Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2022., 12:35   #681
Eee da da to je ta sezone, sjecam se da su isli u neku solanu i tamo pricali sa nekim dedom koji je kao mlad emigrirao u ameriku

Poslano sa mog SM-A326B koristeći Tapatalk
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2022., 11:32   #682
Jel itko gledao Bachelorette? Rachel mi je tako iritantna i zahtjevna i fake i mislim da je barem Evana totalno gaslightala i nadam se da nisam jedina .
MoRAm sE zaRuCiT i lagao si mi, tip joj pokusava objssnit i ona ne cuje. I onda Tino i DoNT I desErVE ansWeRS? Opet, pokusava objasniti i nista ne cuje sto joj govori. Actually mi ga je zao. Ona mi nikako nije sjela od pocetka, bila je predramaticna za svaku sitnicu.

Gabby je bila simpa, jako prirodna, ranjiva i otvorena. Mozda cak najranjivija od svih Bachelorettes ikad . Al nije uspjela doc do izrazaja kraj drama queen. No mislim da je zato uspjela nac dobrog decka, da ce potrajati .

Opcenito, vecinom uzasna sezona. Gledala sam samo da mi tipovi ne budu nepoznati u BiP-u. I opet ce mi biti nepoznati jer je sve tako brzo islo i bilo je toliko dosadno da u biti nisam ni gledala, nego je bila pozadinska buka....

A novi Bachelor :hang:, najzanimljivija stvar u vezi njega je njegov ujak:

https://www.usmagazine.com/wp-conten...y=80&strip=all
Doria is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2023., 20:27   #683
Sama se sa sobom dopisujem . Trazim sad topic da pitam jel itko gleda Golden Bachelora i nadjem svoj prorocanski upis:

Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Gledala sam samo da mi tipovi ne budu nepoznati u BiP-u. I opet ce mi biti nepoznati jer je sve tako brzo islo i bilo je toliko dosadno da u biti nisam ni gledala, nego je bila pozadinska buka....
Jer se Evana u BiPu uopce sad uopce nisam mogla sjetiti, a vidim da mi ga je bilo zao. Posto je i Rachel na plazi ne mogu vjerovati da nisu imali neki "closure" dramaticni razgovor prikazan.

Uglavnom BiP whatevers, Golden Bachelor yaay .
Doria is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2023., 22:03   #684
Gledam BiP, horor od hipergamije.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2023., 11:02   #685
Uputite me sto je Golden Bachelor?
Davno sam prestala gledat, al ovo zvuci zanimljivo
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2023., 11:33   #686
Bachelor, ali tip ima 72 godine, a zene su od 60 do 75 i predobro je . Ko da je back to the roots moment, ljudi su tamo jer hoce ljubav, a ne ig slavu. Da ne spominjem da nema histerija i drame i da su svi elokventni i ne govore "like" nakon svake druge rijeci .
Doria is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2023., 16:06   #687
Ahaaaa tako znaci, tnx
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:05.