Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2004., 19:25   #1
Bioenergetičari

Koga bi IMENOM I PREZIMENOM preporučil?

ja sam bila kod B. Ivanova, ali relativno kratko, pa nisam sigurna što mislim o njemu, da je ok ili da je šarlatan.

Uskoro će Ezoterica Croatica, pa me zanima ima li netko koga bi trebalo potražiti?
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2004., 19:33   #2
Quote:
B. Ivanova
Ma kakav B Ivanov., niej B nego je V od vladimir, ili mislis na nekog treceg??

Imas nekakvog jako posznatog i dobrog iscjelitelja podrijetlom hrvata koaj radi u Sloveniji u kranjskoj gori, bas je sad bilo na Rtl-u exclusive magazinu, i po onomestasam vidio izgleda da je dobar..

Mislim da se preziva Ivančić
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 17:33   #3
Quote:
grizli kaže: Pogledaj post
Ma kakav B Ivanov., niej B nego je V od vladimir, ili mislis na nekog treceg??

Imas nekakvog jako posznatog i dobrog iscjelitelja podrijetlom hrvata koaj radi u Sloveniji u kranjskoj gori, bas je sad bilo na Rtl-u exclusive magazinu, i po onomestasam vidio izgleda da je dobar..

Mislim da se preziva Ivančić
Sigurno misliš na Zdenka Domančića. Ja sam 01.08. krenula na terapiju po toj metodi. odradila sam već osam terapija. Učinkovito je, ali teži slučajevi se ne mogu riješiti preko noći. Ja, npr., imam poboljšanja, ali ne prevelika. Vidjela sam da puno ljudi ima velika poboljšanja, čak i ozdravljenja. Važno je biti uporan.

Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
Domančić i oni koji rade po njegovoj metodi, ne rade tako, ni ne dijagnosticiraju bolest, oni tretiraju ljude na temelju dijagnoze njihovog lječnika.
Da, Domančić radi na temelju dijagnoze, ali npr. Mekki Torabi ne treba dijagnozu. On zna, tj. vidi od čega bolujete. Išla sam kod njega dvije godine i stvarno je odličan. Šteta što više ne dolazi u Hrvatsku...

Quote:
enke kaže: Pogledaj post
Da li bi kod tremora lijeve ruke i noge pomogla bioenergija?
To ćeš lako saznati - otiđi kod nekog (diplomiranog!) bioenergetičara koji radi po Domančiću. Pomoću viska ti odmah može reći može li ti pomoći - tako nećeš započinjati terapiju i plaćati bezveze ako ispadne da ti ne može pomoći.

Quote:
noklica kaže: Pogledaj post
Pozdrav, čitam malo po malo, mučim se sa puno toga, pa me zanima, da li mi možete reći da li postoje bioenergetičari "specijalizirani" za neka područja djelovanja (ginekološki, probavni, urološki, neurološki problemi itd) ili će dobar bioenergetičar moći pomoći u svakoj situaciji? Također, ako mi možete preporučiti nekog kvalitetnog tko ne prodaje maglu, jer mi je pun kufer bacanja para u vjetar, kupovanja ovih i onih preparata, doista samoj sebi želim pomoći i medicina je u tom smislu napravila maksimum za mene i moram potražiti pomoć i na alternativnoj strani. Hvala
Svi koji rade po Domančiću su pouzdani - samo moraš paziti da odabereš diplomiranog bioenergetičara. Možeš ih naći na netu, u Zagrebu ih ima bar desetak. Mogu riješiti i ginekološke i probavne i urološke probleme. Rade i na neurološkim problemima, ali ako je psiha u pitanju, hipnoza je puno brža i učinkovitija. Npr.: astma se pomoću hipnoze riješi jako brzo, možda već nakon samo četiri dana.

Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Ja danas pao u depresiju. Prijatelju su mi dijagnosticirali rak prostate, ali on još ne razmišlja o operaciji. Kaže da će ići putem alternative. A ja mu kažem neka se ne igra da ne bi završio kao Stiv Jobs. Liječio se taj bogataš svim mogućin alternativnim metodama. A sada je najbogatiji mrtvac
Nemoj biti toliko skeptičan nego mu preporuči bioenergiju, ali neka ide kod pouzdanog bioenergetičara. Liječnici nisu tako dobri kao što svi misle,a bioenergijom se uspješno liječi rak.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 04.02.2012. at 20:39.
CROLATINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 21:21   #4
Pozdrav svima! Samo vas želim uputiti na bioenergetičara koji je meni uvelike pomogao - zove se Damir Kljako.
bezubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 19:07   #5
Quote:
bezubica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Samo vas želim uputiti na bioenergetičara koji je meni uvelike pomogao - zove se Damir Kljako.
Susreo sam se s Damirom početkom godine i intervjuirao sam ga:
Moj sat s Damirom Kljakom – bioenergetičarem, reiki-majstorom, radiestezistom
npoljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 21:16   #6
Quote:
npoljak kaže: Pogledaj post
Susreo sam se s Damirom početkom godine i intervjuirao sam ga:
Moj sat s Damirom Kljakom – bioenergetičarem, reiki-majstorom, radiestezistom
Odavno se nisam ovako ismijao. Hvala npoljak
__________________
If it can’t be tested, it’s because there’s nothing to test
hrpaomota is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 09:14   #7
Quote:
npoljak kaže: Pogledaj post
Susreo sam se s Damirom početkom godine i intervjuirao sam ga:
Moj sat s Damirom Kljakom – bioenergetičarem, reiki-majstorom, radiestezistom
Zanimljiva ti je stranica. Uglavnom kritiziranje i ismijavanje bez pravog poznavanja onoga o čemu se piše. I sve pod krinkom objektivnosti, a cilj je ipak nešto sasvim drugo.

Kritičara fala bogu koliko hoćemo u ovoj državi, zato i jesmo tu gdje smo. Kreativnih i onih koji nešto daju, umjesto da samo pljuju po drugima treba svijećom tražiti.

Glede bionergetičara, kome treba preporuka neka mi se javi sa PP.
Stablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2004., 21:42   #8
da, imaš pravo to je Vladimir Ivanov!

taj tamo neki nije tamo neki nego jedan od najpoznatijih i prvih koji su se na ovim prostorima bavili time


htjela bih OSOBNA iskustva, a ne preporuke iz trećerazrednih trač emisija i časopisa tipa moja sudbina.

pa ako vam je to izvor preporuke pliz nemojte mi tratit vrijeme, hvala!
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 14:59   #9
Nije to kaj god.

Majko mila!

Što će biti kad poumiraju ti bioenergetičari koji mogu biti preporučeni da nisu šarlatani?
Kad ideš kod doktora, nikako ne smiješ ići ukoliko doktor nije poznat. AKo nešto boli, a ti trpi dok ne dobiješ stopostotnu garanciju da je on u redu. Ma hajde!
Ako je bioenergetičar u redu to ćeš doznati ako ti je nakon tretmana dobro i ako vidiš i osjetiš da ozdravljuješ.
DA TE MALO POUČIM:
BUDI SRETNA AKO SI SPOSOBNA PRIMITI LJEKOVITU ENERGIJU OD BIOENERGETIČARA. AKO NISI SPOSOBNA PRIMITI TRETMAN, TO TI JE KAO DA NISI SPOSOBNA NPR. ZATRUDNJETI.
ZBOG TOGA SE GINEKOLOG NE PROGLAŠAVA ŠARLATANOM, ZAR NE?

Usput, bioenergetičar je osoba koja liječi ljude a nije se obvezan očitovati i reklamirati nigdje ako to ne želi. Njegova djela govore za njega!

Lijepi pozdrav!

Bioenergetičar

Ha, jesam te!



Quote:
TsunamiGirl kaže: Pogledaj post
da, imaš pravo to je Vladimir Ivanov!

taj tamo neki nije tamo neki nego jedan od najpoznatijih i prvih koji su se na ovim prostorima bavili time


htjela bih OSOBNA iskustva, a ne preporuke iz trećerazrednih trač emisija i časopisa tipa moja sudbina.

pa ako vam je to izvor preporuke pliz nemojte mi tratit vrijeme, hvala!
ketiprom86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 18:15   #10
Quote:
ketiprom86 kaže: Pogledaj post
Majko mila!

Što će biti kad poumiraju ti bioenergetičari koji mogu biti preporučeni da nisu šarlatani?
Kad ideš kod doktora, nikako ne smiješ ići ukoliko doktor nije poznat. AKo nešto boli, a ti trpi dok ne dobiješ stopostotnu garanciju da je on u redu. Ma hajde!
Ako je bioenergetičar u redu to ćeš doznati ako ti je nakon tretmana dobro i ako vidiš i osjetiš da ozdravljuješ.
DA TE MALO POUČIM:
BUDI SRETNA AKO SI SPOSOBNA PRIMITI LJEKOVITU ENERGIJU OD BIOENERGETIČARA. AKO NISI SPOSOBNA PRIMITI TRETMAN, TO TI JE KAO DA NISI SPOSOBNA NPR. ZATRUDNJETI.
ZBOG TOGA SE GINEKOLOG NE PROGLAŠAVA ŠARLATANOM, ZAR NE?

Usput, bioenergetičar je osoba koja liječi ljude a nije se obvezan očitovati i reklamirati nigdje ako to ne želi. Njegova djela govore za njega!

Lijepi pozdrav!

Bioenergetičar

Ha, jesam te!
Djelomično si u pravu.
Nije svaki kirurg kvalitetan niti je svaki zubar dobar zubar. Osim toga, postoje "bolji" centri za liječenje i "lošiji". Kad imaš novaca ideš u "bolju" bolnicu.
Kako sad to ?
Pa nije valjda da ovi "drugi" nisu "pravi doktori" a imaju "papire".

Potpuno se slažem s tim no sve te tzv bioterapeute bi trebalo popisati, uvesti u nekakvu evidenciju, kao što su popisani i službeni liječnici.
Trebalo bi im uvesti cjenik kao i taksistima, zatim porez kao rumunjskim vješticama itd.
Na taj način će se lako doći do spoznaje liječi li koji tzv bioterapeut ili ne.
Okolosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 18:16   #11
Zdenko Domančić u 8 katu
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 09:38   #12
zna li netko cijenu tečaja kod z. domančića?
uraira is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 02:19   #13
Doktor Sippan iz Umaga je dobar i može pomoći ako nekog zanima
__________________
Postoji samo sada i ovdje.
Leviant is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 22:57   #14
Quote:
Leviant kaže: Pogledaj post
Doktor Sippan iz Umaga je dobar i može pomoći ako nekog zanima
Slažem se, čula sam samo dobro za dr. Sippana, a u zadnje vrijeme pojavio se i učenik Zdenka Domančića u Umagu, u hotelu Kristal. Bila sam kod njega zbog sinusa. Naručena sam bila kod specijaliste jer jednostavno nisam mogla više ''gledati'' zbog sinusa, a dok sam čekala termin da odem kod specijaliste na pregled, otišla sam na četverodnevnu terapiju u hotel Kristal. Nakon tretmana sinusi su mi nekim ''čudom'' prošli, tako da kasnije nisam niti otišla na pregled kod specijaliste. Prošlo je cca 6 mjeseci od tretmana, a moji sinusi su odlično. Uvjerena sam da mi je terapija pomogla jer prije se nikada nisam izvukla od sinusa ''tako lako'', a i bila je jedna gospođa u grupi iz Trsta koja je došla sa otečenim lijevim koljenom i nije mogla čučnuti bez da se pridrži rukom za stolicu, a u takvom stanju je bila cca 6 mjeseci. Nakon 10-ak minuta terapije čučnula je bez problema, bez da se rukom uhvatila za stolicu. Kako je to grupna terapija, u dvorani nas je bilo cca 7 pacijenata, samo smo se pogledali. Bilo je još lijepih situacija i rezultata, rekla bih, ali ovo sa koljenom bilo mi je najupečatljivije i naravno moji sinusi do danas.
marija ma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 10:18   #15
Quote:
taj tamo neki nije tamo neki nego jedan od najpoznatijih i prvih koji su se na ovim prostorima bavili time
Na koga to misliš?
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 10:19   #16
Odi Ivančiću-.. znam sta sam vidio na tv-u
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 23:56   #17
Quote:
grizli kaže:
Odi Ivančiću-.. znam sta sam vidio na tv-u
Nije Ivančić, nego je Zdenko Domančić.

I stvarno, čovjek je efikasan. Što vidjeh
 
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 00:15   #18
Quote:
Oleander kaže:
Nije Ivančić, nego je Zdenko Domančić.

I stvarno, čovjek je efikasan. Što vidjeh
Stara jugo garda ako je Domančić, jedan od pionira alternative u bivsoj jugi. Stara bila kod njega pokraj Beograda jos dosta davno. Tada je to bio jak "centar". Imao je par "kolega"/ucenika il sto vec koj su sa njim radili itd. U stvari bio je taj neki klinac kojem je navodno islo i bolje nego samom Domančiću..

Ali nisam dobio dojam da je o njemu rijec.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 00:22   #19
Pa taj koji je bio na RTLu je Zdenko Domančić. Ne znam ga, ali imena pamtim
 
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 10:29   #20
Akako to da u Indiji daju doktorate za alternativnu medicinu????
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:08.