Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2018., 08:50   #2501
Zamrla ova tema, ali nema veze...poslužit će da malo istresem dušu.
Mrzim banke, mrzim banke i leasinge i sve ostale stvorove koji me u siječnju traže gomilu tablica za popuniti, a koje su, da mi ipak ne bi bilo dosadno u životu, od banke do banke drugačije jedne od drugih. Jedni traže kredite, ali sve da bude iskazano u eurima, drugi u kunama, jedni traže popis najvećih kupaca i dobavljača po stanju, drugi po prometu, dospjelost kategorizirana svagdje drugačije, kojekakve planove poslovanja do 3158 god, i nema šanse da mi nešto posluži za drugu banku. Nabijem ih sve, pa jel ne mogu izmislit neke univerzalne obrasce, koje će koristiti sve financijske institucije, kad smo mi knjigovođe već osuđeni na popunjavanje tih tablica. A moj šef, ko da je hiperaktivan, ko da ide od banke do banke i pita tko bi mu šta dao, makar i ovako ima već dovoljno zaduženja, uredno ih plaća, ali nek se nađe još neki kreditić, za svaki slučaj...On uđe, pita, oni naravno u rukavicama mu kaže nek pošalje podatke, ma nema problema, dobit ćete kredit sigurno...ti Bensa onda ,budalo, popunjavaj te tablice, kako bi rekla moja kolegica, pravi od govna pitu, a na kraju ga svejedno odbiju ili čak i odobre, ali imaju 670 podpitanja. Jesam rekla ono da mrzim banke, mrzim...privatno nemam niti jedan kredit, pokrijem se s onim koliko imam, baš zato što mrzim banke...Eto, istresla sam dušu, ali svejedno mi nije lakše. Pored inventura, kojekakvih usklađenja, zakonskih promjena, čekaju me i fuck... tablice za popunjavanje. Ajd nek netko pokrene neku peticiju da se uvedu univerzalni obrasci za sve financijske institucije, ja nisam u stanju, muka mi je od ovih trenutno...pliz...
bensa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 21:02   #2502
Quote:
bensa kaže: Pogledaj post
Zamrla ova tema, ali nema veze...poslužit će da malo istresem dušu.
Zamrla tema jer smo na fejsu ... potraži nas
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2018., 11:22   #2503
Gledam i ne mogu vjerovati, nije me bilo godinu dana... Čitala sam ali se nisam ulogiravala ...
Šteta da zamre ova tema pa ju dižem...

I samo da kažem da se divim Lili p. na revnoj i pozitivnoj aktivnosti, svi bismo se trebali ugledati u nju i biti aktivni , možda bismo tako nešto i uspjeli popraviti...

U to ime umjesto kavice treba aperitiv
GricGric is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2018., 15:40   #2504
Hej, Gric, ma ni mene nije bilo jako dugo ali za aperitiv sam uvijek spremna

Lijepo te vidjeti
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2018., 16:18   #2505
Tko je spomenuo aperitiv
Sad kad smo ispratili staru i, napokon, ugazili u novu poslovnu godinu , aperitiv je dobrodošao.
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2018., 18:26   #2506
Quote:
Darsey kaže: Pogledaj post
Tko je spomenuo aperitiv
Sad kad smo ispratili staru i, napokon, ugazili u novu poslovnu godinu , aperitiv je dobrodošao.
Hej, draga, zivili!

Nema smajlic :aperitiv: a nisam pri kompu.

Dovno zvuci - nisam pri kompu
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2018., 19:03   #2507
Hahaha fakat lijepo zvuči to - ne bit na kompu :-) srecom nisam ni ja, a od kad je google promijenio prikaz slika razljiti me prije nego uspijem prikeljit neki dobar aperitiv... Pa se necu ni truditi, samo ću reći: Živile vi meni !!! Ispratile smo staru godinu i mozemo zaploviti u novu :-) nadam se da ce biti laksa i mirnija... Eh...
GricGric is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 12:19   #2508
Smile

Ne mogu vjerovati da nas toliko dugo nema. Ulogirala sam se nakon puno vremena. Zaista, fb grupe su nas totalno skrenule s putanje.

E, sad, jedna kavica da vidite da se pije pa da možda netko i navrati.
apis16268 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 17:17   #2509
Evo mene.

Fejs grupa ova ona i teško stić vamo.
A i jesen je.. pa se svašta radi. Tj. spremam zimnicu.
Ulovila se toga ko da će sutra smak svijeta. A onda navečer, kad sjednem odmorit, sama sebe pitam jel mi toga baš tolko treba.

Za svaki slučaj imam registriran OPG pa mi Marić ne može ništa
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2018., 14:05   #2510
Oho žemske... eto vas na kavici. Kiseli krastavci, feferoni (slatki), ajvar...check! Još cikla i AMEN, dosta za ovu godinu. Mene ni nema na FB (da,daaaa, postoji nas nekolicina koji nemamo FB od nikad, haha, ko dinosauri smo,ali eto... izbor da ne želimo) ,ali tu i tam pročitam kaj se događa na forumu,odgovorim kad stignem i tako.

Darsey, OPG samo za svoje potrebe ili? Uvijek tražim domaće,ako je moguće što prirodnije,pa kad čujem da netko nekaj ima obavezno pitam,hehe.
konto12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2018., 14:28   #2511
Ja sam krajnje nekorisna

Već danima popunjavam dokumentaciju koja je ostala neodrađena. Ne vidim joj kraja

Konto, neka ti bude žao za FB. Odlična ekipa. Mogla bi navratiti samo da vidiš šta knjigovođe mogu kad se slože. Čudo prirode

Lijepo vas je vidjeti
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2018., 15:00   #2512
Pozz cijeloj ekipi...

Da uz sve obveze teško je stići na 100 strana, al vidim s vremena na vrijeme svi navratimo
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2018., 19:45   #2513
Quote:
konto12345 kaže: Pogledaj post

Darsey, OPG samo za svoje potrebe ili? Uvijek tražim domaće,ako je moguće što prirodnije,pa kad čujem da netko nekaj ima obavezno pitam,hehe.
Za sad samo za naše potrebe. A kad odemo jednog dana u penziju, bit će i viška jer će bit i više vremena.

Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Konto, neka ti bude žao za FB. Odlična ekipa. Mogla bi navratiti samo da vidiš šta knjigovođe mogu kad se slože. Čudo prirode
Baš čudo. Puno se nauči, a tu i tamo se dooooobro nasmijemo !
A bome i čujem za situacije iz prakse za koje nisam niti znala da su moguće.
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2018., 20:39   #2514
Quote:
Darsey kaže: Pogledaj post
A bome i čujem za situacije iz prakse za koje nisam niti znala da su moguće.
Kod nas kazu - sve postoji

Sve je manje stvari koje me cude i sve je vise ljudi koji me iznenade. Neki krajnje pozitivno, a neki krajnje negativno.

27.9. idem na plenarnu HGK i nadam se da cu, napokon, vidjeti neke drage osobe koje za sad znam samo u pisanom izdanju.
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2018., 16:08   #2515
Au! Tu se zimnice spremaju, a moja je još u dućanu!
(Antitalent sam za kolače i zimnice!).

27.09. idem i ja na plenarnu HGK. Bilo bi zgodno da se nekako "prepoznamo" i upoznamo, već je vrijeme. Puno smo već godina zajedno!

Trebamo osmisliti interesantnu ideju kako to izvesti. Jer susreću se dva "kanala" komunikacije: mi tu i mi u fb grupama (čast izuzecima )

Dva u jedan!
apis16268 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2018., 19:32   #2516
Apis, karanfil ili sto cemo? ��

Smisli nesto prakticno sto svi mozemo npr.boju majce ili tako nesto
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2018., 07:37   #2517
Fotkajte se i okačite fotku u grupu.
Mogle bi nagradnu igru napravit: tko prepozna više članova grupe ili forumaša dobije nešto. Hmm. , nemam ideje kaj .
Novo izdanje kontnog plana ili tako nešto
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2018., 14:42   #2518
Quote:
Darsey kaže: Pogledaj post
Fotkajte se i okačite fotku u grupu.
Mogle bi nagradnu igru napravit: tko prepozna više članova grupe ili forumaša dobije nešto. Hmm. , nemam ideje kaj .
Novo izdanje kontnog plana ili tako nešto
Hahaha! Tebe sam "uparila" s podacima u fb grupi!

@Devilgirl isto!

Da li je to dovoljno za sudjelovanje u nagradnoj igri?

Znak prepoznavanja -->
apis16268 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2018., 14:52   #2519
Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Apis, karanfil ili sto cemo? ��

Smisli nesto prakticno sto svi mozemo npr.boju majce ili tako nesto

Karanfil!
apis16268 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 09:21   #2520
Quote:
apis16268 kaže: Pogledaj post

Znak prepoznavanja -->
dobar znak prepoznavanja
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:23.