Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2009., 17:49   #1
Ženski nogomet

Cure zanima me igrate li nogomet (bilo rekreativno ili za ozbiljno) i jeste li zainteresirane za tako nešto? Osim toga zanima me postoji li neki sportski centar ili klub u zg-u gdje se može igrat rekreativno?
Lucky_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 02:49   #2
Mene zanima gdje se može rekreativno igrat nogomet u ZG ? Imam 19 god, ove god sam upisala faks, pa zelim nesto neobvezno, da mogu uskadit s fakultetskim obvezama
malena94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 01:47   #3
Ako baš mislite na veliki nogomet, za to ne znam.

Ali znam da neki fakulteti imaju ženske futsal momčadi, igra se čak i sveučilišta liga! Tako da možda uspijete nešto naći na svom faksu. Ako vaš fakultet nema nogometnu momčad, onda se možete pokušati priključiti momčadi nekog drugog fakulteta: mislim da svi imaju pravo imati jednu igračicu iz vana, pod uvjetom da na matičnom faksu te igračice ne postoji ekipa.

Ali i mene zanima ima li igdje ovako rekreativno nogometa. Svake prijestupne se uspije dogovoriti nas par s Knežije i okolice da malo tepemo loptu, ali slabo nam ide.
EmAerIenA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 16:51   #4
Quote:
EmAerIenA kaže: Pogledaj post
Ako baš mislite na veliki nogomet, za to ne znam.

Ali i mene zanima ima li igdje ovako rekreativno nogometa. Svake prijestupne se uspije dogovoriti nas par s Knežije i okolice da malo tepemo loptu, ali slabo nam ide.
Hoćete li se sastajati možda na proljeće ili općenito u budućnosti? Ja isto živim blizu Jaruna pa bih vam se pridružila.
groengeel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 22:46   #5
Neznam gdje toga ima, no voljela bih ici na tako nesto. Na podrucju u kojem zivim nema nista takvo, nazalost.
__________________
Good is not enough if better is possible.
Kaylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 03:24   #6
Pozdrav svima, nešto takvo pokušavamo napraviti u Fusio centru na zagrebačkom Velesajmu. Sve zainteresirane cure mogu se javiti u inbox.
Personaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 23:40   #7
ja bih da sam u Zagrebu.... nije da se hvalim ali znam igrat
cropatria is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 02:05   #8
Imaš u Zadru i Splitu cure...
Personaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 02:14   #9
I ja bi nogomeet
Betty Mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 18:19   #10
I, jel ima kakvog okupljanja?

Ja bih samo rekreativno držalo me kad sam bila klinka, sad već imam tri dekade na ledjima, pa čisto radi zabave... da li netko hakla, ovako po kvatu?
Vidim da na Trnju ima novatrava, kazu već godinu i pol, fakat zaostajem...
ako netko igra u Zagrebu, ili zna gdje se igra, molim napišite
Ivana335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 23:02   #11
i ja se javljam ajmo igrat....zna li netko jel postoji rekreativni zenski (malo)nogometni klub u zg?
zagreb4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2018., 23:21   #12
Nogaač

Stari post al mozda se netko javi...
Evo mene zanima jel bi netko (nikakve profi šeme ehehhe)igrao jednom dvapit tjedno nogomet, odnosno napucavao loptu, jer ja ne znam igrat ali mi se sviđa nabacivat loptu i trčat po livadi (dok je lijepo vrijeme zasto bi placale dvoranu)... tobi za neki vid aktivnosti, da se dobro istrcimo, zabavimo i zadovoljne i umorne idemo doma...

Itko kao ja?
Renoveno is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2019., 17:03   #13
Bok. Mene isto zanima da li se negdje može rekreativno igrati nogomet u Zagrebu ili oko Zagreba?
blue_note is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2019., 00:20   #14
Imas nekoliko klubova po zg pa im posalji upite (zagreb 041, meteora, i bolji alumnus i mc plus).

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
zagreb4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2021., 01:13   #15
Jel ova tema još živa? Ima li još nogometnih amaterskih ekipa?
Ivana335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2021., 16:18   #16
Mene isto zanima ako ima negdje u Zg još amaterskih ekipa?
Nika98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2021., 15:39   #17
Pozdrav,

Ukoliko nas ima bar 10ak zainteresiranih, možemo same organizirati neku dvoranu ili balon s umjetnom travom. Naravno, u nekom razumnom terminu koji svima odgovara, radi poslovnih/studentskih obveza. I složimo Whatsapp grupu za future dogovore. Nadam se da ima još zainteresiranih.
Tehno Banana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2022., 10:15   #18
Hej ekipa,

dajte javite ak ste i dalje zainteresirane za ženski nogomet, da možemo skupiti ekipicu i barem jednom tjedno igrati... Sad nakon blagdana malo trčanja za loptom dobro dođe
lorka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2022., 00:06   #19
Quote:
lorka123 kaže: Pogledaj post
Hej ekipa,

dajte javite ak ste i dalje zainteresirane za ženski nogomet, da možemo skupiti ekipicu i barem jednom tjedno igrati... Sad nakon blagdana malo trčanja za loptom dobro dođe
Ja sam i dalje za😊
Nika98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2022., 12:59   #20
Evo, jos jedna zainteresirana se javlja. Trenirala sam nogomet dugi niz godina, ali dosle obveze i nisam sve mogla uskladiti. Sad bih se rado vratila nogometu. Javite se slobodno.
Dora9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.