Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2017., 19:50   #3201
Izdrži Lepri

Lidln nije loš, ako ga gledaš kao buvljak.
Nataša Rostova is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 17:26   #3202
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
da više vijuge upregneš u to da pročitaš članak, a manje u to da mene analiziraš, skužio bi ovu rečenicu u tekstu:

"Milo Moire potpuno naga je prošetala Rijekom zbog otvorenja muzeja. Najponosnija je na performans kojim je željela ukazati na probem seksulanog iskorištavanja žena"


dakle ona ukazuje na problem seksualnog iskorištavanja žena tako da hoda gola sa svojim plastičnjačama i vrhunac :

"Dala sam ljudima da mi 30 sekundi diraju vaginu, ali su me morali gledati u oči - zaključila je Milo."

tim preformansom vrijeđa sve zlostavljane žene jer svoju potrebu da se eksponira i pokazuje gola kamuflira tobože borbom da skrene pažnju na zlostavljane žene. a jedino na što želi skrenuti pažnju je ona sama.

i onda ti pametnjaković našao meni soliti da šta ja solim njoj jer i ja se skidam gola. da, ajnštajnu skidam se, al ne pravdam to umjetnošću, preformansima niti borbom za sve žene ovog svijeta.
clanak je jedno istina drugo.

Dakle slazes se da svojom manipulacijom ili pokusajima manipulacije muskaraca vrijeda sve zlostavljane zene? Kobreko kobili se nado'... i ja se slazem s tim. Doduse, mislin da se prvi put slazemo

Doduse, podsjeca me na jos neke zene koje znam... ali ne mogu se nikako sitit sad... na vrhu jezika
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 17:30   #3203
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
meni nisi ništa...meni niti ne možeš jer sam ko što sam ti već jednom reko za tebe zapadna europa

ali forumašicama bacaš opasne šprehe.....koje neke nažalost i popuše
Zapadna evropa? Dje je to?

Cujo san da si ozenjen Mileni? Sta kaze gospođa na to sto baris 40godisnje muskarce na forumu?

Jedna stvar je interesantna, tj vrlo misticna, je sto vi gej ozenjeni muski izgledate ko prave jebene alfe i onda odjednom rukica na koljeno dok gledate narudzbe na kompu na poslu tri geja sa posla mi se upucavaju big time... i sad jos ti majket
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 18:20   #3204
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
Jedna stvar je interesantna, tj vrlo misticna, je sto vi gej ozenjeni muski izgledate ko prave jebene alfe i onda odjednom rukica na koljeno dok gledate narudzbe na kompu na poslu tri geja sa posla mi se upucavaju big time... i sad jos ti majket
ne bi znao jer nisam derpe. nego de ti meni reci kako alfa poput tebe uopće dozvoli da ti završi rukica na koljenu i da ti se upucavaju?

i kakav je to alfa, a ovisnik?

valjda je dovoljno biti visok i zjačan od bauštele i sa nešto inteligencije u glavi da budeš alfa u današnje vrijeme
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 19:53   #3205
Jebotebog zvucis mi ko bivsa tak je i ona govorila da samo znam jebat
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 19:56   #3206
Usrali ste temu a nije da nisam očekivao.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 19:59   #3207
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Usrali ste temu a nije da nisam očekivao.
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:14   #3208
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Usrali ste temu a nije da nisam očekivao.
Brate mili reci mu da mi se prestane upucavat vise mi neugodno
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 14:45   #3209
Evo citam malo o ovoj istanbulskoj ili carigradskoj konvenciji koja bi trebala kao zaštiti žene ali ujedno i malim slovima uvesti i rodnu ideologiju...koliko sam ja kao priprosto celjade shvatio to je ideologija da bez obzira ako imas pisu mozes reci da si zemsko....itd... tako da ima nekoliko desetaka rodova koja mozete izabrati...i sve je to fino, lipo i napredno ali ono što mene u srži zanima kao priprostog seljaka je ako moja krava izjavi da je bik jel je ja i dalje smim pomust?
I kako opcenito gledate na sve te mogucnosti...dakle otvara se cijela perspektiva rodova...vise ne morate tradicionalno/konzervativno/nazadnjacki biti samo muskarci ako imate pisu...mozete biti doslovno svašta! Kako vi izaberete i sto vi zasluzujete!

Je li ovo neka nova feministička urota i kako MK staro vijece mudraca rezonira o navedenom?...
ChaosInMotion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:28   #3210
Quote:
ChaosInMotion kaže: Pogledaj post
Evo citam malo o ovoj istanbulskoj ili carigradskoj konvenciji koja bi trebala kao zaštiti žene ali ujedno i malim slovima uvesti i rodnu ideologiju...koliko sam ja kao priprosto celjade shvatio to je ideologija da bez obzira ako imas pisu mozes reci da si zemsko....itd... tako da ima nekoliko desetaka rodova koja mozete izabrati...i sve je to fino, lipo i napredno ali ono što mene u srži zanima kao priprostog seljaka je ako moja krava izjavi da je bik jel je ja i dalje smim pomust?
I kako opcenito gledate na sve te mogucnosti...dakle otvara se cijela perspektiva rodova...vise ne morate tradicionalno/konzervativno/nazadnjacki biti samo muskarci ako imate pisu...mozete biti doslovno svašta! Kako vi izaberete i sto vi zasluzujete!

Je li ovo neka nova feministička urota i kako MK staro vijece mudraca rezonira o navedenom?...
Zajebana ti je ta tema o izabiranju...
Recimo izađeš u neki noćni klub, upoznaš žensku, pička i pol, kaže idem si namjestit šminku i ode u ženski wc, vrati se, primi te za ruku i kaže vodi me u svoj stan.. I ti sretan ko guzica sjedneš u auto, na pola puta nemoš izdržat, izvučeš ga vanka i kažeš puši, i ona ti popuši ka nikad u životu, i ona joj skineš gaćice, naguziš ju, namjestiš i onako u mraku gledaš pogodit gdje treba, pucaš kad ono ništa, nije ti jasno pa si napipaš prstima i uhvatiš kitu od 20 centi...
Nije bitko tko ide u koji zahod već što ima među nogama, to ti je bitno kad izabireš...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:54   #3211
ova istanbulska konvencija je ko da ju je soros pisao - nigdje smisla, samo poticanje netrepeljivosti i mrznje prema svemu normalnom i velicanje poremecaja (za glupane koji poremecaj svate ko bolest - glupi ste ko kurac, razumijevanje vam je ko u covjecje ribicie i mars nazad u postojunu jebeni kekeci). etoga.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:58   #3212
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Zajebana ti je ta tema o izabiranju...
Recimo izađeš u neki noćni klub, upoznaš žensku, pička i pol, kaže idem si namjestit šminku i ode u ženski wc, vrati se, primi te za ruku i kaže vodi me u svoj stan.. I ti sretan ko guzica sjedneš u auto, na pola puta nemoš izdržat, izvučeš ga vanka i kažeš puši, i ona ti popuši ka nikad u životu, i ona joj skineš gaćice, naguziš ju, namjestiš i onako u mraku gledaš pogodit gdje treba, pucaš kad ono ništa, nije ti jasno pa si napipaš prstima i uhvatiš kitu od 20 centi...
Nije bitko tko ide u koji zahod već što ima među nogama, to ti je bitno kad izabireš...
To je manji problem..problem je ako pojebeš neku pičku koja ima pičku i i sise i sve bude super i ona ti na kraju kaže da je ona muško (rodno) koja voli muške (peder)...I onda zapravo shvatiš da si cijelo vrijeme zapravo i ti peder.
I šta ako još sutra zatrudni? tko je tu otac na kraju? tko će roditi?
Ma idem ja musti krave, pametnije mi je...
ChaosInMotion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 18:34   #3213
Quote:
ChaosInMotion kaže: Pogledaj post
Evo citam malo o ovoj istanbulskoj ili carigradskoj konvenciji koja bi trebala kao zaštiti žene ali ujedno i malim slovima uvesti i rodnu ideologiju...koliko sam ja kao priprosto celjade shvatio to je ideologija da bez obzira ako imas pisu mozes reci da si zemsko....itd... tako da ima nekoliko desetaka rodova koja mozete izabrati...i sve je to fino, lipo i napredno ali ono što mene u srži zanima kao priprostog seljaka je ako moja krava izjavi da je bik jel je ja i dalje smim pomust?
I kako opcenito gledate na sve te mogucnosti...dakle otvara se cijela perspektiva rodova...vise ne morate tradicionalno/konzervativno/nazadnjacki biti samo muskarci ako imate pisu...mozete biti doslovno svašta! Kako vi izaberete i sto vi zasluzujete!

Je li ovo neka nova feministička urota i kako MK staro vijece mudraca rezonira o navedenom?...
Joj, dečec, tvoja je generacija očito skroz u kurcu...
Otkada to žene nemaju pišu?

Daj odi za početak proučavat kako pčelice oprašuju cvjetove, pa onda laganim tempom kreni sve do teorije spolnog odnosa...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 20:58   #3214
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Joj, dečec, tvoja je generacija očito skroz u kurcu...
Otkada to žene nemaju pišu?

Daj odi za početak proučavat kako pčelice oprašuju cvjetove, pa onda laganim tempom kreni sve do teorije spolnog odnosa...
Decec u moje vrijeme dok sam s drugom Titom i partizanima oprasivao ovaj gradio pruge...nije trebalo nikakvih knjiga ni teorija, odmah si bio uveden u praksu...a onda su dosli ti i tvoji i sve sjebali filozofijama, teorijama i inim izdrkotinama...ajde Judolino lovi rake govnare.
ChaosInMotion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 08:15   #3215
de pusti covjeka, vidis da se tjesi da su klitoris i kurac isto pa tako objasnjava da su stevo, rade i mustafa svi odreda zenske.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 08:54   #3216
mogu li dobiti link te famozne istambulske konvencije
pročitaću je
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:24   #3217
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
mogu li dobiti link te famozne istambulske konvencije
pročitaću je
nemere, to je tajna dostupna samo rijetkim privilegiranim koji imaju pristup opskurnoj trazilici imena gugl.

evo tute kombinacija veminizma, rasizma i higijene. da mi je vidit lumena koji nije primjetio kaj radi
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 12:21   #3218
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
de pusti covjeka, vidis da se tjesi da su klitoris i kurac isto pa tako objasnjava da su stevo, rade i mustafa svi odreda zenske.
Nemoj suditi po sebi, nisam ja samac koji živi s mamom, a kad skine gaće ženske umjesto kurca vide nešto sićušno ko klitoris.
Nije tebi lako.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 12:25   #3219
opet me zamisljas, nije tebi lako
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 12:26   #3220
meni se čini da te judo krenuo sređivat, kao što je najavio dolje
aj bit će zanimljivo
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger