Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2006., 18:16   #1
La Roche Posay

vidjeh par postova u kojima se spominje ova (dermo)kozmetika ...

danas sam navratila na njihovu stranicu al se bas ne snalazim od silnih proizvoda za razne potrebe ...

sto ste konkretno koristile i kakvi su vam bili lrp proizvodi?

gdje ih nabavljate?
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 18:52   #2
U apoteci kraj Kvatrića možeš naručiti LRP proizvode.To ti je prema maksimiru (ljekarna ćurković, pokornoga 7) skreneš iz maksimirske na lijevo u mašićevu i ideš prema gore. Ja sam kupovala u Austriji, ali dolaze do kraja godine i kod nas. Isprobala sam toleraine liniju: gel za čišćenje i ampulice za čišćenje očiju su za 5 Kremica za suhu kožu je isto ok. Hydrance linija mi je malo iritirala kožu zbog parfema, ali ako nemaš problema s tim biti će ok. Dobri su mi bili njihovi balzami za tijelo lipikar- za suhu kožu. No, nije ništa što se spektakularno kvalitetom razlikuje od npr. Avene-a, Bioderme, Uriagea...slobodno se strpiš dok kod nas dođe
wardancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 18:58   #3
Quote:
wardancer kaže:
U apoteci kraj Kvatrića možeš naručiti LRP proizvode.To ti je prema maksimiru (ljekarna ćurković, pokornoga 7) skreneš iz maksimirske na lijevo u mašićevu i ideš prema gore. Ja sam kupovala u Austriji, ali dolaze do kraja godine i kod nas. Isprobala sam toleraine liniju: gel za čišćenje i ampulice za čišćenje očiju su za 5 Kremica za suhu kožu je isto ok. Hydrance linija mi je malo iritirala kožu zbog parfema, ali ako nemaš problema s tim biti će ok. Dobri su mi bili njihovi balzami za tijelo lipikar- za suhu kožu. No, nije ništa što se spektakularno kvalitetom razlikuje od npr. Avene-a, Bioderme, Uriagea...slobodno se strpiš dok kod nas dođe
ak nije znacajno bolje od avene-a, onda cu svakako pricekat
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 01:17   #4
Active C krema im je savršena!
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 07:33   #5
Quote:
Tijana kaže:
Active C krema im je savršena!
sta ona radi?
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 09:11   #6
Ja godinama kupujem njihovu make up emulziju koja super prekriva i ujednaci ten,a ne izgleda ko maska(unifiance).Nedavno je izasao novi make up fluid sa istim kvalitetama + sto ima SPF 20 i namjenjen je jaaako osjetljivoj kozi(toleriane).Osim toga koristim vec duze vrijeme njihov Hydraphase tonik koji je odlican, i termalnu vodu.
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 20:25   #7
drage cure koje koristite la roche posay, gdje nabavljate kozmetiku?

apsolvirano:
ljekarna curkovic
ljekarna na dolcu (moze se naruciti)
ljekarna bamapharm (limitirana ponuda, tipa od toleriana imaju samo jedan proizvod za ciscenje i samo jednu kremicu (za mjesovitu kozu) i tak)

najavljivali u "vase zdravlje" ljekarni u marticevoj, ali oni pojma nemaju.

gdje se moze naci vise stvari? pitam za zg ali moze i drugdje.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 23:30   #8
Jel ko koristio njihovu termalnu vodu?Ako je, neka je malo iskomentira ,usporedi s drugima,napiše cijenu...etc...grazie
nellaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 14:51   #9
pa dosli su vec kod nas. u splitu ih ima u ljekarni - ne mora se narucivat. ja evo bas trosim lipikar balzam za tijelo - vrlo sam zadovoljna! planiram kupit i lipikar nesto za tusiranje
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 08:11   #10
Quote:
amber kaže: Pogledaj post
pa dosli su vec kod nas. u splitu ih ima u ljekarni - ne mora se narucivat. ja evo bas trosim lipikar balzam za tijelo - vrlo sam zadovoljna! planiram kupit i lipikar nesto za tusiranje
a jel ima u st svega za kupit, mislim, svih njihovih proizvoda?
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:17   #11
ajme ne znam. ima dosta toga, al ne virujem da bas sad imaju sve. novo je to pa ce vjerojatno jos proizvoda stic s vremenom.
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 23:20   #12
meni se cini da ih u zg ima vec neko vrijeme, ali skroz sam se neugodno iznenadila kad su mi u bamapharmu rekli da recimo toleraine kremu imaju samo za mjesovitu kozu. a sto da rade oni sa suhom?

a kad sam otvorila kutijicu (uzela sam tu kremu jer sam stvarno vise ocajna s tim licem) vidim na onom papiricu iz cijele linije toleraine samo jedno sredstvo za ciscenje i samo jednu kjemicu.

wtf?

pitam se je li tako i s ostalim linijama. sto kad si budem htjela jos nesto kupit???
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 11:13   #13
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
meni se cini da ih u zg ima vec neko vrijeme, ali skroz sam se neugodno iznenadila kad su mi u bamapharmu rekli da recimo toleraine kremu imaju samo za mjesovitu kozu. a sto da rade oni sa suhom?

a kad sam otvorila kutijicu (uzela sam tu kremu jer sam stvarno vise ocajna s tim licem) vidim na onom papiricu iz cijele linije toleraine samo jedno sredstvo za ciscenje i samo jednu kjemicu.

wtf?

pitam se je li tako i s ostalim linijama. sto kad si budem htjela jos nesto kupit???
pa ne mora sve biti od istog proizvodjaca, zar ne?
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 17:08   #14
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
pa ne mora sve biti od istog proizvodjaca, zar ne?
mora ak imas super-osjetljivu kozu
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 17:13   #15
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
mora ak imas super-osjetljivu kozu
jesi probala tolerance extreme (avene)?
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 17:21   #16
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
jesi probala tolerance extreme (avene)?
probala dosta stvari od avene-a ali mi nije savrsen, kao da nesto nedostaje. ovaj la roche mi se cini da ima "intenzivnije" proizvode. nemam pojma, mozda cu opet pogrijesit. uzela sam tu kremicu njihovu (lrp) toleraine; super je, ali mi je recimo premalo masna pa si nekak mislim da bi mi ona za suhu kozu bila puno bolja (inace, moja koza nije suha kao takva, ali strasno reagira na sve zivo i nezivo u zadnje vrijeme plus joj povremeno fali "hrane").

a osim toga, lrp navodno ima odlican make up za osjetljivu kozu, cure ovdje hvale tekuci kao najbolji na svijetu, a ne znam gdje cu njega nac.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 17:23   #17
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
cure ovdje hvale tekuci kao najbolji na svijetu, a ne znam gdje cu njega nac.
voljela bih ga probati
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 20:13   #18
e nazalost mislim da nigdje u hrv nema njihove dekorative.
i ja sam cula samo pohvale za taj puder
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 16:12   #19
jeli tko kristio što njihovo za problematičnu kožu
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 00:06   #20
ja koristila toleriane kremu i mlijeko za umivanje. to za osjetljivu. dobro smiruje.

neko vrijeme i effaclar gel za umivanje, kremu za cijelo lice i onu za lokalni tretma pristica. dosta agresivno.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:51.