Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2012., 18:13   #1
Civilni invalid rata

Da li je tko upoznat s ovime, imaju li kakve stranice gdje se može više informirati...početkom rata sam dobio jednu gadnu bolest i u kartonu mi piše da je rat uzročnik, bolest je izlječena godinama poslje završetka rata, ali se još osjećaju nuspojave pa me zanima dali imam osnovu za status civilnog invalida ?
IpMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 18:47   #2
Quote:
IpMan kaže: Pogledaj post
Da li je tko upoznat s ovime, imaju li kakve stranice gdje se može više informirati...početkom rata sam dobio jednu gadnu bolest i u kartonu mi piše da je rat uzročnik, bolest je izlječena godinama poslje završetka rata, ali se još osjećaju nuspojave pa me zanima dali imam osnovu za status civilnog invalida ?
Vjerojatno imaš, ali ne znam koliko ti se isplati sa svime time gnjaviti, jer nemaš neka prava u smislu bilo čega, a financijska ti je naknada mizerna ( ako na to ideš ). Mama mi je 20% invalid rata ( iako je skoro poginula od iste ozljede i dan-danas osjeća posljedice ), dobije za to nekih 90 kn mjesečno, ako se ne varam.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 19:20   #3
90 kn mjesečno ?



tko je pisao takav zakon di se za 20% dobije 90k mjesečno

a kakva je situacija ako se radi, dali se prima civilna bez obzira ?
IpMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 22:47   #4
Quote:
IpMan kaže: Pogledaj post
90 kn mjesečno ?



tko je pisao takav zakon di se za 20% dobije 90k mjesečno
Pitaj one majmune koji su ga pisali. I radila je dok su padale granate, sve dok nije ranjena, ali koga to zanima danas.

Quote:
a kakva je situacija ako se radi, dali se prima civilna bez obzira ?
Prima se, bez obzira.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:37.