Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2008., 11:08   #1
Nazovimo Trg Maršala Tita po Josifu Visarionoviču Džugašviliju Staljinu!

S obzirom da je glavni argument osoba koje zagovaraju da najljepši Zagrebački trg nosi ime Maršala Tita činjenica da je Tito bio antifašistički vojskovođa, predlažem da trg ipak nosi ime po Josifu Visarionoviču Džugašviliju Staljinu!

Naime, nepobitna je činjenica da je Staljin uvjerljivo najzaslužniji da je fašizam propao i da smo i mi na kraju pošteđeni Hitlerove strahovlade. Dapače, čak je i dijelove Jugoslavije, pa i glavni grad Beograd oslobodila moćna Staljinova Crvena Armija, dok se ta pičkica od Tita skrivala po bosanskim gudurama.

Da nacisti nisu zaglibili i nadrapali kod Moskve, Lenjingrada i Staljingrada, danas bismo svi mi živjeli prognani u sibirskim tajgama, ako bi uopće postojali. A sve ovo bio bi dio arijevskog lebensrauma. Na kraju krajeva, Sovjeti su pod vodstvom Staljina izgubili čak 65% svih savezničkih vojnih gubitaka u Drugom svjetskom ratu, a čovjek niti trg nema u Zagrebu!

Slažete li se?
sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 11:15   #2
Ne. Ali neki trg bi mogao nositi ime pobjedničke crvene armije
Zomboni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 11:19   #3
Quote:
Zomboni kaže: Pogledaj post
Ne. Ali neki trg bi mogao nositi ime pobjedničke crvene armije
ako cemo tako onda cemo i Trg Poglavnika Ante Pavelica i Ulica Ustaske Vojnice da zadovoljimo sve ukuse
josip_st3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 11:28   #4
Quote:
josip_st3 kaže: Pogledaj post
ako cemo tako onda cemo i Trg Poglavnika Ante Pavelica i Ulica Ustaske Vojnice da zadovoljimo sve ukuse
Njet, samo vojske koje su pobijedile u drugom svjetskom ratu dolaze u obzir

luzeri nek rade "performanse"
Zomboni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 11:30   #5
Quote:
Zomboni kaže: Pogledaj post
Njet, samo vojske koje su pobijedile u drugom svjetskom ratu dolaze u obzir

luzeri nek rade "performanse"
mozda cemo i ove moje ulice,ako ivek ili bandek dopuste
josip_st3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 11:46   #6
Quote:
sjekira kaže: Pogledaj post
S obzirom da je glavni argument osoba koje zagovaraju da najljepši Zagrebački trg nosi ime Maršala Tita činjenica da je Tito bio antifašistički vojskovođa, predlažem da trg ipak nosi ime po Josifu Visarionoviču Džugašviliju Staljinu!

Naime, nepobitna je činjenica da je Staljin uvjerljivo najzaslužniji da je fašizam propao i da smo i mi na kraju pošteđeni Hitlerove strahovlade. Dapače, čak je i dijelove Jugoslavije, pa i glavni grad Beograd oslobodila moćna Staljinova Crvena Armija, dok se ta pičkica od Tita skrivala po bosanskim gudurama.

Da nacisti nisu zaglibili i nadrapali kod Moskve, Lenjingrada i Staljingrada, danas bismo svi mi živjeli prognani u sibirskim tajgama, ako bi uopće postojali. A sve ovo bio bi dio arijevskog lebensrauma. Na kraju krajeva, Sovjeti su pod vodstvom Staljina izgubili čak 65% svih savezničkih vojnih gubitaka u Drugom svjetskom ratu, a čovjek niti trg nema u Zagrebu!

Slažete li se?
Da nacisti nisu izgubili, ne biste bili prognani VI, nego MI. Vi ste bili njihovi saveznici, i verovatno biste proširili svoj Lebensraum na naš račun.
aleksije radicevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 11:56   #7
Ne, ne, i opet ne!!!

Maršal Josip Broz Tito zaslužuje da njegovo ime nosi jedan od centralnih zagrebačkih trgova. Svako drugo rešenje bi bilo velika nepravda prema zvanično "najvećem Hrvatu u povijesti"
__________________
17.2.2008. - odbrojavanje je počelo. Biće srpsko ponovo!
Klačko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 12:37   #8
Srbi ne trolajte.

Vama sam odavno predlagao da podignete spomenik najvećem srpskom heroju - Neznanom dezerteru, ali niste htjeli slušat.
sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 13:49   #9
Quote:
sjekira kaže: Pogledaj post
S obzirom da je glavni argument osoba koje zagovaraju da najljepši Zagrebački trg nosi ime Maršala Tita činjenica da je Tito bio antifašistički vojskovođa, predlažem da trg ipak nosi ime po Josifu Visarionoviču Džugašviliju Staljinu!

Naime, nepobitna je činjenica da je Staljin uvjerljivo najzaslužniji da je fašizam propao i da smo i mi na kraju pošteđeni Hitlerove strahovlade. Dapače, čak je i dijelove Jugoslavije, pa i glavni grad Beograd oslobodila moćna Staljinova Crvena Armija, dok se ta pičkica od Tita skrivala po bosanskim gudurama.

Da nacisti nisu zaglibili i nadrapali kod Moskve, Lenjingrada i Staljingrada, danas bismo svi mi živjeli prognani u sibirskim tajgama, ako bi uopće postojali. A sve ovo bio bi dio arijevskog lebensrauma. Na kraju krajeva, Sovjeti su pod vodstvom Staljina izgubili čak 65% svih savezničkih vojnih gubitaka u Drugom svjetskom ratu, a čovjek niti trg nema u Zagrebu!

Slažete li se?
zašto da se baš taj trg tako nazove. nek se izgradi neki trg na drugom mjestu pa nek se nazove po staljinu.
__________________
fidbek
tj1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 14:01   #10
Tako je, i Staljin je antifašist.
Onako među nama, one gulage će mo prešutiti...
__________________
Here’s Johnny
MiG 0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 14:04   #11
Quote:
sjekira kaže: Pogledaj post
Srbi ne trolajte.

Vama sam odavno predlagao da podignete spomenik najvećem srpskom heroju - Neznanom dezerteru, ali niste htjeli slušat.
amareda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 15:27   #12
Quote:
sjekira kaže: Pogledaj post
S obzirom da je glavni argument osoba koje zagovaraju da najljepši Zagrebački trg nosi ime Maršala Tita činjenica da je Tito bio antifašistički vojskovođa, predlažem da trg ipak nosi ime po Josifu Visarionoviču Džugašviliju Staljinu!

Naime, nepobitna je činjenica da je Staljin uvjerljivo najzaslužniji da je fašizam propao i da smo i mi na kraju pošteđeni Hitlerove strahovlade. Dapače, čak je i dijelove Jugoslavije, pa i glavni grad Beograd oslobodila moćna Staljinova Crvena Armija, dok se ta pičkica od Tita skrivala po bosanskim gudurama.

Da nacisti nisu zaglibili i nadrapali kod Moskve, Lenjingrada i Staljingrada, danas bismo svi mi živjeli prognani u sibirskim tajgama, ako bi uopće postojali. A sve ovo bio bi dio arijevskog lebensrauma. Na kraju krajeva, Sovjeti su pod vodstvom Staljina izgubili čak 65% svih savezničkih vojnih gubitaka u Drugom svjetskom ratu, a čovjek niti trg nema u Zagrebu!

Slažete li se?
Sramota da nema.

Quote:
Zomboni kaže: Pogledaj post
Ne. Ali neki trg bi mogao nositi ime pobjedničke crvene armije
A ne, ako može Tito antifašist, može i Staljin antifašist.

Quote:
Klačko kaže: Pogledaj post
Ne, ne, i opet ne!!!

Maršal Josip Broz Tito zaslužuje da njegovo ime nosi jedan od centralnih zagrebačkih trgova. Svako drugo rešenje bi bilo velika nepravda prema zvanično "najvećem Hrvatu u povijesti"
Objasni odakle si uzeo "zvanično".

Quote:
MiG 0 kaže: Pogledaj post
Tako je, i Staljin je antifašist.
Onako među nama, one gulage će mo prešutiti...
Što je par milijuna mrtvih prema njegovima zaslugama. Živio drug Staljin.

Predlažem mladim zagrebačkim antifašistima da odmah krenu u akciju.
odbojkašcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 15:51   #13
Trg je premalo. Nego ime glavnog grada, još bolje. Rusi su izdali antifašizam i maknuli ime grada najvećeg antifašiste-Staljingrad. Red je da mi dokažemo da smo pravi antifašisti i da ime Zagreb promijenimo u Staljingrad. Time ćemo jednom zauvijek dokazati da smo jedini pravi antifašisti u čitavom svemiru.
hevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 12:55   #14
ocemo i dat po hitleru jedan trg,kao borcu protiv komunizma
josip_st3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 14:07   #15
Titin trg ostaje. Mislim da za maršala velike sovjetske armije ima prikladan jedan pakić na Črnomercu. Kako se ono zove? Ma, po onom neuglednom diktatoru latin-američkog stila.
Sinbad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 15:13   #16
slazem se. ako je tito bio velik antifashist, ovaj je bio josh veci
iva_cf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 18:44   #17
Quote:
sjekira kaže: Pogledaj post
Srbi ne trolajte.

Vama sam odavno predlagao da podignete spomenik najvećem srpskom heroju - Neznanom dezerteru, ali niste htjeli slušat.

__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 20:45   #18
Sjekira odličan prijedlog.

A kad smo već kod zaslužnih antifašista, sramota brate da eto Zagreb nema barem po kakvu ulicu kao spomen na Mao Tse Tunga, Todora Živkova, Causescua i Envera Hoxhu.
__________________
Kontra mraku, kontra sili Nareslo je ka iz vode I trkalo do slobode
.
brale_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 00:02   #19
Bogme dobra ideja. Svim tim antifašistima dati po jednu ulicu u Zagrebu, a Staljinu kao največem, treba dati trg bana Jelačića.
Jedino je sumljiv onaj tip na kazališnom trgu, jedni vele da je bio ubačeni rus, drugi da je bio kopile nekog grofa, a neki tvrde da je bio običan bravar sa smislom za osobni probitak na račun naivaca. Bilo kako bilo, ne zaslužuje najljepši zagrbački trg.
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:41.