Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2012., 13:23   #41
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Eh, ja sam se vidjevši naslov teme već poveselila i ponadala da su ga priveli noćas na povratku iz Srbije zbog onih gadosti koje je lajao sinoć na RTSu, ali nažalost, ništa od toga. U Izraelu bi mu već na granici uručili šup-kartu tj. rješenje o gubitku državljanstva. Ali mi valjda nikad nećemo postati uređena država koja drži do sebe.
Citas mi misli.....kad ono razocarenje.....e jesmo ovce boze dragi...
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 13:24   #42
Quote:
Ziggy Pop kaže: Pogledaj post
Čuvaj živce, skoncentriraj se na voditeljicu.
E slazem se,ne sekiram se ja odavno radi ovih gluposti....a pogotovo ovakvih ala ovih ....
al primjedba ti je VISE nego na mjestu.....

Kako jedna stvar ulipsa dogadjaj...
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 14:39   #43
link na emisiju: link

margetic je izjavio da je gotovina danas tezak negdje oko 300 miliona kuna. Prije rata navodno nije imao love.. su to tocni podaci?
mirko77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 23:35   #44
Margetić je očito lud do daske, nisam mogao slušati što govori, ali očito mu treba pomoć psihijatra.

Ako se ne varam on je bio predsjednik mladeži HDZ i tada je zastupao neke tvrde stavove ili sam ja nešto pomješao??


Pa za koga on to radi da iznosi takve gnjusarije???
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 23:43   #45
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Margetić je očito lud do daske, nisam mogao slušati što govori, ali očito mu treba pomoć psihijatra.

Ako se ne varam on je bio predsjednik mladeži HDZ i tada je zastupao neke tvrde stavove ili sam ja nešto pomješao??


Pa za koga on to radi da iznosi takve gnjusarije???
Ma nikada taj nije bio predsjednik mladezi....a cuj i onaj Bujanec se vrtio tamo...al sve je to jad i bjeda...
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 23:46   #46
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Ma nikada taj nije bio predsjednik mladezi....a cuj i onaj Bujanec se vrtio tamo...al sve je to jad i bjeda...
Ali nekad je Margetić kao bio u nekom desnom krilu ili sam ga zamijenio s nekim drugim!

A što je s Bujancem (to je onaj voditelj s mreže??) ??
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 23:49   #47
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Ali nekad je Margetić kao bio u nekom desnom krilu ili sam ga zamijenio s nekim drugim!

A što je s Bujancem (to je onaj voditelj s mreže??) ??
To je taj,mozda i je bio predsjednik kojeg podrucnog odbora u Zagrebu,
al to se maklo odatle ,likovi su i tada bili....

Mladez je tada bila jako jaka organizacija i bilo je profitabilno biti pri vrhu...

To je taj Bujanec......kasnije je novine osnovo da bi pljuvao ljude koji nisu u pravu frakciju bili.....


A zali boze....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 02:40   #48
Bujanec nije bio u mladeži HDZ-a nego je bio predsjednik mladeži HSP-a, da bi nakon raskola u stranci krenuo prvo sa Đapićem pa Mladenom Schwartzom.
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 10:57   #49
Quote:
Ziggy Pop kaže: Pogledaj post
Čuvaj živce, skoncentriraj se na voditeljicu.
Dobar komentar .

Inače, životopis ovog lika je nevjerojatan.
method_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 11:48   #50
Quote:
Alfa157 kaže: Pogledaj post
Bujanec nije bio u mladeži HDZ-a nego je bio predsjednik mladeži HSP-a, da bi nakon raskola u stranci krenuo prvo sa Đapićem pa Mladenom Schwartzom.
Kolega,nisam siguran da nije.
Necu ti tvrditi,al tada ti je bilo 2 organizacije u sklopu MHDZ a.
1=klasicna mladež
2=HAZ,studentska organizacija iz koje se uzimalo kadrove za mladez

Bujanec je bio pri Mladezi,to je sigurno al sad ciji je bio clan
stvarno nemogu precizirati, ma nista cudno ako je bio u obe stranke...
takvima je to normalno.

Kasnije je osnovao IMPERIJAL koji je bio jedan klasicni udbaski list koji je
napadao nepodobne.

Inace cesto si tu ekipu vidjao zajedno po THE BESTU, tada je mladez radila feste svaki petak,ili vikend.....


Ma gledaj to je nazalost bilo normalno jer kao sto sam rekao tada je mladez bila veoma jaka organizacija i mogao si dobiti sta oces
ako si u kompi sa vodstvom. Cak se moglo srusiti i bilo koje seniorsko vodstvo bilo gdje ako se htjelo ili nisu bili na liniji....

Tako da nista cudno, ima jos tih likova na danasnjoj sceni koji su petljali sa MHDZom, al nisu uspijevali doci vise pa su otisli dalje utapati svoje bolesne ambicije.....

I takve lako mozes prepoznati da ih neimenujem.....poznavatelji scene lako ce prepoznati na koga mislim...
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 02:45   #51
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Kolega,nisam siguran da nije.
Necu ti tvrditi,al tada ti je bilo 2 organizacije u sklopu MHDZ a.
1=klasicna mladež
2=HAZ,studentska organizacija iz koje se uzimalo kadrove za mladez

Bujanec je bio pri Mladezi,to je sigurno al sad ciji je bio clan
stvarno nemogu precizirati, ma nista cudno ako je bio u obe stranke...
takvima je to normalno.

Kasnije je osnovao IMPERIJAL koji je bio jedan klasicni udbaski list koji je
napadao nepodobne.

Inace cesto si tu ekipu vidjao zajedno po THE BESTU, tada je mladez radila feste svaki petak,ili vikend.....


Ma gledaj to je nazalost bilo normalno jer kao sto sam rekao tada je mladez bila veoma jaka organizacija i mogao si dobiti sta oces
ako si u kompi sa vodstvom. Cak se moglo srusiti i bilo koje seniorsko vodstvo bilo gdje ako se htjelo ili nisu bili na liniji....

Tako da nista cudno, ima jos tih likova na danasnjoj sceni koji su petljali sa MHDZom, al nisu uspijevali doci vise pa su otisli dalje utapati svoje bolesne ambicije.....

I takve lako mozes prepoznati da ih neimenujem.....poznavatelji scene lako ce prepoznati na koga mislim...
stvarno ne znam dal je Bujanec bio u mladeži HDZ-a. znam samo da je bio predsjednik mladeži u HSP-u.
sjećam se i kada je pokrenuo Imperijal da je bio pretučen.
uglavnom bio i ostao dripac.
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 15:25   #52
Quote:
Alfa157 kaže: Pogledaj post
stvarno ne znam dal je Bujanec bio u mladeži HDZ-a. znam samo da je bio predsjednik mladeži u HSP-u.
sjećam se i kada je pokrenuo Imperijal da je bio pretučen.
uglavnom bio i ostao dripac.
Pa koliko je ljudi tamo ocrnio,viruj mi dobro je i prosao....
S obzirom da se znalo cije i za ciji racun su te novine bile....

Ala ex Marinka Bozica.....ista ekipa....isti stil...

Kao da sam znao.....samo nekoliko recenica, samo jedan ispravak,
nije tocno da je bio NAC.PRED.MHDZa....

VELIMIR BUJANEC - U širokoj fronti hadezeovih komsomolaca jedan se lik, još ranih devedesetih, po svemu izdvajao: Velimir Bujanec. Agilni mladac već je 1990. osnovao mladež HDZ-a u Varaždinu, da bi samo godinu dana kasnije postao predsjednikom stranačke mladeži na nacionalnoj razini. No, u vrtlogu povijesnih zbivanja vrlo je brzo otpao od stranačke matice, pa je krajem iste godine napustio HDZ. Disidentsku je karijeru proveo u satelitskoj Hrvatskoj stranci prava, programatski i svjetonazorski identičnoj HDZ-u, ali s nešto više mogućnosti za slobodan izraz.

Zanesen svojim idolima, Franjom Tuđmanom, Mladenom Schwartzom i Antom Đapićem, Bujanec se odlučio intelektualno uzdizati, uz paralelni politički rad na Sveučilištu. Dok su odrasli hadezeovci diplome stjecali uglavnom na Fakultetu prometnih znanosti, Bujanec je upisao Političke nauke. Tamo je imao dva primarna cilja: rastjerivanje ujdijevske i jugokomunističke bande, uz paralelno nastojanje da od pripadnika iste dobije prolazne ocjene.

Bujanec se potom dao u nakladništvo, postao je urednik u Slobodnom tjedniku, novinar u Panorami i, na kraju, glavni urednik Imperijala. U žestokim okršajima protiv Hrvoja Šarinića, Franje Gregurića i Slavice Ecclestone, zaradio je niz sudskih tužbi, tjedan dana u Remetincu i jedno postavljanje bombe u redakcijski prostor, što su Bujančevi oponentni proglasili samoreklamerskim potezom.



zavrsavam sa tim likom......nije tema,al je zanimljivo skuziti sve te likove i od kuda im
frustracije .....ocito iz neuspjeha u Hdz u....

Zadnje uređivanje realist : 25.11.2012. at 15:30.
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 15:33   #53
Za mene je gospodin o kojemu je ova tema IZDAJNIK hrvatskog naroda!
Cisco Kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 15:47   #54
Mislim da se svi tu slazemo sa tobom....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 12:46   #55
Quote:
Cisco Kid kaže: Pogledaj post
Za mene je gospodin o kojemu je ova tema IZDAJNIK hrvatskog naroda!
Zašto baš izdajnik?
Kolaboracionist is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 13:10   #56
Quote:
Škugor kaže: Pogledaj post
2005.12.12. - Domagoj Margetic - Pišite generalu Anti Gotovini
Generala Antu Gotovinu mozemo podrzati tako i da mu pisemo pisma podrske na adrese ...neka Haag bude zatrpan pismima hrvatskih gradana i domoljuba svojem heroju.....

http://www.lijepanasadomovinahrvatsk...anti-gotovini-
http://www.livno-online.com/index2.p...747&itemid=137
Domagoj Margetic - Stranka hrvatskih branitelja, haaški osuđenik i zatvorenik

Bivsi glavni urednik "Hrvatskog slova", nekadasnji predsjednik mladezi HDZ-a, patriota, domoljub i desnicar od formata
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=egQJFnokk54
BAYRAKTAR - Official Song
Metuzalem is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 16:52   #57
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Bujanec je bio pri Mladezi,to je sigurno al sad ciji je bio clan
stvarno nemogu precizirati, ma nista cudno ako je bio u obe stranke...
takvima je to normalno.
Provjerih, nikad nije bio clan mladezi HDZ-a, nego je jos kao maloljetan usao u HSP i tamo zario i palio...
Grizli_Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 17:03   #58
Quote:
Grizli_Medo kaže: Pogledaj post
Provjerih, nikad nije bio clan mladezi HDZ-a, nego je jos kao maloljetan usao u HSP i tamo zario i palio...
Ako si provjerio postujem,ja pisem na osnovu prica i sjecanja....tako da necu kontrirati.

Al sa Imperialom im je bio vanjski vezni.....tako da je vise odradio nego kao clan
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 17:21   #59
Domagoj Margetic je bio zestoki HDZ-ovac koji je nenadano progledao i gotovo istodobno iskopao neku babu Zidovku(jer presudno je da je zenska linija).
Odmah se i bacio na istrazivanje o progonu tog dijela obitelji u doba NDH.
Uglavnom on je meni ko onaj lik iz Mergelovog instituta Alen Budaj(poznat po pjenjenju oko Asnera i hvaljenju da ga je sam pronasao) koji se ocajnicki trudio prvo iskopati bilo kakvog Zidovskog zenskog rodjaka,a onda cinkariti Hrvate preko 2 svj rata,pa sve do domovinskog ne bi li se nekako dokopao izraelskog drzavljanstva kao certifikata pripadnosti izabranom narodu.
Nadam se da ce Domagoj zavrsiti jednako kao i taj Budaj,naime zadnje informacije govore da su ga unatoc bljutavom dodvoravanju odhebali(valjda baba nije bila dovoljno Zidovka ili kaj je vjerojatnije dovoljno njegova baba).

P.S.Zbog progona tog dijela obitelji u NDH odlucio se iz nekog protesta ne izjasnjavati vise kao Hrvat,vec kao Zidov.Zidovska zajednica u HR je zasigurno time odusevljena.

Zadnje uređivanje bubi mir : 26.11.2012. at 17:47.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 17:50   #60
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Ako si provjerio postujem,ja pisem na osnovu prica i sjecanja....tako da necu kontrirati.

Al sa Imperialom im je bio vanjski vezni.....tako da je vise odradio nego kao clan
On je i danas mnogima vanjski vezni.
Grizli_Medo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:07.