Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2004., 23:57   #81
Da, lijep provod!!
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 10:28   #82
Quote:
Durica kaže:
Annie, hvala za link
Noemi, Lady in red, sad ću vas razočarati - nit je princ, nit je od monaka, nit je mjesec u pitanju. Idem s mužem i djecom. Al si hoću biti lijepa (a bome i njemu). Osim toga godišnji mi je jedino razdoblje s dovoljno prostora i vremena za temeljitije bavljenje mojom inače zatomljavanom taštinom
bravo

ajd sretno u misiji..i pridružujem se željama za dobri provod
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 10:31   #83
Nisi me razocarala,dapace.
Skockaj se i lijepo se provedi
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 10:33   #84
Quote:
Noemi kaže:
Nisi me razocarala,dapace.
Skockaj se i lijepo se provedi
incoming OT - noemi! jutrekoooo!

(mislila sam da sam sama i napuštena na forumu..tko normalan u subotu u pol 10 ujutro visi tu? ja..jer šljakam..snif )

kraj OT-a
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 11:43   #85
Quote:
Annie1 kaže:
[Ono kaj ja mogu preporucit - isprobano - je salon DORA 98 (www.dora98.hr), imas na webu i sve cijene
jesi li mozda bila u njihovom solariju? gledam sad cijene i nevjerojatno su niske
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 16:17   #86
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
jesi li mozda bila u njihovom solariju? gledam sad cijene i nevjerojatno su niske
Nism bila u njihovom, ja idem u puno moderniji, a cijene su jos povoljnije. Ak hoces pm, vici!
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 19:28   #87
Annie1, vidim da si zatrpana pm-ovima, samo reklamice ovuda dajes.

Ja molim broj od one zenskice sa topica geliranje na pm. Inbox ti je pun vec 2 dana.

Je, bas me briga... moram i ja ponekad biti totalno offtopic. Valjda ce mi biti oprosteno.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 22:13   #88
Quote:
Annie1 kaže:
Ak hoces pm, vici!
vicem!
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2004., 14:33   #89
Annie1 hitno briši sve porukice u pm-u. I ja hoću znati di je taj solarij.
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2004., 17:26   #90
Ups, sorry cure!!!!

Evo, kaj se tice solarija Sv. Duh 36, solarij je sad 1 min=2kn, a od 8.mj. 1 min=1 kn Pogledajte na www.aerofitness.hr.
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2004., 19:56   #91
Vidim da na stranici Dora98 ima i depilacija prepona. Jel podrazumijeva depilaciju pitze?
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2004., 20:43   #92
Quote:
LadyInRed kaže:
durice, ne mogu da ne primjetim, ali ti kao da letiš na Mjesec na ekskluzivnu modnu reviju na kojoj ćeš sjediti kraj (neoženjenog) princa Alberta od Monaca, a ne na more sudeći po tvojim pripremama i topicima na kozmetici

nadam se da ćeš se zaista i dobro provesti na tom moru. barem javi kako je bilo nakon ovih priprema, točno me zanima
mene isto

nadam se da će topici bit na LJESu
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 10:59   #93
Quote:
Annie1 kaže:
Ups, sorry cure!!!!

Evo, kaj se tice solarija Sv. Duh 36, solarij je sad 1 min=2kn, a od 8.mj. 1 min=1 kn Pogledajte na www.aerofitness.hr.
GET OUT OF HERE!!!

za kog ja onda đavla caltam 4 kn/min?!

ajd baš thnx na preporuci..sad ću da se tostiram dok ne crknem ispod..jipikajeeijoo
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 11:06   #94
tak sam se i ja tostirala, jebate orgazmičko iskustvo sam doživljavala dok sam cvrčala pod lampom, pa vid' me sad, fljekava

__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 11:22   #95
Quote:
LadyInRed kaže:
tak sam se i ja tostirala, jebate orgazmičko iskustvo sam doživljavala dok sam cvrčala pod lampom, pa vid' me sad, fljekava

hehe..a siroče al proći će ti to...ili probaj situaciju iskoristiti najbolje moguće - npr. s dečkom se možeš igrati kinky dalmatinera i njegovog gazde?

nhf ..ma proći će, vidjeti ćeš
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 13:14   #96
Quote:
Durica kaže:
Idem s mužem i djecom. Al si hoću biti lijepa (a bome i njemu). Osim toga godišnji mi je jedino razdoblje s dovoljno prostora i vremena za temeljitije bavljenje mojom inače zatomljavanom taštinom

Durice, kozmička prijateljice!!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 13:16   #97
Quote:
maristella69 kaže:
Durice, kozmička prijateljice!!
opa! hipi spika! pa kaj me ne zovete! ajmo - rukice vamo..kuuuum-ba-YAAAAAAAAA! kumba...yaaaaa!
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 12:23   #98
Salon ljepote

Ovih dana preuredjujem salon ljepote, i htjela bih da sto vise odgovara potrebama danasnjih zena koje su stalno u pokretu.... zato vas pitam, sto vas najvise smeta u salonima u koje idete i sto bi htjeli promjeniti...

tnx
tepsija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 14:37   #99
nisam bila u puno salona, ali recimo, ovi u kojima sam bila ne bi škodilo malo više "privatnosti" za mušteriju. sad, znam da pričam gluposti, ali ne volim kad u salonima rade *djevojčice* ne ulijevaju mi povjerenje, imam predrasude znam, ali nekako mislim kao da starija osoba ima više iskustva pa zato i bolje radi. ne mora to biti tako, ali radije ne bih pod ruke nekom djevojčetu.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 14:50   #100
Quote:
nisam bila u puno salona, ali recimo, ovi u kojima sam bila ne bi škodilo malo više "privatnosti" za mušteriju. sad, znam da pričam gluposti, ali ne volim kad u salonima rade *djevojčice* ne ulijevaju mi povjerenje, imam predrasude znam, ali nekako mislim kao da starija osoba ima više iskustva pa zato i bolje radi. ne mora to biti tako, ali radije ne bih pod ruke nekom djevojčetu.
istina. znam da se te mlade cure moraju praksati, ali ne na meni. radije bih da me primi starija zena, a ne neka cura koja je tek izasla iz skole. nek' se praksa na svojim frendicama, ja ovo placam pa i zelim da me za te novce primi netko tko ima vise iskustva.
meg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:20.