek stvaran, onda mogu samo jedno reći da bi bilo najbolje da je što prije ostavi, jer ako na ovako banalni problem zdravlja kod svoje djevojke ima ovakvu reakciju, što bi bilo kad bi...bilo nešto puno ozbiljnije.

Prema tome, nemam što više reći...osim da su ljudi stvarno toliko postali sebični da tu valjda više nema gornje granice. Probijena je odavno.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Old 16.05.2016., 22:19   #36
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Kako netko može ostaviti partnericu jer mu recimo ne može roditi dijete..? Mislim wtf, neplodna si, crkni..?
Jebote možeš naći surogat majku, posvojiti djete, zar je nužno da mora proizaći iz tvog kurca..? Koje zatucano razmišljanje..
Ali ne ovaj trza i na potencijalnu mogućnost za to...

Da, to sam mu ja sve rekla - i da se djeca mogu usvojiti i da se mogu tražiti drugi načini, i da i bolesni ljudi imaju i pravo i potrebu da ih se voli.
Ma bude on još svačega u životu naučio, a i evo, ima prilike nadograditi i izgraditi svoj karakterer i promijeniti prioritete.
Možda mu je to život posložio da bi spoznao bolje i veće životne vrijednosti nego ih sada ima.
JOHABI is offline  
Old 16.05.2016., 22:27   #37
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Da, to sam mu ja sve rekla - i da se djeca mogu usvojiti i da se mogu tražiti drugi načini, i da i bolesni ljudi imaju i pravo i potrebu da ih se voli.
Ma bude on još svačega u životu naučio, a i evo, ima prilike nadograditi i izgraditi svoj karakterer i promijeniti prioritete.
Možda mu je to život posložio da bi spoznao bolje i veće životne vrijednosti nego ih sada ima.
Hoćeš reći svako zlo za nešto dobro...
Obično krize i služe tome da mućnemo glavom i preispitamo svoje stavove da ne kažem pomaknemo vlastite granice u glavi...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 16.05.2016., 22:27   #38
Reci joj i ostavi ju, tebe to jebe i ti imas nju samo ako moze roditi, u redu, idi joj reci da riskiras i da ti ne bi.

Ja bi osobno, nasuprot tebe, ako volim zenu i ako ona voli mene, ostao s njom da joj se ne znam sta desi, osljepi, nemre imat djecu, svejedno mi je sta, ali okej kuzim te, problem ti je, i trebas ju pustiti da nade nekog kome nije to da li ce ona moci ili ne moci roditi, smisao zivota koa sto je tebi.

Eto, sretno, i toliko o tome, i reci joj sto prije da ju ne zavlacis bezveze.
Garys is offline  
Old 16.05.2016., 22:29   #39
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Siroče. Nemoj se lomiti, ostavi je.
Pa zamisli kako bi bilo strašno da se raritet poput tebe ne razmnoži.
"Rariteti" poput njega jebu, razmnažaju i ostavljaju žene iz dana u dan...niti jedna žena nije imuna na takve...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 16.05.2016., 22:31   #40
[QUOTE=Sibirac;58631923]Ja 36, ona 28. Zajedno smo malo više od godine dana. Veza nam je odlična, jako si odgovaramo. Ni jedna veza mi nije bila tako dobra kao ova, super je osoba. Počeli smo pričati o datumu vjenčanja.
Mislim da ne mogu prihvatiti rizik dali ću postati roditelj, dali će s djetetom biti sve ok. Želim djecu i to mi je praktički smisao života. Tako da lagano ludim.

Ne treba tebi žena - TEBI TREBA INKUBATOR.
Kažeš da si jako odgovarate - a ne da se volite.
Tako proračunatu osobu kao što si ti svaka žena bi šutnula u jaja da zna kako razmišljaš. Sramota.
Samo pazi da se ne bi i tebi desilo da moraš piti neke tablete cijeli život, pa da te zbog toga neće ni jedna ili da se jednog dana otkrije da si sterilan. Što bi onda napravio, baš me zanima
My time is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:24.