Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2006., 20:56   #81
Sve je jasno bilo nakon prvog rusenja na 2.03

Psuje, dere se na sebe, ko Goran iz najboljih dana.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 20:57   #82
Quote:
Vanjushka kaže:
Sve je jasno bilo nakon prvog rusenja na 2.03

Psuje, dere se na sebe, ko Goran iz najboljih dana.
Tog sam se i ja sjetil! A ak je uspjel Goran, Blanka će sigurno.
Filippo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 21:55   #83
Šteta...Mogla je do medalje....A ove 1 i 2 su glupače....Kajsa je trebala osvojiti zlato...
__________________
"U udaljenom kutku svemira ... živjele su pametne životinje koje su izmislile znanje."
Lindsay Lohan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 12:41   #84
Quote:
Lindsay Lohan kaže:
Šteta...Mogla je do medalje....A ove 1 i 2 su glupače....Kajsa je trebala osvojiti zlato...


Nadam se da će ju mediji satrati. Već mi je pun kuratz prekenjavanja nakon kiksa na svakom velikom natjecanju. "A slušaj, ušla san u natjecanje teško, noge su mi bile teške, nisan imala osićaj za ništa".
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 14:40   #85
Nemaju je što mediji satrati jer su mediji ti koji su od nje radili favorita prije svakog takmičenja, a očito je da Blanka nije kvaliteta za zlato.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 14:51   #86
Blanka ne vrijedi niti za broncu a kamo li za zlato!
HondaFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 18:37   #87
Dobra je naša Blanka.

Pomalo...
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 18:50   #88
Quote:
meat katie kaže:
Nemaju je što mediji satrati jer su mediji ti koji su od nje radili favorita prije svakog takmičenja, a očito je da Blanka nije kvaliteta za zlato.
nitko nije rekao da je "favorit za zlato", nego za MEDALJU.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 19:31   #89
Ma šta stvarno?

Sorry stari ali ove godine sve novine pisale samo o:
- Blankinoj bitki za osvajanje nagrade u Golden league
- Blankinom obračunu sa Berqvist u Goteborgu

Nitko, ali baš nitko nije pisao o niti jendom drugom imenu u ženskom skoku u vis. Samo Kasja i Blanka kao jedine pretendntice za zlato.
Naravno...realnost je sasvim drukčija.
Puno njih skače preko 200cm ,a puno njih je psihički puno jače od Blanke.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 22:08   #90
ne znam koje ti novine čitaš, ja sam jučer u SN čitao o Hellebaut, Slesarenko, Venevoj, a Berqvist je označena kao favoritkinja.

ali ti kao pravi sljedbenik svih mogućih i nemogućih teorija zavjere naslov "Blanka želi zlato" i podnaslov "u igri nas je pet, sve je moguće" tumačiš jebanjem u mozak s Blankom Vlašić by hrvatski sportski novinari, jer je gle čuda njena slika preko dvije stranice.

Misliš da je Slesarenko preko 2 stranice u Belgiji recimo?

I cijele sezone je tako nemoj pričat da nije. Pa jebote Joško Vlašić STARI Blankin kaže sam da je sve moguće i da ne želi prognozirat, Blanka se drži rezervirano, cura trenira i priprema se, ali ne, Roose Boltonu je to prenapadno.

Trebali su stavit naslov "blanka je zakurac, psihički je slaba" dan prije njenog nastupa.

a onda kad je Lepi igrao u Wimbledonu "Lepi izgubit ćeš".

Pretpostavljam da bi onda valjda bilo sve ok

poanta je da pretjeruješ, i vidiš samo ono što želiš vidjet, odnosno ono što ti daje municiju da sereš protiv HR sportaša. Jer svi su zakurac. Kad netko nešto osvoji onda se prvi klanjaš.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 12:12   #91
- Bitno mi je da nisam podbacila, nisu me nadskakale, nisam se osramotila. Izvukla sam se iz teške situacije na početku kada na zagrijavanju nisam mogla ništa pogoditi. Ne osjećam se kao gubitnica iako je nezahvalno biti četvrti. Ne bojim se da će doći vrijeme kada ću osvajati medalje.

Ovako ce ona do kraja svoje karijere govoriti, cini mi se.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 12:56   #92
Čemu ovoliko pljuvanje po Blanki?
thiago84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 22:20   #93
ma to su sve generali poslije bitke, ma šta generali, generalčine.

Da je pobijedila sad bi se prvi klanjali.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 10:48   #94
Quote:
meat katie kaže:
Nemaju je što mediji satrati jer su mediji ti koji su od nje radili favorita prije svakog takmičenja, a očito je da Blanka nije kvaliteta za zlato.
Slažem se...mediji su uglavnom stvorili famu o Blanki kao o vrhu svjetskog skoka u vis...Blanka je blizu najboljih ali na velikim natjecanjima uglavnom ne ostvari očekivano...Ona jednostavno nema dovoljnu mentalnu stabilnost za vrhunske rezultate što sa 22 godine možda nije ni čudno...Na licu joj se vidi kada je u grču i forsiranje preko medija koji stalno laprdaju o Blanki favoritkinji ona ne može uvijek podnijeti...To je ipak stvar bolje mentalne pripremljenosti...ipak je tu negdje,bori se i trebala bi biti sve bolja...Jebiga,navikli smo na Janicu koja je što se tiče psihičke pripremljenosti mislim jedna od najboljih sportašica svih vremena...

Ma meni se čini da bi Blanka mogla početi rasturati tek kada je mediji ostave na miru i ne rade od nje nikakvog favorita...Blanka uglavnom rastura na mitinzima tipa Banska Bystrica kada je skoro nitko ne vidi...Ima još puno Blanka skokova ispred sebe i vjerujem da će biti sve bolja...
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 11:16   #95
Quote:
L.Nimoy kaže:
ma to su sve generali poslije bitke, ma šta generali, generalčine.

Da je pobijedila sad bi se prvi klanjali.
Pa normalno. Ali ona ne da nije pobjedila (nismo to ni očekivali), nego nije ni medalju osvojila (a to se OČEKIVALO!) i zato se i pljuje po njoj. Pusti priče "da je pobjedila" kad ona nije bila ni blizu.
__________________
Iznajmljujem ovaj prostor...
FORUMASH78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 11:24   #96
Quote:
FORUMASH78 kaže:
Pa normalno. Ali ona ne da nije pobjedila (nismo to ni očekivali), nego nije ni medalju osvojila (a to se OČEKIVALO!) i zato se i pljuje po njoj. Pusti priče "da je pobjedila" kad ona nije bila ni blizu.
Jednostavno konkurencija je bila jača i točka...Blanka je preskočila 201 cm ali nije bilo dovoljno...Veneva sa 33 godine odlično skače a ona Belgijanka sedmobojka je vrhunska,skaće sa lakoćom...Blanka je dobra i vjerujem da će biti još bolja...
BTW...trebamo biti sretni da možemo pratiti bar našu atletičarku na natjecanju jer znamo u kojem su nam kurcu druge discipline...
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 14:14   #97
Quote:
L.Nimoy kaže:
ne znam koje ti novine čitaš, ja sam jučer u SN čitao o Hellebaut, Slesarenko, Venevoj, a Berqvist je označena kao favoritkinja.

ali ti kao pravi sljedbenik svih mogućih i nemogućih teorija zavjere naslov "Blanka želi zlato" i podnaslov "u igri nas je pet, sve je moguće" tumačiš jebanjem u mozak s Blankom Vlašić by hrvatski sportski novinari, jer je gle čuda njena slika preko dvije stranice.

Misliš da je Slesarenko preko 2 stranice u Belgiji recimo?

I cijele sezone je tako nemoj pričat da nije. Pa jebote Joško Vlašić STARI Blankin kaže sam da je sve moguće i da ne želi prognozirat, Blanka se drži rezervirano, cura trenira i priprema se, ali ne, Roose Boltonu je to prenapadno.

Trebali su stavit naslov "blanka je zakurac, psihički je slaba" dan prije njenog nastupa.

a onda kad je Lepi igrao u Wimbledonu "Lepi izgubit ćeš".

Pretpostavljam da bi onda valjda bilo sve ok

poanta je da pretjeruješ, i vidiš samo ono što želiš vidjet, odnosno ono što ti daje municiju da sereš protiv HR sportaša. Jer svi su zakurac. Kad netko nešto osvoji onda se prvi klanjaš.

Dečko moj..tebi polako dolazi vrijeme prvog posjeta psihijatru.

Poanta nije da ja pretjerujem nego je poanta da ti sklapaš kraj posta na osnovu nečega što ja nisam niti rekao niti napisao.
Naime..uopće nisam pisao o Blanki Vlašić nego o hrvatskim medijima, a ti kao rezime svoj posta pišeš:
poanta je da pretjeruješ, i vidiš samo ono što želiš vidjet, odnosno ono što ti daje municiju da sereš protiv HR sportaša. Jer svi su zakurac. Kad netko nešto osvoji onda se prvi klanjaš. :top

Mali moj..ti si opasno zabrijao.
btw..ovo što si napisao je jedna besmislena laž. Na osnovu toga što je ne prihvaćam bilo kakvu idolatriju prema sportašima donosiš zaključke kako mislim da su svi zakurac.
A kad već izmišljaš da sam prvi koji se klanja njihovim uspjesima da vidi kako sam se klanjao Draganjinim medaljama u Budimpešti.
Malo manje slušaj glasove u svojoj glavi, a malo više čitaj postove.

Inače..lijepo je kada izvadiš naslov jednog lista u jednom danu, a zanemaruješ višemjesečna praćenja Blanke Vlašić kao nepriksonsovene vladarice visa skupa sa Kasjom.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 14:40   #98
Nema se tu šta puno filozofirati: najbolji/e izvlače najbolje iz sebe kad je to najpotrebnije. Blanka očigledno ne spada u te najbolje.


Općenito mislim da se kod nas u atletici ne radi dobro, a tu prvenstveno mislim na psihičku pripremu naših atleta.
To su dobro primjetili Božo i Jura. Mnogim atletičarima baš na velikim natjecanjima piše pored rezultata PB ili SB, a naši maksimalno podbace.
Evo, recimo, plivači kad odu na neka velika prvenstva, obično slušam kako je ovaj/ova popravio/la svoj osobni rekord pa samim time onda najvjerojatnije i državni i to je to. Njima svaka čast, izvukli su maksimum iz sebe, ostvarili rezultate života, bolje trenutno ne ide. Nema im se šta zamjeriti.

Ali, jebemu, ove naše atletičare netko treba dobrano napljuskat da se već osvjeste, trgnu i daju maksimum. Ne bode toliko u oči što se od njih ne može očekivat visoki plasman, ali bode što poprilično podbace kad je najpotrebnije. I to ne jedanput, nego je to praktički pravilo.
Johnny Depp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 22:10   #99
Quote:
meat katie kaže:
Dečko moj..tebi polako dolazi vrijeme prvog posjeta psihijatru.

Poanta nije da ja pretjerujem nego je poanta da ti sklapaš kraj posta na osnovu nečega što ja nisam niti rekao niti napisao.
Naime..uopće nisam pisao o Blanki Vlašić nego o hrvatskim medijima, a ti kao rezime svoj posta pišeš:
poanta je da pretjeruješ, i vidiš samo ono što želiš vidjet, odnosno ono što ti daje municiju da sereš protiv HR sportaša. Jer svi su zakurac. Kad netko nešto osvoji onda se prvi klanjaš. :top

Mali moj..ti si opasno zabrijao.
btw..ovo što si napisao je jedna besmislena laž. Na osnovu toga što je ne prihvaćam bilo kakvu idolatriju prema sportašima donosiš zaključke kako mislim da su svi zakurac.
A kad već izmišljaš da sam prvi koji se klanja njihovim uspjesima da vidi kako sam se klanjao Draganjinim medaljama u Budimpešti.
Malo manje slušaj glasove u svojoj glavi, a malo više čitaj postove.

Inače..lijepo je kada izvadiš naslov jednog lista u jednom danu, a zanemaruješ višemjesečna praćenja Blanke Vlašić kao nepriksonsovene vladarice visa skupa sa Kasjom.
Ako sam ja za psihijatra sad, ti si odavno bio, samo s razlikom da za mene još ima vremena

Što se tiče Draganje to je jasna stvar, nije nitko bio izvan sebe jer je dečko bio spreman prodat državljanstvo za pet para više.

Ali si spreman klanjat se košarkašima, rukometašima, tenisačima, kad nešto naprave, a do tada udri brajko. Jebiga ako je tebi to nekakva kompenzacija u životu dolazit srat po sportašima onda seri, al dopizdio si vjerujem svima sa svojim kritiziranjima. Da ne govorimo da si i za Ljubu govorio da će propast (znam, sad ćeš reć da si zapravo napisao "ako on ne popravi formu do tad i tad i ne obrani bodove", a zapravo si morao nešto napisat jer je čovjeku padala forma pa si bio razočaran), s Marijovom ozljedom si "zasladiš dan" svakih par dana "samo idiot se može ozlijedit na skuteru" i postao si lagano predvidljiv, koji god sportaš je u pitanju, svi su zapravo precijenjeni.


Šta te boli đon jesu Blanku pratile novine ili ne? Nego koga su trebale pratit, kenijske trkače?

Blanka očito nije spremna i sposobna za zlato ali za medalju je, sad je korak od medalje stala, ispada kao da je 18.završila.

Ne kužim šta ti ima bit čudno da novine prate sportaša iz zemlje u kojoj izlaze.

P.S. Ne znam tko je za psihijatra, stvarno od nas dvojice.

"pisat ću na ATP topicu"
"neću pisat na ATP topicu"
"Idem s foruma"
"ne idem s foruma"

da bar nisi tako ogorčen stalno ti je neki kurac, stalno imaš nešto kenjat, misliš da te sportaše o kojima pišeš zaboli đoni tafra šta ti misliš o njima? Ne kužim šta ti ima bit trn u oku što je ova 4. a novine su pisale o njoj kao da će bit u top 3, zamisli ajme big deal.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2006., 00:18   #100
Ovo ni meni ništa nije jasno. Cura je s 22 godine 4. u Europi, pa sad ako je to razlog da se po nekome pljuje...
Na velikim natjecanjima nije 100%, ali šta sad? Da je eutanaziramo? Mislim, 22 su joj godine... Pa i da bude dalje takva, svejedno je vrhunska, iako sam siguran da će biti sve bolja.
thiago84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:52.