Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2023., 18:20   #1521
Pozdrav ekipa, molim ako netko ima friška iskustva sa dvoranom Ivić, hotelom Aristos i restoranom Mali Raj? Broj gostiju između 120 i 150... Gledali smo i Spoon, Lido,Maksimir i Flores koji su nam favoriti ali bi provjerili navedene lokacije...hvala!
Nas Escobar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2023., 10:31   #1522
Od prva tri nabrojana, uvijek bi preporučila Ivić jer je omjer cijene i kvalitete daleko najbolji. Pogotovo jer na taj broj ljudi možete uzet gornju salu (Ivić Loft) koja je jako lijepa.

Od ovih ostalih - svi su dobre kvalitete, ali i dosta skuplji od prvih. Spoon mi se čini kao nekakva zlatna sredina od svega nabrojenog i taman vam je za taj broj ljudi.
Za Lido se u zadnje vrijeme dosta mladenci žale da podižu cijene pa ispadne prilično skupa opcija, plus, provjerite koliki im je minimum gostiju jer je to velika sala.
Maksimir isto nije baš jeftin, ali je meni kod njih lokacija vrhunska. Iako, oni su mi više za svadbe do 100 ljudi jer inače plesni podij bude fićfirić.
S Floresom nemam iskustva, ali to je sve isto ko Loft i Green loft, a oni su top kvaliteta pa ne vjerujem ni da je ovo nešto ispod toga.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2023., 10:52   #1523
Za Mali raj, ako je to onaj na Samoborskoj, su se nedavno žalili prijatelji koji su imali pričesti i krizme da je bilo jako loše, hrana loše pripremljena i neukusna, usluga isto ne baš neka sreća i da im je na kraju bilo žao što su tamo išta radili.
Ruddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2023., 16:37   #1524
Hvala ekipa na opširnim komentarima. Na kraju smo ćemo vjerojatno u Park Želju, ambijent je lijep a cjenovno je puno privlačnije od npr.Lida i Spoona... ima li s Park Željom tko iskustva?
Hvala!
Nas Escobar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2023., 17:49   #1525
Molio bih preporuke za restorane koji organiziraju svadbe za oko 60 ljudi. Zagreb. Poslali smo upite na ovih nekoliko navedenih u zadnjim postovima, ali neka se nađe.
__________________
Budala, a u životu pametan jesam!
Tesla Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2023., 23:38   #1526
Pozdrav svima!

Evo, stiglo je i moje vrijeme da krenem polako gledati sale za vjencanja i zapravo mi se jako svida imanje Laduc (Ivic catering). Znam da mu je hrana dobra, imala sam je prilike probati u njihovoj sali.
Za imanje me konkretno zanima: je li ozvucenje stvarno popravljeno, odnosno cuje li se muzika normalno? Takoder - u slucaju loseg vremena, kakva je procedura ako bi imali ceremoniju tamo?

Zanimaju me sve informacije, dobre i lose strane imanja. Hvala puno!
RibaGradele is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2023., 20:27   #1527
Quote:
RibaGradele kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!



Evo, stiglo je i moje vrijeme da krenem polako gledati sale za vjencanja i zapravo mi se jako svida imanje Laduc (Ivic catering). Znam da mu je hrana dobra, imala sam je prilike probati u njihovoj sali.

Za imanje me konkretno zanima: je li ozvucenje stvarno popravljeno, odnosno cuje li se muzika normalno? Takoder - u slucaju loseg vremena, kakva je procedura ako bi imali ceremoniju tamo?



Zanimaju me sve informacije, dobre i lose strane imanja. Hvala puno!
Nije popravljeno, dosta je tiho i dosta bendova ne želi tamo svirati. U slučaju kiše ceremonija je u šatoru.

Klime nema i po ljeti je vruće.
Resort je fora i ideja im je super - ali ima previše minusa.

Sent from my SM-S916B using Tapatalk
RexSanchez is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2023., 15:54   #1528
Hvala.. evo ipak smo se odlucili za destination vjencanje posto sva imanja imaju neke manjke. Za te novce stvarno nemaju pravo na pogresku
RibaGradele is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2023., 21:43   #1529
Evo tjedan dana nakon svadbe došla sam dati najveću preporuku za Ivić, dvorana Loft. Nama je forum puno pomogao kada smo tražili salu pa je red da vratim.
Prvo, sala nas je osvojila izgledom jer je stvarno prekrasna, kao iz bajke i točno neki naš stil.
Drugo, hrana im je fantastična! Mi mladenci naravno nismo puno jeli, ono što jesmo je bilo fantazija, ali gosti su bili baš baš oduševljeni s hranom i svako malo nam i dalje stižu poruke o tome ista stvar s kolačima i tortom, i oni koji inače slatko ne jedu su sve potamanili.
Treće, usluga je bila vrhunska. Svaki poziv, poruka i sastanak prošli s takvom lakoćom, sve je prošlo kako smo dogovorili, a na samoj svadbi je bilo baš jako puno konobara koji su cijelo vrijeme letali po sali, a uz to bili jako veseli!
Jako jako smo zadovoljni sa svime dobivenim. Uz to, imaju sobu za mladence gdje smo spavali.
U Loftu je minimum 90, a Max mislim da negdje 140,150 (mi smo imali ovaj minimum pa nisam sigurna) s time da ako je i manje od 90 se nadoplaćuje.
Inače u dvorani je u isto vrijeme bila svadba, mene malo brinula zvučna izolacija, ali se apsolutno ništa nije čulo.
Stvarno preporuka od srca
Dinkel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2023., 18:11   #1530
Molim Vas preporuke svadbenih sali za cca 350 ljudi na potezu Kutina - Nova Gradiska.
Najbolje bi bilo da je hrana, kolaci i dekoracije u tome

Hvala
Marjory is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2023., 12:02   #1531
Pozdrav svima, planiramo vjencanje za sljedecu godinu i jedan od favorita za salu nam je Bajkovita suma u Međimurju. Nismo tamo nikad bili na svadbi pa me zanima ako je netko cuo nekakve komentare ili bio tamo? najvise nas zanima hrana, recenzije na google su mjesovite
Snježna0512 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2023., 22:19   #1532
Pozdrav, tražim neku ležernu terasu u Zagrebu za tridesetak ljudi. Baš mi teško ide s potragom. Volim prirodu, ali ne bih da je dalje od Sesveta ili Zaprešića. Unaprijed hvala.
Murmurmur is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2024., 22:31   #1533
Pozdrav svima, trenutno smo u potrazi za salom pa nas zanimaju iskustva. Imali bi oko 300 do 330 gostiju. Ima li netko preporuku za dobru salu? Zanima nas najvise odranski ribic, corberon i kornati pa molim ako netko ima novije informacije. Hvala unaprijed ��
Aetam00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 22:02   #1534
Quote:
Aetam00 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, trenutno smo u potrazi za salom pa nas zanimaju iskustva. Imali bi oko 300 do 330 gostiju. Ima li netko preporuku za dobru salu? Zanima nas najvise odranski ribic, corberon i kornati pa molim ako netko ima novije informacije. Hvala unaprijed ������
Mislim da ti u Corberon ne stane 330 ljudi (Iako će ti reć da stane)

U kornate stane
RexSanchez is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:15   #1535
Quote:
Aetam00 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, trenutno smo u potrazi za salom pa nas zanimaju iskustva. Imali bi oko 300 do 330 gostiju. Ima li netko preporuku za dobru salu? Zanima nas najvise odranski ribic, corberon i kornati pa molim ako netko ima novije informacije. Hvala unaprijed ��
Ako vam se sviđa Corberon vjerojatno bi vam se svidjelo i imanje Tosca u Sv. Ivanu Zelini, na sličnu je foru. Ne znam koji su im tocno kapaciteti ali čini mi se dosta veliko
Kana28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:45.