Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 22:34   #2921
Pa sta je sad bilo, je li se saznalo da je Cevdet uljez??? Ne gledam nekoliko zadnjih, ali sam pogledala nekoliko Azizinih videa iz zadnje, slatka mi je bila sa zetovima punica vodi razgovore sa zetovima

Vidite moram te poljupce sad potraziti, da ja vidim je li se tu sta izmijenilo... samo mogle ste vala i Video staviti, moram sad sama traziti

I pomislila sam i ja kako se prica izmedju Yakupa i Yildiz presporo odvija, ne mislim sad na Yakupa nesto posebno nego na to sto nemaju nekad njih dvoje uopce scena (koliko sam mogla upratiti jer bih uvijek potrazila poslije na YT, ali mi je mozda sta promaklo)... onaj su potencijal trebali scenaristi bolje iskoristiti mada mislim da bi moglo ubrzo pasto nesto konkretnije izmedju njih dvoje, Yildiz vidim negoduje, hoce da ga makne iz sobe, eto makla ga iz kreveta barem, prica o razvodu, morace tu biti jos neka svadjica kad Yildiz pukne i puf onda nesto

A sta bude kad ono na ulici govori Yakup Yildiz da ich traze Grci??
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 22:48   #2922
Evo @Black samo za tebe





Moze da bude samo prirodno podizanje veze na visi nivo izmedju supruznika,veca opustenost i intimnost,pa i glume tako. Ali ne znam znaci Berg i Halit imaju taj jedan bitan aspekt u njihovoj glumi bracnog para,sto stvarno nekada ne znas je li glume ili je stvarnost. Ali kod ovih mladjih to kao ne bi trebao da bude slucaj da pomislis ako nisu u vezi.

Ali moja poenta ni nisu bili u sustini Hilal i Leon,nego bas Boran i Miray u svim onim klipovima u kolima,a zacementirao mi je osecaj Beyaz show.

Azize i zetovi,divno,istopila sam se. A deluje prvo strogo,znaci onaj gordi Berg glas i stav,a onda vidis da je presrecna i prezadovaoljna i kakvi su ljudi i kako vole njene cerke.
YagHaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 01:37   #2923
Vatanim Sensin / Moja domovina si ti

Evo i crno na belo. Bravo HiLeon i bravo fanovi za glasanje

Here in the midst of the Winter Olympics, it seems only fitting that TV's Top Couple is also bringing countries together.

http://m.eonline.com/amp/news/916035...-the-winner-is.

Ipak je ovo veliki uspeh,pre svega fanovima kapa dole. Neka se cuje i u belom svetu za nasu seriju. Jako lep text plus su stavili i njihove reakcije,pa svako koga zanima lepo ode na njihove Twitter naloge i upozna se sa nasim junacima.
Nekome je ovo glupost ali bilo je 64 para u konkurenciji,mnoooogo popularnijih u svetu. Iz hit serija svima nama poznatim. Nesto mi toplo oko srca zbog njih.

Meni je izuzetno drago. To je i ogromna reklama u Americi za seriju i ove mlade glumce.

Jedino mi je ova slika onako nit smrdi nit mirise. Leona su trebali u uniformi obavezno i a Hilal prgavu,neka scena eksplozivna njihova. Makar su zakacili i fan video.
(Mrzim Leona u civilu u prvoj sezoni a tek nju u ovoj marami,ajme. Dobro dok nisu oboje u narandzastom kao u 5-6 epizoda na kraju prve sezone.)


Sent from my iPhone using Tapatalk
YagHaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 01:59   #2924
lutke drage ipak su pobjedili cestitam, super! i ja sam glasala za njih, nije mi bilo tesko.

sta ima veze za sliku, slatki su i tu, evo video ovaj sto je postavljen, u uniformi ti je stalno. Leon je zaista jedno divno preslatko dijete.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 02:09   #2925
Vatanim Sensin / Moja domovina si ti

@ Witch danas sam HiLeon fan na spidu

Mnogo mi je drago,kao dete sam.

Ti glasala aferin sana

Ma hebes sliku,ja uvek cepidlacim,slatki su oni svugde.
Ceo dan gledam njihove klipove a YagHaz onakav on izleme dobili. Nije meni dobro 🤦‍♀️


Sent from my iPhone using Tapatalk
YagHaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 11:56   #2926
Cestitke HiLeonu odgledala sam ovo sto si postavila YagHaz (ma kad promijeni sliku, taman htjela napisati "ono kad se zoves YagHaz a Hileon ti na profilnoj" kad nigdje slike )

Da upitam tebe ovako kao noviju HiLeonku koja ti je najdraza njihova scena? Meni onaj prvi poljubac, voljela bih da je bilo vise onakvih scena i da nisu odmah presli na otvoreno ljubovanje... ili ona kad ju uvuce u onu sobu u bolnici. Dobro je bilo i ono kad se uhvate za ruke nakon njegovog ranjavanja-i ona scena ranjavanja mi je dobra bila iako Leonsito zavrsi na podu - samo sto One scene upropastise s Yildiz...

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 15:58   #2927
Aj kako mi je drago za Leonidasa i Hilal. Kad već nisu mogli u Turskoj dobiti Leptira za najpar neka su i u puno jačoj konkurenciji. Čestitke.

Ovaj video na toj stranici je predivan.

Meni su najdraže njihove scene ono početno upucavanje Leonidasa i Hilalino kao durenje. Njihov prvi poljubac u štampariji je nezaboravan. Pa njihov ples na balu. Ili onaj duugi poljubac u šumici kad mu je dojurila. I prosidba i vjenčanje na mjesečini su bile lijepe scene, ali poslije toga su valjda prebrzo konzumirali ljubav pa su postali malo dosadniji kao bračni par.

Ipak je sve slađe bilo na početku.

U svakom slučaju, zaslužili su biti prvi.





https://www.yooying.com/p/1716041148...598_5612967595


đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 22:44   #2928
Ma koga briga za zlatnog leptira kada su te nagrade postale nebitne sad je bas ocito da je nagrada kupljena jer vidi se tko je zapravo zasluzio tu nagradu, ali mislim da je ovo daleko vece priznanje i ja sam sama glasala za njih od pocetka. Stvarno sam presretna radi Borana i Miray! Zasluzili su to!
HiLeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 15:22   #2929
Meni su najljepše scene naravno prvi poljubac i ples. Ali ne samo u ovoj seriji nego općenito od svih filmova koje sam gledala. Inače svaka njihova scena je prekrasna.
Što se tiče Cevdeta i Azize, najviše me se dojmila ona njihova svađa u zatvoru, kad mu je rekla da je trudna, i naravno u šatoru, dok je Tefo držao stražu ispred. Tefo dragi puno nam nedostaješ.
Ali, da li bi mi neki psiholog mogao objasniti jednu stvar. Juče gledam najavu neka američke serije, glavni junaci u klinču , polugoli strast i tako to, nitko ne reagira, ali kad Leonček poljubi Hilal svi padamo u trans, internet izgori. U čemu je stvar?


Sent from my iPhone using Tapatalk
daisy856 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 15:26   #2930
Quote:
daisy856 kaže: Pogledaj post
Meni su najljepše scene naravno prvi poljubac i ples. Ali ne samo u ovoj seriji nego općenito od svih filmova koje sam gledala. Inače svaka njihova scena je prekrasna.
Što se tiče Cevdeta i Azize, najviše me se dojmila ona njihova svađa u zatvoru, kad mu je rekla da je trudna, i naravno u šatoru, dok je Tefo držao stražu ispred. Tefo dragi puno nam nedostaješ.
Ali, da li bi mi neki psiholog mogao objasniti jednu stvar. Juče gledam najavu neka američke serije, glavni junaci u klinču , polugoli strast i tako to, nitko ne reagira, ali kad Leonček poljubi Hilal svi padamo u trans, internet izgori. U čemu je stvar?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zato sto su Turci tu majstori svoga zanata. Oni znaju napraviti da u jednom pogledu vidis vise strasti,, ljubavi,mrznje nego u cijelom americkom filmu. Kod amerikanaca je sve sirovo, nema osjecanja. Trebalo bi da uce od turaka kako se to radi.
Da ne pricamo sta turci znaju da urade sa jednim dodirom. Ekstaza
AndjelakMALI is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 16:45   #2931
Quote:
AndjelakMALI kaže: Pogledaj post
Zato sto su Turci tu majstori svoga zanata. Oni znaju napraviti da u jednom pogledu vidis vise strasti,, ljubavi,mrznje nego u cijelom americkom filmu. Kod amerikanaca je sve sirovo, nema osjecanja. Trebalo bi da uce od turaka kako se to radi.
Da ne pricamo sta turci znaju da urade sa jednim dodirom. Ekstaza
Eh, pa nemojmo pretjerivati!

Jeste da ima dobrih turskih glumaca, ali baš tako dobrih kompletnih uradaka za cijeli jedan film nema.
Turski glumci su odlični, neki, u ovoj seriji npr. 3-4 glavna,na svjetskom nivou, ali to se nikako ne smije miješati sa kompletnom američkom filmskom industrijom od koje cijeli svijet uči pa tako i Turci.
Budimo realni, ovo su pionirski filmski uradci, ali zahvaljujući odličnim glumcima izgledaju puno bolje nego nam se čini.

A sada malo o osjećajima koje nam prenose Leon i Hilal, eh pa eto to je mlako miljeko sa kakaom, kako god to neki vidjeli drugačije.

Drago mi je da su dobili nagradu, ali budimo iskreni... ne znam koja im je bila konkurencija, sve je ionako ovisilo o glasanju publike koja je u tom rangu što znači da je to odraz želja vršnjaka ljubitelja turskih sapunica, a to je trenutno najaktivnija tv publika.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 18:07   #2932
@ribica0903 konkurencija je bila velika u pocetku je bilo 64 para od kojih neki imaju daleko vece fanove jer ipak su to americke serije koje se emitiraju i repriziraju u citavome svijetu pogotovo sto serija koja je bila u polufinalu emitira se vec 20 godina i bilo je tijesno, ali fanovi Hilal i Leona jako puno njih nije spavalo uopce da bi mogli glasovati i donijeti pobjedu kako god ovo znaci za njih dvoje jako puno i za citavu seriju jer sad je po prvu puta amerika cula za tu seriju i engleska i traze da kanald omoguci gledanje serije sa engleskim prijevodom te cak se spominje da bi seriju mogao kupiti netflix.
HiLeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 19:39   #2933
Quote:
HiLeon kaže: Pogledaj post
@ribica0903 konkurencija je bila velika u pocetku je bilo 64 para od kojih neki imaju daleko vece fanove jer ipak su to americke serije koje se emitiraju i repriziraju u citavome svijetu pogotovo sto serija koja je bila u polufinalu emitira se vec 20 godina i bilo je tijesno, ali fanovi Hilal i Leona jako puno njih nije spavalo uopce da bi mogli glasovati i donijeti pobjedu kako god ovo znaci za njih dvoje jako puno i za citavu seriju jer sad je po prvu puta amerika cula za tu seriju i engleska i traze da kanald omoguci gledanje serije sa engleskim prijevodom te cak se spominje da bi seriju mogao kupiti netflix.
Ama sve pet, neka se probijaju na svjetsko tržošte, ono što vrijedi prodaje se, ali ja sam govorila o glumi... Turci imaju dobre glumce, ali ne baš toliko da se ne mogu komparirati s drugima.

Što se tiče glasanja fanova meni to nije nikakav pokazatelj, sorry. Da ih ovo dvoje imaju , imaju, ali... Fan baza je društveni, sociološki pokazatelj, a ne kvalitativni, niti serije, niti filma, niti glume, kako kod turskih sapunica tako i kod svjetski popularnih američkih, ali.. to sam ja i moja razmišljnaja i ja ne krojim potrošnju na svjetskom tržištu, a još manje utječem na nju.
Meni fan baza, fandomovi ili kak se već zovu niš ne bi mogli prodati.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 22:35   #2934
Možda sam ja zaista čudnog ukusa, ali nakon Dževdeta i Azize koji su mi par broj 1 u VS, najviše me trenutno intrigira priča Yildiz i Yakupa odnosno ima nešto u njihovom odnosu što mi je interesantno. ..

On kao neko koga ljubav uopšte nije zanimala niti je pričao o tome, ona koju je dugogodišnja ljubav, Ali Kemal ostavio na cjedilu i koju su nakon toga, udali po drugi put bez njene želje... I sad Jakup, kojeg inače znamo kao veoma inteligentnog momka, pokazuje da je tako nekako smotan po tom pitanju, ne zna kako bi se ponašao i nalazi se odjednom u tim nekim čudnim situacijama u kojima sluša prodike temperametne žene, smiruje je, jede njen burek...

Odjednom ga vidimo u nekoj drugoj ulozi, vidimo njegovu drugu stranu, stranu u kojoj domovina i špijunaža nisu glavne teme.

Hileon iskreno, i u prvoj sezoni, i dok je njihov odnos bio sličan kao sada kod YiJ i daleko intrigantniji i u skoro svakoj situaciji su mi samo slatki, ništa više..

Mislim da je to možda što je sam njihov odnos nekako bio i predvidiv. Ne kažem da i s Yildiz i Jakupom nije tako, jer kad su ušli u brak, moglo se pretpostaviti da će se zaljubiti, međutim ipak mi je njihova priča malo neobičnija, dok mi je Hileon priča ipak više isproban recept u smislu: dvije suprotne strane u skoro svakom smislu, ona butnovna, on miran, ona siromašna, on bogat itd. i na kraju se, naravno, zaljube jedno u drugo..
Lady chica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 23:55   #2935
Najbolja scena Azize i Cevdeta mi je kad ona sazna da on nije izdajnik, ona muzika mi evo i sad u usima...

Najbolja scena Leona i Hilal mi je ona stamparija, tad nekad sam se bila i zagrijala za njih, pa je onaj poljubac bio vrh. Poljubac je bio i nevjerovatan iz razloga sto ga nisam ocekivala, niti sam pomisljala da ce on nju smjeti poljubiti niti cak pomisliti na to, ma mislila sam da u cijeloj seriji nece biti nikakve bliskosti medju njima, ali se grdno prevarih

Yildiz i Yakupa niti je nesto puno bilo, a nadam se da sam sve upratila, ali dobre su mi sve Scene iz spavace u tim scenama sam napeta i cekam pravu stvar medju njima, docekat cu valjda jednom pa naravno da se ocekuje od njih da se zavole, ali je bitan taj put do Toga i to zaljubljivanje. Bezveze mi je sto se on nesto ustrucava od Cevdeta, a sta i Cevdet hoce, ozeni ga kcerkom koja slovi za ljepoticu i ocekuje da covjek bude corav pored zdravih ociju nikad nisam pomisljala prije na Yakupa i Yildiz, ali super je Yakupa gledati i u ovoj ulozi :klap:
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 00:51   #2936
Eto koliko u ovoj povijesnoj i ratnoj seriji ima puno divnih ljubavi.

Ljubav Dževdeta i Azize je najčvršća, bezvremenska, epska. Od prve epizode kad ga ona dočeka nakon njegovih bitaka pa mu vida i ljubi rane pa preko svih mogućih prepreka i nesuglasica zbog njegove tajne misije, pa saznanje pa ponovno odvajanje, osobne tragedije u tom ratnom vihoru, ponovni susret, a sve prožeto i strašću i suosjećanjem i razumijevanjem. I cijelo vrijeme su podjednako zaljubljeni. Za njih dvoje možemo reći da su potpuni samo kad su zajedno.

Ljubav Leona i Hilal je najromantičnija zato što je izgledala nemogućom. Zbog svih okolnosti u kojima se rađala. Nisam mogla ni zamisliti da bi se ostvarila. A i sada sam sumnjičava da može imati sretan kraj.
Gledali smo njezino nastajanje za razliku od Dževdeta i Azize koji su već bili par. I to nastajanje u nemogućim uvjetima je bilo predivno. Vidjeli smo svaki njihov drhtaj, borbu u njima samima i konačnu predaju ljubavi.

Bila je nemoguća i ljubav Yildiz i Ali Kemala pa mi je i ona, unatoč nekoj vrsti incestuoznosti, bila zanimljiva. Cijelo vrijemo se osjećala pritajena strast. No tu je bilo više patnje nego sreće, očekivano.

I sada, rađanje i polagani razvoj ljubavi Yildiz i Yakupa kao bračnih partnera. I to je zanimljivo promatrati, sada već zrelu Yildiz koja napokon zna što želi i Yakupa koji želi isto, ali je još uvijek sputan, treba njemu još vremena. Njihova ljubav će biti najrealističnija, čini mi se da će oni opstati do kraja.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 08:21   #2937
@Lady chica, @Black kelebek i @Durđevak, sve ste ove glevne ljubavi prekrasno opisale pa se ja ne bih htjela ponavljati, ali serija je imala i neke predivne malo sporednije ljubavi, a nimalo značajnije.

Npr, naš Tevfik je predivno volio Azize u prvoj sezoni, njegova smetenost pred njom, mekanost u odnosu, osjećaj da je mora štititi pa sve što je činio da je dobije ( na svoj način male gnjide, ali ipak). A tek njegova sreća kada ona pristane na udaju, ma presladak je bio. Možda da nije toliko volio Azize, možda ne bi ni on bio toliki gad, eto što ljubav učini od čovjeka. Za lovu bi on sve dao, ali je više zla činio radi ljubavi prema njoj.

Onda se sjetite one zatajene i nikada priznate ljubavi Hamiltona prema Lucy. On je samo prema njoj bio micamaca.
Pa ljubav Leonovog oca ( zaboravih ime) prema Veroniki.

Sve su to bili gadovi, ali prema svojim ljubavima predivni umiljati mačići.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 18:12   #2938
I meni je drago da su naši Hileon pobijedili u anketi (ps.i ja sam glasala ) Slažem se sa vama, u ovoj seriji ima baš lijepih scena parova. Iako odnos Yildiz i Yakuba se malo presporo razvija s obzirom da se navodno serija primiče kraju No, meni nije jasno zašto sve što je dobro i što lijepo počne mora se na kraju raspasti, zašto se serija nakon pauze nije mogla nastaviti u istom tonu, baš tužno. U ovoj sezoni je dosta toga zbrzano, ne prati se tijek, s nečim počnu pa više ne razvijaju tu priču (npr. Leon je boljševik i tu je u početku i bilo nekih scena, a sad se sve njegove scene vrte oko Hila).
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 18:18   #2939
Meni se čini da su oni odlučili ubrzati kad im je počela padati gledanost. Mislim da je to bilo kad su eliminirali Spira. Vidjelo se da planiraju razviti odnos Spiro -Leona, a onda paf, ubi Ga Hamilton. I od onda su ubrzali.


Sent from my iPhone using Tapatalk
daisy856 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 15:14   #2940
Poruka za fanove

https://www.instagram.com/p/Bfs1Br1H...aken-by=kanald

Od fragija ni pisma,ni razglednice.
YagHaz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:05.