Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2007., 13:51   #21
effeclar je agresivan?
nasty_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 16:12   #22
jeli još tko koristio
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 16:13   #23
La Roche Posay imaju super kreme. Nesto za svaki tip koze. Ja sam probala dosta brandova - eucerin, uriage, vichy i avene ali meni je lrp najbolji. Avene ima dobre kreme ali su mi premasni - tekstura mi nije nes ekstra.
Trenutno koristim hydraphase legere i tekstura mi je savrsena! a kad imam osjecaj da me koza zateze koristim ili hydraphase riche ili nutritic. Sve ovisi kakvu kozu imas...
Sad prije par mj. im je izasla krema protiv bora - odlicna je!
van_skeets is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 16:33   #24
Meni je La Roche Neusporedivo sa finim, njeznim Avene kremicama. Probala nekoliko razlicitih, imaju jako intenzivan plastican miris i koza ostaje cudnovato klizava nakon njih..cak mi je i Vichy bolji.

Avene
Margita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 00:18   #25
jel taj la roche posay ima ikakve veze sa vichyjem, zna li netko
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 00:40   #26
Da, oboje spadaju pod L'Oreal.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 20:27   #27
i otprilike su iste kvalitete??
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 21:02   #28
Nisam probala, izbjegavam i jedno i drugo, ali ne vidim zasto bi neka firma koristila najbolju tehnologiju samo u jednoj liniji, a u ostalima losije tehnologije.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 21:06   #29
pa da, ali anyway, mislila sam da je netko probao i usporedio..imala sam tester jednog preparata i činio mi se efikasniji od bilo čega vichyjevog što sam probala do sada-vichy ima moćne promotivne kampanje koje i nisu uvijek u skladu s kvalitetom i efikasnošću proizvoda
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 21:42   #30
mislim da je la roche posay bolji
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 22:33   #31
i meni se čini, koliko god glupo zvučalo pošto je prozivođač isti
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 22:44   #32
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
i meni se čini, koliko god glupo zvučalo pošto je prozivođač isti
ma ne zvuci glupo pa i lancome spada pod loreal i jos neka druga velika imama,lancaster npr. a opet se kvaliteta tih proizvoda nemoze nikako usporediti.ja ti to sebi objasnjavam kao da je loreal tvornica auta i ima i ficeka i mercedesa,svakome ponesto,za svaku skupinu potrosaca ponesto.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 22:59   #33
hehehe... ja inače ne volim vichy, ranije sam uvijek vjerovala da je vichy autoritet broj jedan po pitanju kozmetike (otvoriš Cosmo, Elle, Graziu, bilo šta-hvale li ga hvale..), a tek nedavno san saznala da je njegov renome zapravo neopravdan. la roche posay, čini mi se, ima puno više stvari za ciljanu njegu, a ono što sam nabavila do sada pari mi sasvim korektno...ako netko još ima iskustva s ovim brandom, neka javi !
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 15:49   #34
meni je dobra hidratantna krema s spf 15, skroz ugodna, ali mi je malo smetao miris (stvar ukusa); dobar mi je prošle godine bio antihelios (mislim da se tako zove) 50+, skroz lagan, vodenast
Nanusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 19:26   #35
Quote:
Nanusha kaže: Pogledaj post
meni je dobra hidratantna krema s spf 15, skroz ugodna, ali mi je malo smetao miris (stvar ukusa);
mislis na onu legere XL ili?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 01:34   #36
jel itko probao hydraphase legere??
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 13:29   #37
ja taman imam testere od legere XL ali nisam jos probala, ovih dana cu...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 18:00   #38
koristim effaclar gel za umivanje već 3-4 mjeseca i nije mi niš posebno,
effaclar emulzija u onoj maloj tubici je ok, odlična mi je bila kao podloga za šminku, poslije nje mi puder jako lijepo sjedne...sad sam prestala s emulzijom jer mi je prelagana za zimu i budući da mi je koža ekstra suha prebacila se na apaisac ..e to je odlična krema
Cleooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 21:20   #39
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ja taman imam testere od legere XL ali nisam jos probala, ovih dana cu...
probala danas, ne mirisi fino ali je fine teksture, nije masna i ljepo se razmaze, dapace vodenasta je nekako, ocekivala sam da ce bit masnija ali nije, dobra, samo malo skupa... (naspram avene, eucerin, bioderma...)
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 01:48   #40
koga zanima la roche-postoji podeblja tekica sa SVIM njihovim proizvodima sa po jednim priloženim testerom na svakoj drugoj stranici

sasvim slučajno to danas dobila u ljekarni..ženska mi prvo rekla da nemaju ništa testera, a zatim se kao naglo sjetila i dala mi to

uglavnom, nisam mogla vjerovat svojim očima-sva sila njihovih proizvoda detaljno opisana i s uzorcima

ne mogu odolit pa sad isprobavam toleriane kremu za mješovitu kožu i ok mi je za sada-lijepo smiruje kožu, a navodno utječe i na mjestimično suha područja
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.