Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Trač partije

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2012., 00:12   #3741
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
misliš u onoj žutoj krpi? Iris Rajčić
ma daj? strašno! Ona, Fani i mijau mogu baš na freak show!

a ko je ova crna što se grli s Fani?
freckles is offline  
Old 24.06.2012., 00:36   #3742
ja cu sad fakat upast ko padobranac

al, znam da cesto znate spomenuti tasu, bas odigrah partiju bele on line sa nickom TaSm-NeMan43, samo slucajnost sa slicnim nickom s foruma?
Kim Sanders is offline  
Old 24.06.2012., 00:43   #3743
Quote:
freckles kaže: Pogledaj post
ma daj? strašno! Ona, Fani i mijau mogu baš na freak show!

a ko je ova crna što se grli s Fani?
ne znam, koja crna?
moram ić pogledat

edit: vidjela.. ne mogu se sjetiti
kiss me is offline  
Old 24.06.2012., 00:48   #3744
Quote:
Kim Sanders kaže: Pogledaj post
ja cu sad fakat upast ko padobranac

al, znam da cesto znate spomenuti tasu, bas odigrah partiju bele on line sa nickom TaSm-NeMan43, samo slucajnost sa slicnim nickom s foruma?
ma ne, to je on. jedan i jedini. tog nadimka se nikada nitko nije sjetio ni na jednom drugom forumu. to je jedinstveni nadimak. skoro kao kokakoka
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 24.06.2012., 00:54   #3745
neznam jel ste čuli pa da podijelim ono što znam:
Poznati pjevač Slavonia benda Branko Ilakovac je ostavio ženu i 4 djece nakon 12 godina braka zbog druge (velika ljubav u pitanju), rastava slijedi; isto tako poznati Boris Đurđević(Colonia) se također rastaje al još neznam jel druga u pitanju.
nastavak uskoro
meatgrinder is offline  
Old 24.06.2012., 00:56   #3746
Quote:
meatgrinder kaže: Pogledaj post

Poznati pjevač Slavonia benda Branko Ilakovac je ostavio ženu i 4 djece nakon 12 godina braka zbog druge (velika ljubav u pitanju), rastava slijedi;
a druga je skladateljica, tekstopisac i ponajprije pjevačica?
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Old 24.06.2012., 00:57   #3747
ovo za branka ilakovca me pogodilo
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 24.06.2012., 01:01   #3748
Quote:
sunčica kaže: Pogledaj post
a druga je skladateljica, tekstopisac i ponajprije pjevačica?
neznam još, al znam da ima 2 djece. vješto skrivali vezu 6 mjeseci pa shvatili da su baš ko stvoreni jedno za drugo i sve razj....e, ah ta ljubav
meatgrinder is offline  
Old 24.06.2012., 01:24   #3749
Quote:
Jeguljica kaže: Pogledaj post
Meni je ovo zanimljivije - http://www.gloria.com.hr/vijesti/showpage.php?id=19386


Može li me netko prosvijetliti tko je tata? Johann Sebastian?
batgirl is offline  
Old 24.06.2012., 05:08   #3750
Quote:
batgirl kaže: Pogledaj post
Meni je ovo zanimljivije - http://www.gloria.com.hr/vijesti/showpage.php?id=19386
.

Može li me netko prosvijetliti tko je tata? Johann Sebastian?
Ovi novinari stvarno nemaju nista pametnije pisati. Ovo je kao naruceni tekst, da zgodna na mamu. Kao prvo ako je Chubica zgodna?????? a ova mala je sve samo ne zgodna da ne budem nepristojna i upotrijebim teze rijeci.
forumko007 is offline  
Old 24.06.2012., 05:12   #3751
I zaboravila sam napisati to dijete je navodno produkt jednog OTV partyja.
forumko007 is offline  
Old 24.06.2012., 13:24   #3752
Quote:
freckles kaže: Pogledaj post
ma daj? strašno! Ona, Fani i mijau mogu baš na freak show!

a ko je ova crna što se grli s Fani?
Ono kaj Fanika ima obućeno,nije za crkvu uopće čudim se da ju svećenik nije potjero van
Jeguljica is offline  
Old 24.06.2012., 13:26   #3753
Quote:
Jeguljica kaže: Pogledaj post
Ono kaj Fanika ima obućeno,nije za crkvu uopće čudim se da ju svećenik nije potjero van
I mejkap joj je koma... kakvo je ono 'barokno' rumenilo?
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Old 24.06.2012., 15:15   #3754
Zanimljivo je da je netko prije par mjeseci spomenuo ovo za Tanju pa nitko nije baš vjerovao, a spomenulo se i ime dotičnog


kokošinjac 99 str.
piligrin is offline  
Old 24.06.2012., 15:42   #3755
Quote:
piligrin kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je da je netko prije par mjeseci spomenuo ovo za Tanju pa nitko nije baš vjerovao, a spomenulo se i ime dotičnog


kokošinjac 99 str.
hvala! Bas me zabavilo 15minutno citanje "prorocanskog" traceraja! ovaj srbin u NU2 me ubio svojom dosadnom pojavom. Stankovica brak omeksa.
freckles is offline  
Old 24.06.2012., 16:49   #3756
Quote:
forumko007 kaže: Pogledaj post
Ovi novinari stvarno nemaju nista pametnije pisati. Ovo je kao naruceni tekst, da zgodna na mamu. Kao prvo ako je Chubica zgodna?????? a ova mala je sve samo ne zgodna da ne budem nepristojna i upotrijebim teze rijeci.
Vidjela sam the cubicu jedan dan u billi. Dobro da sam bila bez klinaca. Ta njena usta, to je nekaj strasno. Nije bila nasminkana. Usta joj izgledaju, bozemi oprosti kao dva smezurna pimpeka nekog dedice.
teta mina is offline  
Old 24.06.2012., 17:05   #3757
Quote:
teta mina kaže: Pogledaj post
Vidjela sam the cubicu jedan dan u billi. Dobro da sam bila bez klinaca. Ta njena usta, to je nekaj strasno. Nije bila nasminkana. Usta joj izgledaju, bozemi oprosti kao dva smezurna pimpeka nekog dedice.

Morala sam kvotati
Jeguljica is offline  
Old 24.06.2012., 17:21   #3758
Quote:
freckles kaže: Pogledaj post
hvala! Bas me zabavilo 15minutno citanje "prorocanskog" traceraja! ovaj srbin u NU2 me ubio svojom dosadnom pojavom. Stankovica brak omeksa.
uvijek imas avu karabatic

meni je bio odlican i sviđa mi se raznolikost gostiju
nevanevičicaa is offline  
Old 24.06.2012., 17:30   #3759
Quote:
Stiliana kaže: Pogledaj post
I mejkap joj je koma... kakvo je ono 'barokno' rumenilo?
Ma svo troje izgledaju ko voštane figure
ball is offline  
Old 24.06.2012., 18:05   #3760
fani božemeprosti izgleda ko da je išla na poslije na neki afterhour party organizatora erotskog sajma ili da je poslije vjenčanja išla na neku gažu na neku momačku večer

vidim svadba je bila prava domaća cijela ikonografija je tu barjak, konjščina cat walk, tamburaši ..

edit: a slovo vas je vjerovatno zbunilo vizualno jel u proporcijama.. jel tijelo ronaldo u odnosu na h, tijelo naše curice u odnosu na h ..
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.