Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 21:17   #9021
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Da.
Odlično, hvala.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 21:34   #9022
Quote:
MisMali2 kaže: Pogledaj post
Što se tiče setting spraya, napisala sam poviše da mi je odličan i stvarno je ali jednako dobar i isti rezultat mi daje i skindinavia finishing spray. Sastav je gotovo identičan, meni osobno skindinavia draži jer su u all nighter natrpali nepotrebnih parfema (to i je zapravo najveća razlika među njima) a za cca 50kn više se dobije duplo veća količina kod skindinavie za usporedbu cijene i količine sam uzela cijenu skindinavie na beautybayu i cijenu all nightera u hr.

All nighter setting spray sam kupila iz znatiželje, nije mi žao dapače ali kad potrošim nastavljam kupovati samo skindinaviu. Zašto plačati više i to sastojke (parfeme) koji su ničemu a rezultat isti sa oba spraya
Skindinavia je na službenoj stranici još jeftinija nego na BB i doslovno svako malo imaju neku akciju. I zar se nije pričalo nešto o tome da su Skindinavia i UD surađivali oko tih setting sprayeva? Ako ne i to da je Skindinavia radila sprej za UD?
Prokleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 21:49   #9023
Quote:
Prokleta kaže: Pogledaj post
Skindinavia je na službenoj stranici još jeftinija nego na BB i doslovno svako malo imaju neku akciju.
Istina ali mi se nije dalo ići gledati jel shippaju u hr za beautybay znam da shippa pa sam igrala na sigurno

Quote:
I zar se nije pričalo nešto o tome da su Skindinavia i UD surađivali oko tih setting sprayeva? Ako ne i to da je Skindinavia radila sprej za UD?
Ud je imao priču koja je išla "developed with skindinavia". Nije zgodno reći presipali su nam sprej u drugu/našu ambalažu i dodali smo malo parfema da ipak nije isti kao skindinavia


edit: išla sam sad pogledati na UD web i piše i dalje: Developed in an exclusive partnership with Skindinavia...

edit2: meni to ne smeta, nek ljudi surađuju fala Bogu ali riječ je o istom proizvodu i ako nekome nije bitno da mu na bočici piše UD uistinu ne vidim razloga zašto ne kupiti skindinaviu
MisMali2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 22:14   #9024
još vam skindinavia ima ovih dana 25% off i gratis neke miniće uz narudžbu.
shipping 7 dolara. ukupno 29,70$ - zvuči isplativo u usporedbi s dvjestoinešto
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 22:35   #9025
Quote:
MisMali2 kaže: Pogledaj post
24/7 olovke za oči naked skin puder mi je dugogodišnji favorit, naked skin one & done volim ljeti, all nighter setting spray odličan. Primer za kapke - imala sam sve meni osobno najdraži i u stalnoj postavi anti aging nakon njega original, ostali su mi meh. To bi bilo to za must have od mene

Palete neću spominjati jer mi odavno idu lagano na jetricu iako sam bila u napasti uzeti heat vrijedi još baciti oko na korektore i all nighter puder ako ti pašu formule i prekrivanje, ruževe i olovke za usne i pojedinačna sjenila.

Drugo mi ništa ne pada na pamet da bi bilo nešto posebno extra za izdvojiti
Te olovke za oci su i meni hit,posebno crna koja je kao ugljen,perversion ako nisam fulala ime

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 22:38   #9026
Od kad sam kupila Perversion ni jedna druga mi ne dolazi u obzir. Imam jos u 4 druge boje i sve su dobre. Vrijede svaku kunu.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 01:42   #9027
Ja sam imala jednu tu 24/7 i to tamno smedju ali sam ju poklonila. Malo je reći da se cura oduševila. Kvalitet je super ali ja ne koristim olovke a posebno ne smedje.Imam jednu sivu Golden rose koju stavim ispod dodjeg kapka svake prestupne godine

Rumenila mi jako lijepo izgledaju na slikama.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 06:07   #9028
Quote:
MisMali2 kaže: Pogledaj post
24/7 olovke za oči naked skin puder mi je dugogodišnji favorit, naked skin one & done volim ljeti, all nighter setting spray odličan. Primer za kapke - imala sam sve meni osobno najdraži i u stalnoj postavi anti aging nakon njega original, ostali su mi meh. To bi bilo to za must have od mene

Palete neću spominjati jer mi odavno idu lagano na jetricu iako sam bila u napasti uzeti heat vrijedi još baciti oko na korektore i all nighter puder ako ti pašu formule i prekrivanje, ruževe i olovke za usne i pojedinačna sjenila.

Drugo mi ništa ne pada na pamet da bi bilo nešto posebno extra za izdvojiti
Super, hvala ti

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 07:20   #9029
Müller

Koliko je ta 24/7 olovka za oci? Heat paleta mi je prelijepa, ali Tarte nova je dosta slična, sigurna sam da je bolje kvalitete, ali ju ne mogu nabaviti


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:10   #9030
http://www.tower-center-rijeka.hr/st...000x1000px.jpg

10% popusta
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 18:32   #9031
Quote:
StelaSD5 kaže: Pogledaj post
Koliko je ta 24/7 olovka za oci? Heat paleta mi je prelijepa, ali Tarte nova je dosta slična, sigurna sam da je bolje kvalitete, ali ju ne mogu nabaviti


Sent from my iPhone using Tapatalk
hmm, oko 150kn su olovke ako se ne varam
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 15:05   #9032
Moram pohvaliti njihovu Beauty Baby liniju. Baš su im dobre i povoljne stvari - balzam za tuširanje, mlijeko za tijelo, ulje za tijelo... Imam još neke sitnice, ali nisam još sve probala. Zasad sam zadovoljna , a posebno me oduševilo što sva 3 proizvoda imaju isti prekrasan miris
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 19:39   #9033
Kakvi su oni njihovi deterdzenti za odjecu? Dobila sam poklon bon a bas mi nista ne treba pa razmisljam da napravim zalihu deterdzenata ako se isplate
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 20:13   #9034
Opet nema kataloga?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 20:16   #9035
ne :/ možda od 1.3.ubace neki novi katalog
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 20:52   #9036
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Moram pohvaliti njihovu Beauty Baby liniju. Baš su im dobre i povoljne stvari - balzam za tuširanje, mlijeko za tijelo, ulje za tijelo... Imam još neke sitnice, ali nisam još sve probala. Zasad sam zadovoljna , a posebno me oduševilo što sva 3 proizvoda imaju isti prekrasan miris
meni je bila dobra krema za tijelo u plavoj teglici. jako rijetka, vodenast, brzo se upije, hidratizira solidno, a miris je baš super. prošle zime sam ju imala čini mi se da sam isprobala i onaj gel za tuširanje s pumpicom, al on me nije nešto impresionirao.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 15:40   #9037
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
meni je bila dobra krema za tijelo u plavoj teglici. jako rijetka, vodenast, brzo se upije, hidratizira solidno, a miris je baš super. prošle zime sam ju imala čini mi se da sam isprobala i onaj gel za tuširanje s pumpicom, al on me nije nešto impresionirao.
Gel mi nije nešto napet, ali balzam za tuš je sasvim u redu.
A hvala ti za preporuku za kremicu u tegli. Mislim da ću si i ja uzeti jednu čisto malo radi nostalgije, jer je gušt mazati se sa time iz piksice
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 21:31   #9038


do 30% popusta uz kupone u Gloriji do 15.03.
__________________
Glitter, spice and everything nice.
Ithaan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 13:15   #9039
Se i jednim artiklom smatra npr. set kistova???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 13:21   #9040
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Se i jednim artiklom smatra npr. set kistova???
pa da. u paketu su
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.