Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti

Društvene znanosti Sociologija, antropologija, etnologija... Podforum: Jezikoslovlje

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 23.07.2016., 22:27   #1
Idiokracija

Pozdrav svima , htio bih pročitati vaše mišljenje o današnjim trendovima/vrijednostima , ispričavam se unaprijed ako već postoji tema.

Imam 26 godina i mogu reći da nikad nisam robovao trendovima , vjerojatno zato što nikad nisam imao para i tu i tamo se opslužim frontalnim režnjem.
Izbaci me iz orbite jedan pogled na bezbroj narcisoidnih slika poluretardiranih hodajućih klaunova kojima je jedina zanimacija u životu udisati zrak, izgledati dobro i naravno vozati kola brateee jer hej 6 brzina i 3 papučice tvore mnoštvo motoričkih kombinacija za koje moraš biti bogom nadaren.

Ti ljudi o kojima pričam su ovce , svaka ovca nosi starke, rejbanke, ajfone, 6 inčne televizore u đepovima , ima 550 slika sebe kojih dijeli s drugih 550 taštih i jednako egoističnih pojedinaca. I samo vidim seks seks i seks , kratke hlačice, haltere, sisice , šminkice i misice , lažne osmjehe, preseravanja i malograđanstva!

Ovo sve što se tiče trendova je prolazna faza i to mi je jasno,ali ove vrijednosti poput izgleda, sexa i novca neće nestati ali opet toga je uvijek i bilo vjerojatno zato što smo primitivni i podliježemo tim niskim strastima i sad mi dodje da izbrišem ovo sve što sam napisao jer vidim da se sve vrti u krug al me ipak zanima šta druge misle o ovome ?
mikhael7 is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:58.