Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 22:57   #101
nova paleta i ruževi su vani

https://www.youtube.com/watch?v=QkLXuH9cBMQ

Kat Von D x Divine Eyeshadow Palette




Studded Kiss Crème Lipstick Divine - nijansa Honeyed Nude



Studded Kiss Crème Lipstick White Out Mixer


malo me privlači ovaj White Out Mixer, ali osim toga baš i ne paleta je 38$, ruž i mixer su po 19$
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 00:10   #102
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
nova paleta i ruževi su vani

https://www.youtube.com/watch?v=QkLXuH9cBMQ

Kat Von D x Divine Eyeshadow Palette




Studded Kiss Crème Lipstick Divine - nijansa Honeyed Nude



Studded Kiss Crème Lipstick White Out Mixer


malo me privlači ovaj White Out Mixer, ali osim toga baš i ne paleta je 38$, ruž i mixer su po 19$
ne pratim Divine, nisam nešto u svijetu dragova osim što povremeno pogledam neki klip iz RuPaula, ali mi je ova paleta baš nikakva. prosto bezveze. za 2 tona plave i zelenu, mogla je dodat još nešto uz to, a ne bijelo i crno sjenilo i neka 2 kvazi zlatna. baš je underwhelming i glupo mi je naplaćivat to 38 dolara. a ruž ko ruž, ništa spektakularno osim možda zbog ambalaže.
mislim, ima smisla jer je to kako Divine nosi šminku, ali ne poznajem nikoga tko bi volio izgledat ko ona ili nosit njen look, osim za maškare. no offence, jer je umrla '88.

na 7:50 priča o KVD redizajnu
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 05:28   #103
Baš bezveze. A i pola nijansi je reciklirano iz Saint & Sinner palete (s tim da su i one reciklirane iz drugih).
Prokleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:26   #104
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Meni je super, a ocito dupe za Tattoo, NYX Epic Ink eyeliner (to mi je najdrazi eyeliner vec neko vrijeme, a nisam ni znala da je kao dupe za Tattoo). Cak mi je bolji.
Ovdje (ovaj lijevi je tattoo, desni epic ink) je slika dok sam se probala odluciti da kupim ili ne Tattoo, na kraju mi se NYX pokazao bolji nakon cijelog dana (12h na ruci) pa eto. I da, ful su slicni bojom i nanosenje i cetkica, sve.
Ja sam bas nedavno potrosila Epic Ink liner, stvarno je vrh. Trajao mi je oko pola godine s time da sam koristila samo njega jer se pokazao najprecizniji. Stvarno za svaku preporuku
NightFairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 16:55   #105
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
IMHO, MakeupStruggles je dala puno bolji prijedlog
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 17:17   #106
super je što sa određenim stvarima pokušava odati počast ljudima koji su imali značajan utjecaj na njen život ali ovo su jednako tako mogla bit mono sjenila, a ne cijela paleta i to za 38$ kak je već netko spomenuo - recikliranih sjenila + sve već viđeno
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 17:45   #107
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
IMHO, MakeupStruggles je dala puno bolji prijedlog
uopce se ne slazem, dala je bas trashy prijedlog + kaj joj komentar za bijelu i crnu uopce nije na mjestu. normalno da joj make up izgleda tak brlj mrlj musavo kad ne koristi bijelu i crnu pa se cudi ko pura dreku zakaj to kat mece non stop. ja u svakom looku nosim oboje. pa bijela mi je podloga a crna za dat dimenziju.
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:07   #108
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
uopce se ne slazem, dala je bas trashy prijedlog + kaj joj komentar za bijelu i crnu uopce nije na mjestu. normalno da joj make up izgleda tak brlj mrlj musavo kad ne koristi bijelu i crnu pa se cudi ko pura dreku zakaj to kat mece non stop. ja u svakom looku nosim oboje. pa bijela mi je podloga a crna za dat dimenziju.
Mislim da nema veze s time sto koristis ili ne, vec je stvar u tome da su LE kolekcije specificne i da ljudi koji te prate ce najvjerojatnije kupiti paletu bas zato jer je LE, sto znaci da ces u valjda svakoj paleti imati bijelu i crnu nijansu. Realno, koliko ti ih je potrebno? Ne znam sad za sve njezine LE palete, ali cini mi se da u vecini ima bas crnu i bijelu.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:30   #109
Ni meni nije nešto, boje nenosive za mene. Ne sviđa mi se niti malo. Divine ruž mi je doduše lijep.
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:41   #110
@sweetkiss ako baš netko želi crnu i bijelu u KVD paleti onda ima Shade and Light, i ako se još prodaje, KVDxTF. ionako su joj sve iole zanimljivije palete LE (Rip Serpentina i Mi Vida Loca Remix i MetalMatte). Innerstelar, Star Studded, Pastel Goth, MetalMatte, Gypsy, Saint and Sinner, Monarch, Shade and Light Glimmer, Esperanza imaju ili crnu ili bijelu ili oboje u različitim izvedenicama. google pamti sve.

a sad za to kako MakeupStruggles izgleda je nebitno, jer žena snima za zabavu a ne da sad bere pare od kanala ko 90% youtubea, i ona kao poc ne može koristit bijelu na isti način kao ti.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 23:50   #111
Ja danas ovo skužila na shophush
https://cdn.shopify.com/s/files/1/19...g?v=1508911944

A Divine paleta nije ništa posebno


EDIT: skuzila sam kod par sellera na ebayu/neke stranice za prodaju kozmetike na webu gdje u description piše ovo: 'Featuring Kat's signature Metal Crush and matte eyeshadow formulas!'

Ja prva volim dupe palete jer kao student nemam para za proizvode koji uopće nisu dostupni u Europi, kada su napravljene npr poput Color Chaos od Makeup Revolution-a gdje em nema veze sa Urban Decay pakiranjem, em su imali dodatne vlastite nijanse. Ova Okalan paleta je već u ilegalnim vodama s ovakvim izjavama pod description palete, da ne govorim da je 100% ukraden orginalni layout palete. Ne znam što bih uopće rekla
daisyt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 04:17   #112
meni treba bijelih i crnih jer njih najbrze i potrosim tak da po meni bi trebala svaka paleta to imat i iako je crnkinja vidim da make up artisti koriste i na njima bijelu podlogu da sjenila popnu iliti da budu bas zive boje.
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 04:17   #113
Quote:
daisyt kaže: Pogledaj post
Ja danas ovo skužila na shophush
https://cdn.shopify.com/s/files/1/19...g?v=1508911944

A Divine paleta nije ništa posebno


EDIT: skuzila sam kod par sellera na ebayu/neke stranice za prodaju kozmetike na webu gdje u description piše ovo: 'Featuring Kat's signature Metal Crush and matte eyeshadow formulas!'

Ja prva volim dupe palete jer kao student nemam para za proizvode koji uopće nisu dostupni u Europi, kada su napravljene npr poput Color Chaos od Makeup Revolution-a gdje em nema veze sa Urban Decay pakiranjem, em su imali dodatne vlastite nijanse. Ova Okalan paleta je već u ilegalnim vodama s ovakvim izjavama pod description palete, da ne govorim da je 100% ukraden orginalni layout palete. Ne znam što bih uopće rekla
valjam se na natural a ono sve divlje boje unutra a ispod okvira mattemetal
ista stvar je bila i prošle godine sa murom kad su izbacili light and shade, sve isto samo redoslijed riječi u imenu je promijenjen.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 10:22   #114
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
valjam se na natural a ono sve divlje boje unutra a ispod okvira mattemetal
ista stvar je bila i prošle godine sa murom kad su izbacili light and shade, sve isto samo redoslijed riječi u imenu je promijenjen.
Sjećam se toga ali oni nisu tvrdili da imaju 'prepoznatljivu' Katinu formulu
daisyt is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 09:10   #115
Do sutra 20% na cijeli KVD web.... to bi me carina oderala jelda?
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 11:02   #116
naravno da bi!
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 12:04   #117
da naručiš Čungalungu sa njenog weba carinili bi te

mene svaki put obavezno
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 16:37   #118
pohvale za tekuci u nijansi Sinner, lako se nanosi, aplikator je super, brzo se susi i traaaje 9+ sati, prezivio hektolitre kave, rizoto i krafne



ja sam nw15 i izgleda mi identicno kao na kvd fotkama
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 22:15   #119
Kakve su ovo sales tax i zašto to zaračunavaju?
Prokleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 10:52   #120
Njena stranica mi stalno baca grešku Oops...Something went wrong

jel to samo meni?
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.