Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2007., 19:37   #1001
Lani je 01. 09. uplaćeno za 9 mjesec, a u studenom za 10. i 11. !!!!!!!!!!!!!! Ja se nadam stipendiji ovih dana...
inni is offline  
Old 16.09.2007., 00:04   #1002
O STIPENDIJA GRADA ZAGREBA!

Primam državnu stipendiju A, na temelju prijamnog, a sad ću upisati 3.god. i imam sve uvijete za STIPENDIJU GRADA ZAGREBA, ali u obrascu ima pitanje da li student prima već neku stipendiju i koju...?

E sad, da li će oni mene zbog državne stipendije odmah eliminirati, ili to nema nikakve veze..jer razmišljam si da čim vide da imam državnu, da otpadam...??? ili ako netko bude imao =bodova kao i ja, ja otpadam jer primam državnu...??

Molim vas da mi netko odgovori!!!!

Hvala!
smece22 is offline  
Old 16.09.2007., 13:12   #1003
Quote:
smece22 kaže: Pogledaj post
O STIPENDIJA GRADA ZAGREBA!

Primam državnu stipendiju A, na temelju prijamnog, a sad ću upisati 3.god. i imam sve uvijete za STIPENDIJU GRADA ZAGREBA, ali u obrascu ima pitanje da li student prima već neku stipendiju i koju...?

E sad, da li će oni mene zbog državne stipendije odmah eliminirati, ili to nema nikakve veze..jer razmišljam si da čim vide da imam državnu, da otpadam...??? ili ako netko bude imao =bodova kao i ja, ja otpadam jer primam državnu...??

Molim vas da mi netko odgovori!!!!

Hvala!
Vjerujem da je moguće uzeti si stipendiju koja ti je povoljnija, ali samo jednu dobivati naravno. Pitaj ljude u Gradu Zagrebu dal eliminiraju ljude na temelju toga da već primaš jednu stipendiju ili je to čak možda plus pa onda ak dobiš zg stipendiju ovu drugu moraš prekinuti.
__________________
Menage a trois! You know it makes sense! I have a cunning plan! If you want to do something right, kill Baldrick first!
Jen Dudek bu Imbri Grabariću paragrafe tumačil!
Tko sluša cajku jebemo mu majku!!! by BBB || ne slušaj narodnjake, umri prirodnom smrću!
tiger12 is offline  
Old 16.09.2007., 16:34   #1004
Nema nikakvih odbacivanja iz natječaja, samo ćeš morati raskinuti državnu stipendiju da bi mogla primati gradsku.
Abyssus is offline  
Old 18.09.2007., 19:35   #1005
srednjoškolske stipendije-branitelji

zanima me jel prima tko stipendiju za srednjoškolce, onu braniteljsku od 200kuna?? moja seka ju je primala prošle godine i sad treba poslati valjda svjedodžbu da je prošla razred i još nešta?? tražila sam na netu, ali ne piše ni šta treba poslati ni do kada! zna li netko?
__________________
čin čččin čučuučin inčin
gejzirica is offline  
Old 18.09.2007., 19:37   #1006
Quote:
Irriducibili kaže: Pogledaj post
po bolonji uvjet???kod mene nema uvjeta koliko znam
haha! kod mene ima! sve je kao prije.. nema bezuvjetnog, samo su neke stvari postrožili još. glupa bolonja
__________________
čin čččin čučuučin inčin
gejzirica is offline  
Old 19.09.2007., 14:00   #1007
Pitanje

Gubi li se državna stipendija ak se zaposlim?
wholehers is offline  
Old 19.09.2007., 15:03   #1008
Quote:
gejzirica kaže: Pogledaj post
zanima me jel prima tko stipendiju za srednjoškolce, onu braniteljsku od 200kuna?? moja seka ju je primala prošle godine i sad treba poslati valjda svjedodžbu da je prošla razred i još nešta?? tražila sam na netu, ali ne piše ni šta treba poslati ni do kada! zna li netko?
pa pogledaj si u ugovor, tamo ti piše.
dainty is offline  
Old 19.09.2007., 21:00   #1009
1. jel moguće nekako dobit državnu stipendiju ako si bio među 10% na faxu koji na kraju NISI upisao, a upisao si fax na kojem NISI među 10%?

2. čitam o povećanju stipendija za djecu branitelja na 1 000 kn... dal to vrijedi za svu djecu branitelja ili stipendije sada dobivaju samo djeca nestalih i poginulih...

hvala na razumijevanju , još sam zbunjeni brucoš
__________________
21.09.2008.
derbi
towar is offline  
Old 19.09.2007., 21:03   #1010
Quote:
towar kaže: Pogledaj post
2. čitam o povećanju stipendija za djecu branitelja na 1 000 kn... dal to vrijedi za svu djecu branitelja ili stipendije sada dobivaju samo djeca nestalih i poginulih...
gdje si ti to pročitao?

prvi glas, al bilo bi to lijepo od njih.
iako mislim da je to njihov predizborni trik
 
Old 19.09.2007., 21:11   #1011
Quote:
towar kaže: Pogledaj post
1. jel moguće nekako dobit državnu stipendiju ako si bio među 10% na faxu koji na kraju NISI upisao, a upisao si fax na kojem NISI među 10%?



hvala na razumijevanju , još sam zbunjeni brucoš
NE
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Old 19.09.2007., 21:15   #1012
Na www.jutarnji.hr odmah imate o tom povećanju stipendija za djecu branitelja...

Mene zanima zna li tko možeš li stipendiju tu dobiti ako si na 4. godini već i postoji li imovinski cenzus?
howyesno is offline  
Old 19.09.2007., 21:26   #1013
Quote:
howyesno kaže: Pogledaj post
Mene zanima zna li tko možeš li stipendiju tu dobiti ako si na 4. godini već i postoji li imovinski cenzus?
naravno da možeš.
e sad neznam, ima više kategorija za tu državnu, znam da za neke treba (ja sam slala za D-braniteljsku i trebalo je), nisam sigurna za druge al imaš vamo prošli natječaj, pa si pogledaj (u obracsima ti piše šta je potrebno sve priložiti) http://public.mzos.hr/Default.aspx?sec=2590
 
Old 19.09.2007., 21:27   #1014
Quote:
nika007 kaže: Pogledaj post
prvi glas, al bilo bi to lijepo od njih.
iako mislim da je to njihov predizborni trik
*ebe se meni za njihove predizborne trikove, jasno je ko dan da time prikupljaju birače, ali 15 godina ni ja ni moja obitelj nismo imali nikakve koristi od povlastica braniteljima, može barem sad...

samo ne mogu skužit dal je to samo za nestale, ranjene i poginule ili za sve
__________________
21.09.2008.
derbi
towar is offline  
Old 20.09.2007., 00:24   #1015
Quote:
nika007 kaže: Pogledaj post
naravno da možeš.
e sad neznam, ima više kategorija za tu državnu, znam da za neke treba (ja sam slala za D-braniteljsku i trebalo je), nisam sigurna za druge al imaš vamo prošli natječaj, pa si pogledaj (u obracsima ti piše šta je potrebno sve priložiti) http://public.mzos.hr/Default.aspx?sec=2590
Jedno ti je državna, ona je od Primorčevog Ministarstva, istina ima kategorija za branitelje, ali ja pitam ovo za stipendiju baš samo za djecu branitelja koja je pod nadležnošću Kosoričina ministarstva, kužiš...
howyesno is offline  
Old 20.09.2007., 00:25   #1016
Quote:
towar kaže: Pogledaj post
*ebe se meni za njihove predizborne trikove, jasno je ko dan da time prikupljaju birače, ali 15 godina ni ja ni moja obitelj nismo imali nikakve koristi od povlastica braniteljima, može barem sad...

samo ne mogu skužit dal je to samo za nestale, ranjene i poginule ili za sve
Kako već napisah, pročitaj lijepo na www.jutarnji.hr, sve ti piše, zašto da se igramo pokvarenog telefiona
howyesno is offline  
Old 20.09.2007., 01:08   #1017
Quote:
howyesno kaže: Pogledaj post
Kako već napisah, pročitaj lijepo na www.jutarnji.hr, sve ti piše, zašto da se igramo pokvarenog telefiona
Ajd` daj link baš na članak
Maisie is offline  
Old 20.09.2007., 14:56   #1018
Braniteljske stipendije... Pročitala danas u Slobodnoj da će srednjoškolcima biti povećane na 400, studentima stručnih studija i sveučilišta na 1000, a onima na postdiplomskom ostaju iste.
Maisie is offline  
Old 20.09.2007., 14:59   #1019
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Ajd` daj link baš na članak
Here it is... KLIK...
__________________
Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.
Lord Constantius is offline  
Old 20.09.2007., 15:01   #1020
pa to bi bilo famozno..
je li tu kakvu ulogu igra smještaj..?
kao-studiranje kod kuće, u stanu ili u domu..?
__________________
..i polako nasuči brod na te plišane sprudove
i sanjaj..
ana..:) is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:18.